25 najlepších nápadov na krátke tupé účesy pre ženy všetkých vekových skupín

Krátky tupý bob je jedným z tých elegantných a klasických strihov s rovným obvodom. Pohybujú sa od ucha po bradu, takže zámky pôsobia plnšie a zdravšie. Účesy môžu zmeniť alebo narušiť štýl každého, preto vám pomôžeme vybrať ten najlepší.

Justine Deal, špecialista na krátke vlasy z Floridy, odporúča bob krátkeho a tupého strihu. Môže fungovať na akomkoľvek type a hustote vlasov. Je ideálny pre jemné, tenké vlasy, pretože dodáva veľa vnútornej textúry pre pohyb a všestrannosť. “Záclony sú tiež skvelý nápad, ak chcete jemnejšiu a boho atmosféru,” dodáva.

Tuposť rezu môže dobre dopadnúť aj na hrubé, hrubé kadere. Je potrebná pravidelná úprava, ktorá môže trvať každých 5-6 týždňov návštevy salónu.

Ďalším faktorom, ktorý je potrebné zvážiť, je podľa Deal tvar tváre. “Nezabudnite požiadať o strih, ktorý zvýrazní vaše najlepšie vlastnosti a vytvorí väčšiu rovnováhu.” Pokračuje: „Žiadne dva boby nie sú rovnaké; všetky by mali byť prispôsobené klientovi a tomu, čo na ňom bude vyzerať najlepšie! “

Pri úprave krátkych bobov je Deal jednou z obľúbených postáv Kevin Hair Murphy. Hovorí: „Je to texturizačný sprej na vlasy, ktorý pomáha vykrmovať a rozširovať tvar vlasov. Dáva to tej pohodovej, chladnej dievčine atmosféru. “

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite našu kolekciu fotografií trendových krátkych tupých účesov pre bob.

Textúra pre jemné vlasy

krátky textúrovaný tupý bob pre jemné vlasyInstagram @rachelwstylist

Strih bobu môže byť textúrovaný pre jemné vlasy, aby poskytol mierny objem a objemnejší tvar. Najlepším faktorom tohto účesu je, že má dĺžku, ktorá poskytuje všestrannosť.

Môže to vyzerať super elegantne s vlnami alebo môže pôsobiť leštene s rovnými zámkami. Tupé bôby pre jemné vlasy tiež vytvoria plnší povrch.

Tupý Bob s Wispy Bangs

Tupý bob s chúlostivou ofinouInstagram @realericvaughn

Tupý bob s chrumkavou ofinou vytvára chladný súlož. Bob vyzerá úžasne v akejkoľvek dĺžke, ale zvážte jeho dĺžku mierne nad alebo mierne pod ramenami, aby ste zabránili prevráteniu končekov vlasov..

Tupý Bob s tenkými treskami pre ázijské dievčatá

Tupý bob s tenkou ofinou pre ázijské dievčatáInstagram @luvlyly23

Tupý bob s tenkou ofinou pre ázijské dievčatá je skvelý pre tých, ktorí majú rovné vlasy a chcú niečo s nízkou údržbou. Ak chcete získať tento strih, požiadajte svojho stylistu o rovný krátky tupý bob s nie príliš veľkou textúrou a jemnou ofinou.

Krátky tupý vlnitý Bob

Krátky tupý vlnitý bobInstagram @juniorestevamhair

Krátky tupý vlnitý bob je strihu po ramená. Na koncoch je jemne rozstrapkaný kvôli pohybu a textúre.

Krátky tupý Bob v kórejskom štýle

Krátky tupý bob v kórejskom štýleInstagram @haum_pyoming

Krátky tupý bob v kórejskom štýle je elegantnou voľbou. Roztomilá kučera typu C pridaná do bobu dodá vlasom veľký objem a telo. To je skvelé pre vlasy so strednou hustotou. Tento štýl sa dá ľahko vytvoriť pomocou fénu a kulmy. Pridajte tenkú ofinu, aby ste tvarovali tvár a aby okolo očí nepôsobila ťažko.

Najroztomilejší bob pre ženy nad 60 rokov

Žena nad 60 rokov s krátkymi vlasmi a tupým účesom BobInstagram @jessfrazerhair

Toto je najroztomilejší bob pre ženy nad 60 rokov! Má objemný tvar, ktorý dodáva mladistvú atmosféru. Staršie ženy nemusia mať veľa času na úpravu vlasov, takže boby sú perfektné.

Tupý krátky strih je ideálny pre ženy po šesťdesiatke, pretože manipulácia s ním je menšia.

