15 lichotivých účesov pre ženy nad 50 rokov

Účesy Bob pre ženy nad 50 rokov sú krátke až stredne dlhé strihy, ktoré ponúkajú elegantný, mladistvý vzhľad. Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako vylepšiť strih bobu. Vlnitý, uhladený, strapatý alebo funky – každý štýl musí zodpovedať konkrétnej atmosfére a osobnosti.

Jeden z klasických a najbezpečnejších vlasových trendov, ktoré môžu vyskúšať staršie dámy po päťdesiatke, je strih bobu. Je všestranný a prispôsobiteľný. Boby sú skvelé, ak sa cítite mladšie, a navyše je oveľa jednoduchšie jazzovať!

Predtým, ako dostanete kotletu, požiadajte o typ, ktorý najlepšie funguje na vaše vlasy a životný štýl. Tvar tváre tiež hrá rozhodujúcu úlohu pri identifikácii, ktorý účes je najlepšie zvoliť.

Annmarie Delgado-Prosch, stylistka z Kalifornie zdieľa svoj tip na vlasy č. Vždy majte na pamäti, aká bude údržba.

“Aby som udržal pekný čistý tvar, odporúčam, aby prišli každých šesť až osem týždňov.” Mohlo by to znamenať prelomenie obchodu, najmä ak nie sú pripravení pristúpiť k údržbe, “hovorí Annmarie.

Keď sa jej pýtala na jej najobľúbenejší výrobok, Annmarie spomenula Davineovo mlieko typu všetko v jednom. Naneste ho pred fénovaním na uhladené vlasy alebo pred difúziou kučier.

Ak máte viac ako 50 rokov a uvažujete o bobovom účese, pozrite sa na tieto obrázky!

Rovný Bob s okuliarmi

Rovný bob pre ženu nad 50 rokov s okuliarmiInstagram @chelsea.nineteenseventy_seven

Pre krásnu ženu, ktorá má 50 rokov a nemôže nikdy nechať svoje špecifikácie doma, musíte ísť na tento bob! Tento rovný bob s okuliarmi vás urobí štýlovým z akéhokoľvek uhla. Jeho jasný odtieň robí vynikajúcu prácu, keď pomáha prelínať sa sivými prameňmi. Pre dodatočný dotyk, ktorý vám dodá svieži vzhľad, nikdy nezmeškáte ani jemnú ofinu..

Lichotivý asymetrický bob s ofinou

asymetrický bob pre dámy po 50 -tke so sivými vlasmiInstagram @katcolourist

Samozrejme, môžete si vychutnať atraktívny krátky, nerovný bob účes, keď dosiahnete 50. roky! Tento lichotivý asymetrický bob s ofinou vám umožní upútať pozornosť. Má kratšie vrstvy na dosiahnutie objemu a dlhé bočné rany pre mladistvý okraj. Nájdite uspokojenie v jeho jedinečnom rozmere, keď spojíte svetlé a slabé svetlá.

Skladaný Bob Hairdo

skladaný bob pre dámy vo veku 50 rokovInstagram @mxmhair

Zvážte možnosť rozhodnúť sa pre skladaný bob účes s dĺžkou čeľustí, ktorý je lichotivý pre dámy vo veku 50 rokov. Pri úprave účesu naneste na medovo zvýraznené vlasy penu, aby ste im dodali objem a textúru..

Jednoduchý biely bob s ofinou

biely bob s ofinou pre staršie ženy nad 50 rokovInstagram @salongatto

Tento jednoduchý biely bob s ofinou je perfektný účes na ozdobenie vašich sivých zámkov eleganciou! Pevný odtieň je plný pôvabu a dobre funguje na jemných kučerách. Udržujte dĺžku priamo v línii čeľustí, aby ste udržali tvar, plnosť a objem vlasov.

