15 najhorúcejších krátkych bobov s ofinou, ktoré uvidíte v roku 2021

Krátky bob s ofinou je ostrý krátky zostrih s dĺžkou spadajúcou kdekoľvek medzi uši a krk a spojený s okrajom. Je to štýlový spôsob, ako stiahnuť z vlasov objemnú váhu a uľahčiť vám život, pretože vyžaduje menšiu údržbu, výrobok a čas na úpravu. Účesy a strapce Bob idú ruka v ruke a niekedy jeden bez druhého jednoducho niečo chýba.

Výber krátkeho boba s ofinou

Kľúčom je vybrať si najvhodnejšie ofinu, ktorá bude lichotiť vášmu tvaru tváre a bude dobre fungovať s vašim typom vlasov. Môžu byť len malou súčasťou celého účesu, ale ofina môže výrazne zmeniť váš vzhľad a urobiť s vami veľké zázraky! Vinobranie priamo cez ofinu, koketné bočné ofiny, jemné kučeravé ofiny, stále tak roztomilé detské ofiny a oveľa viac stvárnení tohto báječného všestranného účesu je vpredu, aby vám pomohlo vybrať a vizualizovať si tento klasický účes pre seba. Pozrite sa na tieto obľúbené inšpiratívne fotografie, ktoré som pripravil, aby ste sa mohli ihneď ponoriť do zábavného a elegantného sveta krátkych bobov s ofinou!

Tupý Bob s rovnými ranami

Tupý krátky Bob s ofinouInstagram @nicolashalak

Tento skutočne nervózny červený tupý bob účes po krk s ofinou presahuje klasický uhladením a tvarom. Jednoduchý ofina sa dobre darí aj pri rámovaní a vyrovnávaní dĺžky tváre. Hľadáte viac cool vyzerá takto? Potom musíte vidieť tieto krátke vlasy s ofinou.

Skladaný bob s bočnými okrajmi

skladaný bob s bočnými strapcamiInstagram @emilyandersonstyling

Skladaný bob s bočnými okrajmi je s vlnami oveľa majestátnejší. Pohyb a textúra dodávajú dokončeniu mimoriadny nádych sofistikovanosti. Skratka v skutočnosti uľahčuje údržbu. Tento krátky skladaný bobový účes je pre odvážnejšie ženy, ktoré chcú ženský, a pritom nervózny štýl.

Vlnitý šikmý bob s jemnými ofinami

tmavý vlnitý šikmý bob s chúlostivou ofinouInstagram @alisonsalles_perfilnovo

Dokonale orámujte svoju tvár vrstvami a kučeravou dlhou ofinou, ktorá vám môže pomôcť zúžiť tvar tváre. Tento jednoduchý, ale svieži krátky šikmý strih bobu je skvelý na akékoľvek rovné až vlnité vlasy. Krátky vlnitý bob je ideálny pre formálne udalosti a ofina privedie pozornosť priamo do očí.

Vyštudovaný Bob

Vyštudovaný BobInstagram @alimackenziehair

Tento krásne tvarovaný odstupňovaný strih bobu v dĺžke čeľustí môže účinne orámovať tvár, najmä ak je spárovaný s plnou ofinou. Môžete ho upraviť úhľadne pre obchodné prostredie alebo rozstrapatený pre svoj ležérny vzhľad.

Lob cut so záclonami

Lob cut so záclonamiInstagram @autumnstarrhair

Účesy v štýle 70. rokov s ofinou sa vracajú. Jednoducho pridajte textúru do bobu a v tomto prípade nádherných ofín.

Messy Shaggy Bob with Baby Bangs pre ženy nad 40 rokov

Chaotický huňatý bob s ofinou viac ako 40Instagram @yukistylist

Ponúkame sladký, ostrihaný bob strih s plným okrajom, ktorý sa dá evidentne ľahko upravovať a udržiavať. Toto je jeden z atraktívnych spôsobov, ako vybudovať vo vlasoch objem pomocou kučier a strapatenia.

Micro Bangs

Bob po ucho s mikro treskamiInstagram @nicolekeenen

Upravte si svoje rovné prírodné vlasy s týmto skutočne nervóznym malým a krátkym účesom s vrstvami lemujúcimi tvár na boku. Tieto tupé detské strapce môžu tiež pomôcť vyrovnať dĺžku vašej tváre, ak máte oválnu tvár. Mikro ofina môže byť pridaná k bob účesu, aby poskytovala dostatočné orámovanie okolo čela.