Jednodielny tupý strih

jednorazový tupý bob s krátkymi vlasmiInstagram @tborcova_hair

Tento jednorazový tupý účes má obvod, vďaka ktorému vlasy pôsobia zdravo a sviežo. Dámy požehnané akoukoľvek hustotou vlasov to môžu zvládnuť.

Máte jemné, stredné alebo hrubé vlasy? Tento účes určite bude vyzerať bezchybne! Jednodĺžne tupo strihané boby budú potrebovať pravidelné orezania, aby sa predišlo rozštiepeniu končekov.

Tupý Bob po ucho

tupý bob účes po ušiInstagram @rodrigues_ricardo

Bob po ucho je nadčasový účes, ktorý dodáva sviežejšiu atmosféru a štýlovejší nádych. Je to klasický spôsob, ako cítiť vánok okolo oblasti krku.

Tupé bôby po uši sú nenáročné, pokiaľ ide o styling. Tento krátky strih je teda ideálny pre dámy, ktoré sú stále na cestách. Na to, aby si udržal tvar a krásu, je však potrebné ďalšie úsilie.

Tupý super krátky Bob

Super Krátky tupý Bob strihInstagram @salsalhair

Tu je ďalší super krátky bob, kde okraje pristávajú priamo v oblasti čeľustí. Táto kotleta je pre dámy s oblejším alebo oválnym tvarom tváre.

Vytvára ilúziu definovanejšej a ostrejšej čeľuste. Tiež tento super krátky tupý strih bobu robí skvelú prácu, keď jemné kučery vyzerajú plnšie ako kedykoľvek predtým!

Veľmi krátky Bob

veľmi krátky tupý strih bobInstagram @rebelhairartists

Tento veľmi krátky strih bobu je na mieste! To, čo ho robí elegantným, je jeho bezchybný obvod. Tento veľmi krátky tupý účes Bob funguje skvele na ženách s rovnými, hrubými zámkami. Čím sú vlasy uhladenejšie, tým lepšie pôsobia.

Francúzsky tupý Bob

účes tupý francúzsky bobInstagram @erickinvisible

Keď francúzsky tupý bob rovnomerne vyrastie, vyzerá skvele na dlhšej dĺžke. Táto kotleta nemá žiadne silné vrstvenie. S vlnitou textúrou vlasov to vyzerá prirodzene a bez námahy.

To, čo robí tento tupý francúzsky bob účes lichotivejším, je ofina. Ofina jej dodá viac textúry a pohybu.

Tupý Bob s bočnými nárazmi

Krátky tupý bob s bočnou ofinouInstagram @di_peregudova

S bočnými ofinami vyzerá tupý bob po krk celkom slušne pre ženy so štvorcovou tvárou. Je to účes, ktorý zjemňuje ostrú čeľusť.

Pre leštenejší štýl je najlepšie použiť kulmu na koncoch, ktoré idú dovnútra. Dať svojim krátkym vlasom ombre farbu vlasov tiež neuškodí výsledku.

Perfektný tupý bob pre hrubé vlasy

Perfektný krátky tupý bob pre hrubé vlasyInstagram @ diegomarcsant

Perfektný bob pre husté vlasy dobre tvaruje tvár. Ak máte okrúhly tvar tváre, tento strih bobu je pre vás ideálny.

Tupý bob pre husté vlasy, ako je tento, vyzerá ohromujúco, ak je rozdelený v strede. Stredne členené vlasy dodávajú tvári dokonalú rovnováhu a narúšajú jej zaoblenie.

Bob po bradu

štýl tupého bobu po braduInstagram @ayhanonluel

Bob po bradu je ďalším účesom, ktorý dodáva plnšie vyzerajúci štýl. Má textúru a ak je na jednej strane rozdelená, vytvára silnejšiu ilúziu.

Tento štýl tupého bobu v dĺžke brady sa tiež javí ako jemný okolo tváre. Dámy s ostrou čeľusťou, vyskúšajte to!

Bob s čeľusťou

čeľusť tupého strihu bobInstagram @davidwbullen

Textúrovaný bob s čeľusťou je pre dievčatá s jemnejšími zámkami, ktoré vyžadujú plnosť a objem. Stredne členený štýl umožňuje zvýrazniť čeľusť a krk.

Požiadajte o strih holiaceho strojčeka, ak chcete, aby váš tupý bob s čeľusťou mal štruktúrované konce.

Trendový tupý strih pre ženy nad 50 rokov

krátky tupý bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @g_deodato

Najtrendovejší krátky tupý strih pre ženy po 50 -tke je trend vlasov, ktorý musí svet vidieť! Jedná sa o rozstrapatený tupý bob pre 50-ročné ženy s krátkymi vlasmi.

