17 skladaných invertovaných bobových účesov pre štýlové, drsné dievčatá

Bez ohľadu na to, či ste mladí alebo starí, alebo máte typ vlasov s tenkými alebo hustými vlasmi, jednu z vecí, ktoré má väčšina z nás spoločných, je, že chcú vlasy, ktoré sú krásne. To je všetko. A práve tu prichádza najnovší trend vlasov. Skladané obrátené strihy bobov sú vpredu dlhé a vzadu majú naukladané vrstvy. Je ideálny na zvýšenie objemu a zbavenie sa extra objemu.

Pomôcť vám rozhodnúť sa, pre ktorý bob ísť, stylista Carissa Blanchard z Virginie sa delí o niekoľko profesionálnych tipov.

“Mojím pravidlom číslo jedna je zaviazať sa vracať do salónu každých 6-8 týždňov na úpravu,” hovorí Blanchard. “Rez je veľmi náročný na údržbu a vpredu môže byť veľmi ťažký, ak ho necháte príliš dlho vyrásť.”

Ak chcete zistiť, či sa váš súčasný strih môže zmeniť na dlhý alebo krátky skladaný bob, vezmite do úvahy dĺžku vlasov vpredu. “Ak je váš účes krátky vpredu a dlhý vzadu, najskôr by som nechal narásť predok,” vysvetľuje Blanchard. “Postarám sa, aby sa dotýkal aspoň ramien, a to kvôli silnému uhlu strihu bobu,” dodáva.

Pokiaľ ide o styling, Blanchard si vyberá lesklý vosk R+Co Continental. “Je to skvelé na poskytnutie elegantného vzhľadu alebo dokonca na pridanie textúry a pohybu, keď sú vlasy suché.”

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené obrázky naukladaných obrátených strihov bobov!

Najroztomilejší krátky skladaný bob

Najroztomilejší krátky skladaný bob účesInstagram @stevie__childs

Kratšie vrstvy vzadu, dlhšie vpredu – tu je najroztomilejší skladaný bob pre krátke vlasy, ktorý si rada vyskúšate! Vďaka vášmu prirodzenému objemu koreňov dodá vašim jemným kučerám dokonalú krivku a tvar. Ak chcete zvýrazniť jeho pútavý aspekt, zvoľte ako farbu vlasov tmavý popolavý blond odtieň.

Auburn Invertovaný skladaný Bob Cut

Auburn obrátený naskladaný bob strihInstagram @shmoakin_hair

Kaštanový obrátený skladaný bob strih je sofistikovaná voľba. Stoh je sám o sebe krásny, ale keď sa do zmesi pridá gaštan, táto kombinácia zmení hlavu. Nízky stoh pekne objíma šiju bez toho, aby ste potrebovali príliš veľa vrstiev. Pridajte k hnedej základnej farbe medené odlesky a získajte nádhernú rozmerovú červenú.

Platinový skladaný bob s bočne zatiahnutými nárazmi

Platinový naukladaný bob s bočne prehnanými ofinamiInstagram @gulevich.vladimir

Platinový naukladaný bob s bočnou ofinou je sladký a celkom malebný. Tupý, elegantný obvod s textúrou v celom interiéri vytvára jemnosť a zároveň zachováva uhladenosť klasického bobu.

Stredne dlhý skladaný obrátený Bob

Stredne dlhý skladaný obrátený BobInstagram @theserenabendycki

Obsahuje stredne dlhý skladaný obrátený bob, ktorý zodpovedá vášmu elegantnému vkusu! Zlaďte tento kotlet s tieňovým a rozmerným blond odtieňom pre taký božský okraj. Nezabudnite požiadať svojho koloristu o peniaze, ktoré vám dodajú jas okolo tváre.

Prevrátené a naskladané pre tenké vlasy

naskladaný obrátený bob pre tenké vlasyInstagram @brandisasha

Predstavujeme najlepší bob po plecia, ktorý je prevrátený a naskladaný na tenké vlasy! Natočte pramene, najmä vrstvy vzadu, aby ste vytvorili plnohodnotný povrch. Ak máte prirodzene popolavú blond farbu, zvážte pridanie teplých svetlých odleskov, aby tento skladaný štýl získal viac lesku.

