18 nápadov na strihanie holiaceho strojčeka Bob pre textúrovaný vzhľad

Brušky strihané ako žiletky sú najnovším trendovým mileniálom a boomerský rock! Celebrity ako Lisa Rinna, Dianna Agron a Cameron Diaz majú tento špičkový štýl. Ak teda chcete prejsť z nudného na ostrý, vyskúšajte tento! Na rozdiel od bežných bobov, ktoré sú strihané nožnicami, je strih bobuľovitého strihu zubatý a dosahuje sa pomocou holiacich nožov s rovným okrajom. Razorované boby zvyčajne ležia aj medzi krkom a ramenami, čo má za následok štruktúrované a krehké konce, ktoré dodávajú ostrejší, operený vzhľad..

Okrem súloží môže strih holiacim strojčekom vytvárať aj silné tvary. Kaderník v Utahu Renee Paris vzdeláva nás o najlepších spôsoboch hojdania tohto boba. Jej hlavným tipom je zvážiť tvar tváre a textúru vlasov.

Ak chcete tento vzhľad, položte si tieto tri otázky: „Potrebujú vaše kučery viac zaoblenia? Potrebujú vaše rovné vlasy vpredu väčšiu záťaž? Je vaše kučeranie starosťou? “

Ako maniačka na textúry miluje skvelý sprej na dokončenie textúr. “Je to úžasný spôsob, ako dať svojim vlasom ten druhý deň vzhľad, ktorý všetci tak milujeme.” Moje tri najlepšie sú Davines, Oribe a Kevin Murphy. “

Štýl postele vám umožňuje vlastniť tento vzostupný vzhľad, ale s určitým úsilím! Paris nám hovorí, že boby sú práca. “Odporúčam udržať si tvar a pravidelne sa strihať každých 6 až 8 týždňov.” Celý ten objem a rozstrapatené kučery vyžadujú použitie fénu, správnych produktov a žehličky na vlasy, “hovorí.

V neposlednom rade „uistite sa, že krátky štýl skôr zlepší váš život, než vytvorí problém“, odporúča Paris. Na záver: „Položte si otázku, či si rád dávaš vlasy do chvosta. Ak áno, lob by mohol byť lepšou voľbou. “

Pred ďalším stretnutím s vlasmi sa pre inšpiráciu pozrite na tieto obrázky obľúbených bobov strihaných holiacim strojčekom:

Razored Invertovaný Bob Cut

Razored Invertovaný Bob CutInstagram @knotsalon

Vyzdvihnite postoj bez starostlivosti o krátke vlasy a chváľte sa týmto vyostreným, obráteným strihom bobu. Vlny aj textúra vytvárajú pohyb, vďaka ktorému je línia A skutočne vo forme. Ak máte prirodzený brunetový odtieň vlasov, nikto vás týmto strihom a štýlom neprekoná.

Hranatý asymetrický strihací strojček Bob

Hranatý asymetrický strihací strojček BobInstagram @hayleyswanbeauty

Krátka a textúrovaná kotleta vhodná pre líščiu dámu, ako ste vy! Zahýbte týmto nervóznym asymetrickým bobom rezaným holiacim strojčekom pre takú bezstarostnú atmosféru. Je rozdelená na jednej strane, aby poskytla ilúziu dlhších treskov. Náznaky hnedého odtieňa na vašich čiernych vlasoch sú užitočné na vytvorenie jemného lesku, ktorý nikdy nezmizne.

Špicatý krátky strih Bob pre Afroameričanku

Špicatý krátky strih Bob pre AfroameričankuInstagram @dmvcutcreator

Tento ostrý bob s krátkym holiacim strojčekom pre afroamerickú ženu je nervózny, ale moderný vzhľad! Zosilnite svoje čierne zámky textúrou, aby sa vo vašich vlasoch prejavil pohyb. Ak chcete dosiahnuť ohromujúci nevratný efekt, dokončite ho postriekaním suchým sprejom na textúru.

Holiaci strojček naskladaný Bob

žiletkový strih naskladaný bob všiťInstagram @blessedatvanity

Čierny holiaci strojček naukladaný všitý bob, ako je tento krátky strih, je kotleta po krk. Obsahuje vrstvy, ktoré dodajú vášmu vzhľadu objemnosť a tvar.

Elegantná parochňa červená Bob pre čierne ženy

Elegantná parochňa červená Bob pre čierne ženyInstagram @shaithestylist

Neexistuje žiadny strih a štýl, ktorý by bol príjemnejší ako táto elegantná červená parochňa pre čiernu ženu. Farba je jasná, čo dodáva celému vzhľadu väčšiu zábavu. S ostrejšími a extra štruktúrovanými koncami nebol tento asymetrický strih bobov nikdy taký úžasný.

Rozstrapatený holiaci strojček po plecia ostrihaný na hrubé vlasy

Rozstrapatený holiaci strojček po plecia ostrihaný na hrubé vlasyInstagram @hairbylaurenmosleytn

Tento strapatý strih holiaceho strojčeka po hrubé vlasy po ramená je ideálny pre ženy, ktoré chcú strih s nízkymi nárokmi na údržbu! Studený odtieň blond dodá vašim vlnitým zámkom prirodzený lesk.

