Krátke strihy blond vlasov 2013

Pretože rok 2013 je predovšetkým o trende. A tento rok sú v trende krátke účesy. Každé dievča chce vyzerať trendovo a zároveň roztomilo. Ženy a dievčatá s blond vlasmi museli pri strihaní vlasov urobiť najťažšiu voľbu. Blond vlasy sú veľmi jemné, ak vďaka nim budete krásne vyzerať, keď sú dobre udržiavané, môžu tiež pôsobiť katastrofálne, ak nie sú správne udržiavané. Na svoje blond vlasy si teda musíte dávať veľký pozor. Musíte urobiť rozumný výber účesu, ktorý je trendový, a tiež aby ste vyzerali krásne. Tu sú nejaké krátke blond účesy 2013 ktoré môžete vyskúšať:

Ženy a dievčatá s blond vlasmi musia vyskúšať krátky strih Bob. Je to roztomilý a decentný účes, vďaka ktorému budete pôsobiť trendovo a roztomilo.

Najlepšie krátke blond účesy

Veľmi trendy je aj vrstvený účes. Krátky vrstvený účes vám dodá trendový a funky vzhľad. Toto je jeden z najobľúbenejších účesov roku 2013.

Blond krátke účesy s vrstvami

Ak si želáte, aby boli vaše blond vlasy veľmi krátke, musíte vyskúšať krátky pixie účes. Je to trendový účes a určite pristane vašej osobnosti a dodá vám pôsobivý vzhľad.

Veľmi krátke blond zrážky pre ženy

Nielen bežné ženy s blond vlasmi sú citlivé na svoje blond vlasy, ale aj na celebrity. Tento rok vyskúšalo premenu mnoho známych osobností. A v týchto krátkych účesoch vyzerajú očarujúco.

Krátke blond účesy celebrít

Krátky zostrih pixie vyzerá s blond vlasmi veľmi roztomilo. Poskytuje vám trendový a roztomilý vzhľad.

Roztomilé blond krátke účesy

Ak máte vlnité blond vlasy, musíte vyskúšať tento krásny účes. Je to trendový a očarujúci účes, ktorý vašim vlnitým vlasom a úžasnému vzhľadu rozhodne dodá.

Krátke blond vlnité účesy

Účes Bob je najlepší pre blond vlasy. Bez ohľadu na hustotu a textúru vašich vlasov, účes s krátkym bobom vám dodá trendový a decentný vzhľad.

Krátke blond bôby

Ak máte rovné vlasy a chcete mať funky vzhľad, musíte tento účes vyskúšať. Budete v nej pôsobiť očarujúco.

Krátke blond rovné účesy

Tu je pár nápadov na blond vlasy. Môžete si vyskúšať tieto zrážky na blond vlasoch, aby ste vyzerali trendovo.

Nápady na krátke blond vlasy

Krátke strihy blond vlasov 2013

Strihy krátkych blond vlasov 2013-1

Strihy krátkych blond vlasov 2013-2

Strihy krátkych blond vlasov 2013-3

Strihy krátkych blond vlasov 2013-4

Strihy krátkych blond vlasov 2013-5

About the author