Soľ a korenie Pixie Bob

pixie bob ženy so soľou a korením vo veku 50 rokovInstagram @planetenfrisor

Pixie bob na päťdesiatročnom veku je skvelý strih, ktorý nie je príliš krátky, ale napriek tomu bob dokáže stiahnuť. Tento krásny pixie bob so soľou a korením sa ľahko upravuje, takže na dokončenie potrebuje iba kúsok textúry. Má niekoľko odtieňov šedej a striebornej, čo vytvára rozmerovo kontrastný vzhľad. Teraz teda prijmite svoju prirodzenú farbu sivých vlasov.

Okrúhly Bob

okrúhly bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @simplystyled.bydawn

Toto je okrúhly bob, ktorý vyzerá lichotivo na ženu staršiu ako 50 rokov, ktorá hľadá klasický vzhľad. Je to kotleta s postupnými vrstvami pre taký brilantný okraj, ktorý nevyžaduje príliš veľa štýlu.

Vrstvený bob pre jemné vlasy

vrstvený bob účes pre ženy nad 50 rokov s jemnými vlasmiInstagram @salontrionh

Tento skladaný a vrstvený bob je ideálny pre ženy nad 50 rokov s jemnými vlasmi. Vrstvenie a stohovanie prinesie väčší objem a jemné zámky. Čím viac stohovania pridáte, tým to bude živšie! Jeho ohromujúci a drzý výsledok funguje najlepšie na dĺžke, ktorá spása čeľusť a kotletu s ofinou.

Múdry Bob na tenké vlasy

múdry bob pre dámy po 50 -tke s tenkými vlasmiInstagram @bettydoeshair

Ženy po 50 -tke majú tendenciu zápasiť s riedkymi vlasmi a chúlostivý bob je skvelý strih na zváženie. Preskúmanie nového vzhľadu je vždy zábavné, takže sa nemusíte báť veľkého sekania a vyskúšania si blond balayage. Toto je ultimátny jemný bob pre tenké vlasy 50-ročného omračovateľa. Zamerajte sa na tento vlnitý vzhľad tak, že sa rozhodnete pre strih holiaceho strojčeka a dodáte týmto vlasom po krk detaily.

Bob so striebornou textúrou

textúrovaný bobový účes pre ženy nad 50 rokov so striebornými vlasmiInstagram @melmattison

Ak ste žena nad 50 rokov s jemnými vlasmi, zvážte výber tohto textúrovaného bobu. Čím je živšie, tým mladšie na vás pôsobí! Pre vašu lásku k krátkym účesom je to vždy ohromujúci bob so striebornou textúrou, ktorý musíte nosiť. Tajomstvo dosiahnutia tohto pekného a chladného pohybu je sušička aj difuzér. A uzamknite vlhkosť na svojich prameňoch bezoplachovým kondicionérom a objemovým mliekom.

Vlnitý bob strednej dĺžky

stredne dlhý vlnitý bob pre 50 -ročnú ženuInstagram @kirsty_hairstylist

Toto je perfektný stredne dlhý vlnitý bobový účes na vyrastanie dlhších vlasov vo vašich 50-tich rokoch. Vaše hladké tenké pramienky budú potrebovať viac textúry a rozmerov, takže siahnite po tomto vzhľade. Brunetková balayage a farebná tavenina vám poskytnú to, čo ste kedy potrebovali, a ešte viac!

Shaggy Bob s ofinou pre jemné vlasy

huňatý bob pre ženy po 50 -tke s jemnými vlasmiInstagram @salonazfar

Rozhodnite sa pre trend chlpatého bobu s ofinou, ktorý vám zaručene dodá nestarnúcu štýlovosť. Tento chlpatý bob pre jemné vlasy, ktorý sa pasie na ramenách, je predovšetkým o sofistikovanosti. Ak máte zlaté tóny blond a ste pripravení na nejaké vrstvy a ofinu, tento štýl vám dokonale sadne.

