18 dlhých asymetrických myšlienok účesu Bob, ktoré sú nepopierateľne dokonalé

Dlhý asymetrický bob je strih po ramená s nerovným obvodom. Jedna strana je dlhšia ako druhá, čo vytvára ostrejší a modernejší štýl.

Floridská vlasová výtvarníčka Victoria Brothers„Pravidlom je vyznať sa v štýle, pretože údržba je jedna vec, v ktorej sa ženy často mýlia.

“Zvážte výsledok, ktorý chcete dlhodobo udržať.” Je to mimoriadne trendový účes, ale nie je pre každého, “poznamenáva. “Poraďte sa aj so stylistom a opýtajte sa, či to vyhovuje vášmu tvaru tváre a typu vlasov.”

Ďalším aspektom, ktorý je potrebné vziať do úvahy pred získaním tohto nerovnomerného bobu, sú výrobky, ktoré budete musieť prispôsobiť. “Môj najviac odporúčaný produkt je rad Aveda Smooth Infusion,” hovorí Brothers.

Najviac však miluje výživný stylingový krém Smooth Infusion. “Je to moja cesta, pretože je to výživné a vyhladzujúce,” vysvetľuje. “Znižuje krepovatenie a chráni vlasy pred vlhkosťou, aby udržal štýl.”

Teraz, pred ďalším menovaním vlasov, si pozrite tieto fotografie trendových dlhých asymetrických bobových strihov!

Dlhý asymetrický bob s oholenou stranou

Dlhý asymetrický bob s oholenou stranouInstagram @hairbyedwin

Dlhé asymetrické boby s oholenou stranou sú oveľa ostrejšie strihu holiaceho strojčeka. Takáto technika odstráni tuposť a zjemní končeky vlasov. Tento konkrétny lob strih funguje najlepšie na hrubých vlasoch. Okrem asymetrie ponúka aj podrezanie, ktoré zo zámkov uberá extra objemu a hmotnosti.

Burgundsko Dlhý nerovný Bob

Vínovo dlhý nerovný bobInstagram @thetrinityhairstylist

Vínovo dlhý nerovný bob je krásny klasický účes. Minimálne vrstvenie odráža svetlo a vytvára úžasný lesk. Pridajte svoju osobnosť tým, že si ponecháte jednu stranu dlhšie. Hladký bob funguje dobre na tvary s okrúhlou alebo štvorcovou tvárou. Pridajte tomuto štýlu objem alebo kučery, aby vyhovovali úzkej tvári.

Asymetrický lob s Balayage

Asymetrický lalok s balayageInstagram @headrushdesigns

Asymetrický lob s balayage je perfektný strih, aby ste si užili letný vánok. Lob s malými až žiadnymi vrstvami, ktoré česajú kľúčnu kosť alebo nižšie, má perfektnú dĺžku, ak sa rozhodnete pre stredne dlhé vlasy.

Na záver pridajte kratší stoh vzadu. Vytvorte balayage k mixu pre farebnú možnosť s nízkymi nárokmi na údržbu. Pridajte nejaké vlny so zvlnením a dokončite ich ľahkým sprejom, ako je „set spray“ spoločnosti Cult+King.

Tupý lob so šikmou stranou

Tupý lalok so šikmou stranouInstagram @hairfactoryvesu

Vyskúšajte tupý lob so šikmou stranou, aby ste získali moderný nádych na najžiadanejšom dlhom bobu. Dlhá dĺžka, ktorá prudko preteká bočným delením, obohatí váš štýl a vyzerá skvele v kombinácii s rovnými uhladenými vlasmi.

Blond asymetrická lob

Blond asymetrická lobInstagram @beehave.hair

Tento blond asymetrický lob má leštený povrch. Vytvorila ho kaderníčka Megan Giunta z Vancouveru v Kalifornii.

Ak ste žena s množstvom jemných alebo tenkých vlasov, Giunta nám pripomína, že ide o kombináciu farieb a strihov s nízkymi nárokmi na údržbu. “Bob potrebuje každých niekoľko mesiacov nový tvar,” poznamenáva. “Pre drastickú zmenu bez straty veľkej dĺžky sa rozhodnite pre tento asymetrický dlhý bob účes!”

Asymetrický dlhý bob pre staršie ženy

Asymetrický dlhý bob pre staršie ženyInstagram @twinchikitalola

Asymetrický dlhý bob pre staršie ženy môže pôsobiť super ohromujúco a ultra-elegantne! Ponúka mäkší a leštený efekt rámovania tváre, ktorý vyhovuje štvorcovému tvaru tváre. So soľou a korením vytvára prirodzenejší vzhľad.

Asymetrický dlhý bob s podrezaním

Asymetrický dlhý bob s podrezanímInstagram @rebecca_inthelab

Asymetrický dlhý bob s podrezaním robí odvážny, trendový účes. Štiepaný strih dodáva vlasom jedinečný tvar, ktorý je veľmi pútavý. Ak chcete kopírovať vzhľad, požiadajte o asymetrickú ofinu a oholenú stranu. Špliechanie blondínky je tiež skvelé, čo dodáva celkovému labu extra dramatickosť.

Dlhý asymetrický vrstvený bob

Dlhý asymetrický vrstvený bobInstagram @ghdhair

Dlhé asymetrické vrstvené bôby sa dajú lepšie dosiahnuť so strednými až hrubými vlasmi. V štýle jemných vĺn a textúry vytvára modernejší povrch. Táto kotleta je pre ženy so štvorcovým tvarom tváre. Sú to vrstvy, ktoré zjemňujú ostrú čeľusť.

