21 trendových dlhých huňatých bobov pre bezstarostné ženy

Dlhý huňatý bob je strih po ramená vytvorený kombináciou zubatých koncov a vrstiev. Cieľom je dať zámkom ľahký okraj a veľa textúry, pohybu a objemu. Tak prečo ísť na krátky bob, keď ho môžete stiahnuť aj vy!

Ashley Marie, stylistka z Charlotte, NC, opisuje súlož ako štýl, ktorý má byť bezstarostný. “Žena, ktorá to nosí, je pripravená odložiť žehličku.” Je pripravená objať svoje vlasy v ich prirodzenej forme alebo vytvoriť textúru, ktorá vyhovuje jej vnútornému funku. “

Textúra je prvou vecou, ​​na ktorú treba myslieť, keď sa rozhodnete pre huňatý lob účes. Na rad príde údržba. Ashley hovorí: „Moja rada je, aby ste zvážili svoju každodennú rutinu. Hodia sa ozdobné prvky do vášho rozvrhu? Môžete si dovoliť 2-3 strihy ročne? “

Pokiaľ ide o styling, obľúbenou produktovou radou Ashley je Hairstory. Miluje balzam na vlasy ako prípravok na prírodné kučery. Vyzlečený texturizačný sprej používa na ženy, ktoré potrebujú pomôcť s vylepšením textúry.

Takže ste pripravení na súlož? Ashley odporúča nájsť stylistu, ktorý sa zameriava na strihanie krátkych vlasov. Nie každému vyhovuje takéto štýly a strihy.

“Akýkoľvek štýl je možné prispôsobiť akémukoľvek tvaru tváre, štruktúre vlasov a rutine.” Je to len o nájdení kaderníka, ktorý vie, ako na to, “dodáva.

Pred najbližším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto fotografie trendových dlhých chlpatých strihov a účesov Bob.

Stredne dlhý chlpatý bob

Stredne dlhý chlpatý bobInstagram @hairbyelvisp

Stredne dlhé chlpaté bôby sú trendy a sú skvelým spôsobom, ako pridať textúru klasickému bobu. Tupý obvod s huňatými vrstvami vytvára pohyb a objem a tým hrubším vlasom pomáha znižovať hmotnosť. Skúste styling rovný aj kučeravý, aby zo dňa na deň dodával rôzne vibrácie.

Dlouhý trhaný bob pre ženy nad 60 rokov s okrúhlymi tvárami

Dlhý trhaný bob pre ženy nad 60 rokov s okrúhlou tvárouInstagram @finnellhair

Dlhý trhaný bob pre ženy nad 60 rokov s okrúhlou tvárou funguje skvele pre ženy, ktoré majú vo vlasoch textúru. Ak chcete získať tento vzhľad, požiadajte svojho kaderníka o krátky vrstvený účes s bočnou ofinou.

Dlhý huňatý bob pre staršie ženy

Dlhý huňatý bob pre staršie ženyInstagram @staceylibuit_hair

Dlhý huňatý bob pre staršie ženy sa nevyrovná! Kto iný môže športovať s opereným, strapatým účesom než dámy, ktoré majú po päťdesiatke s jemnými vlasmi? Textúra tohto druhu štýlu dodáva vlasom toľko vzrušenia.

Dlhý huňatý bob pre ženy nad 50 rokov

Dlhý huňatý bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @ladylotus_

Dlhý huňatý bob je ideálny pre ženy nad 50 rokov s hustými vlasmi. Je to perfektný spôsob, ako dať svojim vlasom moderný nádych. Tento strih poskytuje vlasom pohyb. Ľahké trhané vrstvy odľahčujú vlasy od objemu a dodávajú vášmu dlhému bobu zjemňujúci účinok. Dĺžka je moderná, zatiaľ čo tvar zjemňuje črty tváre.

Shaggy Lob s podrezaním

Chlpatý lob s podrezanímInstagram @alexandre_takao

Chlpatý lob s podrezaním je vhodný pre ženy, ktoré chcú jemne zmenšiť objem svojich vlasov a zároveň ich udržať trendy..

