23 najlepších nápadov na stredný invertovaný bob pre stredne dlhé vlasy

Stredne obrátený bob je strih, ktorý je vpredu medzi kľúčnou kosťou a ramenami a vzadu sa postupne skracuje. Dĺžka tohto obráteného strihu si práve teraz robí cestu k vrcholu najžiadanejších bobových účesov na celom svete.

Je to super štýlové – s ostrým uhlom, ktorý ide zozadu dopredu, vyžaruje krásnu, nervóznu atmosféru. Budete vyzerať perfektne bez ohľadu na to, čo budete mať na sebe! Navyše je to tiež veľmi praktické. Krátka dĺžka vzadu z neho robí skvelý vzhľad a nenáročné na údržbu. Je to úžasný spôsob, ako schudnúť zo svojej hrivy bez toho, aby ste ohrozili jej dĺžku! Ak vás však taký krátky štýl nezaujíma, porozprávajte sa so svojim stylistom o strednom až dlhom obrátenom bobovom strihu.

Majster stylista Dani King z Pensylvánie má jednu radu pre tých, ktorí chcú tento strih. “Získanie obráteného bobu strednej dĺžky znamená, že chrbát bude určite kratší,” hovorí. To znamená, že sa musíte rozlúčiť s dlhými chvostmi a drdolmi! “Trochu môže trvať, kým si na to zvykneš!” Očakávajte, že vaše štýlové postupy sa budú líšiť v dôsledku zmeny dĺžok, “dodáva.

Nemyslite si, že budete mať menšiu voľnosť v stylingu! V skutočnosti existuje dlhý zoznam každodenných účesov a dokonca aj aktualizácií, z ktorých si môžete vyberať. Pozrite sa, ako Ashley Benson, Mila Kunis a Rachel Adams urobili svoje k dokonalosti!

Číslo 1 na zozname Daniho obľúbených stylingových produktov je Joico Kpak Restorative Styling Oil. “Milujem tento výrobok, pretože ho môžete použiť pred a po úprave vlasov a zanechať ich lesklé a hladké.” S týmto výrobkom si tiež nebudete musieť robiť starosti s krepatením po celý deň! “ A kto by to nechcel?!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obrázky najtrendovejších myšlienok stredného obráteného bobu!

Stredne obrátený blond Bob

Stredne dlhý obrátený blond bobInstagram @err_perr_hair

Je to stredne dlhý obrátený blond bob, ktorý kričí sofistikovanosť! Môžete si ho nastylovať, ako chcete, ale s mäkkými plážovými vlnami nikdy nič nepokazíte. Požiadajte o blond balayage, aby mal chaotický štýl s nízkymi nákladmi na údržbu a lichotil vášmu svetlému tónu pleti.

Obrátený Bob s bočným delením

Stredne obrátený bob s bočným delenímInstagram @highmanetenancehippie

Obrátené boky s bočným delením, ktoré sú prestrihnuté za ramená, sú skvelým spôsobom, ako si udržať dĺžku a vytvoriť štýl s dlhšími vlasmi. Dlhšie vrstvy a rednutie pomáhajú udržať váhu v spodnej časti vlasov a pritom stále vytvárať pohyb.

Čierny obrátený vrstvený Bob

Čierny stredne dlhý obrátený vrstvený bobInstagram @keena360

Čierny obrátený vrstvený bob má nádherný profil a je vždy skvelou voľbou pre akúkoľvek textúru vlasov. Styling tohto vzhľadu je pomerne ľahký pomocou fénu, okrúhlej kefy a oleja na zaistenie hladkosti a lesku.

Stredne obrátený trhaný Bob

Stredne obrátený trhaný BobInstagram @texturedbymeg

Stredne obrátený trhaný bob vytvára voľnejší efekt vlasov, čo umožňuje odstrániť váhu z ťažších typov vlasov. Namiesto vrstvenia sa používajú texturizačné techniky, ktoré vlasy uvoľňujú a dodávajú im ľahší pocit. Tento vzhľad dokončí pridanie niekoľkých super voľných vĺn.

Obrátený vlnitý Bob

Stredne obrátený vlnitý bobInstagram @iamstudio_b_

Choďte na plný obrátený vlnitý bob, aby ste vylepšili svoju objemnú textúru. Trochu väčší dôraz na obrátený tvar vytvára väčší objem cez chrbát a šírku vlasov. Dlhšia dĺžka tiež zoštíhľuje tvár, takže je tento štýl skvelý na vyváženie širších tvarov tváre.

Obrátený obrátený Bob strednej dĺžky

Obrátený obrátený bob strednej dĺžkyInstagram @alisonallvess

Stredne dlhý obrátený obrátený bob funguje skvele pre ženy, ktoré milujú elegantný vzhľad. Ostrý stredne obrátený bob sedí cez rameno, predlžuje sa vpredu a zvyšuje lesk a ostrosť vášho strihu. Tento štýl je skvelý aj pre ženy, ktoré si radi vlasy zopnú, ale chcú byť krátke.