Naskladaný Funky obrátený Bob

Naskladaný Funky obrátený BobInstagram @laurenandherscissors

Ste veľkým fanúšikom avantgardných účesov? Ak áno, vyskúšajte tento skladaný funky obrátený bob, ktorý je inšpirovaný trendmi 60. rokov. Táto odpojená kotleta má krátke rany a dramatické dlhšie pramene na oboch stranách. Pri úprave nezabudnite na vrchnú časť vlasov pridať textúru a zaistite ju suchým sprejom na textúru.

Naskladaný obrátený Bob s ofinou

Naskladaný obrátený Bob s ofinouInstagram @neeleyisrael_hair

Ak pestujete strih pixie a hľadáte prechodný účes, ktorý nevyzerá trápne, zvážte tento krátky stohovaný obrátený bob s ofinou. Skladané vrstvy dodávajú prirodzene vyzerajúci objem a pohyb, ktoré si zamilujete. Ak chcete dosiahnuť zámky s bohatým vzhľadom, skúste na tmavú základňu pridať zlatohnedý odtieň.

Naskladaný obrátený Bob s podrezaním na šiji

Naskladaný obrátený Bob s podrezaním na šijiInstagram @hannaloveshair

Tento naskladaný obrátený bob so zárezom na zátylku je super ženský. Ostrihala a upravila ju kaderníčka Hanna Katajisto z Fínska.

“Je ľahký a textúrovaný, ale má tiež veľký objem a viacrozmerný vzhľad,” hovorí Katajisto. „Farba podporuje strih, pretože svetlá zvyšujú efekt vrstiev. Na tomto skladanom bobovom účese milujem jeho uvoľnenosť, jemné línie a krásnu, prirodzene vyzerajúcu gaštanovú farbu. “

Dodáva: „Najdôležitejšou vecou je pravidelná návšteva kaderníka, aby strih zostal vo forme. Tento naukladaný strih bobu pristane dokonca aj na hrubé vlasy, pretože má ostrihané konce, ale objem drží na vrchu. Dĺžka bobu krásne tvaruje každú tvár. “

Vlnitý obrátený Bob účes

Zvlnený obrátený BobInstagram @brandisasha

Pre okamžité uspokojenie vyskúšajte tento vlnitý obrátený bob. Naskladané vrstvy pomáhajú popolavému odtieňu popu, najmä keď najdlhšie pramene sedia nad ramenom. Ak sa nemôžete rozhodnúť pre krátke alebo dlhé sekanie, tento obrátený štýl pre vlnité vlasy vám ponúka možnosti.

Ideálne pre jemné blond vlasy

krátky stohovaný obrátený bob pre blond, jemné vlasyInstagram @shearpistolsalon

Jednou z výhod úhľadného skladaného a obráteného bobu je pozdvihnúť plnosť vašich zámkov. Tu je jeden naskladaný obrátený strih, kde sa dĺžka končí vo výstrihu a je ideálny pre ženy s jemnými vlasmi. Starším ženám so sivými vlasmi ich môžete zmiešať s jemnejšími blond detskými svetlami.

Tmavo vrstvený skladaný obrátený Bob

Tmavo vrstvený skladaný obrátený BobInstagram @vash_master_novosibirsk

Tu je ďalší vrstvený bob, ktorý zvýrazní vaše tmavé zámky! S dostatočnou textúrou dodá tento elegantný vrstvený obrátený bob väčší objem vašej hrive. Okrem toho, že skladané strihy po krk sú trendové, pohľad zozadu na túto fotografiu vám ukáže, ako vyzerajú vaše vlasy plnšie ako kedykoľvek predtým..

Hranatý skladaný Bob radu A.

nervózny naskladaný prevrátený radový bobInstagram @suethehaircolorist

Pri úprave tohto nervózneho bobu radu A v dĺžke po bradu nie je potrebné žiadne úsilie. To je ten šikmý bob, ktorý vám prospeje, ak máte uhladené, jemné vlasy. Aby bola táto jemná a hodvábna, naneste na vlasy hydratačný krém.

Vysoko skladaný obrátený Bob

Vysoko skladaný obrátený BobInstagram @cassie_andres_hair

Tento vysoko naskladaný obrátený bob je absolútnou prekážkou! Tento skladaný strih je ideálny pre ženy s hustými vlasmi. Pridajte kratšie vrstvy vzadu, aby ste to odľahčili a vytvorili viac pohybu. Môžete tiež požiadať svojho stylistu o jemný rozmer tým, že na tmavom základe necháte blond kúsky.

