24 lichotivých podrezaných účesov Bob, ktoré tento rok zvážte

Podrezaný bob je strih bobu s oholenými bokmi a zátylkom pod vlasmi. Ak máte záujem o tento odvážny a skutočne úžasný ženský účes, ste na správnom mieste!

Prvá vec-„predtým, než sa necháte podrezať, opýtajte sa svojho stylistu, či si myslia, že by vám to vyhovovalo, pretože to úplne mení hustotu vašich vlasov,“ hovorí kaderník so sídlom na Floride a majiteľ spoločnosti Boho House Salon., Michele Sanford, výhradne akcie.

“Bobové podrezanie bude vždy pôsobiť štíhlejšie.” Nízke podrezanie vám dodá väčšiu váhu, zatiaľ čo vysoké podrezanie vám poskytne oveľa menej vlasov. Je to jeden z najúčinnejších a najkrajších spôsobov, akým mojim pixie dievčatám dorastajú vlasy, “hovorí nám.

S ohľadom na to by kontrola, aký typ vlasov máte, bola obzvlášť užitočná, najmä ak máte veľa vlasov! “Podrezanie je najlepšie pre husté vlasy.” Cieľom je odstrániť veľkú záťaž z bokov a chrbta, aby boli hrubšie vlasy lepšie upraviteľné. “

Pokiaľ ide o vaše nevyhnutné stylingové výrobky, Sanford odporúča spreje na textúry alebo čokoľvek, čo dodáva definíciu, pohyb alebo textúru. Takto budete vyzerať rovnako luxusne, ako keď Malin Akerman, Chloe Sevigny, Jada Pinkett-Smith a Ellie Goulding športovali s podrezaním bobov!

Vďaka jeho vysokému schváleniu od dám z celého sveta nie je prekvapením, že v dnešnej dobe je už k dispozícii množstvo strihov a štýlov pre tento trend..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené obrázky podrezaného bobu.

Perfektne skryté podrezanie

Perfektne skryté podrezanieInstagram @hairpin_me_down85

Dokonale skrytý podrezaný bob je strih s nenáročnou údržbou, ktorý je ideálny pre ženy s hustými vlasmi.

“Odstupňovaný podrezaný bob, oholený pod ním, použitý s chráničom č. 2 pomôže zmierniť hmotnosť, dodá krajší vzhľad, uľahčí štýl a vydrží dlhšie medzi strihmi,” hovorí kaderník Emily Hamilton zo San Antonia, TX.

Tento štýl podrezania šije je lichotivý aj na okrúhlych tvárach. “Ponechanie dlhej dĺžky bez ofiny alebo vrstiev vpredu vám skutočne predĺži tvár a krk,” dodáva.

Skladaný Bob

Skladaný bob s podrezanímInstagram @marziasaracchiparrucchieri

Skladaný bob je nervózny a zábavný! Podrezaný naukladaný bob je funky a elegantný. Ženy, ktoré uprednostňujú krátke vlasy, by radi nosili tento štýl na svojich krojoch. Rozprestrite svoj hotový štýl s hodvábnou hmlou Kenras pre dodanie lesku.

Shaggy Undercut Bob with Loose Waves

Chlpatý podrezaný bob s voľnými vlnamiInstagram @rodrigocintra

Chlpatý podrezaný bob s voľnými vlnami dáva trochu prednosť ženám, ktoré sú schopné zmeniť si vlasy. Je odpojený od dlhých vlasov. Je to tiež dobrý spôsob, ako odstrániť nadváhu pod vlasmi, najmä pre boby. Vytvorte voľné vlny pomocou 1 ”kulmy a jemne rozčešte. Pokiaľ ide o textúru, trochu rozstreknite Air Control od Aveda.

3D podrezaný Bob so zvýraznením

3D podrezaný bob so zvýraznenímInstagram @nikitenko_elen_

Vyrysujte svoju tvár pomocou 3D podrezaného bobu s melírom a okamžite dodajte jemnejším vlasom hĺbku. 3D podrezanie vytvára ilúziu viac vlasov, keď po nich kĺže krátky bob. Tento efekt zdôrazňujú krémové blond odlesky sediace nad tmavšou základňou. To vytvára pôsobivý 3D efekt, ktorý zefektívňuje tvár.

