12 najlepších trendov s dlhými obrátenými bobmi na rok 2021

Dlhý obrátený bob je strih, ktorý je vzadu kratší a vpredu sa postupne predlžuje, keď sa dostane k ramenám alebo kľúčnej kosti. Tento univerzálne lichotivý účes Bob vám umožní mať dĺžku a pohyb bez toho, aby ste sa museli vysporiadať s problémami dlhých alebo krátkych vlasov.

Ak uvažujete o dlhých invertovaných bobových účesoch, vedzte, že sú to super univerzálny strih, ktorý vyhovuje všetkým textúram, všetkým ročným obdobiam a prekvapivo všetkým tvarom tváre. V závislosti od požadovaného výsledku si môžete prispôsobiť uhol aj dĺžku účesu, ktorý vám dokonale sadne.

Obrátené laloky môžu byť štylizované toľkými neuveriteľnými spôsobmi a naplnené rôznymi textúrami. To je dôvod, prečo tento strih nosia mnohí vrátane módnych A-listers Gabrielle Union, Keira Knightley, Sevyn Streeter a Emily Ratajkowski!

Tu sú obrázky najpopulárnejších tohtoročných dlhých invertovaných bobov pre vašu ďalšiu inšpiráciu!

Pláž Vlnitý dlhý obrátený blond Bob

Plážový vlnitý dlhý invertovaný bob účesInstagram @rachel.lott.hair

Tento fantastický dlhý vlnitý obrátený bobový strih má strmé uhly a je jemne naukladaný vzadu, aby zvýraznil dramatický tvar písmena A.

Vytvorila ju Rachel Lott, majiteľka spoločnosti Camellia Hair and Beauty v Queensbury, NY.

Jej dôvod zarámovať si tvár? “Dĺžku okolo tváre som ponechal dlhú bez rámovania, aby bol preklad plynulý a pokračoval od krátkeho k dlhému.” Pridanie rámovania alebo chrumkavých ofiniek do vlnitého laloku preruší líniu a zmení vzhľad dlhých obrátených bobov. “

Milujem farbu tohto dlhého odstupňovaného boba. Tu je to, čo o tom povedala Rachael. “Dlhý obrátený strih bobu je zvýraznený organicky umiestnenými blond balayage melírmi a rozcuchanými vlnami, pričom štýl je aktuálny a trendový.”

Rachel poskytla niekoľko rád ohľadne stylingu tohto blonďavého strihu s rozcuchanými vlnami, aby bol vzhľad stále aktuálny a trendový. “V prípade textúr rovných vlasov zabaľte vlasy po častiach smerom od tváre voľne okolo stredne hrubej žehličky.” Pre prirodzene vlnité vlasy môžete skúsiť pridať textúrny krém alebo soľný sprej a nechať ich uschnúť na vzduchu. “

Obrátený dlhý štýl Bob s dĺžkou po ramená

obrátený štýl dlhého bobu po ramenáInstagram @hairpin_me_down85

Veľmi dlhý invertovaný bob účes vyzerá úžasne s rovnou, rubínovo červenou farbou vlasov. Nájdete ich na dráhach a červených kobercoch.

Obrátené štýly dlhých bobov s dlhým predným dielom, ktoré okamžite dodávajú autoritatívnu atmosféru.

Páči sa vám vzhľad na tomto obrázku? Pozrite si ďalšie obrázky dlhých strihov bobov.

Ak máte šancu, vždy sa rozhodnite pre obrátený bob po ramená.

Tento invertovaný strih bobu je jednoduchý, ale tak sexy-elegantný, že vnáša do moderného bobu život a ostrosť.

Akonáhle si nájdete správnu dĺžku, ktorá vám najviac vyhovuje, či už ide o dĺžku brady, ramena alebo golierovej kosti, účes s obráteným lobom sa ľahko spravuje a lichotí mnohým tvarom tváre..

Choppy dlho obrátený Bob pre tenké vlasy

Dlhý trhaný blond obrátený bob pre tenké vlasyInstagram @julief_hair

Toto je ideálny trhaný dlhý invertovaný bob pre tenké vlasy. Získanie dlhého reverzného účesu Bob ako na tejto fotografii zvýši štruktúru vašich vlasov. Vzhľadom na pridanie zvýraznení na tieto jahodové šampanské vlasy pre vylepšený štýl.

Obrátený holiaci strojček pre jemné vlasy

obrátený holiaci strojček pre jemné vlasyInstagram @fullmetaljaxon

Textúrovaný dlhý invertovaný bob účes je najlepší pre jemné vlasy. Pridanie jemných vĺn dáva hĺbku blond melírom, ktoré zdôrazňujú asymetrický strih a jaseňovo hnedé farby.

Dlhší invertovaný Bob pre prirodzene kučeravé vlasy

Dlhší invertovaný Bob pre prirodzene kučeravé vlasyInstagram @priscilavascp

V prípade dlhého obráteného bobu pre kučeravé vlasy budete musieť dávať pozor na tvar strihu. Niekedy môže dlhší obrátený bob mať plnší vzhľad pri pridávaní jemných vrstiev do kudrliniek pri zachovaní dlhších zámkov vopred..

Dlho obrátený Bob s ofinou a vrstvami

Dlhý obrátený bob s ofinou a vrstvamiInstagram @thestyleloungelichfield

Dlhý obrátený bob s ofinou a vrstvami dodá zaoblenejší vzhľad, ktorý lichotí ženám s okrúhlou tvárou.

Uhlový obrátený lob s ofinou

Obrátený Lob s ofinouInstagram @hairdesignbysonya

Obrátený lob s ofinou je skvelý pre ženy s rovnými vlasmi. Skôr než ísť s bobom s bočnou ofinou, vyskúšajte rovno tupú ofinu. Stylistka Sonya mala pravdu, keď si zvolila tupú ofinu na tejto krikľavej čiernej farbe!