Textúrovaný Bob pre hrubé vlasy

naskladaný obrátený bob pre husté vlasyInstagram @camilahairstudio

Potrebujú vaše husté vlasy znížiť hmotnosť a dĺžku? Dobrá vec – pretože toto je ideálny textúrovaný bob pre ženy s hustými vlasmi. Pridanie vrstiev k obrátenému bobu zvýši objem a tvar vašich zámkov. Vychutnajte si rozmernú béžovú blond, ktorá doplní váš svetlý alebo bledý tón pleti.

Štiepaný štýl po dĺžku čeľustí

trhaný obrátený bob po dĺžke čeľusteInstagram @danielle.hairstylist

Áno, môžete si udržať elegantný a štýlový bob so štruktúrovanými koncami, aby ste to vyvážili! Ak je to presne skladaný strih, ktorý hľadáte, zvážte trhaný štýl. Ak máte hladké vlasy, pridanie tónu tmavej čokolády a zvýraznenia balayage z ružového zlata by sa na tomto obrátenom bobe krásne spojilo..

„Tento skladaný účes po dĺžke čeľustí je skvelý, ak si chcete ešte zahrať vlasy a ešte nie ste pripravené ostrihať vlasy,“ hovorí kaderníčka Danielle Mears z Cold Lake, AB..

Mears dodáva: „Myslím si, že tento skladaný účes je skvelý pre ženy, ktoré chcú štýl, ktorý sa ľahko robí. Pretože sú vlasy vzadu veľmi krátke, musíte sa starať iba o úpravu predného a horného dielu! “

Mears odporúča tento strih ženám s okrúhlym tvarom tváre, pretože vám odstráni väčšinu vlasov z krku a vaša tvár bude pôsobiť štíhlejšie. Tento strih vyzerá skvele aj na oválnom tvare tváre.

Tento strih je skvelý pre jemné až normálne vlasy s tenkou až strednou hrúbkou. Ak sú vlasy príliš hrubé alebo hrubé, strih sa môže zdať objemný/ ťažký, čo môže spôsobiť, že upravovanie bude o niečo ťažšie.

Naskladané na kučeravé vlasy

Naskladané na kučeravé vlasyInstagram @rebelsnrazors

Tento úžasný príklad obráteného odstupňovaného bobu pre kučeravé vlasy vytvoril majster kolorista a stylista Stephanie Belfi z Bellmore, NY.

Belfi hovorí, že bol udržiavaný moderný tým, že sa mierne zarovnal s prednou líniou. “Odstupňovanie vzadu dodáva vlnám zdvih a objem a vytvára skutočne krásny tvar,” vysvetľuje Belfi.

Väčšina ľudí si myslí, že prírodné kučery je možné len skrčiť a sušiť na vzduchu. Na vytvorenie moderného alebo aktualizovaného vzhľadu Belfi hovorí, že na zvýraznenie a vylepšenie prirodzeného zvlnenia používa krémy alebo pleťové vody ako Oribe’s Curl Control Silkening Cream, Curls by Definition alebo Kerastase Oleo Curl Cream..

Belfi dodáva: „Účes vytvorením zákrut okolo tváre a difúzie pomocou Y.S. Difúzor Park Silver Titanium. Rovnako ako pri každom strihu s dĺžkou nad ramenami, správna údržba pri pretváraní by sa mala vykonávať každých 4-6 týždňov. “

Dlho skladaný obrátený Bob

Dlho skladaný obrátený BobInstagram @absolutelyhair

Tento dlho naskladaný obrátený bob je ideálny pre ženy s hustými vlasmi. “Vyznačuje sa dlhým vlasovým výstrihom a je roztomilý, drzý a ľahko upraviteľný,” hovorí senior stylistka Marisol Wade z Temecula, CA.

Wade hovorí, aby ste sa uistili, že máte plochú žehličku a najmenej 20 minút na jej uhladenie. “Udržujte tento vzhľad tým, že sa budete každých 6-8 týždňov vracať na čistenie.” Bavte sa s chaotickým štýlom! Zosilnite svoje rovné vlasy tým, že sem tam hodíte kadere, “poznamenáva Wade.

About the author