Undercut Shaggy Bob Cut

Podrezaný huňatý strih bobuInstagram @shmoakin_hair

Vychutnajte si podrezaný chlpatý strih, aby ste okamžite odstránili váhu z hustých vlasov. Je perfektné, ak milujete módny strih. Existuje toľko spôsobov, ako nosiť podrezanie, a pri niektorých môžete mať pocit, že vám uberá veľa vlasov. Skúste teda najskôr taký s jemnou oblasťou na spodnej strane hlavy. Vytvára ostrý doplnok k vášmu huňatému bobovi, ktorý má jemnejší vzhľad.

Podrezaný Bob radu A.

Podrezaný Bob radu A.Instagram @hairpin_me_down85

Prejdite na podrezaný bob radu A, aby vaše sivé vlasy vyzerali okamžite plnšie. Oholená línia vlasov sa zmieša s vyrezávaným tvarom na zátylku, aby sa zlepšil výstrih. Krátke účesy, ako je tento bob, so skrytým podrezaním, tiež zvyšujú plnosť v dôsledku zloženého efektu promócie. Štruktúrovaný tvar by mal sedieť na mieste kvôli presnosti tohto strihu.

Vyštudovaný Bob s podrezaním na šiji

Vyštudovaný Bob s podrezaním na šijiInstagram @tanyusha_younusova

Odstupňovaný bob s podrezaním vytvára plnosť a hmotnosť v korune, ktorá vykonáva objemný štýl. Tento druh odstupňovanej a konkávnej kotlety s vyblednutím šije poskytuje zaoblený tvar, ktorý dobre funguje pri jemnej hustote. Noste tento podrezaný konkávny bob a nechajte kučery dosiahnuť taký skákavý a zdravý povrch. Odteraz už žiadne ligotavé vlasy, dámy!

Choppy Undercut Bob

Choppy Undercut BobInstagram @carmenjayelove

Strihaný bob s podrezaním je trendový a elegantný krátky účes, ktorý má ostrý povrch, ak ste už s dlhými vlasmi skončila. S kúskom-y a vlnitým štýlom tento účes robí zázraky s hrubými vlasmi. Oholená strana odstráni z vlasov dodatočnú hmotnosť a objem, čím sa stanú lepšie zvládnuteľnými. Pridaním farby ružového zlata je tento zvlnený podrezaný bob vynikajúci!

Skladaný podrezaný Bob

Skladaný podrezaný BobInstagram @shmoakin_hair

Skladané podrezané boky majú oholenú chrbát a boky, čo sa dobre darí hrubším vlasom. To dokázala stylistka z Utahu Sheridan Holyoak vytvorením tohto účesu.

Vysvetľuje, že podrezaný zadný pohľad na bob je mierne poskladaný, aby vlasy získali skvelý tvar. “Textúra interiéru pomáha odobrať váhu a pridať objem bez toho, aby ste museli robiť veľa vrstiev.”

Pri úprave takto oholeného bobu Holyoak používa dobrý bezoplachový kondicionér, fén na vlasy a volumizer. Tiež nesmie chýbať tepelná ochrana!

Bočný podrezaný Bob

Bočný podrezaný BobInstagram @apostoldiana

Vyskúšajte ostrihaný bob do boku, ak sú vaše husté vlasy krátke nemožné. Keď sú vlasy oholené po stranách a dokonca aj pod základnou líniou bobu s dĺžkou čeľuste, môže to pomôcť odstrániť hmotnosť z vlasov. Táto technika sa vyhýba prílišnej údržbe pri stylingu. Podrezaný bočný bob je tiež úplne zábavný spôsob, ako objať svoju ostrejšiu stránku.

Podrezaný Bob pre kučeravé vlasy

Podrezaný Bob pre kučeravé vlasyInstagram @oh_its_m0

Podrezaný bob pre kučeravé vlasy je ostrá kotleta, vďaka ktorej sa textúra zdá byť zvládnuteľná. Za týmto bobovým strihom stojí umelá strihačka za sucha v New Yorku Moriya Martin. Funguje to vynikajúco na zámkoch s veľkou hustotou!

“Je šikmý a naskladaný vzadu, aby vytvoril objem a zdvihol v temene hlavy,” hovorí Martin. “Oholená strana poskytuje kreatívnejší vzhľad a v hrubých prirodzene kučeravých vlasoch zaberie veľa.”

