23 najhorúcejších krátkych a odstupňovaných účesov pre ženy v trende

Krátky odstupňovaný bob je strih s naukladanými vrstvami vzadu a dlhšími prameňmi vpredu. Je to skvelý spôsob, ako odstrániť dĺžku a hmotnosť z hrubých vlasov. Funguje to aj na tenké pramene, pretože takýto krátky účes ponúka plnosť a telo.

Tvrdí to kalifornský stylista Karen Arias, „Kľúčom ku krátkym účesom je vhodnosť. Musíme prediskutovať, kde by dĺžka bobu na vás vyzerala najlepšie a aby najlepšie zodpovedala štruktúre vašich vlasov. Prirodzená textúra vlasov ožije, keď dámy skracujú, takže by ste na to mali byť pripravené. “

Pri úprave krátkych odstupňovaných účesov zvážte svoju ochotu upravovať si vlasy každý deň. Pre dámy s vlnami alebo kučerami Arias pre definíciu odporúča Loux Leave-In Treatment. Pre rovnejšie vlasy navrhuje Ichor sérum, ideálne na sušenie na vzduchu aj na fénovanie.

Tieto výrobky pochádzajú z jej vlastnej rady Monarchy Haircare Line, ideálnej pre štýly prania a nosenia. Predtým, ako dostanete kotletu, Arias hovorí, že najskôr položte svojmu stylistovi tieto otázky:

– Vyhovuje mi bob s promóciou?

– Dovolia mi to vlasy??

– Viete, ako technicky ostrihať vlasy?

Poznamenáva, že strihanie krátkych vlasov môže byť náročné a môže sa veľmi rýchlo pokaziť, ak váš stylista nerozumie technickým podrobnostiam.

Takže pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najlepších krátkych odstupňovaných účesov a účesov bob.

Vyštudovaný Bob pre krátke vlasy

absolvovaný bob pre ženy s krátkymi vlasmiInstagram @piatupop

Jedná sa o krásny odstupňovaný bob pre krátke vlasy. Zjemňuje čeľusť a dodáva štvorcovej tvári väčšiu symetriu. Vpredu nasekajte niekoľko prameňov, aby ste vytvorili ofinu, ktorá môže dobre orámovať tvár.

Krátky odstupňovaný bob so skladanými vrstvami

Krátky odstupňovaný bob so skladanými vrstvamiInstagram @icicleshairsalon

Krátky odstupňovaný bob s naukladanými vrstvami vytvára tonu objemu na tenkých a jemných textúrach vlasov. Požiadajte svojho stylistu, aby vzadu vytvoril viac vrstvených vrstiev, ktoré dodajú viac tela a zaistia plnšie strany tým, že urobia menej vrstiev. Poskytne vašim vlasom mnohostrannosť pri úprave účesu.

Vyštudovaný Bob pre krátke, tenké vlasy

Odstupňovaný bob pre krátke tenké vlasyInstagram @lara_stelmashuk

Odstupňovaný bob pre krátke, tenké vlasy robí vlasy plnšími a dodáva im väčší objem. Odstupňované vrstvy v skrátenom strihu pomáhajú zužovať sa v spodnej časti vlasov smerom k zátylku a pomáhajú vlasom perfektne ležať. Textúra vlasov je životne dôležitým faktorom pri zvažovaní odstupňovaného bobu. Hrubšie a kučeravé vlasy sa dajú upravovať ťažšie, ak sú vlasy vzadu príliš krátke. Na úpravu odstupňovaného bobu obvykle stačí plochý zábal fénovaný a rýchle vyhladenie žehličkou.

Krátky kučeravý promovaný Bob

krátky kučeravý odstupňovaný strih bobuInstagram @kaitsbeautyspace

Krátky kučeravý odstupňovaný bob môže na starších dámach pôsobiť super roztomilý. Pohyb vytvára dojem veľmi ženskej atmosféry. Pridajte strapce k takto odstupňovaným účesom bob pre mladistvejší nádych.

Vyštudovaný Bob s podrezaním

vyštudovaný bob s podrezaním pre ženyInstagram @rhandy_art

Rozhodnite sa pre trendový odstupňovaný bob s podrezaním, najmä ak máte krátke, husté vlasy. Táto kotleta poskytuje ilúziu tenšej hustoty. Podrezanie odstráni extra objem, zatiaľ čo vrstvy stále dodávajú vlasom lichotivý tvar.

Krátky odstupňovaný vlnitý bob

krátky odstupňovaný vlnitý bob pre ženyInstagram @lilianahairstylist

S krátkym odstupňovaným vlnitým bobom budú vaše vlasy vyzerať plné života. Dĺžka spásania čeľustí je ideálna na zvýšenie vlnitého pohybu zámkov. Pri úprave takto krátkych účesov použite texturizačný sprej alebo sprej s morskou soľou, aby ste definovali strapatú textúru a vlnité vlasy..

