15 vrstvových myšlienok s obráteným Bobom, ktoré vyzerajú úžasne

Vrstvený obrátený bob je typ bobu, ktorý je vrstvený, potom je vzadu skrátený a vpredu sa predlžuje. Takto vrstvený bob dodáva vašim vlasom plnšie pôsobiaci efekt, ktorý je ideálny pre ženy s tenkými alebo jemnými vlasmi.

Obrátené boby s vrstvami sú veľmi univerzálne. To znamená, že máte veľa možností jednoduchého účesu, ako je narovnanie, pridanie vĺn alebo kučier. Pri každodennom stylingu môže byť nápomocný penový prípravok na vlasy. Ponúka vlasom väčší objem a zároveň zlepšuje ich pohyb a textúru. Lesklý sprej je voliteľný pre žiarivý povrch, ktorý trvá jeden deň.

Hľadáte obrázky najlepších vrstvených účesov s obrátenými bobmi? Ak je to tak, potom pokračujte v posúvaní a nájdite inšpiráciu na ďalší účes, ktorý môžete ukázať svojmu kaderníkovi.

Prevrátené s Bangs

Inverzný bob s dlhými vrstvami a ofinouInstagram @hairxjojo

Tento dlhý vrstvený obrátený bob s ofinou je ideálny pre jemné vlasy. Účes má štruktúrované konce, ktoré dodávajú vlasom ďalšie detaily na okraji. Vyzerá to mäkšie, ak je okorenené jemnými vlnami pre prirodzene vyzerajúci pohyb.

Páči sa ti to? Tu nájdete ďalšie dlhé obrátené boby.

Dĺžka po plecia s bočnými ofinkami

Obrátený Bob po plecia s obrátenými bokmiInstagram @jfrbhair

Takto zintenzívnite svoj vkus! Strih aj farba tohto vrstveného obráteného bobu s bočnou ofinou pôsobia tak dobre. Jasný blond odtieň rozžiari tvár. Ak ste staršia dáma, môžete nepochybne rozhýbať tento vrstvený bob.

Bob pre okrúhlu tvár

Vrstvený obrátený bob pre okrúhlu tvárInstagram @salon13pgh

Pozrite sa na tento vrstvený obrátený bob pre ženy s okrúhlou tvárou! Všimli ste si, ako najdlhšie pramene dosahujú kľúčnu kosť, aby zodpovedali tvaru tváre? Zvýraznite plnosť a textúru tohto vrstveného, ​​tmavého strihu tým, že ho upravíte pomocou vĺn a kučier.

Tu nájdete ďalšie krásne obrátené boby!

Vrstvený zvlnený obrátený Bob

Vrstvený zvlnený obrátený BobInstagram @angdomyhair

Krátkym až stredne dlhým účesom nikdy nič nepokazíte, ak je zladený s tmavými kučerami. Ako príklad si vezmite tento vrstvený vlnitý obrátený bob. Jednou z výhod tohto vlnitého bobu je, že pokiaľ ide o farbu vlasov, nepotrebujete veľkú údržbu. A s jemnými, vrstvenými vlnami na koncoch vlasov – voila! Je dobré ísť!

Vrstvený rezací strojček obrátený Bob

Vrstvený rezací strojček obrátený BobInstagram @reservedsalon

Tento vrstvený obrátený bob rezaný holiacim strojčekom ponúka detailné konce, ktoré dobre fungujú s textúrou. Strihy holiaceho strojčeka, ktoré sa končia na línii čeľustí, si pri stylingu s vlnami vyžadujú malé úsilie. Ak máte tmavé zámky, ktoré vyžadujú trochu lesku, požiadajte svojho stylistu o niekoľko stôp tmavého blond odtieňa.

Vrstvený kučeravý obrátený Bob

Vrstvený kučeravý obrátený BobInstagram @artist.salon.academy

Bezpochyby dokonalý obracač hlavy! Tento vrstvený kučeravý obrátený bob má objemný tvar a poskytuje vám takú jedinečnú odmenu. Ak si necháte tmavé kudrlinky na dĺžku čeľustí so skákajúcim vzhľadom, pribijete tento vrstvený obrátený bob!

