26 Krátkych asymetrických trendov účesov Bob v roku 2021

Tento sexi účes je ideálny pre ženy, ktoré chcú svieži vzhľad, ale boja sa drastickej zmeny. Existujú známe hviezdy, ktoré si stiahli krátky asymetrický bobový účes a dostali sa do centra pozornosti, vrátane Mandy Moore a Ashley Tisdale. Dokazujú, aký zábavný a ohromujúci môže byť tento účes. Na rozdiel od klasického bobu je krátky asymetrický bob strihaný s nerovnomerným obvodom. Jedna strana má dlhšie pramene, ktoré neprechádzajú cez plecia, ale nie je to príliš extrémne. Keď túžite po vzrušujúcej a očarujúcej atmosfére, stojí za to ju vyskúšať!

Kaderníčka z Maplewood, MO vyjadruje, čo si myslí o krátkom asymetrickom bobovom účese. Helen Demakis hovorí: „Je to zábavný spôsob, ako hrať bezpečne, ak si myslíte, že by ste niekedy chceli, aby boli vaše vlasy úplne krátke. Môžete cítiť pocit bezpečia aj pri ponechaní určitej dĺžky pri kratšom strihu. “

Predtým, ako si vezmete taký krátky bob, Demakis pripomína dámam, aby nezabudli myslieť na to, ako vyzerá chrbát. “Chcete, aby to bolo tiež asymetrické, alebo by ste chceli, aby to bolo viac prepojené?”

Demakis navrhuje položiť stylistovi tieto otázky: Ako to vyzerá, keď vyrastie? Ako by som to mal štylizovať??

Tiež zdieľa svoje najlepšie odporúčanie produktu pre asymetrický strih. „Pri stylingu používajte vosk alebo texturizačný sprej. Tento strih má byť zábavný a kusový, nie ležať na zemi, “radí.

Pred ďalšou schôdzkou si pozrite inšpiráciu na tieto obrázky krátkych asymetrických bobových strihov a účesov!

Krátky blond asymetrický účes Bob

Krátky blond asymetrický účes BobInstagram @nikitenko_elen_

Na krátkom blond asymetrickom účese Bob je najlepšie to, že vyzerá ostro a štýlovo. Vďaka nerovnomernému strihu obvodu je vhodný pre ženy s tenkými vlasmi. Tento strih, plus blond odtieň, je ideálny na dodanie objemu vlasov a plnší povrch.

Červenohranný Bob

asymetrický bob krátkeho a červeného uhlaInstagram @shmoakin_hair

Hranatý a ohnivý červenohranný bob pristane každej žene. Tento asymetrický strih má pocit zažitia a zároveň je veľmi jasný a módny. Požiadajte svojho stylistu o jemné vrstvy. Pridajte jemné vlny, aby ste predviedli rozmer vo farbe. Dokončite leskom Davines OI Oil.

Krátky asymetrický účes Bob

krátky asymetrický bob strihInstagram @copenhagen_hairacademy

Vyberte si krátky asymetrický bob, ak chcete vlasy, ktoré sa dajú ľahko upravovať. Elegantný štýl je dosiahnuteľný, ak sú vlasy rovné s jemnou hustotou.

Krátky asymetrický strih Pixie Bob Cut

krátky asymetrický strih pixie bobInstagram @nikitenko_elen_

Tento krátky asymetrický pixie bob je taký elegantný nápad na vlasy! Určite ukáže sebavedomú a odvážnejšiu stránku každej dámy. Tento strih sa dobre kombinuje aj s ofinou, ktorá vytvára veľmi dievčenský vzhľad.

Krátky asymetrický kučeravý bob

krátky asymetrický kučeravý bob pre ženyInstagram @nikitenko_elen_

Toto je krátky asymetrický kučeravý bob a je to ešte lepšia verzia normálneho bobu! Väčšina kučeravých vlasov je zmetená na jednu stranu a vytvára tak netradičný nádych. Má béžový blond tón a prirodzený čierny odtieň pod ním.

Asymetrický vrstvený bob pre staršie ženy

krátky asymetrický vrstvený bob pre staršie ženyInstagram @nikitenko_elen_

Rozbehnite asymetrický vrstvený bob pre staršie ženy, aby ste získali dostatok objemu a textúry. Tok vrstiev z kratšej strany sa zdvihne a splynie do dlhšej dĺžky. Vášmu bobu okamžite dodá plnosť a dodá vášmu štýlu veľa mladosti.

