Najlepšie blond krátke účesy pre oslnivý vzhľad

Účesy s blond vlasmi sú jedným z najobľúbenejších pohľadov dám. V niektorých obdobiach, v rozchodoch, v smútku, depresii, po prekonaní týchto náročných procesov chcú všetky ženy vyskúšať úplne nový účes a jedným z najkrajších účesov, ktoré môžete vyskúšať, je krátke blond účesy.

Spojili sme sa navzájom úžasne blond krátke účesy v tejto galérii, ktorú si skutočne musíte aspoň raz v živote vyskúšať, čo vás skutočne uspokojí. Týmto krátkym účesom neodoláte! Zvlášť modely lalokovitých vlasov, najmä medzi mladými dámami, preferovali blond účesy. Pixie účesy sú tiež obľúbené, ale nie tak veľmi blond bob účesy. Poďme sa pozrieť na tieto veľmi štýlové krátke účesy a vytvorte si pre seba veľmi atraktívny pohľad!

1. Účes Blonde Lob 2017

Long bob je pre nás najobľúbenejší a najkrajší krátky zostrih. Nie príliš krátke a na vlasoch si môžete vyskúšať rôzne techniky farbenia vlasov. Blond ombre a tmavé blond korene vyzerajú pre mladé ženy skutočne štýlovo a pekne.

Krátke blond vlasy

2. Krátky blond strih Pixie

Vrstvené zrážky sú tým pravým účesom, ktorý ukáže vaše vlasy svieže aj chladné, najmä dámy s okrúhlym tvarom tento strih úplne milujú. Vďaka tomuto dokonalému strihu bude vaša tvár pôsobiť elegantnejšie.

Krátke blond účesy

3. Blond a červené melíry

Na svoj dlhý blond bob strih môžete pridať medovo blond a ružové balayáže, čo je vynikajúci nápad na vytvorenie neobvyklého a roztomilého účesu.

Blond Bob

4. Texturovaný Bob 2017

Krátke blond vlasy

5. Kaley Cuoco blond krátky účes

Krátke blond účesy

6. Bob Účes Rovné vlasy

Krátke blond účesy-6

7. Ash Blond vlasy krátke

Krátke blond účesy-7

8. Pixie ostrihané blond vlasy

Krátke blond účesy-8

Zdroj

9. Long Bob Hair 2017

Krátke blond účesy-9

10. Účes po ramená

Krátke blond účesy-10

11. Balayage na veľmi krátkych vlasoch

Krátke blond účesy-11

12. Roztomilý účes s krátkou väzbou

Krátke blond účesy-12

13. Štýl roztomilých dievčat

Krátke blond účesy-13

Zdroj

14. Blond vlasy rovné

Krátke blond účesy-14

15. Blond Balayage

Krátke blond účesy-15

About the author