Najlepšie strihy Pixie pre blond vlasy

Milé dámy, dnes sme sa rozhodli ukázať vám niekoľko inšpiratívnych fotografií, ktoré sú moderné a krásne na nosenie v každom ročnom období a k akémukoľvek oblečeniu. Bez ohľadu na to, aký máte vkus, pre módne dámy, ako ste vy, máme veľa možností. Ak sú vaše vlasy blond a chcete vyskúšať strih pixie, ale nie ste si istí, akú možnosť zvoliť, dajte nám pár štýlových nápadov. Zhromaždili sme spolu Pixie strihy pre blond vlasy tak si pozrite galériu nižšie a nechajte sa inšpirovať.

Pixie strihy sú úžasné, nádherné, sexy, krásne a veľmi ľahko sa udržujú. Navyše, ak ste zaneprázdnená žena, potom neexistuje lepší účes ako strih pixie. Neporiadna blonďavá pixie podrezanie je ďalšie skvelé riešenie pre súčasné ženy. Ak chcete umývať a nosiť účesy, potom je tento strapatý účes to, čo potrebujete. Bude vám to vyhovovať a budete sa cítiť cool. Nechajte po stranách a na zátylku podrezané, aby ste dosiahli dokonalý vzhľad.

Špičaté pixie strihy:

Je to tiež skvelé riešenie, aby ste si to mohli vyskúšať a užiť si svoj účes. Tento štýl tiež zvýši efekt vašich vrstiev podrezaním. Nadýchaný blond účes s podholením sa môže hodiť aj vám. Ak ste sebavedomá žena, potom vám tento nadýchaný pixie strih s oholenými stranami dodá zábavný a bizarný štýl. Tiež pridajte niekoľko farieb, aby ste zvýraznili svoje vrstvy a získali nový štýl. Teraz si pozrite nižšie uvedené fotografie a vyberte si jednu z nich pre ďalšie drzý štýl.

1. Krátky blond strih Pixie pre jemné vlasy

Hranatý asymetrický strih s vrstvenými bočnými ofinami je ďalšou štýlovou možnosťou, ktorá vám môže orámovať tvár a zvýrazniť oči. Zvlášť tento strih môžete použiť na jemné rovné vlasy.

Krátke blond strihy Pixie

2. Oholený Pixie Blonde Cut

Ďalší jemný blond pixie štýl. Ale tentokrát vidíte ambiciózny krátky zostrih. Zvlášť odvážne mladé dámy môžu uprednostniť bokom oholené krátke blond vlasy

Pixie blond účesy

3. Krátky blond účes Pixie

Chaotické vrstvy, perfektný nápad pre krátky ostrihať. Tento pixie model vám bude veľmi pristať, najmä ak hľadáte vlasy s hlavou v posteli!

Krátke účesy pre blondínky Pixie

4. Platinová blond pixie

Krátky platinový blond pixie strih patrí medzi najobľúbenejšie možnosti. Tento štýl vdýchne potrebnú dávku chladu a váš vzhľad bude veľmi elegantný.

Platinový blond strih Pixie

5. Krátka blondínka Pixie 2019

Krátka blondínka Pixie

6. Klinová pixie

Klinové Pixie blond vlasy

7. Fade účes pre ženy

Fade Pixie Blonde Hair

8. Fajn Pixie

Pixie Blonde Fine Hair-8

9. Krátky strih Pixie

Krátke pixie blond vlasy

10. Short Side Pixie

Pixie krátke blond vlasy

11. Cool účes

Cool Pixie blond vlasy

12. Blonde Pixie pre čierne ženy

Čierne ženy Pixie blond vlasy

13. Choppy Blonde Pixie

Pixie Blond vlasy-13

14. Biele blond vlasy

Pixie Blond vlasy-14

15. Platinová pixie

Pixie Blond vlasy-15

16. Jemné rovné vlasy

Pixie Blond vlasy-16

17. Krátke čierne vlasy Pixie strih blond

Pixie blond vlasy-17

18. Pixie Cut s ofinou

Pixie blond vlasy-18

19. Dlhá blond pixie

Pixie Blond vlasy-19

20. Vrstvený štýl dlhého pixie

Pixie blond vlasy-20

Ak hľadáte iný štýl ako strihy blonďavých pixie, môžete sa pozrieť na ďalšie nápady na krátke blond účesy tu.

About the author