Vrstvený Bob s krátkym treskom

Vrstvený BobInstagram @samkanehair

Tento štruktúrovaný, rovný bob po bradu s ofinou vyzerá rozkošne na každom tvare tváre. Tento krátky bob si môžete prispôsobiť ofinou tak, že si ofinu upravíte tak, aby dopĺňala dĺžku vašej tváre.

A-Line Bob

strih bobu do červeného tónuInstagram @headrushdesigns

Toto je nádherne vytvorený šikmý a skladaný a-line bob s ofinou pre krátke vlasy. Má lahodné karamelové odlesky a červené tóny, ktoré skutočne dodávajú vlasom rozmer a objem.

Jedná sa o skladaný bob so zábavnou, ale nie príliš šialenou farbou! Milujem, ako zvyšuje objem a znižuje objem tam, kde ho nechceme! K tvári je pekný uhol, ktorý dodáva štýlu, ale tvár nevyzerá príliš okrúhle.

Rám na tvár Bob

Krátky bob s rámom na tvár s ofinouInstagram @chelsea.nineteenseventy_seven

Tento vzhľad je elegantný, sexy a všestranný bez námahy! Je to moderný vzhľad v klasickom tvare a strihu nadčasového, s akým si bob zaslúži hrať.

Najväčšia vec na tomto vzhľade je, že vás môže vziať z práce do hry a späť! Mohli by ste sa rozhýbať do kancelárie a nosiť ju elegantnú a rovnú, vyžadujúc si plnú pozornosť všetkých, a potom sa s trochou neporiadku a podpichovania stretnúť s priateľmi na večeri a vyzerať nádherne textúrovane a chladne!

To sa dá dosiahnuť vytvorením silného obrysu s nulovým napätím, aby sa vlasy mohli voľne pohybovať a sedieť tam, kde chcú, a tým sa klientovi ľahko nosí. Váš stylista môže použiť hrebeň na holenie na vytvorenie jemnej textúry a vrstiev, ktoré môžu ležať nečinné, kým sa s nimi nebudete chcieť predviesť, pričom jemne sedíte po obvode účesu a čakáte, kým budete strapaté alebo natočené..

Tento strih je ideálny pre dámu s uponáhľaným životným štýlom, ktorá napriek tomu chce počas týždňa vyzerať štýlovo s minimálnym rozruchom. Krása tohto je, že môže byť taká nízka alebo taká vysoká údržba, akú si vyberiete! Ak chcete bez námahy všedný deň, použite morský sprej alebo objemový sprej s odvzdušňovacou kefou alebo difuzérom pre okamžitý vzhľad „príliš chladný na to, aby ste sa oň starali“. Ak chcete plný, hladký a glam, použite veľkú okrúhlu kefu a objemovú penu pre okamžitú šéfkuchárku! Alebo niekde uprostred použite veľkú kulmu s tepelne chrániacim sprejom pre nádherné vlnité zámky, ktoré sa dajú nosiť deň až noc.

Tento štýl vyhovuje väčšine tvarov tváre a typov vlasov, pretože krása bobu spočíva v niekoľkých jednoduchých úpravách vášho stylistu. Môže byť prispôsobený tak, aby dopĺňal vašu individualitu. Dámam s hranatejším alebo zaoblenejším tvarom tváre by som odporučil, aby sa rozhodli pre verziu s kľúčnou kosťou (musím milovať lob!) A jemnejší zametací okraj, aby sa táto krásna tvár otvorila a predĺžila a neskrývala ju..

