19 najhorúcejších asymetrických účesov Bob pre rok 2021 pre ženy

Asymetrický bob má kratšiu dĺžku a je narezaný na nerovný bob, kde je jedna strana dlhšia ako druhá. Tento veľký módny účes, ktorý má tento rok veľký comeback, sa postará o všetky typy tvárí a textúry vlasov bez toho, aby vyžadoval prílišnú údržbu! Je to úžasné pre ženy, ktoré chcú pridať klasickému bobu trochu chuti. Vystupuje nad štandardný vzhľad a je zábavnejší, pretože uberá z jednoduchého účesu!

Styling asymetrických účesov Bob

Môžete ísť tupo pre viac akcentu alebo kučeravé a vlnité pre pridanie odlesku a prispôsobiť to farbe a okrajom. Najlepšie na tom je, že si môžete dĺžku a uhol prispôsobiť svojmu tvaru tváre alebo v závislosti od funkcie tváre, ktorú chcete zvýrazniť. Tu sú najlepšie inšpiratívne asymetrické boby, ktoré som videl na Instagrame, z ktorých si môžete vyberať, ak sa rozhodnete prijať tento rozkošný trend!

Hranatý asymetrický bob po krk

nervózny asymetrický bob po krkInstagram @stilistkana

Športujte s asymetrickým bobom, aby ste dosiahli úplne špičkový výsledok v oblasti módy! Jemný tieňový koreň tiež dodáva záujmu a kontrastu voči svetlému blond odtieňu, ako je tento.

Dlhý Bob

Lob účesInstagram @camicamster

Pochváľte sa svojimi novými žiarivými červenými vlasmi s rozstrapateným hlbokým lalokom! Takéto laloky sú sviežim letným vzhľadom, ktorý krásne pristane každej pleti. Asymetrické boby a dlhé boby je možné kombinovať, pretože jedna strana musí byť dlhšia, čo umožňuje väčšiu dĺžku.

Nerovnomerný Bob s hlbokou bočnou časťou

Nerovnomerný Bob s hlbokou bočnou časťouInstagram @hair_salon_by_hadis

Nerovnomerný bob s hlbokou bočnou časťou je bob po bradu, ktorý zlepšuje tvar tváre. Ak chcete získať elegantný a zoštíhľujúci vzhľad, vyskúšajte tento strih s hlboko rozpustenými vlasmi.

Asymetrický Bob s ofinou, tvarujúci tvár

tvár-rámovanie asymetrický bob s ofinouInstagram @firawulf_fit

Tmavá farba espressa na odvážnej a krásnej brunetke so zaobleným asymetrickým strihom bobu s ofinou nemôže byť o nič báječnejšia bez tých kúskov tvarujúcich vpredu.

Blond tupý Bob

Tupý BobInstagram @lindseyneavitt901

Aký odvážnejší spôsob, ako predviesť nerovnosti vašich vlasov s rovne zastrihnutými končekmi ?! Vytvára ostrú jednoznačnú líniu, ktorá zvyšuje ostrosť vášho vzhľadu.

Čierny bob pre kučeravé vlasy

účes pre Curly HairInstagram @themonacut

Žiadny typ vlasov nie je výnimkou v príťažlivosti, ktorú dáva nerovný strih. Skúste svoju kreativitu, ak máte krátke vlasy s prírodnými kučerami a vyskúšajte tento nádherný tvar.

Cool Undercut Pixie Bob s oholenou stranou

Cool Undercut Pixie Bob s oholenou stranouInstagram @e.r.a.krása

Skúste to s novým a štýlovým dlhým pixie, ktorý má oholené strany. Elegantne kričí rocker a umožní vám očarujúce doplnenie vašich uší a krku.

Elegantný krátky asymetrický bob

Krátky BobInstagram @nikomanousaridis

Defy normalne s týmto super vysoko módnym nerovným strihom! Tupé rovné ofiny a žiarivá purpurová mu dodávajú na výnimočnosti. Krátky asymetrický bob účes prináša extra detail do oblasti tváre, takže je ideálny na maskovanie iných oblastí.

Obrátený Bob s vrstvami

Obrátený BobInstagram @gerilynghaisarzadeh

Sme posadnutí týmito očarujúcimi pastelmi hranými na šikmom vrstvenom obrátenom bobovom strihu. Ak máte krátke vlasy, je to jemný spôsob, ako byť nekonvenčný a zároveň vyzerať profesionálne. Obrátené a asymetrické boby používajú techniky strihania na vytváranie inšpiratívnych zrážok.