Strieborný asymetrický krátky bob s vrstvami

strieborný krátky asymetrický bob s vrstvamiInstagram @daisydidthat

Keď je asymetrický krátky bob s vrstvami spárovaný so striebornou farbou, výsledok je ohromujúci! Všimnite si, ako tento nápad s vlasmi vyzerá tak očarujúco. Odtieň šedej sa zdá byť pevnejší s krátkym kotletom, ako je tento, pri hustej hustote vlasov. Tento bob je skvelou voľbou pre dámy s okrúhlym tvarom tváre.

Asymetrický krátky Bob s okrajmi

asymetrický krátky bob s ofinouInstagram @estro_di_cristina

Tento asymetrický krátky bob s okrajmi dokazuje, že ostrý účes nie je len pre tenké vlasy. Iste, tento funguje skvele na strednú až hustú hustotu, ale ponúka aj tvar na zvýšenie objemu vlasov. Táto asymetrická kotleta má tiež krátke, chrumkavé strapce, ktoré dodávajú nádych mladistvej atmosféry.

Krátky asymetrický obrátený Bob

Krátky obrátený asymetrický bobInstagram @mainpointsalon

Kľúč k leštenému krátkemu asymetrickému obrátenému bobu spočíva v štruktúre a hustote vlasov. Tento účes robí skvelú prácu na rovných, tenkých kmeňoch. Umožňuje hrive pôsobiť upravenejšie a plnšie.

Krátky asymetrický absolvovaný Bob

Krátky asymetrický odstupňovaný účes BobInstagram @anellaasimonehair

Krátky asymetrický odstupňovaný bob ponúka roztomilé a lichotivé vylepšenie vlasov. Výsledkom je pre väčšinu žien svieži vzhľad. Ľahko sa s ním manipuluje a udržiava – každý deň môže tento účes nosiť každý.

Krátky asymetrický skladaný bob

krátky asymetrický skladaný bob strihInstagram @cuttlefishhair

Tento krátky asymetrický skladaný bob vykazuje jemnú hranu. Je to strih, ktorý bude odvážne mladšie dievča milovať. Pre tých, ktorí majú jemnú hustotu, to vyzerá lepšie s mäkkými vlnami.

Asymetrický krátky bob s vrstvami

Asymetrický Krátky ob s vrstvamiInstagram @hairbyafox

Asymetrický krátky bob s vrstvami je najvhodnejší pre plážové vlny. Tento druh textúry umožňuje, aby trhané vrstvy kládli väčší dôraz. Trendový štýl zaručene dodá kučerám viac pohybu. Krátky štýl sa veľmi dobre hodí aj k balayage!

Chaotický krátky asymetrický bob s ofinou

krátky asymetrický bob s ofinouInstagram @kenyohoffman

Vyzerajte dopingovo s týmto krátkym asymetrickým bobom s ofinou! Tento účes s množstvom textúry a jemných vĺn vytvára bezstarostný strapatý štýl. Umožňuje vlasom pôsobiť bez tiaže. Je zábavné ich nosiť, najmä keď kombinujete tmavohnedé vlasy s blond detskými svetlami.

Krátky trhaný asymetrický bob

Krátky trhaný asymetrický bobInstagram @kimkilla99

Roztrhnutý asymetrický bob na krátkych vlasoch je s mnohými textúrami a vlnami oveľa lepší. Výplata vytvára strapatý štýl, ktorý dáva ilúziu väčšieho objemu a hustoty. Na konci štýlu vypnite textúru pomocou spreja s morskou soľou.

Super krátky asymetrický Bob

super krátky asymetrický bobInstagram @amadoamadosalon

Tento super krátky asymetrický bob spôsobuje, že tenké, jemné vlasy pôsobia plnšie. Výsledkom rezu je úžasný zaoblený tvar, ktorý vyvažuje hranatú tvár. Okrem lákavého strihu sú náznaky modrej pozoruhodné. Pridaná farba ešte lepšie zvýrazní strih.

Vrstvený asymetrický bob pre krátke vlasy

vrstvený asymetrický bob pre ženy s krátkymi vlasmiInstagram @ginafirpo

Predstavujeme vrstvený asymetrický bob pre krátke vlasy! Je to skvelé pre dámy, ktoré chcú takú sladkú a ohromujúcu transformáciu vlasov. Tento strih môže dať okrúhlemu tvaru tváre jemný uhol. Nejako to narúša zaoblenie tvaru tváre.

Asymetrický bob po bradu

dĺžka brady krátky asymetrický bobInstagram @timurbegichevstudio

Tento asymetrický bob s dĺžkou po bradu vytvára veľmi leštený účes, ak majú kučery jemnú hustotu a rovnú textúru. Tento bob účes má hlbokú bočnú časť pre okamžitý objem. Ženy s tenkými, jemnými vlasmi by mali vyskúšať tento bob.

