Trendy krátkych blond vlasov 2013

Neexistuje nič, čo by skutočne zlepšilo váš vzhľad, ako dobre zvolený účes, ktorý zodpovedá vašej nálade a osobnosti. Ak máte blond vlasy, existuje mnoho trendových účesov, ktoré môžete bez problémov športovať a vytvoriť tak pre seba krásny a atraktívny vzhľad. Tu sú niektoré z trendových krátkych blond účesov pre rok 2013.

Krátka blond asymetrická plodina

Tento krásny účes je tak príťažlivo sexy a atraktívny. Tento krátky vlnitý účes s asymetrickým strihom je odvážne ženský. Tento druh účesu obsahuje zvodný prvok, ktorý je úžasne obdivuhodný.

Krátka blond asymetrická plodina

Krátky rovný blond účes

Tento krásny účes je tak očarujúco atraktívny a dodáva vašej tvári veľmi ženský vzhľad. Rovné blond vlasy, ktoré jej padajú tesne nad rameno, sú tak úchvatne úžasné a lákavé. Tento účes si určite zamilujete.

Krátky rovný blond účes

Úžasný brúsený krátky účes

Je to určite nádherný a príťažlivý krátky blond účes pre rok 2013. Krátky vlnitý účes rozhodne prirodzene padne, zatiaľ čo rozčesaný vrch dodáva účesu toľko nuans. Tento účes je elegantne príťažlivý a príťažlivý.

Úžasný brúsený krátky účes

Očarujúci kráľovný krátky blond účes

Toto je určite trendový účes na rok 2013. Úžasne ženský vzhľad, ktorý vytvára, je veľmi lichotivý a zábavný. Dodá vašej tvári veľmi elegantný a kráľovský vzhľad, ktorý je príťažlivo atraktívny a očarujúci.

Očarujúci kráľovný krátky blond účes

Krátky krásny blonďavý pixie účes

To je úžasne krásne a lákavé. Krátke blond vlasy s prekrývajúcou sa ofinou rozopnutou na jednej strane sú rozhodne očarujúce a dodajú vašej tvári úžasný kráľovský vzhľad..

Krátky krásny blonďavý pixie účes

Účes v štýle Boyish Mango

Tento účes je neuveriteľne krásny a očarujúci. Mierne odfúknuté vlasy a drzo sofistikované usporiadanie vlasov sú lákavo atraktívne. Tento účes si určite zamilujete.

Účes v štýle chlapčenského manga

Punková krátka blondínka s ružovými pruhmi

Toto nádherný účes je fantasticky atraktívny a jedinečný. Poskytne vám odvážne nápadný vzhľad, ktorý vynikne nad ostatnými. Tento účes je rozhodne netradičný a ukazuje postavu, ktorá je vzdorovito nekonformná.

Punková krátka blondínka s ružovými pruhmi

Nádherný ikonický krátky blond účes

Tento druh účesu je odvážne atraktívny a očarujúci. To vám dáva veľmi ženský vzhľad, ktorý je úžasne nápadný a fantasticky príťažlivý. Tento drzo úžasný účes si určite zamilujete.

Nádherný ikonický krátky blond účes

Odvážne krásny vlnitý krátky blond účes

Tento krásny účes je celkom úžasný a očarujúci. Krátke vlnité vlasy, ktoré prirodzene prúdia nadol, dodávajú vašej tvári sofistikovaný vzhľad, ktorý je celkom trendový a nádherný. Rozhodne je tento účes zvodne podmanivý.

Odvážne krásny vlnitý krátky blond účes

Očarujúci účes Ruby Rose

Tento fantastický účes je krikľavo chlapčenský, ale očarujúci. Mierne orezané boky a chrbát vám dodávajú nádhernú auru, ktorá je jasná a lákavá. Nechá vašu tvár ukázať svoju skutočnú krásu. Naozaj milé a očarujúce!

Očarujúci účes Ruby Rose

Krátky elegantný blond účes

Jedná sa o elegantne ženský a úžasne kráľovský účes. Tento účes vám dodá nádherný vzhľad, ktorý je veľmi lákavý a očarujúci. Tento očarujúci účes si určite zamilujete.

Krátky elegantný blond účes

Chlapčensky úžasný krátky blond účes

Je to fantasticky chlapčenské, ale krásne. Dáva vám to bezostyšne silný charakter, ktorý je očarujúci a atraktívny zároveň. Rovnako tak dodá vašej tvári silu a sebadôveru s nádychom zastrašovania.

Chlapčensky úžasný krátky blond účes

Krátky česaný módny účes

Jedná sa o žiarivo módny a atraktívny účes. To vám dáva veľmi sebavedomý, ale ženský vzhľad, ktorý je očarujúci a očarujúci zároveň. Tento veľmi úžasný a lákavý účes si určite zamilujete.

Krátky česaný módny účes

Sassy Look vlnitý krátky blond účes

Ak chcete byť očarujúce a očarujúce zároveň, tento účes je určite jednou z vašich najlepších možností. Nádherný zvlnený účes dodáva vašej tvári očarujúci vzhľad, ktorý je príťažlivo atraktívny. Tento účes sa vám bude určite páčiť.

Sassy Look vlnitý krátky blond účes

Krátky vrstvený blond účes

Ak chcete niečo, čo je jedinečne očarujúce a lákavé, toto krátky vrstvený blond účes je fantastická voľba. Je to úžasne nádherné s mierne upraveným vrstveným chrbtom. Tento účes je určite dobrou a elegantne lákavou voľbou.

Krátky vrstvený blond účes

Krátky drzý a drzý účes

Ak sa chcete odchýliť od obvyklého dlhého rovného účesu, tento vám dodá iný lákavý vzhľad. Tento účes je fantasticky cool a zábavne atraktívny. Vlnité strapce vašim vlasom dodajú kúzlo inak fádneho krátkeho účesu. S týmto krátkym účesom určite budete radi experimentovať.

Krátky drzý a drzý účes

Krátky blonďavý pixie účes

Pre zmenu rozhodne môžete vyskúšať tento krátky blonďavý pixie účes, ktorý je radikálnym odklonom od bežného dievčenského dlhého účesu. Tento účes je očarujúco atraktívny napriek svojej krátkosti a orezaným bokom a chrbtu. Je to elegantne atraktívne a rozhodne očarujúce zároveň.

Krátky blonďavý pixie účes

About the author