Rameno po plecia

Strih po ramenáInstagram @pink.dagger

Rozkošný ružový bob (lob) po ramená s tónmi broskyňových podtónov sa skvele dopĺňa s teplou až neutrálnou pleťou. Táto princezná žuvačka, asymetrický bob môže potrebovať údržbu svojej farby, ale určite to stojí za to, aby to vyskúšala každá žena.

Skladaný Bob

Skladaný účesInstagram @katiegct

Chcete urobiť niečo vzrušujúce s týmto starým klasickým krátkym strihom? Nechajte niekoľko zábavných a dlhších vlnitých kúskov na jednej strane, aby štýlovo zakončili skladaný účes Bob.

Q&Autorka štýlu, Kate Gallagher

Hairstylist @ Essence Center for Beauty v Old Saybrook, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento konkrétny vzhľad je asymetrický, zrútený bob. Rozdiel medzi týmto vzhľadom a typicky odstupňovaným bobom je ten, že efekt je vytvorený silnou textúriou pod týlnou kosťou, ktorá „zrúti“ tvar a napodobňuje krivku hlavy. Rád robím zrútené bôby, pretože ich upravovanie je oveľa jednoduchšie ako odstupňovaný dizajn a myslím si, že majú modernejší vzhľad. Túto farbu som vlastne robil viac ako šesť mesiacov pred nasnímaním tejto fotografie. Zosvetľovačom OLIGO Clay som urobil pár balayage a teasy svetiel rámujúcich tvár a potom som ich tónoval leskom Redken Shades EQ Gloss. Tento druh balayage pre svoje brunetky úplne milujem najmä kvôli tomu, aké nízke sú náklady na údržbu. Mnohým z mojich brunetových balayages sa upravuje farba len raz alebo dvakrát za rok, čo je ideálne pre zaneprázdnené mamičky a pracujúcich profesionálov..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento asymetrický bob by mohol byť skutočne prispôsobený takmer akémukoľvek tvaru tváre, okrem podlhovastého, pretože dĺžka vpredu môže zvýrazniť dlhú tvár. Tiež by som odporučil poradiť sa s klientom o ich životnom štýle skôr, ako si zvolím takýto strih, pretože by nebolo možné vlasy zopnúť, takže ak behajú alebo chodia do posilňovne, museli by sa venovať buď noseniu špendlíkov alebo čeleniek..

Štýl tejto dĺžky je tiež potrebné upraviť každý deň, takže by bolo dôležité skutočne zhodnotiť, koľko času ste museli každé ráno venovať úprave vlasov. Tento vzhľad môže byť rovný alebo kučeravý v závislosti od štruktúry vlasov. Na uhladenie a vyrovnanie vlasov by som odporučil fénovať pomocou lopatkovej kefy technikou sušenia zábalov pomocou vyhladzovacieho produktu, akým je Pureology Smoothing Serum. Klient s prirodzene kučeravými vlasmi by mohol tiež skrútiť aktivátor zvlnenia, ako je marocký krém na definovanie zvlnenia vlasov, a to buď sušením na vzduchu, alebo sušičom vlasov s difúzorom. Tento pohľad bol sušený fénom priamo a potom navinutý 1,25 palcovou žehličkou, aby sa vytvorila mierna vlna.

Asymetrický stredne dlhý asymetrický strih

Asymetrický stredne dlhý asymetrický strihInstagram @lizziesteelheart

Q&Autorka štýlu, Lizzy O’Leary

Stylist @ Whistle Salon v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento rozmerný červený, asymetrický dlhý bob na Melanie je zábavným zvratom v klasickom tvare a štýle! Melanie je módna návrhárka odevov, ktorá prevádzkuje svoje vlastné podnikanie, a preto sme spolupracovali na tomto asymetrickom bobu, ktorý môže byť sofistikovaný a hravý. Obzvlášť sa mi páči vzorec farby mimo krabice (na koreň používame Wella Koleston Perfect, s balayage kúskami Wella Blondor pre jemné rozmery a glazúrou Wella Color Touch Relights pre bohatý, ale čistý a žiarivý tón).

Melanie má prirodzené vlasy úrovne 4, a preto hodíme trochu úrovne 10 do intenzívnej červenej receptúry úrovne 7, aby sme získali extra nárast. Som odborník na farby Wella a vždy sa mi páčilo, že akonáhle poznáte pravidlá zvnútra aj zvonka, môžete problém vyriešiť tak, že ich ohnete alebo porušíte.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na asymetrickom bobe je skvelé, že je v skutočnosti veľmi užívateľsky príjemný! Existuje niekoľko možností stylingu, v závislosti od typu vlasov a štruktúry. Vlnité alebo kučeravé vlasy môžu vyzerať skvele s výrobkom na zlepšenie kučeravosti skrčeným vo vlhkom a sušenom na vzduchu pre ľahký, uvoľnený vzhľad..

