27 nádherných krátkych bobov pre staršie ženy so štýlom

Trendové krátke bôby pre staršie ženy je možné strihať v oblasti čeľuste, na ušiach alebo nad nimi alebo ich občas spárovať s ofinou. Je to elegantný strih plný pôvabu, ktorý ponúka elegantný nádych a omladzuje ženy, ktoré chcú vyzerať o polovicu mladšie.

Podľa Victoria Burkert, kaderník z North Lakes, Queensland, krátke Bob účesy by mali byť vpredu zúžené dlhšie. Dodáva: “Textúra tohto strihu je rovná a zvyčajne má presnú časť alebo tupé rany.”

Burkert poukazuje na zvýšené úsilie a čas potrebný pri zvládaní krátkych účesov od určitého veku. “Musíte vynaložiť ďalšie úsilie na styling a udržanie tohto strihu,” hovorí. “S týmto strihom sa musíte tiež vyrovnať s ťažkosťami s obmedzenými možnosťami štýlu.”

Strihanie vlasov na krátko udržuje vaše vlasy zdravšie, ako rastú. “Strihy krátkych vlasov majú väčší objem a menej sa lámu a nie sú tak zaťažené, ako dlhé vlasy,” poznamenáva.

Pred ďalšou návštevou salónu si posuňte našu prezentáciu nižšie a pozrite sa na tieto obľúbené fotografie krátkych bobov pre staršie ženy.

Veľmi krátky Bob s ofinou pre staršie ženy

Veľmi krátky Bob s ofinou pre staršie ženyInstagram @chicatanyage

Veľmi krátky bob s ofinou pre staršie ženy sa ľahko udržiava a upravuje. Pridanie okrajov na krátky bob je štýlový spôsob, ako pomôcť zakryť nežiaduce vrásky na tvári.

Bob po bradu pre staršie ženy

Bob po bradu pre staršie ženyInstagram @elsedidmyhair

Bob po bradu pre zrelé ženy je vynikajúcim strihom, ktorý vytvára plnosť a dodáva vlasom veľa tela. Mäkký uhol sklonu vpred pomáha orámovať tvár a ponúka väčší odraz. Krátke účesy ako bob nevyžadujú veľkú údržbu stylingu. Orezania sa vykonávajú každých 5-6 týždňov, aby sa zachoval tvar tohto strihu.

Soľ a korenie Bob pre hrubé vlasy

Soľ a korenie pre staršie ženy s hrubými vlasmiInstagram @hair_by_ae

Soľ a korenie pre husté vlasy je ideálne na objatie vašich prírodných strieborných vlasov. Krátky účes Bob udrží vaše vlasy štýlovo. Ak ste žena, ktorá je stále v pohybe, tento strih bobu so soľou a korením je pre vás. Tento strih je bezproblémový, pretože sa dá ľahko upravovať a udržiavať.

Krátky zúžený bob pre vlnité vlasy

Krátky zúžený bob pre staršie ženy s vlnitými vlasmiInstagram @nikitenko_elen_

Krátky bob pre staršie dámy je celkom bežný, ale zúženie z neho robí jeden z najmladších strihov. Ak máte veľa šedivých vlasov a hľadáte krytie, pouvažujte nad krásnou tmavou kaštanovou balayage.

Mladistvý krátky bob pre kučeravé vlasy

Mladistvý krátky bob pre kučeravé vlasyInstagram @svetablagosvet

Mladistvý krátky bob pre kučeravé vlasy je skvelý spôsob, ako zvýrazniť prirodzené kučeravé vlasy. Pri zvažovaní krátkeho kučeravého bobu nezabudnite vziať do úvahy o niečo väčšiu dĺžku, aby sa prispôsobil prirodzenému odrazu kučier. Nechcete, aby bol strih príliš krátky, preto požiadajte svojho stylistu o dlhý bob. Kudrlinkový krém a difuzér sú nevyhnutnosťou, aby ste vytvorili dokonalé, prirodzene vyzerajúce kučery.

Krátky strih pre ženy nad 70 rokov

Krátky strih pre ženy nad 70 rokovInstagram @thesingingstylist504

Krátky strih bobu pre ženy nad 70 rokov dokonale orámuje tvár a umožní vám prijať mladistvý vzhľad. Elegantný odstupňovaný bob leží priamo pozdĺž ramien, pričom dodáva ofinu a pomáha zmenšiť veľké čelo. Krátke účesy na bob pôsobia skvele pre akýkoľvek vek a v podstate pre akýkoľvek typ vlasov. Dĺžka a vrstvenie tohto strihu je možné prispôsobiť vlasom akejkoľvek ženy.

👉 Pozrite si ďalšie účesy a účesy pre ženy nad 70 rokov.

Krátky pixie bob s ofinou pre staré dámy

Krátky pixie bob s ofinou pre staré dámyInstagram @marie_jasalonspa

Krátky pixie bob s ofinou pre staré dámy je strih, ktorý dodáva ilúziám hrúbky a textúry jemné, rednúce vlasy. Krátke, trhané vrstvy vytvárajú výšku v temene hlavy. Zahusťovací sprej a sprej na zdvíhanie koreňov dodajú bobu s krátkym pixie strihom ďalšiu vrstvu objemu.