Long Messy Bob with Blonde Ombre

Dlhý strapatý bob s blond ombreInstagram @alice.gandolfi.parrucchieri

Dlhý strapatý bob s blond ombré je to, čo potrebujete, ak máte záujem o modernizáciu svojho súčasného účesu. Plážové kučery sú v móde a dajú sa dosiahnuť pomocou 1-palcovej žehličky. Začnite natáčať stredný hriadeľ, konce nechajte rovné a vytvorte ohromujúce vlnité kučery. Farba Ombré je vynikajúcou voľbou pre bob. Tmavé korene skrývajú akýkoľvek rast, čo z neho robí štýl s nízkymi nárokmi na údržbu.

Shaggy Lob with Bangs

Shaggy Lob with BangsInstagram @hollygirldoeshair

Ak chcete ostrý, svieži strih bez toho, aby ste narušili textúru vlasov, noste strapatý lob s ofinou. Dĺžka kotlety pasie po ramenách, čím zvyšuje štýlovosť. Účesy s strapatým lobom, ktoré majú ofinu, budú lichotiť a orámovať okrúhly tvar tváre. Moderné a elegantné-tento trend chlpatých vlasov musíte vyskúšať!

Chlpatý Bob s dlhým treskom

Chlpatý Bob s dlhým treskomInstagram @rodrigues_ricardo

Je úžasné, ako huňatý bob s dlhou ofinou vytvára dojem nevkusného a nenúteného štýlu. Tento dlhý chlpatý účes je ideálny pre tenké aj hrubé vlasy. Odstraňuje objem, najmä z koncov, pričom ponúka plnší tvar. Zlaďte ju s jahodovou blond farbou vlasov pre koketný nádych.

Shaggy Lob pre okrúhle tváre

Shaggy Lob pre okrúhle tváreInstagram @novaartssalon

Roztomilý huňatý lob pre okrúhle tváre môže zvýrazniť vaše lícne kosti. Ozdobte chlpaté vrstvy vlnami a potom pridajte ofinu, aby ste rozbili zaoblenie tváre. Ak chcete dosiahnuť oveľa žiarivejší výsledok, povedzte áno lesklému odtieňu červenej!

Dlhý obrátený huňatý Bob

Chaotický dlho obrátený huňatý BobInstagram @nic0le_anders0n

Ste tiež posadnutí týmto dlhým obráteným huňatým bobom? Nie si sám. Tento účes je lob s jemnou ofinou a jemnými vrstvami pre prirodzene vyzerajúci pohyb. Chlpatý lob strih vyzerá elegantne v rovných aj vlnitých štýloch. Funguje dobre na vlasoch aj s blonďavými svetlami.

Dlhší Shaggy Bob

Dlhší Shaggy BobInstagram @taboohaircare

Vytiahnite takto dlhší huňatý bob takto. Tento kotleta zaručene ponúkne štýl s množstvom textúry. V prípade potreby zvýšte jeho pohyb pridaním vĺn. To, čo robí tohto súloža v pohode, je, že vyhovuje mladším aj starším ženám.

Shaggy Bob pre dlhšie vlasy

Shaggy Bob pre dlhšie vlasyInstagram @lily.et.les.cheveux

Vynikajúci huňatý bob pre dlhšie vlasy vyzerá lepšie s jemnými vlnami. Lichotí každému tvaru tváre, najmä zaoblenému. Takéto dlhé chlpaté účesy sú perfektnou dĺžkou na dosiahnutie všestrannosti.

Dlhý huňatý Pixie Bob

Dlhý huňatý Pixie BobInstagram @brianaguilarhair

Tento dlhý chlpatý pixie bob je jedinečný. Dve slová na jeho opis – živé a odvážne! Tento účes funguje skvele na tenkých aj hrubých kaderiach. Ponúka extra textúru a dodáva tenkým vlasom silnejší efekt. Ale tiež by bolo jednoduchšie manipulovať, ak majú vaše zámky veľkú hustotu.

Rozstrapatený dlhý blond chlpatý Bob

Rozstrapatený dlhý blond chlpatý BobInstagram @brianaguilarhair

Nosiť strapatý dlhý blonďatý chlpatý bob môže byť super zábava. Tento trend je pre dámy, ktoré majú rovné zámky, ktoré vyžadujú väčšiu textúru a objem. Replikujte štýl tým, že doprajete svojim vlasom rozstrapatené plážové vlny a rozstrek soli. Medzitým majú tieto strapaté blond vlasy tmavšie korienky, ktoré im dodávajú ďalší rozmer.