Obrátený Bob so zúženými stranami

Obrátený Bob so zúženými stranamiInstagram @shmoakin_hair

Obrátené boby so zúženými bokmi sú obľúbeným trendom u žien, ktoré chcú textúru a pohyb. Kaderník vytvorí tento vzhľad hlbokými prestrihmi alebo strihaním do vlasov pre „neviditeľné vrstvy“. Voľný štýl s žehličkou na narovnanie vlasov omotajte okolo nej a ťahajte nadol až ku končekom. Dokončite balónom od R + Co.

Obrátený Bob s vrstvami

Stredne obrátený bob s vrstvamiInstagram @shmoakin_hair

Urobte z tohto obráteného bobu s vrstvami váš ďalší vzhľad, pretože je taký módny a nádherný! Požiadajte o jemné odstupňovanie a vrstvy zarezané do vlasov pre ľahký štýl s nízkymi nárokmi na údržbu. Trochu navrch dáva dlhé odpojenie vpredu.

Obrátený Bob s ofinou pre vlnité vlasy

Stredne obrátený bob s ofinou pre vlnité vlasyInstagram @hair_lilliethornton

Najlepší stredne obrátený bob s ofinou je štylizovaný vlnami. Všimnite si, ako tok zvyšuje rozmer teplého blond odtieňa. Neváhajte nastriekať do svojich zámkov sprej so suchou textúrou, aby vyzerali plné života.

Stredne dlhý zvlnený obrátený bob

Vlnitý obrátený Bob strih na stredne dlhé vlasyInstagram @rachel.lott.hair

Vlnitý obrátený bob na stredne dlhých vlasoch je skvelý pre vlasy so strednou až silnou hustotou. Jeho pohyb dáva hrubým zámkom živší povrch. Skombinujte svoj vlnitý bob s topiacou sa hnedou až blond farbou vlasov pre trendovejší a dramatickejší výsledok.

Obrátený stredne dlhý bob pre ženy nad 50 rokov

Stredne obrátený bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @hairpin_me_down85

Stredne prevrátené boby pre ženy nad 50 rokov by mali mať dostatok textúry a predných vrstiev, aby sa do nich zmestili prirodzene sivé riedke vlasy. Ak chcete získať mladistvý vzhľad, zvážte pridanie trhanej ofiny.

Fialový stredne dlhý trhaný obrátený Bob

Fialový stredne dlhý trhaný obrátený BobInstagram @boisebalayagegirl

Spárujte tento stredne dlhý trhaný obrátený bob s tmavočervenou až purpurovou farbou vlasov a vytvorte tak výrazný štýl. Ak máte radi klasickejší štýl, najlepšie sa hodí čierny odtieň s nádychom svetlo hnedého odtieňa, ktorý doplní olivový tón pleti. Ak máte rovné vlasy, rozhodnite sa aj pre jemné ostrihané konce, ktoré dodajú textúre.

Obrátený kučeravý bob na stredne dlhých vlasoch

Obrátený kučeravý Bob strih na stredne dlhé vlasyInstagram @masha_hairsalon

Skúste tento obrátený kučeravý bob, keď sa snažíte dať svojim stredne dlhým zámkom lepší tvar. Tento strih zachováva úplnosť bez toho, aby sa kučeravé vlasy stali objemnými. Nebojte sa namaľovať kučeravé vlasy aj na čerstvejší vzhľad. Vždy používajte stylingový krém na zníženie krepatenia a definovanie kučier.

Stredne dlhý obrátený Bob s okrajom pre rovné vlasy

Stredne dlhý obrátený bob s okrajmiInstagram @allthathair2903

Obrátený bob s okrajmi je optimálnym strihom pre jemné tenké vlasy tým, že ukazuje obvod strihu. Pri zvažovaní tohto obráteného účesu vždy najskôr myslite na svoje črty tváre. Invertovaný bob na krk môže napríklad zjemniť ostré čeľuste.

Stredne dlhý obrátený Bob s podrezaním a zvýrazneniami

Obrátený Bob strednej dĺžky s podrezanímInstagram @kellidilldine

Ak chcete dosiahnuť jemnú ostrosť, rozlúčte sa s jedno dĺžkovými vlasmi a choďte na tento stredne dlhý obrátený bob s podrezaním. Táto kotleta zníži objemnosť vašich zámkov vzadu a poskytne vám klasický štýl obráteného bobu. Ak chcete teplý odtieň vlasov, ktorý vyžaduje minimálnu úpravu, neurobíte chybu s blond melírom.

Populárny stredne obrátený bob s bočnými nárazmi

Stredne dlhý obrátený bob s bočnými nárazmiInstagram @mila_kryshchykhina

Tento stredne dlhý obrátený bob s bočnou ofinou kričí objem a žiaru. Skombinujte silu okrúhlej kefy a fénu pri stylingu, aby ste dosiahli obľúbený vzhľad. Medzitým vám tmavozelená platinová blondínka určite rozžiari tvár.

