19 Shaggy Bob s nápadmi na strih účesu pre moderné, retro dievča

Shaggy bob s ofinou je krátky až stredný účes s trhanými vrstvami a štruktúrovanými koncami. Okraje sú pridané na pridanie dramatickosti a sú vhodné pre akýkoľvek tvar tváre. Na rozdiel od skladaného, ​​šikmého, áčkového alebo obráteného bobu, je huňatý bob s účesmi s ofinou veľmi nenáročný na údržbu.

Tajomstvo veľkého súloží spočíva v produkte, ktorý používate. Kaderníčka z Reston, VA hovorí, že používať textúrovanie je jej pravidlom. Stylista Shaina Jones miluje soľný sprej, pretože „vylepšuje všetky vrstvy a vytvára pohyb“.

Jones konkrétne preferuje R.&Sprej so soľou Co. “Zanecháva vlasy veľa textúry a obsahuje tiež tepelnú ochranu,” vysvetľuje.

Shags vyzerajú fantasticky s okrajom, ale Jones nám pripomína, že je to záväzok. Chlpaté boky s ofinou vyžadujú väčšinou styling. Napriek tomu zdôrazňuje, že „pekné na nich je, keď začnú rásť, môžete ich odsunúť nabok“.

Jones tiež uznáva, ako niektoré dámy nesprávne upravujú ofinu. “Buď si nekladie cez čelo, alebo nemá dostatočnú textúru, hrubé vrstvy alebo drsnosť.”

Pri osvojovaní si chlpatého účesu Bob neváhajte položiť stylistovi tieto otázky:

  • Aký druh produktu budem potrebovať na udržanie tohto vzhľadu?
  • Funguje tento účes s mojou prirodzenou textúrou?

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie, na ktoré sme upozornili na najobľúbenejší chlpatý bob s účesmi s ofinou!

Chlpatý Bob s bočne zametanými ranami

Chlpatý Bob s bočnými strhnutými nárazmiInstagram @mainpointsalon

Skúste huňatý bob s bočnou ofinou a získajte tento štýlový, všestranný trend v oblasti vlasov. Obnovte súlož a ​​rozdeľte vlasy na jednej strane a potom ich upravte pomocou väčších vĺn. Cieľom je dať vlasom objemný výsledok. U žien s okrúhlejšou tvárou bude určite vyzerať perfektne.

Shaggy Bob s ofinou pre kučeravé vlasy

Chlpatý bob s ofinou pre kučeravé vlasyInstagram @mommas.curls

Shaggy bob s ofinou pre kučeravé vlasy je veľmi trendový strih. Chlpaté bôby sú často vytvárané technikou žiletky, aby sa pridali trhané a textúrované vrstvy. Kučeravé vlasy je najlepšie ostrihať pomocou jednej z mnohých techník „kučeravých strihov“. To sa robí na suchých, upravených vlasoch, aby sa umožnilo rovnomerné vrstvenie.

Blond Shaggy Layered Bob with Bangs

Blond Shaggy Layered Bob with BangsInstagram @rute_boazhair

Tento huňatý vrstvený bob s ofinou vyzerá drzo! Taký strih má zubaté konce, ktoré vytvárajú väčšiu textúru a pohyb. Vďaka tomu je táto kotleta vhodná pre jemné alebo tenké vlasy. Medzitým je v spojení s jasným blond odtieňom viditeľný ďalší rozmer. Povrch týchto strapatých vlasov vyzerá jemne a drsne.

Hnedý huňatý lob s ofinou

Hnedý huňatý lob s ofinouInstagram @timm.morrison

Hnedý huňatý lob s ofinou je ideálnou možnosťou pre dámy s rovnými, rovnými vlasmi. Účes ponúka hranu, ktorá je nabitá množstvom textúry. Vyzerá to bez námahy, keď je postriekaný hmlou z morskej soli.

Shaggy Bob Cut with Bangs

Shaggy Bob Cut with BangsInstagram @espaciolasalvaje

Tento huňatý strih bobu s ofinou má skôr rebelský a nervózny štýl. Recept na dosiahnutie pernatého efektu vrstiev je prestrihnutie prameňov žiletkou. Je ideálny pre husté vlasy, pretože táto technika môže znížiť hmotnosť a objem.