Razored Style Dark Bob s technológiou Quick Weave

Razored Style Dark Bob s technológiou Quick WeaveInstagram @mrdontezlove

Kto si myslel, že strih holiaceho strojčeka po krk môže byť taký dokonalý? Dokončite svoju drzosť tým, že budete nosiť tento ostrý štýl, tmavý bob s rýchlou väzbou. Asymetrický detail bodu je niečo, čo si vyžaduje pozornosť.

Ostrihaný holiaci strojček pre jemné vlasy

Strihaný holiaci strojček pre jemné vlasyInstagram @hairbymirna

Toto je konečný strihaný holiaci strojček pre jemné vlasy. Vďaka extra textúre a jemným vlnám môžu vaše hnedé zámky pôsobiť hrubšie, ako sú.

Strihaný ostrihaný blonďavý bob po boboch

Strihaný Bob s ostrihanou blonďavou bradouInstagram @chelseamariehair_

Vyskúšajte tento ostrihaný blonďavý bobový účes po bradu, ak hľadáte odstránenie ťažkých, objemných vlasov. Pridanie textúry vám umožní ukázať viac postupných vrstiev v tomto strihu.

Krátky holiaci strojček Bob s ofinou

krátky strih bobuľa s okrajovým účesomInstagram @pinkhairedstylist

Vlny na krátkom žiletkovom bobu so strapcami vás nikdy nesklamú. Technika holiaceho strojčeka prináša detailné pramene a konce, ktoré sú zdôraznené textúrou. Ukážte chladnú auru a chváľte svoju popolavú blondínku plnými detskými svetlami a tieňovými koreňmi.

Trendy Razored Long Bob

trendy strihaný dlhý bob strihInstagram @amber_netherland_stylist

Strih holiaceho strojčeka a jemné vlny vytvárajú jeden úchvatný účes! Jedná sa o trendový holiaci strojček, ktorý doplní vaše milé vibrácie. Vďaka textúre a objemu rozmer v tejto brunetovej balayage ešte viac vynikne.

Kučeravý holiaci strojček Bob pre čierne dámy

kučeravý bobový účes strihaný ako britva pre čierne dámyInstagram @_hair_artistry

Taký krátky a ligotavý účes! Tu je kučeravý holiaci strojček pre čierne dámy. Rozhodnite sa pre tmavé rýchle tkanie, ak vás inšpiruje vytvárať vlny prstov s veľkým pohybom.

Tento kučeravý bob strihaný holiacim strojčekom vytvoril kaderník Tabitha White z Miramaru, FL.

“Môžete sa prebudiť a ísť bez toho, aby ste to upravili, pretože je to už v štýle tým, že máte tečúce kučery,” hovorí White. “Je to jednoduchá údržba.” Stačí pridať trochu lesku, prejsť prstami a nadýchať sa, a môžete ísť. “

Holiaci strojček Choppy Bob s ofinou

žiletka trhaný bob účes s ofinouInstagram @briscissorhands

Zabite holiaci strojček s ofinou, aby predstavoval hipsterskú stránku, ktorú v sebe máte. Dimenzionálna blond farba a Padawanské vrkoče? Práve tie upútajú pozornosť.

Kaderníčka Briana Merritt z Florencie, MS vytvorila tento krajší vzhľad klasického obráteného bobu.

“Vlasy boli najskôr rozrezané na vrkoče, aby sa zaistila požadovaná hrúbka,” vysvetľuje Merritt. “Potom boli pletence izolované, zatiaľ čo bob bol strihaný holiacim strojčekom.” Na tento strih používajte žiletku iba vtedy, ak chcete vo vlasoch zanechať veľký pohyb a o niečo viac ich zarovnajte zubatými končekmi. “

Biela vás nabáda hrať sa s rôznymi textúrami! “Môžete ľahko vyhladiť tento bob a pripnúť si vrkoče, aby ste získali leštenejší, profesionálnejší vzhľad, alebo sa vyblázniť s niektorými textúrnymi výrobkami a poriadne to roztočiť.”

Účes Bob s strapatým holiacim strojčekom

Účes Bob s strapatým holiacim strojčekomInstagram @reservedsalon

Kto je tiež posadnutý týmto strapatým bobovým účesom ako žiletkou? Vyrovnané vrstvy a ofina so záclonami dobre pôsobia na to, aby vo vašich vlasoch rozvinuli pohyb.

“Aby ste dosiahli tento strih, požiadajte svojho stylistu, aby váš holiaci strojček zmenil na niečo mäkšie.” Zvážte pridanie záclonových ofín na doplnenie lícnych kostí, “hovorí stylistka Emily Ribas z Houstonu, TX..