Vrstvený obrátený Pixie Bob

Vrstvený obrátený Pixie BobInstagram @marci_and_the_mane

Tento vrstvený obrátený pixie bob je must-try, ak uvažujete o krátkom účese. Blond odlesky na tmavých kučerách sú viac odhalené voči týmto zubatým koncom. Rozhodnite sa pre tento vrstvený pixie bob, ktorý bude prínosom aj pre vašu oválnu tvár!

Obrátený Bob s krátkymi vrstvami

Obrátený Bob s krátkymi vrstvamiInstagram @nurturegreensalonandspa

Dodajte tomuto elegantnému obrátenému bobu s krátkymi vrstvami väčšiu textúru a rozmer. Krátke vrstvy sú skvelé, ak nemáte veľa času na štýl. Majiteľka salónu Lisa Liptaková je kaderníčkou za týmto strihom. Dokončila tento obrátený štýl bobu s „Bassu Moisture Mist by Surface, aby bojovala proti zimnému suchu a dodala veľa lesku“.

Veľmi krátky Bob

Veľmi krátky vrstvený obrátený BobInstagram @hairbyjosiemaclean

Veľmi krátky vrstvený obrátený bob, ako je tento, je najlepší pre vaše dimenzionálne blond zámky. Kotleta je skvelá na maximalizáciu objemu vašich vlasov a rozjasnenie detských svetiel. Vyzerá to úžasne pre ženy s hustými, rovnými vlasmi.

Pozrite sa na ďalšie krátke obrátené boby!

Krátky skladaný Bob s ofinou

Krátky skladaný vrstvený obrátený bob s ofinouInstagram @jeanclaudeelmoughayar

Chcete drastickú zmenu na zosilnenie svojich bronzových vlasov? Krátky, skladaný, vrstvený, prevrátený bob s ofinou vám dodá štýl, ktorý je zábavný. Čím viac textúry, tým lepšie. A aby bola jeho textúrovaná úprava dlhšia, posypte svoje zámky sprejom s morskou soľou.

Tu nájdete viac obrátených bobov s ofinou.

Q&Autor so štýlom, Jean Claude

Vlasový stylista @ Jean Claude El Moughayar v Mont-Liban, LB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najdôležitejšia časť tohto vrstveného invertovaného bobového účesu spočíva v jeho vrstvách. V ideálnom prípade by mal byť jeho štýl veľký, ale veľmi prirodzený.

Medovo-karamelová balayage predvádza celkový štýl vrstiev. Tento strih je najvhodnejší pre okrúhlu alebo oválnu tvár so základňou z hladkých splývavých vlasov. Aby vlasy vydržali takú úroveň vrstvenia, musia byť akosi husté.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klientka, ktorá zvažuje tento účes, by zdieľala elegantný a trendový životný štýl a nie je hanblivá predvádzať svoju krásu a užívať si pozornosť..

Vrstvený huňatý obrátený Bob pre hrubé vlasy

Vrstvený huňatý obrátený Bob pre hrubé vlasyInstagram @cut.and.color.by.vicki

Tu je vrstvený chlpatý obrátený bob pre husté vlasy, ktorý zlepšuje pocit „ťažkej“. Tento huňatý bob zaisťuje textúru a objem pre dramatickejšiu atmosféru – kto by to nechcel? Podčiarknite viac blonďavých kúskov vo svojich čokoládových pramienkoch a upravte ich pomocou vrstvených vĺn.

Q&Autorka štýlu, Vicki Felan

Hair Stylist @ The Local Hair Salon in Burleson, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto vrstva na obrátenom bobu s blonďavými pukami proti tme a do akej miery necháva vyniknúť dlhý šikmý predok.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Povedala by som, že tento strih môže nosiť takmer každý. Len sa musíte uistiť, že si nájdete čas na úpravu podľa potreby. Rovnako ako pre akékoľvek krátke vlasy, existuje aj malá údržba. Pre farbu som urobil balayage cez vrch a boky a aplikoval základňu blízku jej prirodzenosti. Tónoval som odtieňmi Rov.