Krátky odstupňovaný bob s vrstvami pre rovné vlasy

krátky odstupňovaný bob s vrstvami pre rovné vlasyInstagram @hairartbyalbena

Choďte na krátky odstupňovaný bob s vrstvami a striekancami balayage. Jemné vrstvy dodávajú farbe vlasov väčší rozmer a textúru. Tento nápad na vlasy najlepšie funguje na dámach s prirodzene rovnými vlasmi.

Naozaj krátky promovaný Bob

naozaj krátky promovaný bobInstagram @rhandy_art

Skutočne krátky odstupňovaný bobový účes vytvára na hlave pekný zaoblený tvar. Vytvára plné telo a zvyšuje objem vlasov. Odstupňované zrážky bobu, ako sú tieto, určite vyvážia oválny tvar tváre.

Orezaný absolvovaný účes Bob

krátko orezaný odstupňovaný bobInstagram @sc.stylist_

Orezaný odstupňovaný strih bobu funguje lepšie na rovných zámkoch. Vďaka takej jemnej textúre vyzerá tento účes bezchybne. Je to tiež ideálny kotleta na zvýšenie objemu tenkých vlasov.

Hnedý kratší maturovaný bob so strapcami s tmavo ružovými odleskami

Hnedý a ružový kratší odstupňovaný bob s ofinouInstagram @jeida11

Kratší odstupňovaný bob s ofinou je nadčasový účes pre ženy všetkých vekových skupín. Tento nádherný bob ostrihala vlasová výtvarníčka Jeida z Abú Zabí.

Krátke odstupňované strihy bobov, ako sú tieto, majú nízke nároky na údržbu a ľahko sa upravujú.

“Bolo by vhodné pre väčšinu tvarov tváre a najvhodnejšie pre jemné vlasy,” hovorí Jeida. Ak chcete napodobniť drsnú, ale jemnú farbu vlasov, skombinujte plátky tmavo ružových odtieňov a globálne čokoládovo hnedý základ.

Mierne odstupňovaný Bob pre krátke vlasy

mierne odstupňovaný bob na krátke vlasyInstagram @erikvthrane

Výhodou mierne odstupňovaného bobu pre krátke vlasy je, že vytvára ilúziu hrúbky. Umožňuje kučerám pôsobiť plnšie. Táto kotleta môže vytvoriť elegantný alebo štruktúrovaný štýl, ktorý sa hodí k akejkoľvek atmosfére.

Krátky odstupňovaný vrstvený bob

krátky odstupňovaný vrstvený bobInstagram @hairytales.byflintegaard

Krátky odstupňovaný Bob účes je úžasný spôsob, ako dodať vlasom objem a pôsobiť hustejšie. Aby boli okraje ostré, snažte sa chodiť do salónu každé štyri týždne na úpravy.

Krátky chrbát odstupňovaný Bob

krátky chrbát odstupňovaný bobInstagram @rhandy_art

Krátky a odstupňovaný bob prospieva hrubým vlasom najviac. Ak máte rovnú, čiernu hrivu, je to príjemná voľba ako každodenný look. Ľahko sa upravuje a udržiava – dámam by tento trend nemal chýbať!

Odstupňovaný Bob po bradu

odstupňovaný bob s krátkou bradouInstagram @rhandy_art

Super leštený bob s dĺžkou po bradu môže na prvý pohľad vyzerať jednoducho, ale vyžaruje z neho aj sofistikovaný pocit. Ženy s okrúhlymi tvarmi tváre budú milovať strih bobov po bradu.

Krátky odstupňovaný Pixie Bob

krátky odstupňovaný pixie bob pre ženyInstagram @rhandy_art

Krátky odstupňovaný pixie bob je ohromujúci tým, že bez námahy ponúka prirodzene vyzerajúci okraj a schopnosť pracovať s akýmkoľvek typom tváre..

Krátke odstupňované vlasy Bob

krátky odstupňovaný bobový účesInstagram @laurel_fris

Výsledok krátkeho odstupňovaného účesu vyzerá ako beztiažový a nadýchaný! Táto odstupňovaná kotleta vytvára okrúhly, objemný tvar umiestnený v zadnej časti hlavy. Ak majú vaše zámky jemnú hrúbku, osvojte si tento strih. Budete posadnutí jeho objemom a pohybom.

Krátky odstupňovaný šikmý bob pre hrubé vlasy

Krátky odstupňovaný šikmý bob pre hrubé vlasyInstagram @jaderose_hairstylist_nuskin

Vyskúšajte odstupňovaný kratší bob pre husté vlasy pridaním vrstvených vrstiev vzadu, aby ste získali väčší objem. Je to elegantný spôsob, ako znížiť objemnosť hustej hrivy. Krátky, šikmý bob vyzerá takto oslnivejšie s lesklým povrchom.

Krátky odstupňovaný trhaný Bob

krátky odstupňovaný trhaný bobInstagram @donna_kaoshair

Sekaný krátky odstupňovaný strih bobu má ostrejší štýl. Táto odstupňovaná a trhaná technika pomáha rednúť konce, aby sa predišlo plochému bobu.