Melanie tentoraz chcela vo svojich rovnejších vlasoch trochu textúry, a tak sme urobili voľnú, mierne zvlnenú vlnu plochým žehličom. Niekedy dáva prednosť uhladenému vzhľadu a my ho rovno žehlíme. Všetko závisí od vašej nálady, čo je dôvod, prečo je to univerzálny štýl (ale s okrajom!) Tento strih mám najradšej pre hrubšie vlasy a oválne, mierne okrúhle alebo srdcové tváre, ale opäť sa stanovujú pravidlá. zlomený!

Ružový pastelový Bob radu A.

Účes do A-čkaInstagram @bettinafrost.hairpro

Q&Autorka štýlu, Bettina Frost

Stylistka @ Gila Rut Aveda Salons v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Povedal by som, že „všestrannosť“. Vytvorením jemného odstupňovania nad podrezaním zátylku a zachovaním dlhých vrstiev je schopná vytvoriť mnoho lookov, ako je tento účes Bob v áčku. Môže sa prať a nosiť s malým alebo žiadnym stylingovým úsilím alebo pridať niekoľko plochých železných pásov okolo koruny, aby ju rozhádzala, vytvorila objem a poskytla pohyb. Tiež môže žehliť pre väčšiu plynulosť pre elegantnejší dramatický vzhľad. Vďaka výraznému tvaru písmena A jej to stále umožňuje stiahnuť ho späť kvôli svojmu aktívnemu životnému štýlu a pracovným požiadavkám.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aj keď sa to pre väčšinu môže zdať ako extrémny štýl, tento konkrétny asymetrický strih bobu je možné upraviť mnohými rôznymi spôsobmi. Skoro nikdy neodradím klienta od toho. Ak je vaša tvár guľatejšia, funguje to naozaj dobre, pretože predlžuje tvar tváre. Ak je vaša tvár dlhšia a v závislosti od línie vlasov, môžem zmenšiť uhol a predĺžiť dĺžku až po bradu vpredu. Môžem navrhnúť ťažký bočný okraj, ktorý pomôže rozšíriť lícne kosti. Rôzne textúry vlasov, hustota, ochota ich udržiavať a schopnosť upravovať vlasy určujú potrebu podrezania, závažnosť promócie a miesto, kde umiestnim vrstvy..

Spravidla navrhujem 6-týždňovú predbežnú knihu, aby vždy vyzerala konzistentne a sviežo. Oslovuje však aj hosťa s nízkymi nárokmi na údržbu, pretože ten môže krásne vyrastať. Vzhľadom na počiatočný obvodový tvar a uhol sa pri raste stáva menej konkávnym a môže pôsobiť okrúhlejšie, čo je tiež pekné. Takže v závislosti od počiatočného uhla rezu môže trvať mesiace, kým úplne stratí všetok tvar, stane sa konvexnejším a vyzerá, že klesá alebo sa zvažuje zozadu..

Beachy Waves Asymetrický Bob strih

Vlnitý asymetrický strih bobových vlasovInstagram @travelocks

Q&Autorka štýlu, Jessica Evansová

Hairstylist @ Space07 Salon v Sacramente, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o veľmi ostrý textúrovaný vzhľad. Je mierne asymetrický, čo je zábavné, ale zároveň dáva klientovi možnosť narovnať ho a udržať ho elegantný a elegantný..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na fotografii to nepoznáte, ale v skutočnosti má vzadu dosť veľké podrezanie. Musíme ho teda nechať oholiť, aby nebol chlpatý. Celkovo celý tento vzhľad (farba a strih) vyžaduje vysokú údržbu. V prvom rade je to tiež dlhý proces. Každý, kto zvažuje tento vzhľad, by mal byť pripravený vynaložiť peniaze a čas na jeho údržbu v salóne i doma.