Pokiaľ ide o výrobky, odporúčam dobrú tepelnú ochranu, penu alebo stylingovú penu, texturizačný dokončovací sprej a ľahkú dokončovaciu pastu. Pre jej vzhľad som použil Redken’s Extreme Play Safe, Stay High 18 a vysušil som pomocou okrúhlej kefy, potom som si vlasy natočil pomocou Hot Tools 1 ″ Marcel a potom skončil s Redken’s Wind Blown 05 a Mess Around 10..

Krátke vrstvy s okrajmi

Krátky vrstvený obrátený bob s okrajmiInstagram @bladesalon

Tento krátky vrstvený obrátený bob s okrajmi je ideálny pre zrelé a elegantné ženy. Vrstvené boby s ofinou nielenže dodávajú pohyb, ale ešte lepšie predvádzajú zvýrazňujúcu farbu. Aj keď najdôležitejšie vlastnosti vyžadujú nízku údržbu, bezsulfátové výrobky sú stále nevyhnutné, aby sa zabránilo vyblednutiu.

Q&Autor so štýlom, Jay Roberts

Majiteľ/Stylista @ Blades International Salon v Rocky Hill, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento obrátený vrstvený bob bol inšpirovaný módnou ikonou Edie Sedwick. Je to obrátený bob, ktorý prechádza z krátkeho na dlhý, pričom používa diagonálne uhly prstov a rovný holiaci strojček. Na strihu mám najradšej, že sa dá upravovať na mnoho spôsobov! Môže byť vyfúkaný hladko alebo upravený pomocou stylingových krémov, aby sa zvýraznila textúra a objem.

Použitými farebnými technikami bola základná farba zakorenená v tieni a svetlé odlesky. Tieto dve techniky dodávajú vzhľadu ďalší rozmer a skutočne zvýrazňujú efekt textúry!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Milujem, že je to skvelý účes pre všetky tvary tváre a dá sa urobiť na všetkých typoch vlasov. Na jeden požadovaný výsledok je možné použiť vyhladzovacie výrobky alebo pre druhý objemové výrobky. Tak či onak, pomády a stylingové krémy sú skvelé na ovládanie a textúru, či už je vzhľad zobrazený hladký alebo objemný!

Stručne povedané, tento účes je vynikajúci na prirodzené styling na cestách alebo pre klientku, ktorá rada upravuje vlasy o niečo viac. Je to všestranný všestranný vzhľad!

Krátke s pohľadom zozadu

Krátky vrstvený obrátený Bob pohľad zozaduInstagram @waystodye

Tu je elegantný krátky vrstvený obrátený bob (pohľad zozadu), ktorý zvýši textúru a objem vašich vlasov. Spojte tento obrátený bob s tmavým popolavým blond odtieňom, aby ste posilnili ilúziu dimenzie. Stylisti odporúčajú používať purpurový šampón, aby držali krok s bohatosťou tejto farby.

Q&Autorka štýlu, Johanna Bergová

Vlasový stylista @ Salong Amino v Eskilstune, SE

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pretože obrátený bob s vrstvením mal svoj prielom v 60. rokoch, bol vyladený a hrá sa s ním tak, aby vyhovoval jeho nositeľovi a je jedným z mojich osobných obľúbených..

Milujem, že promócia je pre tvar hlavy veľmi lichotivá. Je štýlový a ženský a môže sa hodiť každému.

Táto dáma má peknú tvár v tvare srdca a vlasy jej padajú, ako by boli vyrobené pre tento štýl.

Chcel som vytvoriť prirodzenú a nenáročnú farbu pomocou zvýrazňovacej techniky s popolovým tonerom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl môže pristať každému! Je tak univerzálny a textúrovanie je kľúčové.

Ak chcete získať tento štýl strihu, vezmite do úvahy tvar tváre, typ vlasov a rastové vzorce.