Shaggy Lob with Bangs

Chlpatý lob s účesom s ofinouInstagram @uskova.tatiana.official

Chlpatý lob s ofinou spolu s objemnými vlasmi a strapcami zo 70. rokov opäť dosiahol vrchol. Tento strih si podmanil známe osobnosti, influencerov a podobne. Tento strih nadchne každého, pretože vytvára vyzlečenú atmosféru bez toho, aby bola ohrozená jeho elegancia.

Shaggy Bob with Baby Bangs

Shaggy Bob with Baby BangsInstagram @rute_boazhair

Ak máte tenké a jemné kučery, rozkývajte chlpatý bob s detskou ofinou. Tento strih ponúka veľa pohybu, aby ste si urobili krajší povrch. V prípade potreby textúru vylepšite zvlnením prameňov. Chlpatý bob s účesom s ofinou môže určite zjemniť hranaté tvary tváre.

Ostrihaný Bob s ofinou pre jemné vlasy

Shaggy Bob s ofinou pre jemné vlasyInstagram @madcarsonhair

Tu je ohromujúci strapatý bob s ofinou pre jemné vlasy! Je to strih pasúci sa na krku, ktorý udržuje plnosť viditeľnú. Vďaka plážovým vlnám – veľmi dobre vylepšujú strih strihu, vytvárajú pohyb a textúru. Ofina je sviežim a štýlovým doplnkom štýlu. Rozhodnite sa pre ombre alebo balayage, aby ste štýl ešte viac vylepšili.

Shaggy Bob s ofinou strednej časti

Shaggy Bob so strednou časťou ofinyInstagram @hollygirldoeshair

Spárujte huňatý bob s ofinou strednej časti a získajte ten koketný a drzý štýl. Skvelý súlož závisí od tela a štruktúry vlasov. Ak vlasom tieto faktory chýbajú, pokojne konce natočte. Vyčešte pramene pre ľahký pohyb.

Stredne dlhý súlož Bob strih s ofinou

Shag Bob, stredná dĺžka, strih s ofinouInstagram @yukistylist

Vychutnajte si stredne dlhý strapatý strih s ofinou, najmä ak vaše vlasy potrebujú textúru. Tento súlož má jemné vrstvy, ktoré vytvárajú jemnú textúru bez námahy. Pri výbere najlepšieho okraja na zadefinovanie lícnych kostí sa rozhodnite pre záclonovú ofinu. Vyzerajú jemne a otvárajú tvár.

Shaggy Choppy Bob with Bangs

Shaggy Choppy Bob with BangsInstagram @salsalhair

Chlpatý trhaný bob s ofinou je dosiahnuteľný, ak je hriva rovná a jemná. Takýto typ vlasov je perfektný a umožňuje, aby strih bobu pôsobil nervózne. Najlepšie na tomto trende je, že vyhovuje ženám všetkých vekových skupín. Staršie aj mladšie dámy môžu tento huňatý bob stiahnuť!

Shaggy Bob with Curtain Bangs

Chlpatý Bob so záclonamiInstagram @jpattonsalon

Tento huňatý bob so strapcovou ofinou určite dodá jemným vlasom väčšiu textúru. Jeho dĺžka sa zastaví v oblasti čeľuste, aby doplnila oválny tvar tváre. Je ľahké vytvoriť štýl a môže spôsobiť, že každá žena bude vyzerať svieža každý deň!

Chlpatý medený bob s ofinou

Shaggy Lob with BangsInstagram @hollygirldoeshair

Noste strapatý medený bob s ofinou, ak chcete svieži strih bez toho, aby ste narušili textúru svojich vlasov. Dĺžka kotlety pasie po ramenách, aby získala väčšiu štýlovosť. Má tiež okraje, ktoré lichotia a rámujú okrúhly tvar tváre. Moderné a elegantné-tento trend vlasov musíte vyskúšať!