Má chaotickú textúru, ktorá ponúka elegantný a moderne vyzerajúci povrch. Celkovo to vyžaruje mladistvú atmosféru pre staršie dámy.

Edgy Blunt Bob s podrezaním

Hranatý tupý Bob s podrezanímInstagram @barbercharizma

Ochutnajte nervózny bob s podrezaním a ukážte svoju eleganciu a sebavedomie. Takto rozkývate klasický bob so silnejším záverom.

Vylepšite tupý bob s podrezaním, aby to vyzeralo ako oheň! Dámy s jemnými vlasmi, ktoré chcú štýlové módne vyhlásenie, si tento strih zamilujú.

Tupý strih po bradu s ofinou

Krátky tupý bob s ofinouInstagram @sofia_freire

Spárujte vlasy po bradu s krátkym tupým bobom s ofinou, potom ich upravte textúrou a vlnami. Urobte to a už nikdy neľutujte, že ste dostali veľký sekanec!

Tento účes je najlepšie strhnúť bombami s rovnými zámkami. Prospieva im to, najmä ak majú jemnejšiu hustotu vlasov. Tento tupý bob, ak má textúru, dáva vlasom hrubší výsledok.

Tupý Bob po krk

tupý bob po krkInstagram @alexusestellehair

Bob po krk na rovných zámkoch je vždy elegantný a bezchybný. Klasickému vzhľadu dodáva modernejší nádych. Bob je tupo strihaný po krk, takže dámy s jemnými vlasmi si môžu vychutnať plnšie vyzerajúce štýly.

Zvlnený tupý Bob

Vlnitý tupý bob na krátke vlasyInstagram @gabbyrosebeauty

Toto je nádherný vlnitý tupý bob a stojí za to ho vyskúšať! Je to veľmi prospešné pre omračujúcich, ktorí majú jemné a elegantné vlasy. Štýl a jeho strih po krk prinášajú plnší okraj.

Tento vlnitý tupý bob na krátke vlasy by s prežitou blondínkou vyzeral ešte lepšie. Je to pohyb zámkov, ktorý určite dodá blond odtieňu väčší rozmer.

Lichotivý bob pre ženy nad 40 rokov

lichotivý tupý strih pre ženy nad 40 rokov s krátkymi vlasmiInstagram @kennethmcleodhair

Lichotivý bob pre ženy nad 40 rokov si pri stylingu často vyžaduje malé až žiadne úsilie. Niektoré staršie dámy uprednostňujú kotletu, s ktorou sa ľahko manipuluje a udržiava.

Tento krátky tupý Bob strih pre 40-ročné ženy má ofinu pre mladistvý štýl. A táto ofina je taký elegantný doplnok!

Stylista Kenneth vytvoril tento tradičný bob účes s hlbokým bodovým strihom.

Tento bob má nízke nároky na údržbu a ľahko sa upravuje!

Tupý Bob s bočnou časťou

kratší tupý bob strih s bočnou časťouInstagram @christinagarciasalon

Vlasy s bočnou časťou prinášajú objemnejší a plnšie vyzerajúci výsledok. Funguje to s tupým bobom na krátkych vlasoch, čo umožňuje tenkým vlasom pôsobiť hustejšie.

Delenie vlasov na jednej strane má upravený, ostrejší a sexi vzhľad s okamžitou glam atmosférou.

Krátky Bob so strednou časťou

Krátky tupý bob so strednou časťouInstagram @hairbyallybarone

Tupý bob so strednou časťou ide veľmi dobre na väčšinu tvarov tváre. Stredová časť dodáva tvári dokonalú rovnováhu a dodáva jej jemnejší povrch.

Je to všestranný vzhľad, ktorý vyzerá úžasne s textúrou vlasov na vlnitých alebo rovných vlasoch.

Krátky tupý Bob s Balayage

Krátky tupý bob s balayageInstagram @juniorestevamhair

Na krátkom tupom bobu s balayage je skvelé to, že funguje na uhladených alebo rozcuchaných štruktúrovaných vlasoch. Strih, ktorý vytvoril vlasový výtvarník Júnior Estevam z Brazílie, je možné upravovať rôznymi spôsobmi.

Na dosiahnutie tohto strihu Estevam hovorí: „Obvykle používam neviditeľné vrstvy a vnútorné alebo hlboké vrstvy.“ Na úpravu účesu sa odporúča dobrý sprej na textúrovanie, aby vyzeral doma svieži.

Po krk blond, tupý strih Bob

strih bobu po blond blond tupého strihuInstagram @paintingempretty

About the author