Napríklad oblejší tvar tváre vyzerá najlepšie, ak sú vlasy okolo tváre hlboko pod bradou. Na bokoch by nemal mať príliš veľký objem, ale mal by byť skôr elegantný, aby predĺžil tvár. Hlboká ofinkovaná alebo zakrytá ofina je lichotivá! To by zvýšilo lícne kosti a zúžilo bradu. Dlhší tvar tváre? Urobte pravý opak s kratšími stranami a veľkým objemom. Ak chcete ofinu, môžete ísť kratšie, pretože detská ofina by mohla dať tomuto štýlu úžasnú výhodu.

Ak máte redšie vlasy, použite zahusťovací krém alebo penu a/alebo objemový sprej na korene. Kučeravé vlasy potrebujú veľa vlahy, preto použite curlingový krém alebo curlingový sprej a zoškrabte!

Pre tento štýl som urobil úder, aby som vytvoril telo. Mala hlboké bočné lúčenie, a tak som vlasy pomocou ťažkej tyče natočil smerom od tváre na ťažkej strane. Tento jednoduchý trik vytvára očarujúci vzhľad a veľmi pekne orámuje tvár.

Stredne obrátený bob s vrstvami

Stredne vrstvený obrátený BobInstagram @alisonallvess

Tento nádherný stredne vrstvený obrátený bob, ktorý ponúka tvar, ktorý je na mieste, je elegantným štýlom pre každú ženu. Vrstvy v stredne obrátenom bobu odstraňujú objemnosť, aby vaše zámky nevyzerali mohutne. Prirodzene vyzerajúci brunetový odtieň je vynikajúcou farbou pre lichotivejšie ženy so svetlou pleťou.

Jedná sa o veľmi jemný pieskovo hnedý obrátený bob s vrstvami. Požiadajte svojho stylistu, aby jemne odstupňoval chrbát a pridal mäkké štruktúrované vrstvy okolo koruny a orámovania tváre, aby spojil jej dlhé bočné okraje..

Tento štýl je ideálny pre všetky typy vlasov a väčšinu tvarov tváre. Ak máte dlhší tvar tváre, neprechádzajte s uhlom tak dramaticky a prednú dĺžku držte nad kľúčnou kosťou.

Styling je nutnosťou! Tento vzhľad nie je na pranie a nosenie, pretože vyžaduje viac úsilia. Ak chcete ten hladký povrch a perfektne vyzerajúcu líniu vlasov, potrebujete vyhladzujúce krémové stredy až po končeky a objemný sprej na korienky vlhkých vlasov. Po fénovaní na skutočne vyhladenie použite tepelnú ochranu a žehličku. Tesne pred žehličkou naneste na vlhké vlasy vyhladzovací krém Davine’s Love a vlasovú hmlu Davines Volu a na suché vlasy ochrannú hmlu na vlasy Melu. Údržba tohto vzhľadu je strih a farba približne každých 6 až 8 týždňov.

Vrstvený trhaný obrátený bob pre jemné vlasy

Vrstvený trhaný obrátený bob pre jemné vlasyInstagram @melaniehilderbrand

Q&Autorka štýlu, Melanie Hilderbrand

Hair Stylist @ 5One7 v Whitby, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento obrátený bob s vrstvami je drastická zmena, ale s moderným nádychom, pretože sme úplne zmenili jej farbu bohatou tmavohnedou spolu so vzlietnutím 6 palcov, aby sme dosiahli jednoduchý, ale klasický šikmý bob. Vďaka vrstvám kaskádovým smerom k tvári si zachováva plnosť po stranách, ale napriek tomu umožňuje vlasom objem a textúru. Celá skúsenosť s privilégiom a dôverou môjho klienta to urobiť bola najužitočnejšia!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ženám, ktoré zvažujú vrstvené obrátené bôby, by som poradil, aby si to užili. Je to vzhľad s nižšou údržbou, ale je všestranný pre potreby každého klienta. Či už chcete, aby bol elegantný a elegantný alebo odvážny a dramatický, vy a váš stylista budete schopní určiť, čo je pre vás najvhodnejšie a tvar tváre..

Tento strih vyzerá skvele so všetkými textúrami vlasov a hlavne s tenkými až stredne hustými vlasmi. Ak klient chce tento vzhľad s hustými vlasmi, odporučil by som urobiť podrezanie, aby ležalo plochejšie k tvaru hlavy..

About the author