Asymetrický bob do ucha

dĺžka ucha asymetrický krátky bobInstagram @mtrmeow3

Asymetrický bob po ucho vždy vyzerá úžasne a nervózne. Povrchová úprava dodáva ženám sebadôveru a smelosť. Krásny a ľahko sa s ním manipuluje – tento účes je ideálny pre oválne tváre.

Edgy asymetrický bob s oholenými bokmi pre hrubé vlasy

ostrý krátky asymetrický bob s oholenými stranami pre husté vlasyInstagram @nikitenko_elen_

Choďte na asymetrický bob s oholenými stranami, ak máte okrúhly tvar tváre. Má štýl s bočnými časťami, ktorý tvári dodáva lichotivý uhol. Je to tiež skvelá voľba, ak máte hustú hrivu a chcete vyskúšať krátky účes.

Orezaný asymetrický bob s miernym podrezaním

ostrihaný asymetrický krátky bob s miernym podrezanímInstagram @nikitenko_elen_

Orezaný asymetrický bob je perfektný, keď sa snažíte dosiahnuť odvážnejší účes. Takáto kotleta balí vlasy s objemom, čo prospieva ženám s tenkými vlasmi. Má tiež jemné podrezanie, takže ho môže nosiť každá žena s hustými vlasmi.

Čierny krátky asymetrický bob s podrezaním

čierny krátky asymetrický bob s podrezanímInstagram @vali_marin_hairstylist Tento čierny krátky asymetrický bob s podrezaním bol zostrihaný a upravený kaderníkom Vali Marinom z Brasova, RO. “Tento bob je skvelý pre všetky sociálne situácie, dokonca aj pre firmy,” hovorí. Na úpravu asymetrických bobov Marin navrhuje, aby ste na fénovanie používali plochú kefu a vlasy upravovali žehličkou. “Vďaka tomu bude veľmi presný a ostrý obrys.”

„Výrobky a štýl sa môžu veľmi líšiť, mali by byť používané spôsobom, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám na vlasy a vyhovuje im. Predstavte si tento vzhľad s rovnými vlasmi na krátkej strane a prírodnými kučerami na dlhej strane. Hustota vlasov vytvorí veľmi pekný a odvážny vzhľad, “dodáva.

Krátky asymetrický vlnitý bob

krátky asymetrický vlnitý bob účesInstagram @taichisuzuki

Tento krátky asymetrický vlnitý bobový účes ručne vyrobil kaderník Taichi Suzuki z Tokia v Japonsku. “Pomocou veľkej kulmy vytvorte veľkú skákaciu vlnu a dodajte jej jemnosť. Asymetrický bob je veľmi nervózny s vlnitými vlasmi alebo rovnými vlasmi, “hovorí Suzuki.

Suzuki ďalej hovorí: „Asymetrický vlnitý bob je skvelý pre väčšinu tvarov tváre, okrem dlhých tvárí. Ak máte dlhú tvár, požiadajte svojho stylistu, aby vám ostrihal viac vrstiev. “

Elegantný krátky asymetrický bob pre jemné vlasy

elegantný krátky asymetrický bob pre ženy s jemnými vlasmiInstagram @lifesizebarber

Tento krátky asymetrický bob pre jemné vlasy vytvoril kaderník Brittany Britton z Dallasu, TX. „Asymetrické strihy sú perfektné pre ženy, ktoré chcú niečo ostrejšie. Je to elegantný bob pre jemné vlasy s dostatkom funk, “hovorí Britton.

“Váš stylista môže vziať váš nápad a vytvoriť ho tak, aby čo najlepšie vyhovoval vám a vášmu životnému štýlu,” dodáva. “Môžete urobiť mierne asymetrické strihy bobov alebo si oholiť celú stranu.” Je to veľmi všestranné v závislosti od toho, ako dramaticky chcete ísť! “

Krátky asymetrický tupý bob pre rovné vlasy

krátky asymetrický tupý bob strih na rovné vlasyInstagram @hannahrodgi

Tento krátky asymetrický tupý bob je mierne obrátený. Krátky asymetrický strih bobu sa veľmi ľahko upravuje a stará sa oň. Krátke, tupé atribúty vyzerajú skvele na takmer všetkých ženách.

Krátky čierny asymetrický bob s bočnou časťou

krátky čierny asymetrický bob s bočnou časťouInstagram @emerson_ferrazoficial

Elegantný ružový a purpurový asymetrický bob

elegantný ružový a purpurový asymetrický bobInstagram @huybstyling

About the author