20+ Super krátkych blond strihov Pixie

V prípade, že sa vám zdá, že si všetci v Hollywoode odflákli a zafarbili vlasy – ste očividne pozorní. Cara Delevingne, Katy Perry, Zoë Kravitz to všetko zvládli blond pixie riziko za posledných niekoľko týždňov. V každom prípade, mix strihov a farieb existuje už nejaký čas a čas len ukazuje, aký notoricky známy štýl môže byť..

Tu je 20+ našich preferovaných super krátke blond strihy pixie minút na všetky typy vlasov, textúry, farby a tvary tváre, aby ste našli ten, ktorý vás motivuje, aby ste všetko prerušili.

1. Krátky blond účes Pixie

Čo robí vzhľad tak súhlasným a upraveným? Jej istota je kritická. S jednoduchým krátkym účesom sa cíti úplne skvele, a preto to vyzerá tak kriticky. Je zrejmé, že červený rúž je dobrý len na porazenie všetkých.

Krátke účesy pre blondínky Pixie

Zdroj

2. Účes pre dievčatá s blond pixie

Aby dodala svojmu vzhľadu trochu komplexnosti a medzitým sa zdvihla na vrchol, okorenila svojho dlhého pixie veľkým starým podrezaním. Podľa týchto línií sa zahľadel až príliš ďaleko medzi nežnosť a úplnú drzosť. Správne, uvedomuje si, ako všeobecne to bude mimoriadne. Okrem krátka ofina, na vrch dostala trhané vrstvy a na bokoch jemnú pásku.

Účesy s blond pixie

3. Krátky biely blond pixie účes

Táto žena zbožňuje príležitosť na styling a zdravý rozum zložený do jedného. The krátky napríklad vzhľad oddelený bokom ešte nie je ničím, čo by ste museli umývať. Tiež to vyzerá tak nápadne! Okrem toho, že tento vzhľad dodáva vrchu obrovské množstvo objemu, dodáva celému vzhľadu vyčistený a upravený vzhľad.

Krátke blond Pixie účesy

Strihy Pixie nie sú vo vzťahu k všetkým ostatným také jedinečné. Myslíme to aj z hľadiska podpory. Pretože bez ohľadu na to, aký krátky alebo jednoduchý strih máte, je strih pixie spoľahlivý na meranie miery námahy s cieľom, aby bol bezchybný..

4. Veľmi krátky platinový strih Pixie

Blonde Pixie Strihy

5. Super krátka blondínka Pixie 2019

Super krátka blondína Pixie

6. Oholená strana

Účesy blond pixie-6

7. Pixie Buzz Cut Women

Účesy Blonde Pixie-7

8. Krátky platinový štýl Pixie

Účesy Blonde Pixie-8

9. Veľmi krátky zostrih

Účesy Blonde Pixie-9

10. Pohľad zozadu Pixie

Účesy blondínky Pixie-10

11.

Účesy Blonde Pixie-11

12.

Účesy Blonde Pixie-12

13.

Účesy Blonde Pixie-13

14.

Účesy blondínky Pixie-14

15.

Účesy Blonde Pixie-15

16.

Účesy blond pixie-16

17.

Účesy Blonde Pixie-17

18.

Účesy blond pixie-18

19.

Účesy blond pixie-19

20.

Účesy blond pixie-20

21.

Účesy Blonde Pixie-21

22.

Účesy Blonde Pixie-22

About the author