Krátke blond účesy 2013

Čo je prvé, čo vám napadne, keď sa nad tým zamyslíte ženy s blond vlasmi? Vyzerajú nevinne a krásne a vyzerajú, že ich treba chrániť. Pravda je taká blond vlasy je atraktívna, takže ak máte túto farbu, mali by ste sa pozrieť na účesy, vďaka ktorým budete vyzerať ešte krajšie. To znamená, že musíte mať predstavu o tom, ako chcete, aby vaše vlasy vyzerali. Ak nie, môžete si vždy prezrieť všetky druhy obrázkov a zistiť, ktorý z nich by vám viac vyhovoval. Teraz, ak si nie ste istá, čo sa týka typu účesu, pre ktorý sa chcete rozhodnúť, správna vec je ísť o niečo dlhšie, aby ste si mohli každý deň upravovať vlasy rôznymi spôsobmi. Ak chcete niečo dramatickejšie, môžete sa vždy rozhodnúť pre extrémne krátky zostrih. Koniec koncov, sú to vaše vlasy a vy si vyberiete, takže si vyberte perfektný strih!

Štýl Blonde Bob

Jeden z najpopulárnejšie zrážky je bob kvôli tomu, že sa dá ľahko štylizovať a že nemusíte tráviť hodiny pred zrkadlom. Stačí ho narovnať alebo trochu stočiť a budete vyzerať rozprávkovo!

Štýl Blonde Bob

Dramatické krátke vlasy

Ak by ste hľadali zostrih, z ktorého by sa každému krútilo hlavou, keď ho prejdete okolo na ulici, potom je ten pravý. Po stranách môžete mať vlasy skutočne krátke a na vrchu dlhšie.

Dramatické krátke vlasy

Roztomilý krátky strih Boba

Ak chcete vyzerať rozkošne, ale nechcete sa príliš venovať stylingu vlasov každý jeden deň, rozhodnite sa pre krátky bob. Budete vyzerať fantasticky bez toho, aby ste sa museli zaoberať všetkými ťažkosťami pri jeho narovnávaní.

Roztomilý krátky strih Boba

Zvýrazňuje vlasy

Ak chcete urobiť zmenu a mať tajomnejší nádych, mali by ste vlasy skrátiť a ofinu nechať na jednej strane dlhšiu. Potom upravte všetky vlasy vpredu, aby mali veľa a veľa objemu!

Najdôležitejšie farby krátkych vlasov

Roztomilý vlnitý strih Boba

Ak chcete ťažiť z krátkych, krásnych vlasov a ofiny, rozhodnite sa pre vlnitý bob, ktorý môžete upravovať tak, aby ste každý deň vyzerali fantasticky. Choďte do toho a ihneď zavolajte svojmu stylistovi!

Roztomilý vlnitý strih Boba

Blond rovné vrstvené vlasy

Ak chcete vyzerať báječne a mlado, kratší strih vám určite pomôže dosiahnuť cieľ. Uistite sa, že máte zaujímavú ofinu, ktorá vám môže trochu zakryť tvár, aby bol efekt silnejší!

Blond rovné vrstvené vlasy

Krásne blond vlasy

Vzhľadom k tomu, že ofina je o niečo dlhšia a natočená a ostatné vlasy sú kratšie, je efekt celkom úžasný. Vďaka tomuto nádhernému účesu budete určite mať žiarivú tvár a nemusíte si ho upravovať!

Krásne blond vlasy

Krátky blond strih

Teraz na tomto obrázku vidíte, že ofina je dlhšia a že ostatné vlasy sú stiahnuté dozadu. Pravdepodobne má krátky bob a ostatné vlasy sú jednoducho upravené tak, aby vyzerali, že ofina je jediná dlhá časť!

Krátky blond strih

Špičaté vlasy

Keď sa chystáte na hranatý vzhľad, skrátiť ho a upraviť ho tak, aby bol trochu špicatý, je niečo, čo určite pomôže. Ak chcete vyzerať sexi, tak je to určite správna voľba pre vás.

Špičaté vlasy

Kučeravé krátke vlasy

Napriek tomu, že vaše vlasy môžu byť naozaj krátke, môžete ich skrátiť natoľko, aby vaše vlasy mohli začať pôsobiť kučeravo. Tak budete mať zaujímavý vzhľad a vaše vlasy sa budú dať ľahko upravovať a udržiavať.

Kučeravé krátke vlasy

Edgy Blonde Bob

Toto je pravdepodobne jeden z najzaujímavejších bobových strihov, aké kedy uvidíte, pretože skutočnosť, že bol strihaný tak, aby sledoval špirálovitú líniu, a urobilo celý vzhľad dych berúci. Toto je určite a ostrý pohľad!

Edgy Blonde Bob

Asymetrické blond vlasy

Napriek tomu, že vďaka tomuto určitému vzhľadu vlasy vyzerajú oveľa dlhšie, ako v skutočnosti sú, budete mať výhody krátkych vlasov, pretože konce vlasov sú vyplnené. Užite si preto svoj fantastický vzhľad!

Asymetrické blond vlasy

Krátke chlapčenské vlasy

Teraz, ak sa chcete uistiť, že ľudia budú mať názor na vašu osobnosť predtým, ako budú mať možnosť hovoriť s vami, mali by ste sa rozhodnúť pre tento chlapčenský a špicatý vzhľad, vďaka ktorému budete vyzerať skvele!

Krátke chlapčenské vlasy

Veľmi krátky Bob

Toto je skutočne krátka verzia bobu a prináša mnoho výhod, ako napríklad skutočnosť, že ho nemusíte príliš upravovať a vďaka ktorému budete vždy vyzerať viac než roztomilo. Hovorte si teda stylista!

Veľmi krátky Bob

Krátke vrstvené blond vlasy

Čím kratšia bude ofina a čím viac vrstiev váš bob bude mať, tým fantastickejšie a zaujímavejšie bude pôsobiť. Snažíte sa, aby vaša tvár vyzerala žiarivo? Potom by ste sa mali rozhodnúť pre tento naplnený bob ihneď!

Krátke vrstvené blond vlasy

About the author