Blond asymetrický Bob

Asymetrický strihInstagram @hairbydaniellebelloli

Q&Autorka štýlu, Danielle Belloli

Hair Artist @ Louis Anthony Salon v Quincy, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o asymetrický bob, čo znamená, že jedna strana je dlhšia ako druhá. Na tomto strihu mám rád to, že je trochu nervózny, ale môžete si dlhšiu stranu zastrčiť za ucho alebo si ju pripnúť späť, ak v určitých dňoch okraj príliš necítite..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento asymetrický bob s ofinou je pre ženy, ktoré sa striktne lúčia na jednu stranu. Pretože je to na jednej strane dlhšie, nemôžete presunúť svoju časť zľava doprava do stredu bez toho, aby strih vyzeral trochu výstredne, ale určite existujú rôzne variácie a tento štýl môžete skutočne doladiť tak, aby vyhovoval každému. Ďalším návrhom (a akýmkoľvek strihom) je skutočne venovať pozornosť tomu, aké produkty váš stylista používa, opýtať sa, čo to je, čo robí, prečo to používa.

Nepoužívame produkt len ​​preto, aby ste míňali peniaze, ale používame ich, takže vaša konkrétna textúra vlasov funguje tak, ako sme ju len ostrihali. Toľkokrát ľudia povedia, že sa im strih páčil, ale jednoducho to nevyzeralo tak, ako som to robil ja, a to preto, že si počas stylingu nepoložili dostatok otázok! Dávajte pozor a pýtajte sa, pretože je možné si upraviť vlasy, ak ste ochotné si na to vyhradiť čas.

Priehľadné rany

strih bobu s priehľadnou ofinouInstagram @nichola.lynch

Pridajte nejakú priesvitnú ofinu, ktorá bude ladiť s elegantným, ženským krátkym účesom. Perfektnou dĺžkou a strihom by bol krk-pasúci sa, ktorý je v oblasti zátylku zúžený. Textúrované okraje sú plusom na zjemnenie obvodu krásneho krátkeho vrstveného bobu s ofinou, ako je táto.

Obrátený Bob s rovnými okrajmi

Obrátený Bob s rovnými okrajmiInstagram @shelbybets

Q&Autor so štýlom, Shelby Bets

Kaderník @ CRAFT Academy Salon vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky obrátený bob je ten, na ktorom sme s klientom nejaký čas pracovali. Svoju cestu vlasov začala s dlhými hnedými vlasmi a už asi 6 mesiacov pracuje k platinovej blondínke, pričom ide pomaly a stabilne, aby si udržala zdravé vlasy..

Je vopred odľahčená profesionálnou multitechnikou L’Oréal 8 a tónovaná levanduľovým tonerom Pulp Riot. Strih rastie z pixie, takže som jej dal silnú základnú líniu a silnú ofinu, potom som jej dal veľa vnútornej štruktúry a pohybu, pretože má veľmi hrubé hrubé vlasy. Krátko sa teraz húpa v krátkych vlasoch a krátke vlasy si osobne strihám najradšej.

Stylizujem ju bezoplachovým kondicionérovým farebným fanatikom od Pureology a L’incroyable fénovacím krémom od Kerastase naneseným do mokrých vlasov. Na suché vlasy nanesiem crepage de chignon od L’Oréal Professional, aby jej dodal určitú textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento pohľad je záväzok. Údržba je niečo, čo nie je ideálne pre každého klienta na mojom kresle. Schôdzky sú dlhé a každých 5 týždňov pre farbu aj strih. Ak ste ochotní vynaložiť úsilie na styling a prísť na úpravy každých 6 týždňov, vyskúšajte to. Krátke vlasy sú zábavnou zmenou a je možné ich prispôsobiť každému typu vlasov. Produkty, ktoré odporúčam svojim klientom s krátkymi vlasmi, sú zvyčajne: scruff me L’Oréal professional, Aircraft R and Co a Crepage de chignon L’Oréal professional.

Môj najobľúbenejší produkt na krátke vlasy, ktoré dodávajú suchú textúru a dodávajú vlasom lifting, je pasta Badlands suchý šampón od R and Co. Poskytuje klientovi druhý deň v prvý deň bez toho, aby vlasy zaťažil. Výrobky sú veľmi dôležité pri ochrane platinovej blondínky pred rozbitím, ale aj pri stylingu.

Krátky strih Bob s ofinou

holiaci strojček krátky blond bob s ofinouInstagram @beautyby_az

Jedná sa o moderný a ostrý strih holiaceho strojčeka. Najkrajšie na tomto strihu je, ako sa pohybuje. Pretože je všetko strihané na rovnakú dĺžku, vlasy sa pohybujú ako jeden a dodávajú taký krásny efekt.