Obrátený Bob + krátky účes

Obrátený Bob + krátky účesInstagram @the_wildwood_collective

Krátky účes s obráteným bobom je ideálny pre ženy, ktoré si chcú zachovať určitú dĺžku k tvári, bez vlasov na krku. Mierne odstupňovanie v zátylku pomáha zaokrúhľovať vykrojený tvar, čo spôsobuje, že vlasy ladne ležia. Pred výberom tohto strihu alebo akéhokoľvek účesu s krátkymi vlasmi zvážte tvar vlasovej línie, najmä to, ako vám vlasy rastú v oblasti zátylku..

Krátky vrstvený strih Bob pre staršie ženy

Krátky vrstvený strih Bob pre staršie ženyInstagram @karlajeanstudio

Krátky vrstvený strih bobu pre staršie ženy pomáha zdvihnúť vlasy a dodáva im ďalšiu vrstvu objemu. Vďaka krátkym a jemným vrstvám je styling krátkeho účesu rýchly a ľahký. Štvortýždňové schôdzky o strihu sú povinné, aby sa zachoval tvar a štýl tohto strihu.

Mladšie vyzerajúci obrátený Bob pre dámy vo vyššom veku

Mladšie vyzerajúci obrátený Bob pre dámy vo vyššom vekuInstagram @gemmalouisehair

Mladšie vyzerajúci obrátený bob pre staršie dámy je elegantný a sofistikovaný, pričom dodáva mladistvý vzhľad. Odstránenie objemu smerom k obvodu vlasov pomôže vlasom lepšie sa položiť a nevytvorí tvar trojuholníka. Ostrý, tupý obvod s jemným stohovaním vo vrstvách vytvára nadčasový bobový profil.

Krátky bob pre staršie ženy s jemnými vlasmi

Krátky bob pre staršie ženy s jemnými vlasmiInstagram @elena_przhedetsk

Krátky bob pre jemné vlasy je úžasný spôsob, ako dodať vlasom ilúziu plnosti. Tým, že zachováme tuposť v obvode vlasov a nepridávame vrstvy, vlasy sa naopak zdajú byť hrubšie a konce nemajú kučeravý, tenký vzhľad. Spárujte krátky bob so zábavnou a zábavnou farbou a budete vyzerať o 10 rokov mladšie.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke zrážky pre staršie ženy s jemnými vlasmi.

Textúrovaný Bob pre staršie ženy s okuliarmi

Textúrovaný Bob pre staršie ženy s okuliarmiInstagram @cosmobylala

Textúrovaný bob pre staršie ženy s okuliarmi zvýrazňuje tvár a dáva okuliarom uznanie, ktoré si zaslúžia. Pri nosení okuliarov je nevyhnutné, aby ste si urobili strih, ktorý žiadnym spôsobom nezasahuje do šošoviek a rámov. Mäkké vrstvené rámy na tvár, ktoré sú upravené a stiahnuté dozadu, sú najlepším spôsobom, ako upraviť vlasy okolo okuliarov.

Klasický bob pre staršie dámy

Klasický bob pre staršie dámyInstagram @zen_hair_designs

Klasický bob pre staršie dámy vydáva mladší vzhľad a je ľahké ho upravovať a udržiavať. Vrstvy a bočné ofiny pomáhajú účesu plynule ležať vzadu aj mimo tváre. Krátke účesy bob sú všestranné a majú tendenciu predvádzať sa a tvarovať tvár.

Krátky bob s operenými vrstvami

Krátky bob s operenými vrstvami pre staré dámyInstagram @darilynn.saradee.salon

Krátky bob s pernatými vrstvami dodáva vlasom výšku, pohyb a jemnú textúru. Strihanie vlasov holiacim strojčekom dodáva kusovým vrstvám, ktoré pôsobia krehko a ľahko. Ľahký krém na textúru je dobrou investíciou pre krátky štýl. Fénovanie vlasov pomocou okrúhlej kefy dáva najväčší vztlak.

Krátky francúzsky Bob s ofinou

Krátky francúzsky Bob s ofinouInstagram @jet.trevino

Krátky francúzsky bob s ofinou je perfektný strih na umývanie a nosenie, ktorý lichotí starším ženám. Má hladko zmiešané vrstvy, ktoré vytvárajú objemný odraz.

Zaoblený bob pre seniorov

Zaoblený bob pre seniorovInstagram @evahairstylistmt

Zaoblený bob pre seniorov dáva perfektný tvar a profil krátkemu účesu. Krátke naukladané vrstvy vo vlasoch dodávajú plnosť a zdvihnú. Textúrny sprej je výrobok, ktorý sa používa na dosiahnutie rozstrapateného, ​​štruktúrovaného vzhľadu.

Sivý krátky bob pre babičku

Sivý krátky bob pre babičkuInstagram @freshbeautystudio

Sivý krátky bob pre babičku je elegantný a vekovo primeraný štýl. Šedivé vlasy majú tendenciu meniť textúru, takže ak sa rozhodnete pre elegantný, jemný bob, pomôže vašim vlasom vytvoriť objem a rozmer. Pri fénovaní použite ako stylingový prostriedok penu na vlasy, potom pomocou veľkej okrúhlej kefy dodajte svojmu bobu plnosť a objem..