Dlho skladaný obrátený Bob s Balayage

Dlho skladaný obrátený Bob s BalayageInstagram @donnadstylistsalon

Pridanie krátkych trhaných vrstiev na dlhý, skladaný obrátený bob dodáva vašim vlasom viac pohybu. Je to skvelý dlhý šikmý strih bobu, ktorý dodáva medovo blond balayage melíry.

Chlpatý dlho obrátený bob s vrstvami

Shaggy Invertovaný Bob s dlhými vrstvamiInstagram @alluringstylesbya

Tmavohnedý huňatý dlhý obrátený bob s vrstvami funguje pre ženy, ktorých cieľom je mať jednoduchý vzhľad.

Vlasová stylistka Alexandria Furnari z Bombshell Hair and Beauty Studio v Albany, NY vytvorila tento nádherný strih.

“Obrátený rovný bob je skvelý, pretože dodáva hĺbku, rozmer, lesk a textúru,” povedala mi Alexandria.

Bojujete s jemnými vlasmi? “Tento obrátený dlhý bob s dlhými vrstvami bol strihaný, aby si udržal plnosť a zároveň pridal kúsky pohybu pomocou spolupráce techník strihania a farbenia,” povedala.

Obrátený Bob s dlhým podrezaním pre hrubé vlasy

Obrátený Bob s dlhým podrezaním pre hrubé vlasyInstagram @gerilynghaisarzadeh

Jedná sa o dlhý invertovaný podrezaný bob účes pre husté vlasy. Je to moderný pohľad na klasický bob, ktorý nikdy nevyjde z módy.

“Ak máte veľa vlasov, holenie všetkých vlasov pod nimi pomôže zbaviť sa váhy,” hovorí Gerilyn Ghaisarzadeh, tvorkyňa tohto strihu..

Pokiaľ ide o proces farbenia, Gerilyn povedala „Keď sme cestovali po prameni vlasov, vo vlasoch stále zostalo veľké teplo. To vytvorilo opačný efekt ombre, ktorý sa mi veľmi páčil – svetlejšia fialová pri koreni sa roztopila do hlbšej tmavšej purpurovej. “

Kľúč k dobrému dlhému invertovanému bobu pre husté vlasy? “Choďte na konzultáciu a zistite, koľko uhla chcete. Tento dlhý Bob strih funguje aj na rôznych textúrach vlasov a skutočne na väčšine tvarov tváre v závislosti od toho, kde vpredu umiestnite čiaru hmotnosti, “povedala.

Bočný lúč s strapcami pre rovné vlasy

Bočný lúč s strapcami pre rovné vlasyInstagram @ktmac614

Dlhý obrátený strih bobu s okrajmi je perfektný spôsob, ako si orámovať tvár a upútať väčšiu pozornosť očí.

“Pri dlhých invertovaných bobových variáciách, ako je táto, rovné vlasy tiež pomáhajú upriamiť väčšiu pozornosť na vaše prednosti,” povedala Katie Martin, vedúca kaderníčka v Prodigo Day Spa. & Salón v Harleysville, PA.

Chcete zmenu od dlhých vlasov? “Dlhé obrátené bôby sú skvelou zmenou oproti dlhým vlasom, ale nechcete byť príliš krátke. Mať takú dĺžku vpredu je pre nich dobré zabezpečenie! “ Dodala Katie.

Tu je návod, ako upraviť dlhý obrátený bob:

1. Začnite so skvelým výstrekom, pretože skvelý výstrel vám dodá dlhšiu životnosť účesu.

2. Začínajúc od zátylku, vlasy po častiach fénujte keramickou a iónovou tepelnou kefou, pričom vlasy presmerujte do všetkých smerov, aby ste dosiahli maximálny objem a hladkosť..

3. Dokončite zametanie ofiny do strany.

4. Potom na konce naneste uhladzovací olej a zľahka vsuňte žehličku do vlasov, aby ste získali elegantnejší vzhľad..

5. Dokončite pružným lakom na vlasy.

6. Pokiaľ ide o ofinu, opierku dajte dole rukou a nastriekajte, aby zostala ofina pohromade bez toho, aby sa oddeľovala..

Katie mi povedala, že na dlhom obrátenom bobe je skvelé to, že nie je ťažké a dá sa urobiť rýchlo.

Pokiaľ ide o najlepšie tvary tváre a typy vlasov?

“Obrátené laloky sú lichotivé pre akýkoľvek tvar tváre a typ vlasov.” Invertovaný lob s bočnými ofinami je skvelý pre jemné vlasy, pretože tupý strih spôsobuje, že vaše vlasy vyzerajú plnšie a hustejšie. “

Extra dlhý a vrstvený obrátený Bob s textúrou

Extra dlhý a vrstvený obrátený Bob s textúrouInstagram @fabulace.hair

Tento vlnitý dlhý obrátený bob je ohromujúci textúrovaný strih s pridanými kusmi medenej balayage.

Lacey Thompson, majiteľka salónu vo FabuLace v Menomonie, WI strihala a farbila tento obrátený lobový strih.

Laceyova najlepšia rada na to?

“Tento dlhý vrstvený obrátený bob je skvelý pre ženy s jemnými vlasmi, ktoré chcú pridať objem. Textúrovaný vlnitý strih bobu dodáva plnosť. Je všestranný a vyzerá skvele rovný alebo stočený! “

Ak hľadáte výrobky pre svoj dlhý invertovaný bob účes, Lacey navrhuje spreje na suchú textúru, objemové spreje a svetlé/stredne pevné laky na vlasy..

About the author