Kaderníčka Donna Westfall z Keighley v Británii hovorí: „Bobovi môže vyhovovať akýkoľvek typ vlasov, pretože sa ľahko udržiava a upravuje.“

Odstupňovaný Bob po ucho

strih bob bob s krátkym uchomInstagram @michelle.k.harrison

Vyskúšajte klasický krátky strih bobu Sassoon až po uši. Túto vytvorila kaderníčka Michelle Harrisonová z Victoria, BC.

“Tento krátky odstupňovaný účes je presný strih, ktorý je ideálny pre husté, rovné vlasy,” hovorí Harrison. “Objem sedí v okcipitálnej kosti a obvod sleduje čeľusť.” Navyše, dĺžka vpredu má v spodnej časti okolo zátylku skosenie. “

Je to veľmi nenáročný na údržbu. Harrison odporúča, aby ste to dokončili s Kerastase Ciment Thermique, aby ste vlasy chránili pred teplom fénu. “Potom pomocou kefy Denman dodajte korienkom prirodzený objem a hladkosť a lesk až ku končekom,” dodáva.

Veľmi krátky promovaný Bob

veľmi krátky odstupňovaný bob účesInstagram @hdhair13

Veľmi krátky bob, ktorý je odstupňovaný, nikdy nevyjde z módy. Túto zostrihala stylistka Heather Dunstan z britského Bristolu.

“Odstupňované boby sú úžasný spôsob, ako pridať textúru a telo do akéhokoľvek typu vlasov.” Krátke odstupňované boby môžu tiež zbaviť akejkoľvek nežiaducej hmotnosti z vlasov. Navyše vám poskytnú nádherný lichotivý tvar, ktorý je možné upraviť tak, aby vyhovoval akémukoľvek typu vlasov/tvaru tváre, “poznamenáva Dunstan.

Tiež odporúča, aby ste ju strihali každých 6-8 týždňov, aby ste zvládli tvar. Produkty a styling sú vašim najlepším priateľom v týchto krátkych odstupňovaných zrážkach.

Dunstan hovorí: „Skúste použiť objemovú penu alebo sprej a naneste ich pred fénovaním. Použite okrúhlu kefu, aby ste dosiahli maximálnu výšku a vyhladený tvar. Akonáhle sú vaše boby úplne suché a vychladnuté, použite akékoľvek textúrne prášky alebo spreje. Trochu naneste na oblasť koreňov, aby ste udržali objem počas dňa. “

Krátky odstupňovaný bob pre jemné vlasy

krátky odstupňovaný bob pre jemné vlasyInstagram @halodenbydale

Odstupňovaný krátky bob pre jemné vlasy má byť zostrihaný tak, aby vašim vlasom dodal väčšiu plnosť. Túto vytvorila stylistka Natalie Halonka z Veľkej Británie. Hovorí: „Krátky odstupňovaný strih bobu vyhovuje väčšine tvarov tváre a môžete zmeniť dĺžku štýlu, aby ste ho zvýraznili alebo predĺžili.“

Použite malé množstvo oleja na farebnú terapiu Joico & Uhladzujúci balzam na vytvorenie hladkého ostrého povrchu. Potom pomocou kefy na udržanie tepla vytvorte výťah a vyrovnávacie žehličky na zdokonalenie koncov.

Halonka hovorí, že pravidelné orezávanie chrbta zaistí, že tento štýl nezaberie takmer žiadny čas na schnutie. Pri správnom strihaní krátky bob s odstupňovaním ľahko padne do tvaru.

Moderný krátky odstupňovaný blondiak

Moderný krátky odstupňovaný blondiakInstagram @copenhagen_hairacademy

Krátky odstupňovaný blond bob je veľmi modernou verziou bobu. Tú vytvorila stylistka Nadia Durrani z Kodane, DK. Hovorí: „Môže to byť štylizované rovno alebo s krásnymi jemnými kučerami.“

Durrani hovorí, že textúra vlasov je veľmi dôležitá. “Pri pohľade na textúru vlasov si môžete vybrať klasický bob, krátky bob s promóciou alebo bob s vrstvami,” vysvetľuje. “Bob nepotrebuje veľkú údržbu.” Ale samozrejme ako každý strih, čím viac času stylingu venujete, tým bude lichotivejšie. Uistite sa, že prídete na 6-8 týždňov. “

Krátkovrstvový promovaný Bob

Krátkovrstvový promovaný BobInstagram @amydoesthework

Zvážte vyskúšanie krátkeho vrstveného účesu s odstupňovaným bobom pre dospelý štýl. Kaderníčka Amy Boyington zo St. Pittsfield, MA hovorí: „Vytvára alebo zlepšuje tvar hlavy, lichotí tvári a otvára dekolt.“

Styling tohto krátkeho odstupňovaného účesu je všestranný. Boyington uvádza, že „možnosti tohto bobu môžu vyjadrovať hladké vlny na pláži alebo vinobranie“.

About the author