Ženy s krátkymi blond vlasmi

Aká je prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, keď uvidíte blond ženy? Sú veľmi krásne, však? No áno. Obvykle, keď vidíte ženu s blond vlasmi, prvá vec, ktorá vám napadne, je fakt, že je krásna a že jej farba pristane. Dobrou správou je, že to nie je všetko, na čo môžete myslieť, keď vidíte ženu s nádherné blond vlasy. Tiež máte pocit, že ju treba chrániť, ako keby bola milá a nevinná. To všetko sú výhody, ktoré blond vlasy prinášajú. Takže, ak ste pripravení ich prijať, prečo potom neprídete na blond stránku a nezafarbíte si vlasy o niekoľko odtieňov svetlejšie? Uvidíte, že aj keď neexistujú žiadne štúdie, ktoré by to dokázali, blondínky majú tendenciu byť viac vnímané ako ženy, ktoré si vybrali iné. krátke vlasy farby. Prečo? No nikto nevie. Je to len o vzhľade!

Vlnitý Bob

Ak chcete využiť prednosti blond vlasov bez toho, aby ste museli zvládnuť značnú dĺžku vlasov, potom si môžete ľahko vybrať krátky bob, ktorý môžete upraviť tak, aby vyzeral vlnitý a zároveň roztomilý.

Krátke sexy vlasy

Zdroj

Hustý Bob

Existuje niekoľko prvkov tohto účesu, vďaka ktorým vyzerala báječne. Ak chcete získať rovnaký vzhľad, musíte vziať do úvahy dĺžku ofiny a rôzne odtiene blond..

Krátky hrubý účes Bob

Zdroj

Veľmi krátke vlasy

Jedná sa o trochu pixie účes, ktorý bol spracovaný spôsobom, ktorý by pôsobil skôr chlapčensky. Dobrou správou je, že ak si zvolíte tento strih, budete mať možnosti, pokiaľ ide o úpravu vlasov.

Krátky blonďavý pixie účes

Zdroj

Vrstvený Bob

Je to typ strihu, ktorý si vyberiete, keď sa chcete zbaviť poškodených vlasov, aby ste pri tom vyzerali skvele a aby ste zaistili, že sa ľudia budú zameriavať na vaše krásne vlastnosti. Je to skvelý pohľad!

Krátky účes blond blond

Zdroj

Rebel Pixie

Ak ste sa nerozhodli, pokiaľ ide o výber vlastného účesu pre takú zmenu vzhľadu, akú ste už nejaký čas chceli, môžete vziať do úvahy aj tento rebelský vzhľad, ktorý môžete vidieť na Miley.

Krátke blond vlasy Miley Cyrus 2013

Zdroj

Kučeravá pixie

Je to skutočne zaujímavá kombinácia, ktorú len tak často nevidíte. Keď premýšľate o krátkych vlasoch, nemáte na mysli žiadne dlhšie kučery. No, keď sa rozhodnete pre krátke pixie, môžete sa rozhodnúť aj pre kučery.

Krátke vlasy a podrezané

Zdroj

Vrstvené krátke vlasy

Najlepšia časť tohto vzhľadu je skutočnosť, že vám môže pomôcť získať tajomnú atmosféru, ktorú bežne nevidíte. Keď máte krátke vlasy, najlepší spôsob, ako získať tento vzhľad, je zvoliť si účes, ktorý vám môže zakryť čelo.

Krátke blond vlasy s ofinou

Zdroj

Elegantný Pixie

Ak si nie ste istá dĺžkou zostrihu pixie, pre ktorú by ste sa mali rozhodnúť, potom by ste určite mali zvážiť prechod na strednú dĺžku. Ak hľadáte prečo, pozrite sa na elegantný štýl tejto hviezdy!

Krátke blond vlasy Michelle Williams

Zdroj

Chlapčenská pixie

Toto je typ pixie vzhľadu, ktorý nielenže kričí svetového rebela, ale presahuje aj úroveň. Je to kombinácia rebelského a chlapčenského vzhľadu. S tými studenými očami a tou skutočne svetlou farbou vyzerá skvele!

Krátky platinový blond účes

Zdroj

Asymetrický Bob

Veľkou časťou tohto účesu Bob je skutočnosť, že sa nemusíte uspokojovať s pravidelným účesom. V skutočnosti sa môžete rozhodnúť pre iný tvar a dĺžku účesu bob, ktorý máte na mysli, a získať skvelý efekt.!

Najlepší krátky blond účes

Zdroj

Skrotená Pixie

Keď neuvidíte Miley s osláveným šialeným pohľadom, môžete ju vidieť ako pokojnú a nádhernú hviezdu. Toto je rozdiel medzi vzpurným pixie a skroteným. Môžete vyzerať veľmi roztomilo!

Krátky blond účes celebrít

Zdroj

Jednoduchý Bob

Napriek tomu, že nevidíte dĺžku jej vlasov, určite má krátky a rovný bob, ktorý má nastylovaný takým spôsobom, že ste skutočne nedokázali odhadnúť, ako vlastne jej vlasy vyzerajú. Ale je to krásne!

Roztomilý krátky blond účes

Zdroj

Nádherný Bob

Obvykle, keď uvidíte bob, predstavíte si, že je rovný. Avšak ďalším skvelým štýlom pre tento typ strihu by bolo rozhodnúť sa pre kučery. Toľko kudrliniek, koľko si prajete. Určite úplne zmenia váš vzhľad.

Krátky blond kučeravý účes

Zdroj

Extrémne krátky strih

Vzhľadom k tomu, že jej vlasy sú také krátke, tak svetlé farby a že nevidíte žiadne kučery, celý vzhľad pôsobí trochu surovo a veľmi odvážne. Pre tento strih sa môžete rozhodnúť, ak chcete ľudí šokovať.

Extrémne krátky strih

Zdroj

Medový blond Bob

The strih bobu je pekná obľúbená možnosť pre blond ženy v týchto dňoch. Ak ju však skombinujete s teplejším odtieňom blond, s nejakými vlnitými vlasmi a roztomilým účesom, potom určite zatočíte hlavou.!

Krátky blond účes Emmy Stone

Zdroj

About the author