Strih po krk s trhanými ofinami

Bob po krk s trhanými ofinamiInstagram @mainpointsalon

Suchý tupý strih bob je vynikajúci nadčasový vzhľad s moderným okrajom. Účesy Bob sú tento rok opäť vo veľkom štýle, pretože móda je práve teraz o líniách kontúrujúcich textúry. Rovnako ako to, čo vidíte na tomto obrázku, moderná žena má na sebe tupý bob s jednou dĺžkou ako doplnok eklektickej, voľnej formy a hmatovej citlivosti voči móde..

Ak nosíte vlasy suché, váš stylista ich môže ostrihať suchou technikou. Suché vlasy neklamú, zatiaľ čo mokrý strih, okrúhly česaný vzhľad môže ľahko maskovať nedbalú techniku ​​a prevedenie. Na úpravu jemnej vlny „S“ použite horúci nástroj a zakončite krémom s matnou textúrou alebo suchým šampónom..

Boby sú vynikajúce pre všetky textúry vlasov a väčšinu tvarov tváre. Ak je niekto trochu guľatejší v tvári, pravý okraj môže vizuálne priniesť veľa objemu do tvaru a tupý bob s neutralizovanou hustotou vlasov môže byť zoštíhľujúci a vhodný.

Tu sú 3 otázky, ktoré by ste mali zodpovedať, aby ste zistili, či je tento strih pre vás: cvičíte, máte malé deti a koľko času máte na styling ráno. Okraj trvá-5-10 minút ráno a cesta za mnou každé 3-4 týždne. Pri zvažovaní dĺžky je dôležité vedieť, či ju musíte vedieť postaviť.

Textúrovaný bob po bradu s bočnými ofinkami

Štruktúrovaný strih bobu s dĺžkou po bradu s bočnými ofinkamiInstagram @basementsweet

Q&Autorka štýlu, Siva Hanson

Stylista / majiteľ @ Basement Sweet v Edmontone, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vzhľad je rýchly a ľahko upraviteľný a všestranný pre rovné aj kučeravé vlasy. Dĺžku bobu je možné mierne prispôsobiť tvaru vašej tváre. Obvykle by som odporučil ponechať bob o niečo dlhší na oblejších tvaroch tváre a kratší na dlhších tvaroch tváre. Krátky kučeravý bob zahŕňa pohyb a textúru.

Dlhší bočný náraz je lichotivý každému tvaru tváre a je skvelý na to, aby vaše možnosti stylingu zostali otvorené, pretože ho môžeme nosiť kučeravý aj rovný. Farba tohto konkrétneho vzhľadu je skvelá aj pre nízke nároky na údržbu, pretože z jej prirodzenej farby vlasov zostal koreňový tieň, aby sa zabránilo obávanej línii opätovného rastu. Nezabudnite na svoj fialový šampón, ak máte radi vlasy, aby ste zostali touto blondínkou!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak zvažujete zaobstaranie textúrovaného bobu, majte na pamäti, že tak ľahký špičkový uzol do posilňovne alebo na spánok nebudete môcť dostať za niekoľko dní. Plusom je, že tento strih je možné obvykle nastajlovať do niekoľkých minút pomocou rýchleho fénovacieho prostriedku a jednoduchej techniky sušenia zabalením.

Vo všeobecnosti tento strih funguje najlepšie na tenšie vlasy. Ak sú vaše vlasy hrubšie a napriek tomu chcete tento vzhľad, porozprávajte sa so svojim stylistom o podrezaní, ktoré môže byť skvelou možnosťou, ako docieliť výraznejšie vlasy, a skráťte dobu fénovania na polovicu.!

Stredná časť Fringe

bob so strednou časťou účesu s ofinouInstagram @adamfederico

Jedná sa o strednú časť s okrajom spojenú s blond bobom po krk. Je to typ ofiny, ktorá je populárna ako záclona zo 70. rokov minulého storočia.

Najlepšie na tom je, že každému účesu dodá jemnejší a jedinečný ženský okraj. Premýšľate o získaní týchto historických bardotových ofiniek? Údržba ofiny je potrebné zvážiť. Našťastie sa dajú ľahko vyrásť. Keď sú dostatočne dlhé, môžete si ich zastrčiť za uši.

About the author