Ribas uvádza, že holiaci strojček pomáha vytvárať mäkké čiary po celom obvode a uberá na hmotnosti z interiéru. “Týmto spôsobom môžete používať holé ruky na hrubý štýl pri použití fénu alebo ešte lepšie na vzduchu!” Na porušení pravidiel strihania vlasov a dekonštrukcii dokonalých zrážok je niečo fascinujúce, “vysvetľuje.

“Úprimne povedané, tento tvar môže fungovať pre tvar hlavy a textúru vlasov akejkoľvek ženy,” hovorí Ribas. “Hlavnou vecou, ​​ktorú by ste si mali zapamätať, je nájsť stylistu, ktorý je skúsený a rozumie skutočnému rovnému strihu holiaceho strojčeka, čo znamená ostrie bez ochranného krytu.” Pokiaľ ide o holiaci strojček, mnoho stylistov môže byť šťastných nožničiek. Ak ste niekedy mali zlomený holiaci strojček, viete, o čom hovorím. “

Vrstvený Bob s holenými koncami

vrstvený bob s orezanými koncamiInstagram @sarahjosilvestera

Objem a textúra sú zápasom vyrobeným v nebi pre tento nádherný vrstvený bob s holenými koncami. Pohrajte sa s blond odtieňom tak, že ho pridáte do končekov vlasov, a získate tak oveľa pôsobivejšiu úpravu.

Rovný holiaci strojček je úžasný nástroj! “Strihá vlasy ako maslo bez toho, aby ich trieštila a menila ich celistvosť,” opisuje kaderníčka Sarah Jo Silvestera zo San Clemente v Kalifornii..

“V celom účese bol použitý holiaci strojček,” dodáva. “Mierne odstupňovanie bolo vytvorené a hmotnosť bola vytesaná v každej sekcii.” Vytvorili sa tak bezšvíkové vrstvy, ktoré dokonale padnú s prirodzenou textúrou vlasov. “

Tento typ holeného strihu môžu mať skutočne všetky typy vlasov. Silvestera vysvetľuje, že hustota a textúra sa v porovnaní s nožnicami menia pomocou holiaceho strojčeka. “Hustota by určovala, aká veľká hmotnosť by mala byť vytesaná.” Vaše vlasy môžu byť kučeravé, jemné alebo rovné. Len sa to zmení v závislosti od typu vašich vlasov. “

Blunt Razor Cut Beachy Bob

Blunt Razor Cut Beachy BobInstagram @theartofhairby_tay

Tupý plážový bob strihaný holiacim strojčekom vydá atmosféru „plážového dieťaťa“. Babylights, aplikované balayage, vyrovná vaše tmavo zakorenené blond zámky.

Žiletka je perfektný bob pre Pinterest pre každú ženu. Konkrétne tento vytvoril stylista Taylor Coughran z Houstonu, TX. “Najlepšia vec na žiletke je, koľko hmotnosti môžete odstrániť bez toho, aby strih vyzeral trhane,” tvrdí Coughran.

“Tento břitva strihaného bobuľa je ideálny pre ženy s nízkymi nárokmi na údržbu,” dodáva. „Skrútenie trvá menej ako 5 minút. Všetko, čo potrebujete, je kulma, lak na vlasy a sprej na suchú textúru. “

Vrstvený stredne dlhý holený Bob

vrstvený stredne dlhý holený strih bobuInstagram @soheilahadihair

Chystáte sa vynoviť svoje gaštanové a tekvicové korenené vlasy? Stylistka z Barboursvillu Soheila Hajjar vám môže pomôcť dosiahnuť tento vrstvený holiaci strojček strednej dĺžky. Začleňte niekoľko vĺn do pohybu, ktorý dotvorí jeho štýlovosť.

“Vrstvený holiaci strojček môže byť zábavný a koketný a prináša život späť do matných vlasov,” dodáva.

“Buďte otvorení počúvaniu odporúčaní svojho stylistu,” hovorí Hajjar. “Tento strih je super univerzálny a dá sa štylizovať niekoľkými spôsobmi.” Najlepšie upravený strihaný bob je štýl s plážovými vlnami a dotykom textúrneho spreja! Razorované boby vyzerajú najlepšie s množstvom textúry! “

Účes Bob pod uhlom holenia

Účes Bob pod uhlom holeniaInstagram @hairbymikaelarose

Vďaka svojmu pôvabu od korienkov až po konce nie je možné nemilovať tento strih bobu pod uhlom holenia. Jeho svetlo hnedá farba ladí s plážovými vlnami, ktoré taktiež oživujú túto textúrovanú kotletu.

Stylistka Mikaela Rose zo Zimnej záhradnej dediny, FL vytvorila tento mäkko holiaci strih so šikmým bobom. “Upravte to pomocou jednopalcovej žehličky a pridajte jednoduché plážové vlny,” hovorí Rose.

“Tento účes ako britva je veľmi univerzálny,” dodáva. “Môže to byť v štýle elegantných a rovných, jemných glam vlny, špendlíkových kudrliniek alebo moderných plážových vĺn.” Tento strih holiaci strojček je lichotivý pre takmer akýkoľvek tvar tváre. “

About the author