Tento kučeravý podrezaný bob pre prirodzene kučeravé vlasy má uhol, ktorý je ideálny pre väčšinu tvarov tváre. „Hrajte s dĺžkou vpredu, aby vám najlepšie sadla. Ak necháte prednú časť dlhšie, budete ju môcť stále viazať a uvoľňovať pre aktívnejší životný štýl, “dodáva.

Pri stylingu použite na mokré zámky ľahký krém na zvinutie. Môže byť sušený na vzduchu alebo rozptýlený sušičom vlasov. Potom naneste na pramene sprej s morskou soľou, aby ste textúru vylepšili.

Dlho podrezaný Bob

Dlho podrezaný BobInstagram @emilyandersonstyling

Cítite sa oslobodená s odpojeným dlhým podrezaným bobovým strihom, ktorý je radikálny a ženský naraz. Zatiaľ čo tento blond bob sedí bez námahy na jednej strane, holenie na druhej strane môže klasickému strihu dodať nervózny nádych. Diskutujte so svojim stylistom o rezervácii medzi schôdzkami, aby ste udržali podrezané účesy.

Obrátený podrezaný Bob

Obrátený podrezaný BobInstagram @shmoakin_hair

Zúžené konce robia pramene tohto podrezaného obráteného bobu pernatými. Pridajte podrezanie a máte veľa zaujímavých vecí, na ktoré sa môžete pozrieť. Tento podrezaný vrstvený bob bude určite vyzerať úžasnejšie s trochou textúry.

Podrezaný Pixie Bob

Pixie bob s podrezanímInstagram @courtneyxcentrichair

S týmto podrezaným pixie bobom sa teraz môžete prepracovať medzi bobom a podrezaným pixie strihom! Oholiť si chrbát a bok na strih pixie je ultimátny vzhľad, zatiaľ čo bob s dlhou ofinou dodáva ženský nádych. Tento pixie bob s oholeným podrezaním je skvelý pre ženy, ktoré ráno nenávidia styling.

Krátky podrezaný Bob

Krátky podrezaný BobInstagram @miamihairmel

Keď dostanete krátky podrezaný bob, môžete sa namiesto zátylku rozhodnúť podrezať chrámy. Uistite sa, že komunikujete so svojim stylistom, čo by ste chceli, aby robil strih bobu a ako krátky by ste ho chceli. Podrezania môžu byť výrazné alebo mäkké.

Podrezaný šikmý Bob

Podrezaný šikmý BobInstagram @kazuma_genuine

Podrezaný šikmý bob je hrubšia verzia klasického krátkeho účesu, vďaka ktorému sa skvele hodí k štýlu. Vďaka podrezaniu chrbta a strán nie je táto kotleta vašim typickým šikmým bobom. Podrezané bobové strihy najlepšie fungujú na rovných a hustých kaderiach. Je to šikmý podrezaný bob, ktorý ponúka vlasom tenší tvar.

Podrezaný Bob s ofinou

Krátky podrezaný Bob s ofinouInstagram @nayweenie

Tento podrezaný bob s ofinou na dĺžku uší vytvoril kaderník Nadine Cabins z Montclairu, CA. “Urobil som to tak, že som pridal tony textúry a skrátil som dĺžku spodnej časti jej týlnej kosti, namiesto toho, aby bola celá rovná,” vysvetľuje..

Cabins odporúča vlasy fénovať pomocou spreja na zahustenie Bumble and Bumble, potom nastriekať Bumble a Bumble surf sprej, aby ste získali štruktúrovaný vzhľad..

“Rozhodne by som odporučil tento krátky podrezaný bob pre rôzne typy vlasov, ale z rôznych dôvodov,” hovorí. “S hrubými hrubými vlasmi získate veľa textúry a objemu pomocou tohto strihu, ale budete ho musieť denne upravovať sprejom na textúru, ako je Bumble and Bumble surf spray alebo pomáda.”

“U žien s jemnými vlasmi získate viac pohybu vo vlasoch, trochu viac odrazu a tela pomocou aerosólového textúrneho spreja, ako bolo Bumble and Bumble, ako točí nasucho,” dodáva.