Shaggy Bob s textúrou a ofinou

Shaggy Bob s textúrou a ofinouInstagram @brianaguilarhair

Štruktúrovaný huňatý bob s ofinou a jemnými vlnami ponúka štýlovú a nevinne pôsobiacu atmosféru. Povrchová úprava má štruktúrovaný efekt, aby jemné vlasy vyzerali hustejšie. Ak chcete o taký účes urobiť dostatočný záujem, odstrihnite niekoľko prameňov a dajte mu ofinu. Chlpatý bob s okrajmi môže tiež pôsobiť mladšie.

Dlhý huňatý Bob pre hrubé vlasy

Dlhý huňatý Bob pre hrubé vlasyInstagram @brianaguilarhair

Tu je ideálny dlhý huňatý bob pre husté vlasy. Zúžením okrajov vytvoríte efekt beztiaže a dodáte svojim vlasom extra textúru. Je uprostred rozdelená tak, aby lichotila ženám s okrúhlou tvárou.

Shaggy Bob s dlhou vrstvou

Shaggy Bob s dlhou vrstvouInstagram @dionneshairbash

Skúste dlhý vrstvený huňatý bob. Keď je upravená s vlnami, pre väčšinu žien predstavuje úžasný go-to účes. Pretože sa dá ľahko upravovať, stačí vám kulma a lak na vlasy.

Shaggy Long Bob

Shaggy Long BobInstagram @evandro_bertucce_hair_design

Chlpatý dlhý bob predvádza jemný štýl bez námahy, ktorý vyzerá skvele na rovných vlasoch. Zaručene lichotí ženám so štvorcovým alebo diamantovým tvarom tváre. Vlny môžu znížiť ostrosť čeľuste.

Vlnitý dlhý huňatý bob pre jemné vlasy

Dlhý huňatý bob pre jemné vlasyInstagram @evandroertucce_hair_design

Jedná sa o vlnitý dlhý chlpatý bob pre jemné vlasy a vyzerá úžasne! Kľúčom k živšiemu okraju sú jemné vlny, ktoré prinášajú pohyb. Skúste tento dlhý huňatý bob účes s blonďavou blondínkou, aby kučery pôsobili hustejšie.

Pohľad spredu a zozadu na chlpatú lalok

Pohľad spredu a zozadu na huňatý lobInstagram @felix.lynn

Pohľad spredu a zozadu na huňatý lob vykazuje veľa textúry, ktorá v hornej oblasti vytvára výšku a pohyb. Táto kotleta, ktorú vyrobila arizonská stylistka Lynn Felix, otvára tvár a zjemňuje jej vlastnosti.

Felix uvádza: „Pracoval som so štvorcovými vrstvami zhora. Potom som vstúpil s diagonálnymi prednými časťami vzadu a po stranách, aby som dosiahol tento rez lobu. “

Curly Shaggy Lob

Curly Shaggy Lob so skrytým podrezanímInstagram @flirtwithjoy

Kučeravý huňatý lob účes môže ťažiť z obrovského, výstredného tvaru, ktorý dokonale ladí s kučeravou ofinou. Vďaka dokonalému vrstveniu dokáže tvár dobre orámovať. Pri príprave pripravte predefináciu kučier kombináciou hydratačného krému a kontrolného gélu.

Tento kučeravý účes shag lob je strih dieťaťa, ktorý vytvoril majiteľ salónu a stylista Joy Ishii zo San Diega v Kalifornii. “Tento strih začína okrajom.” Okraj závesu na seba nadväzuje a pridáva mini podrezanie. Kratšie vrstvy na rámovanie tváre pomáhajú vytvárať tento zábavný tvar, “vysvetľuje Ishii.

Tento huňatý zostrih dáva vašim vlasom veľa pohybu. Môžete ho upraviť na plážový, rovný alebo dokonca s prírodnou textúrou. Tento strih je možné prispôsobiť vám, takže buďte odvážni a urobte svoje vrstvy krátke alebo ich nechajte dlhšie!

Ishii verí, že strapaté účesy lobov sú univerzálne a dajú sa použiť na všetky textúry vlasov. “Rovné, vlnité a kučeravé vlasy budú mať pri súloži veľa zábavy!” Ak máte kučeravé vlasy, Bumble and Bumble má svoju vlastnú vlnitú líniu, ktorá pomáha pri úprave. Je to stylingový krém pre dievčatá s kučerami, ktoré si chcú vlasy vysušiť na vzduchu, preto ich pri použití tohto produktu nesušte, “poznamenáva.

About the author