Operený dlhý Bob

operený dlhý bobový účes pre ženy nad 50 rokovInstagram @hairbyelisharene

Pri výbere strihu bobu po 50 -tke je operený bob stále trendovou voľbou. Je to krásny operený dlhý bob po plecia, ktorý kričí objem a pohyb. Tu je tip – nenechajte svoje blond zámky vyblednúť, preto používajte purpurový šampón.

Promovaný Bob

vyštudovaná bobová žena nad 50 rokov so sivými vlasmiInstagram @cerigeorgehair

Q&Autorka štýlu, Ceri George

Hair Stylist @ The Beauty Lounge in Failsworth, MCR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o moderný bob s jednoduchou údržbou a vrstvy skutočne dopĺňajú tento vzhľad. Tvar vstupujúci do zadnej časti krku nastavuje vzhľad, pričom predná časť je dlhšia. Skutočne tvaruje tvár a keďže sú vlasy husté, tvar si vyžaduje veľa váhy, aby sa skrátil čas schnutia a uľahčilo sa domáce styling..

Môj obľúbený produkt je sprej Revlon 10 v 1, ktorý funguje ako bezoplachový kondicionér a pomáha znižovať vlhkosť. Uhladzuje vlasy a predlžuje ich životnosť. Na záver dodám odleskovému oleju Wella, ktorý dodá hladkosť a lesk.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Keďže vlasy nie je možné zopnúť, ráno potrebujete čas na úpravu vlasov. Fénujte a vyrovnajte. Nie je to praktické pre ženy s uponáhľaným životným štýlom, aj keď po dokončení to vyzerá úžasne.

Mladistvý krátky Bob

štýl krátkeho bobu pre 50 -ročné ženyInstagram @meganej_hair

Q&Autorka štýlu, Megan Longmore

Majiteľ salónu / Senior kaderník @ Opal & Rust in Kirkland, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je krátky textúrovaný bob. Je to skvelý účes a štýl pre každú ženu staršiu ako 50 rokov, ktorá chce vyrásť v pixie strihu alebo chce len zmenu, ale nechce ísť príliš krátko. To, čo mám na tomto vzhľade najradšej, je univerzálnosť možností stylingu a ako kratší štýl, akým je tento, môže priniesť osobnosť a dôveru!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre klientov, ktorí zvažujú tento štýl bobu, je to skvelý spôsob, ako urobiť vyhlásenie, a pritom byť stále jemný a profesionálny! Je to skvelé pre každého, kto má jemné až stredné typy vlasov, a klientov, ktorí sa radi hrajú s vizuálnou textúrou svojich účesov.

Odporúčam používať stylingové výrobky ako vosk, sprej na textúru alebo objemový sprej alebo krém! Môžete použiť volumizačný produkt a vyfénovať, aby ste získali jemný objem, alebo pridať textúru plochými železnými kučerami a použiť sprejový vosk na tento plážový vzhľad! Vďaka jednoduchým krokom je tento štýl univerzálny, ľahký a zábavný!

Obrátený Bob

obrátený bob pre ženy vo veku 50 a viac rokovInstagram @ashleym_hairr

Q&Autorka štýlu, Ashley Marury

Hair Stylist @ Spa 801 v Petrohrade, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih bobu je elegantný, nadčasový a veľmi ľahko sa upravuje.

Je to vždy skvelý postup, keď už neviete, čo s vlasmi urobiť. Je takmer nemožné štylizovať (ak je vyrezané priamo na klientovu textúru a vzor vlny, ak existuje).

Tiež si urobte domácu úlohu o tom, ako to stylista prestane robiť, pretože sú dosť náročné.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Často robím tento strih na ženách, ktoré vedú veľmi aktívny životný štýl, či už sú to čerstvé mamičky alebo mamičky s malými deťmi, ženy, ktoré rady umývajú a chodia, ženy, ktoré rady veľa cvičia alebo trávia veľa času vonku a predovšetkým niečo jednoduché, ale vyzerá to na milión dolárov.

V závislosti od typu vašich vlasov sa rád vyfénujem trochou posilňovača koreňov a mojou obľúbenou je zamatová želatína Redken.!

About the author