Krátky vrstvený Bob

Krátky vrstvený asymetrický účes bobInstagram @edgeplayhair

Q&Autorka štýlu, Carissa Wrightová

Color Extraordinaire / Color Specialist @ AZURE v Boise, ID

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to ohnivo textúrovaný a vrstvený asymetrický bob. Urobil som farbu aj strih. Bola pripravená na zmenu, a tak sme to urobili tak, že sme nechali 15 ″ vlasov dopadnúť na podlahu a hodili intenzívnu meď 7 úrovne s objemom 20 voltov. 1: 1

“Toto môže, ale nemusí byť rozchodová premena,” hovorím, ak ste frajer, potom s ohnivým slnkom a vzrušujúcim novým štýlom ako pick-up.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento klient bol pripravený na zásadnú zmenu! Vlasy mala dlhé a chcela, aby jej zmizli. Priniesla 3 obrázky a z toho som sa s ňou rozprával o tom, čo by zvýraznilo a doplnilo jej rysy, ako aj o tom, čo som považoval za realistické pre jej životný štýl. Je to doslova dievča typu wash-and-go, takže som sa snažila pracovať nielen s jej prirodzeným vlnovým vzorom, ale aj s rastovými vzormi, aby vlasy padali tam, kde sme to potrebovali. Je veľa vonku, takže používa ľahké sérum.

Keď som urobil tento obrázok, doslova som po ňom prešiel prstami, aby som ho po hrubom sušení fénom posunul na miesto. Zvlnenie/vlny, ktoré vidíte, sú všetky prirodzené. Verím, že byť realistický v tom, čo vidím, keď sa pozriem na svojho klienta a jeho vlasy a pracujem spoločne na strihu, ktorý vyhovuje ich potrebám, je vždy najlepšie. Pozerám na ich profil sediaci a stojaci a hlavou dopredu a zozadu. Sledujem ich, ako hýbu hlavou a rozprávajú. Hľadám vlnové a rastové vzorce. Pýtam sa ich, aká je ich obľúbená funkcia a ktorá najmenej obľúbená funkcia, a snažím sa čo najlepšie pracovať s týmito vecami.

Chlpatý asymetrický Bob

Chlpatý asymetrický BobInstagram @tagyourhair

Q&Autorka štýlu, Kim Taglienti

Hairstylist @ Art + Science Salon & Kúpele vo Philadelphii, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je textúrovaný, huňatý asymetrický bob s čokoládovou základnou farbou, ktorá sa taví do farby mliečnej čokolády/karamelu. Najlepšia vec na tom je textúra a rozmer. Mám tendenciu skutočne milovať veci, ktoré majú k sebe asymetriu, a rozmerová farba vlasov pomáha odhaliť to najlepšie v strihu. Milujem používanie kulmy alebo prútika, ktoré dodávajú vlasom vlny a textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rozhodne do toho !! Tento konkrétny klient má veľa vlasov, ale urobil som to aj u ľudí s redšími vlasmi. Tento asymetrický bob môžu skutočne stiahnuť všetky typy vlasov! Tvar tváre môže určovať dĺžku a vrstvy podľa toho, ako krátko alebo dlho ideme.

Na tohto klienta som použil lesklú žehličku Aveda na mokré vlasy, potom každodennú opravu vlasov na suché vlasy pred kulmovaním. Dokončil som ju lakom na vlasy Aveda’s Control Force. Tento strih funguje pre akýkoľvek životný štýl, pretože v závislosti od toho, ako dlho zostáva, ho môžete stále dostať späť do chvosta.

Bočný asymetrický bob s ofinou

Bočný zametaný krátky asymetrický bob s ofinouInstagram @hairdress_me

Q&Autor štýlu, Antonio Demétrio

Tímový konzultant / manažér @ Riaditelia v Londýne, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

„Lobsymetrický“ – je to určite zvrat súčasného trendu, ktorým je „lob“ (dlhý bob). Pridaním asymetrického prvku ukazuje dĺžku laloku a dodáva bizarnú nositeľnú boho-vibrovanú atmosféru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento asymetrický strih bobu s ofinou bol navrhnutý na tvári v tvare srdca. Dlhšia strana dodáva vzhľadu jemnosť a vytvára kontrast s kratšou stranou, ktorá predvádza štruktúru kostí. Hrubé vlasy vysušte, aby získali prirodzenú textúru a objem. Potom zľahka kliešte cez dlhšie oblasti, aby ste vytvorili boho indie vlny, ktoré rozbijú a zjemnia silu vlasov..

Použil som L’Oreal Techni Art Pli pri fénovaní, aby som zvýraznil prirodzenú textúru v boboch s účesom s ofinou a vytvoril štruktúru, v ktorej vlny držia, a potom som len zamával vlasmi a svoj asymetrický bob som dokončil mixom Paula Mitchella chudé sérum a drsná minulosť Redken n12. Táto zmes je ideálna na definovanie a zjemnenie vĺn, pretože sérum vlasy vyhladzuje a leskne, zatiaľ čo vosk vlny definuje a rozbíja a zobrazuje textúru, pričom vlasy udržiava na mieste po celý deň..