Krátky strapatý Bob s ofinou pre vlnité vlasy

Krátky Chlpatý Bob s ofinouInstagram @kateconveryhair

Krátky huňatý bob s ofinou môže lichotiť tvarom diamantu a srdca. Orámuje tvár a zlepšuje tvárové vlastnosti. Tento klenot sa dá ľahko upravovať, pokiaľ majú vlasy prirodzenú vlnitú textúru.

Tento trendový súlož bob s ofinou je kratší moderný súlož alebo chlpatý bob. “Je upravená minimálne len pomocou rúk a balzamu na vlasy Hairstory,” hovorí hlavná stylistka Kate Convery z Providence, RI..

“Všetky ženy môžu nosiť nejakú verziu tohto chlpatého tvaru,” poznamenáva Convery. “Dĺžku a tvar ofiny si prispôsobíte podľa toho, kde vám to najviac lichotí.” Tento strih je ideálny pre ženy, ktoré hľadajú štýl bez námahy. “

Messy Short Bob with Bangs

Messy Short Bob with BangsInstagram @chloescissorhandz

Ak hľadáte niečo roztomilé a štýlové, zvážte získanie strapatého bobu s ofinou. Jeho huňaté vrstvy vyzerajú skvele v priamom štýle, ale ešte lepšie sú zvlnené.

Tento huňatý bob s ofinou strih je veľmi dlhý pixie-esque. Vytvorila ju stylistka Chloe Anan zo Saint Augustine na Floride. “Tento bob s ofinou bol vytvorený mokrý žiletkou, namiesto techniky suchého strihania,” vysvetľuje Anan.

Tento strih bobu je vhodný pre tváre v tvare srdca, aby zvýraznil menšie črty. Ofina vytvára príjemnú rovnováhu. Tento strih je vhodný pre vlasy s jemnou až strednou hustotou a môžu ho nosiť ženy s rovnými vlasmi. Ak vám vlasy veľa kĺžu, Anan hovorí, že na začiatok použite soľný sprej na korene. “Koncom pridajte krátku hmlu, aby ste trocha posypali.” Pokračujte v tom ľahkou fixáciou, penou podobnou Kerastase densifique, aby ste získali väčšiu silu. ”

Textúrovaný Bob s ofinou

Textúrovaný Bob s ofinouInstagram @eblackdoeshair

Textúrovaný bob s ofinou vyhovuje zábavným a dobrodružným ženám. Jedná sa o zostrihový strih, ktorý sa robí strihaním žiletkou, aby sa zlepšila textúra a pohyb. Je ideálny na to, aby jemné vlasy vyzerali živšie ako kedykoľvek predtým! Pri stylingu robí balzam na vlasy skvelú prácu.

Tento huňatý bob s účesom s ofinou je krátkou verziou žiletky. “Má ťažké ofiny, veľa textúry, kratšie korunné vrstvy a veľa predných okrajových rámov,” hovorí majiteľka salónu a kaderníčka Erin Black z Denveru, CO.

Black verí, že strih bobu je možné dosiahnuť u žien s veľkým počtom vlasov a u žien s jemnejšími vlasmi a u všetkých medzi nimi. “Pokiaľ ide o styling, vašimi obľúbenými produktmi budú spreje s morskou soľou, kučeravé séra a textúrne spreje.” Ale to závisí od štruktúry a hustoty vašich vlasov, “dodáva.

Súlož Bob zo 70. rokov s ofinou

Shag Bob zo 70. rokov s ofinouInstagram @hairwithintent

“Tento strapatý bob s ofinou zo 70 -tych rokov bol vykonaný technikou shag/bob žiletkou. Táto metóda poskytuje veľa pohybu a textúry, “vysvetľuje kaderníčka Rita Contreras z Houstonu, TX..

“Ak hľadáte ostrihaný alebo ostrihaný účes, vedzte, že sú prispôsobené vám,” poznamenáva Contreras. “Na chlpatý bob používajte výrobky Hairstory s ofinou, pretože nie sú toxické a sú šetrné k životnému prostrediu.”

Razored Bob with Fuller Bangs

ostrihaný bob strih s plnšími tesákmiInstagram @seville_hair

Shag Cut s úplnými vyklopenými ofinami

súlož strih s plnou vyklopenou ofinouInstagram @sagestudiosalon

About the author