Obrátený chlpatý bob pre tenké vlasy s blond balayage

stredne huňatý obrátený bob pre tenké vlasy s blond balayageInstagram @manebydarib

Dostať chlpatý bob na tenké vlasy je skvelý nápad. Tento druh obráteného bobu s vrstvami dodáva vašim vlasom pohyb a telo. Shags spárované s týmto účesom s obráteným bobom môžu priniesť stredným vlasom väčšiu textúru a skvele fungujú s jemnými vlnami. Ak to vyžaduje extra wow faktor, prácu urobí ombre alebo hlboko zakorenená balayage.

Obrátený Bob s tmavým ramenom pre hrubé vlasy s kučerami

Invertovaný Bob po plecia pre hrubé vlasy s kučeramiInstagram @katesavagedoeshair

Aký úžasný nápad na vlasy! Jedná sa o obrátený bob po ramená pre husté vlasy. S týmto bobom budete môcť roztočiť vlnitý účes, ktorý rozžiari vaše tmavé vlasy. Na záver použite olej alebo sprej na lesk, aby lesk vašej hrivy vydržal celý deň.

Moderný krátky až stredne obrátený štýl Boba

Moderný krátky až stredne inverzný účes BobInstagram @catcookhair

Moderný krátky až stredne obrátený bob je jedným z klasických bobových strihov, ktoré neopustia módny zoznam. Prečo? Je univerzálny a ľahko sa udržiava! Bob strihy sú vhodné pre akýkoľvek typ a hustotu stromov. Stredný až krátky obrátený bob sa dá stiahnuť s vlnami alebo bez nich a stále vyzerá sľubne!

Elegantný stredne dlhý až dlhý obrátený skladaný strih Bob

Stredne až dlho obrátený skladaný bobInstagram @jenyourhairfriend

Elegantný stredne dlhý až obrátený naukladaný bob je vzadu krátky a vpredu sa predlžuje. Tento trend dokazuje, že vyrastanie krátkych vlasov by nikdy nemalo byť znepokojujúce. S týmto obráteným a skladaným strihom bobu vyžarujete štýlovú a všestrannú atmosféru. Svoje dlhé kučery vpredu môžete upraviť pomocou textúry a vĺn už dnes, alebo sa na druhý deň pochváľte svojimi prírodnými rovnými vlasmi..

Tento stredne dlhý až dlho obrátený naskladaný bob je skutočne odstupňovaný bob. Vytvorila ju kaderníčka Jen Herber zo San Diega v Kalifornii.

“Toto nie je zníženie údržby,” hovorí Herber. „Obrátené boky sa musia denne upravovať, aby skutočne ukázali tvar a uhol strihu. Nie je to umývanie a strihanie vlasov, pokiaľ nemáte rovné vlasy. Tento strih môže fungovať takmer u všetkých žien, ide len o to, upraviť prednú dĺžku tak, aby lichotila tvaru tváre. “

Obrátený šikmý bob s kľúčnou kosťou s vrstvami

Obrátený šikmý bob s kľúčnou kosťou s vrstvamiInstagram @estylist1031

Čo hovoríte na obrátený šikmý bob s kľúčnou kosťou s vrstvami pre váš ďalší štýl? Tento vrstvený invertovaný strih lichotí väčšine tvarov tváre. Vytvára jemnejší okraj, ktorý rámuje a zvýrazňuje črty tváre. Ak sú vlasy príliš objemné, jemné vrstvy môžu zmenšiť ich hrúbku. Zabraňujú tomu, aby bob vyzeral ako prilba alebo huba.

Hnedý obrátený bob pre hrubé vlasy

Stredne obrátený bob pre hrubé vlasyInstagram @kp.hairxco

Jedná sa o perfektný stredne dlhý obrátený bob pre ženy s hrubými, hrubými vlasmi.

“Tento obrátený bob udržiava veci dostatočne krátke, takže sa nemusíte obávať obávaného preklopenia, s ktorým sa stretnete pri niektorých dlhších štýloch po ramená,” hovorí kaderníčka Katelyn Phillis z Daytonu, OH.

Najlepšia rada Katelyna? “Tento účes je skvelý pre každého, kto chce kratšie vlasy, ale obáva sa, že by nelichotil ich tvári.” Vzadu ho môžete udržať pekný a krátky a vpredu dostatočne dlhý, aby ste mali viac priestoru na prispôsobenie rámu tváre na vylepšenie (alebo minimalizáciu) určitých funkcií v tvári. ”

Stredne vrstvený invertovaný bob pre jemné vlasy

Stredne vrstvený invertovaný bob pre jemné vlasyInstagram @kellikuperus

Chcete vylepšiť svoje jemné a tmavé zámky trendom, ktorý vyžaduje štýl bez námahy? Tu to máš! Predstavuje perfektne vrstvený, stredne prevrátený bob pre jemné vlasy. Budete milovať, ako vrstvený bob môže orámovať aj váš okrúhly tvar tváre!

About the author