Ak si myslíte, že majú tento štýl, je to skvelé pre všetky typy vlasov a akýkoľvek životný štýl, pretože tento vzhľad môžete nosiť elegantne, aby ste získali profesionálnejší vzhľad a voľnejšie, ako voľný čas..

Vlnitý asymetrický bob

Vlnitý krátky strihInstagram @sabrina.jeffs

Q&Autorka štýlu, Sabrina Jeffsová

Hairstylist @ Salon Surreal v Evans, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najväčšia vec na tomto vlnitom asymetrickom bobu je štruktúrovaný strih, ktorý je taký svieži a zábavný! Má veľa vlasov, takže som chcel, aby mal stále pohyb, ale aby nevyzeral príliš ťažko. Dosiahol som to rezaním holiacim strojčekom, bodovým rezaním a textúrovaním. Urobil som jej vlasy a trochu viac zvýraznil jej tvár. Na dokončenie tohto asymetrického bobového účesu som použila kulmu marcel. Existuje mnoho žehličiek, ktoré je možné použiť na získanie tejto vlny. Asymetrický bob holiaci strojček vyzerá trochu ostrejšie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to naozaj skvelé pre väčšinu tvarov tváre a typov vlasov. Je to zábavný spôsob, ako vykonať zmenu, ak chcete o niečo skrátiť, ale možno ju budete chcieť ľahko opäť narásť. Pri úprave účesu budete musieť použiť myš alebo stylingový krém (v závislosti od typu vašich vlasov), aby ste získali väčšiu kontrolu nad fénovaním a natáčaním. Zvlášť na farbené vlasy je vždy dobrý tepelný ochranný prostriedok. Po natočení vlasov rozčešte alebo prečešte vlnami pomocou širokého zuba alebo ventilovanej kefky a potom zakončite lakom na vlasy so stredným držaním, ktorý zanechá vlasy hebké a príjemné na dotyk..

Asymetrický bob pre jemné vlasy

Asymetrický bob pre jemné vlasyInstagram @laurajurekjohnson

Q&Autorka štýlu, Laura Johnsonová

Majiteľ / Stylista @ Fringe Salon Spa v Rice Lake, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento klient mi prišiel prvýkrát pred rokom ako korekcia farieb. Mala dlhé, tmavohnedé vlasy s pásmi červenej a čiernej farby a mosadzné fólie. Jej vysnívané vlasy boli svetlé, piesočnaté blond. Táto klientka bola úžasná – chápe, že skvelé vlasy sa často nestanú cez noc. Vyžaduje si to vytrvalosť a odhodlanie. Táto blondínka nám vzala štyri schôdzky. Milujem, ako prirodzená blondínka vyzerá a ako farba skutočne dopĺňa strih.

Myslím, že tento strih je jemnejšou, trendovou verziou asymetrického bobu spred niekoľkých rokov. Úplne milujem dlhé vrstvy a to, ako je tento strih textúrovaný a bez námahy. Som veľkým fanúšikom používania nožníc a holiaceho strojčeka – nožníc na udržanie čistých línií účesu a používanie holiaceho strojčeka na textúrovanie ho robí ľahkým a jemným. Najväčšou súčasťou tohto strihu je dráma ostrého uhla blízko jej tváre.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ste pripravení oddať sa tomuto štýlu a nechať ho ostrihať až po hranicu vlasov? Tento strih bude pri dlhšej dĺžke vyzerať úplne inak.

Kde zasiahne dlhý hrot vpredu? Dĺžka brady? Kľúčna kosť? Aký strmý je uhol? Páči sa vám skladaný bob alebo jednodielny bob s textúrou? Máte čas a radi si upravujete vlasy? Tento vzhľad nie je pranie a nosenie. Bude potrebné upraviť ho pomocou okrúhlej kefy, plochej žehličky alebo oboch.

Keď zvažujem asymetrický bob, rád premýšľam o tvare tváre, ako aj o dĺžke krku. Ak máte kratší krk, bob sa môže takmer dotýkať vašich ramien. Ak máte dlhý krk, bob po bradu môže vyzerať príliš krátko. Bob bude vyzerať úplne inak v každom tvare tváre a typu postavy.

Dôkladná konzultácia je úplne zásadná pre vytvorenie asymetrického boba, ktorého milujete!

About the author