30 krátkych platinových blond účesov

V dnešnej dobe sú ženy a štýly skopírované z televíznych seriálov a jedným z najlepších príkladov je; Hra o tróny priniesla revolúciu v televízii. Jedná sa o najlepšie hodnotený televízny seriál s fanúšikmi, ktorí ho sledujú zo všetkých kútov sveta. Fanúšikovia Game of Thrones získali od série obrovskú inšpiráciu natoľko, že sa ľudia prihlasovali do tried Valyrian. Tým sa šialenstvo nekončilo. Jednou z najobľúbenejších postáv série bola Daenerys Targaryen, matka drakov. Postavu, ktorú hrá Emilia Clarke, inšpirovala mnoho žien nielen k tomu, aby boli odvážne a odvážne, ale aby si aj prefarbili vlasy na platinovú blond.!

Mnoho fanúšikov Game of Thrones si farbí vlasy platinová blond. Je to krásna farba, ktorá priťahuje každého na tomto svete. Keď sa aplikuje na ľudí s krátkymi vlasmi, je to okamžitý úspech. Existuje mnoho účesov, ku ktorým sa platinová blond dobre hodí.

Bob je jedným z najobľúbenejších krátkych účesov. Je to účes, ktorý si osvojilo mnoho celebrít z celého sveta. Účes bob je taký, kde sú vlasy ostrihané priamo okolo hlavy a strihané až do úrovne čeľustí. Niektorí ľudia majú predné strapce na bobu, vďaka čomu je účes ešte chladnejší. Na bokoch sú vlasy buď ostrihané až po úroveň uší alebo tesne nad plecia. Je to úžasný účes, ktorý sa dá ľahko udržiavať. S platinovým blond farbivom je účes jasným víťazom.

Ale jeden z najnovších trendov, ktoré sa vo svete doťahujú, je Ľadové blond vlasy. Zdá sa, že z vlasov Ice Blonde sa otáčajú hlavy. V skutočnosti sa veľa celebrít uchýlilo k ľadovým blond vlasom kvôli ich skvelému vzhľadu a štýlu. Medzi obľúbené celebrity patria Selena Gomez a Karlie Kloss. Účes sa vykonáva s bledým platinovým tónom zmiešaným so strieborným alebo bielym alebo modrým odtieňom. Vzhľad vyzerá ako kráľovná vo filme Frozen.

Dosiahnutie tohto štýlu však vyžaduje viacnásobné návštevy salónu. Vždy sa uistite, že idete do známeho salónneho centra, aby ste dosiahli účes. Budú sa viac zameriavať na detaily a poskytnú vám najlepšiu farbu s malým až žiadnym poškodením vlasov. Vlasový stylista začína bledožltou farbou ako základ vlasov a pomaly sa z neho robí ľadová blond farba. Odborníci odporúčajú, aby ľadové blond farby vyzerali skutočne chladne buď na tupom bobe, alebo na kudrlinkách.

Pixie strih je ďalšou skvelou možnosťou pre platinovú blond farbu. Vlasy sú ostrihané po stranách a vzadu s väčším počtom vlasov smerom dopredu. S niektorými dobrými strapcami vpredu, platinová blond robí váš účes chladnejším a elegantnejším.

Dosiahnutie farby vlasov by sa malo vykonávať opatrne. Vždy je lepšie obrátiť sa na skúseného kaderníka, ktorý je zhodou okolností tiež lacný. Platinové blond farby sú jedny z najdrahších na trhu a priestor na poškodenie je málo vysoký. Skúsení profesionáli vám preto môžu dať to najlepšie.

Existuje mnoho ďalších účesov, ktoré môžete vyskúšať s platinovou blond farbou. Prejdite nadol a zistite viac:

1-Krátky platinový blond účes

Krátky platinový blond hairtyle, blond krátke vlnovky

2-platinové blond vlasy Bob

Vlasy Platinum Blonde Bob, Vlasy Blond Platinové Účesy

3-ľadové blond vlasy

Ľadové blond vlasy, Blonde Bob Platinum Choppy

4-blond krátky Bob

Blonde Short Bob, Hair Shaggy Bob Short

5-blond pixie

Blonde Pixie, Pixie Blonde Layered Short

6-

Hairtyles Krátky Bob

7-

Krátke blond vlasy Pixie

8-

Blond Bob Platinum Choppy

9-

Bob Hair Bobs Hairtyles

10-

Blond platina dlhá biela

11-

Bob Blonde Hair Platinum

12-

Blond Platinum Hair Edgy

13-

Blond Platinum White Bobs

14-

Hair Bob Sexy Blonde

15-

Blond Platinum Pixie Long

16-

Bob Blonde Robbie Margot

17-

Blond Platinum Short Yoongi

18-

Blond Platinum Kim Kardashian

19-

Účesy s blond vlasmi

20-

Platinové štýly pre blond vlasy

21-

Dark Blonde Platinum Hairtyles

22-

Pixie blond vlasy platinové

23-

Blond Platinové vlasy Perry

24-

Bob Blonde Hair Platinum

25-

Platinové blond vlasy

26-

27-

28-

29-

30-

About the author