Gray Absolvoval Bob Cut

Gray Absolvoval Bob CutInstagram @lms__hair

Šedý odstupňovaný strih bobu je klasický a elegantný. Odstupňovaný strih bobu je kratší vzadu a dlhší vpredu, čím dodáva účesu plnosť a textúru. Zvážte pridanie svetlých melírovaných detských svetiel, aby ste zvýraznili textúrovaný strih, dodali rozmer a zosvetlili svoje prešedivené vlasy.

Uhlový Bob pre staršie dámy

Uhlový Bob pre staršie dámyInstagram @hairby_carina_f_clemens

Šikmý bob pre zrelé dámy má niekoľko vrstiev, najčastejšie sa nachádza v spodnej časti. Krátky strih môže byť kučeravý alebo rovný, môže vyhovovať mnohým tvarom tváre a ponúka jednoduchú údržbu.

Bob pre staršie ženy s krátkymi vlasmi

Účes Bob pre staršie ženy s krátkymi vlasmiInstagram @beautybyisabella .__

Tupý bob pre staršie ženy s krátkymi vlasmi pozostáva z minimálnych až žiadnych vrstiev a presného strihu. Krátke účesy Bob sú štýlové, ponúkajú niekoľko možností stylingu a vyhovujú mnohým tvarom tváre a textúram vlasov, ako sú rovné vlasy.

Vrstvený bob pre ženy nad 50 rokov

Vrstvený bob pre ženy nad 50 rokovInstagram @susans_hair_arts

Vrstvený bob pre ženy nad 50 rokov ponúka jednoduchú údržbu a štýl. Pre dámy s tenkými vlasmi je dobrou voľbou štýl krátkeho bobu s niekoľkými trhanými vrstvami. Vytvára pridanú textúru a rozmer.

Krátky Pixie Bob

Krátky Pixie Bob pre staršie ženyInstagram @beauty.bydama

Rovnako ako dlhý pixie bob, aj krátky pixie bob má veľa možností stylingu a ich nosenie je zábavné. Staršie dámy, ktoré chcú jednoduchú údržbu a krátky strih, by mali požiadať o kratší chrbát s dlhšími vrstvami tváre, ktoré rámujú tvár. Ak chcete získať výraznejší štýl, nechajte jednu stranu kratšiu ako druhú.

Skladaný Bob pre staršie ženy

Skladaný účes Bob pre staršie ženyInstagram @rachelflynnavedahair

Vyberte si skladaný bob pre staršie ženy, pretože je to obľúbený strih, ktorý nikdy nevyjde z módy. Krátke strihy bobov majú niekoľko bezšvových vrstiev s kratším chrbtom. Skladaný bob je vhodný pre dámy všetkých vekových skupín a všetkých tvarov tváre.

Pernatý bob pre ženy nad 40 rokov

Pierkový strih pre ženy nad 40 rokovInstagram @kawaimi_

Pernatý bob pre ženy nad 40 rokov je synonymom jemných, vzdušných vrstiev, ale môže byť aj nervózny. Pernatý, krátky strih je ideálny pre dámy s hrubými vlasmi, pretože všetky vrstvy vytvárajú krásny, ľahký pernatý štýl.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke účesy pre ženy nad 40 rokov.

Blond Bob pre dámy nad 60 rokov

Účes blond blond pre dámy nad 60 rokovInstagram @serendipity_salon_gibson

Blond bob pre ženy nad 60 rokov je príležitosťou hľadať mladistvo vyzerajúcu žiaru! Ak máte prirodzené sivé vlasy, ktoré chcete skryť, nebojte sa, tento účes s vami urobí zázraky! Svetlé odtiene blond vlasov dokonale splynú s vašimi prírodnými vlasmi. Krátke štýly bobov sú veľmi trendy a budete sa v nich cítiť mladšie ako kedykoľvek predtým.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke blond bob účesy.

Lichotivý bob s čeľusťou

Lichotivý účes Bob pre dlhé dámyInstagram @nikkisnipshairsalon

Lichotivý bob s dĺžkou čeľuste dobre funguje u žien s štíhlejšími tvarmi tváre, ako je oválny alebo srdcový. Mierne stohovanie a jemné vrstvy okolo tváre vytvárajú mladistvé účesy.

Bob po bradu pre staršie ženy

Účes Bob pre bradu pre staršie ženyInstagram @elsedidmyhair

Bob po bradu pre zrelé ženy je vynikajúcim strihom, ktorý dodáva plnosť a dodáva bielym vlasom veľa tela. Mäkký uhol sklonu vpred pomáha orámovať tvár a ponúka väčší odraz. Krátke účesy ako bob nevyžadujú veľkú údržbu stylingu. Orezania sa vykonávajú každých 5-6 týždňov, aby sa zachoval tvar tohto strihu.

👉 Nie ste si istí strihom boba? Pozrite sa na ďalšie účesy pre staršie ženy.

About the author