Asymetrická lob pre rovné vlasy

Asymetrická lob pre rovné vlasyInstagram @reyhairstylist

Asymetrický lalok pre rovné vlasy predvádza bezchybný obvod. Pri úprave vyzerá úchvatne, úhľadne a ľahko sa s ním manipuluje. Najlepšie na tejto kotletke je, že ju dámy môžu nosiť a rozdeľovať vlasy na akúkoľvek stranu. To je trik, ako urobiť tento účes vhodný pre akýkoľvek tvar tváre.

Asymetrický dlhý vlnitý účes

Asymetrický dlhý vlnitý účesInstagram @mariaolmosartistry

Dlhý vlnitý asymetrický bob je ideálny pre vlasy, ktoré sú príliš ploché a potrebujú objem. Na zaistenie vlnitej textúry použite lak na štýl, ktorý vydrží celý deň.

Asymetrická loby po plecia s ofinou

Asymetrická loby po plecia s ofinouInstagram @brianhickman1

Ak chcete urobiť vyhlásenie, tento asymetrický lob po ramená s ofinou je vašim strihom. Tento dlhý bob má jednu stranu kratšiu ako druhú. Určite točiaci hlavou.

Asymetrický dlhý bob so strapcami

Dlhý asymetrický bob s ofinouInstagram @rhodabasilehairartist

Dlhý asymetrický bob s okrajmi je moderný, ostrý účes s jednou stranou dlhšou ako druhou. Toto je jeden skvelý príklad, ktorý navrhol stylista Rhoda Bolles z Pensylvánie. Je to lichotivé pre dámy, ktoré chcú mať kratšie vlasy, ale boja sa stratiť nejakú dĺžku.

Bolles zdieľa, ako sa tento strih dosiahol. “Použil som kombináciu tupých čiar, mierneho odstupňovania chrbta a prevrátenia na dlhšej strane.” To na dlhšej strane vytvára dramatickejší uhol, “hovorí stylista.

Textúrovaný dlhý asymetrický bob s ofinou

Textúrovaný dlhý asymetrický bob s ofinouInstagram @the_chair_salon

Textúrovaný dlhý asymetrický bob s ofinou je najvhodnejší pre ženy s okrúhlym tvarom tváre a tenkými zámkami. Ideálny štýl, s ktorým ho môžete zladiť, je kučeravý. Vďaka pridaným kučerám pôsobia vlasy plnšie! Medzitým lemovanie rozbije zaoblenie tváre a zvýrazní farbu očí.

Kučeravá asymetrická lob

Kučeravá asymetrická lobInstagram @wigsandwonderswigsandwo

Tento kučeravý asymetrický lob má pôvabnú príťažlivosť, ktorou sa môžu chváliť mladšie dámy! Jeho mokrý vzhľad kradne scény. Aj keď má obvod jemný uhol, je ešte dramatickejší s hlbokou bočnou časťou. Pri kopírovaní štýlu nezabudnite použiť lesklý sprej, ktorý dodá vlasom príťažlivosť.

Asymetrický dlhý kučeravý bob

Asymetrický dlhý kučeravý bobInstagram @rodrigovizu

Dobrý dlhý kučeravý asymetrický bob vytvára ilúziu zdravých vlasov, ktoré sú plné života. Aby ste dosiahli štýl, pridajte do svojich zámkov veľa textúry, pričom zachujte ich definíciu typu kus-y. Bude to vyzerať nevrátene, ale ovládateľne. Sprej s morskou soľou je najviac odporúčaným produktom na použitie s týmto nerovnomerným účesom.

👉 👉 Pozrite sa na ďalšie dlhé kučeravé účesy Bob

Asymetrický bob s dlhými vrstvami

Asymetrický bob s dlhými vrstvamiInstagram @demetriusschool

Tu je ďalší dlhý vrstvený asymetrický bob, ktorý ponúka hojdací, epický účes! Táto kotleta pôsobí týmto nervóznym a silným dojmom, ktorý môžu nezávislé ženy vytiahnuť. Dĺžka nie je príliš dlhá ani krátka. Je ideálny pre ženy, ktoré sa nevedia rozhodnúť, na čo ísť.

Chaotický asymetrický lalok pre hrubé vlasy

Chaotický asymetrický lalok pre hrubé vlasyInstagram @staceylibuit_hair

Najlepšou vlastnosťou chaotického asymetrického laloku pre husté vlasy je ľahké jazzovanie a manipulácia s ním. Pretože vlasy majú veľkú hustotu, môžu byť hladké, vlnité, štruktúrované alebo s malými vrkočmi. Výsledok? Stále fascinujúce! Upravte ho pomocou jemných sudových kudrliniek a ukradnete šou!

Dlhý asymetrický bob pre čierne dievčatá

Dlhý asymetrický bob pre čierne dievčatáInstagram @queendommindset

Dlhý asymetrický bob pre čierne dievčatá robí elegantný účes, ktorý je všestranný. V elegantnom štýle môže pôsobiť úžasne, ale určite dokáže aj vlnitý vzhľad! Pre ženy, ktoré si myslia, že jednodĺžkový strih je základný, zvážte tento extrémny nápad na vlasy. Tento tmavohnedý lob sa môže javiť veľmi módne, najmä ak je spárovaný s ombre!

About the author