Oholený podrezaný Bob

Oholený podrezaný BobInstagram @timurbegichevstudio

Oholený podrezaný bob sa ľahko nosí a nevyžaduje veľa stylingu. Ak máte jemné vlasy a chcete strih bobu, rozhodnite sa pre tento. Tento oholený kotleta dodáva zámkom ilúziu hustoty. Ak chcete vytvoriť okamžitý objem, rozdeľte vlasy na stranu.

Podrezaný Bob pre hrubé vlasy

Podrezaný Bob pre hrubé vlasyInstagram @hirohairstylist

Podrezaný bob pre husté vlasy je ideálny pre tých, ktorí chcú mať krátky štýl s menším objemom. Holenie pod týlnou kosťou vám poskytne dostatočné množstvo na odbúranie váhy a umožní, aby vlasy ležali plochejšie. Tento strih je skvelou voľbou aj pre všetky textúry vlasov.

Mäkký podrezaný Bob

mäkký podrezaný bobInstagram @chrisjones_hair

Rozhodnite sa pre mäkké podrezanie bobu s alternatívnym skrútením so zadným a bočným podrezaním. Podrezanie v posledných rokoch určite zohralo svoju úlohu a niektoré vlasy sú také hrubé, že pomáhajú schudnúť.

Ak chcete krátky bob s podrezaným zátylkom, vedzte, že je dodávaný s údržbou každých 6-8 týždňov. Podrezanie je hlavnou črtou, ale treba sa oň starať. Ak máte kučeravé vlasy, môžete dosiahnuť tento vzhľad, ale budete musieť vlasy fénovať/uhladiť, aby vyzerali ostro..

Asymetrický podrezaný Bob

Asymetrický podrezaný BobInstagram @apostoldiana

Asymetrický podrezaný bob je štýl, ktorý veľmi uberá na váhe! Na dosiahnutie účesu bob musí mať jedna strana dĺžku na spásanie čeľustí. Potom zastrčte pramene za ucho, aby ste predviedli oholenú časť. Opačná strana musí mať dramatický uhol, kde dlhšie pramene zasahujú do krku. Tento asymetrický bob s podrezaním je ideálny pre hrubé vlasy.

Skrytý podrezaný dizajn dlhého boba

Skrytý podrezaný dizajn dlhého bobaInstagram @hairbyrubymay

Skrytý podrezaný dizajn dlhého bobu vám umožní už nikdy si nerobiť starosti s skúšaním nápadov na krátke vlasy. Podrezaný lalok s oholeným vzorom pomáha zbaviť sa vlasov, čím vzniká ilúzia riedkych vlasov.

Tento stredne dlhý bob s podrezaním môže tiež uľahčiť uviazanie zámkov kratšími štýlmi. Ak chcete niečo ostré, čo sa dá ľahko zamaskovať, potom by pre vás mohol byť oholený podrezaný dlhý bob s dizajnom na zátylku.

Vyštudovaný podrezaný Bob

Vyštudovaný podrezaný BobInstagram @nextreme.you

Odstupňovaný podrezaný bob odstraňuje zospodu hrubý materiál. Podrezaný bob účes je skvelý pre ženy s hustými vlasmi. Na vyhladenie a lesk by sa malo použiť aj vyhladzovacie sérum.

Podrezaný Bob pre jemné vlasy

Podrezaný Bob pre jemné vlasyInstagram @de.ja.hue

Tento podrezaný bob pre jemné vlasy vytvoril stylista Olivia Arendt z Marietty, GA.

“Funguje to u žien všetkých vekových skupín, od dievčat po staršie.” Na to, aby ste to dokázali, musíte mať na vlasoch slušnú hrúbku a textúru, “tvrdí. “Skvelé na tom je, že funguje so všetkými rôznymi tvarmi tváre, pretože môžete pridať objem, výšku alebo odstrániť hmotnosť tam, kde to potrebujete.”

“Ak sú vaše vlasy extrémne hrubé, môžete väčšinu z nich odstrániť podrezaním.” Potom zvyšné vlasy texturujte nakrájaním a štiepaním, pretože to dodáva textúre a pohybu, ale tiež odstraňuje objem a hrúbku, “dodáva.

Arendtov obľúbený produkt na styling je holografické stylingové sérum Illuminati.

About the author