27 trendov účesov so šikmým Bobom práve teraz pre rok 2021

Šikmý bob je predný strih, ktorý je vzadu kratší a vpredu postupne prechádza na väčšiu dĺžku, čo mu dodáva šikmý vzhľad. Celkom jednoduché, správne?

Takže všeobecný tvar krátkeho účesu sa nazýva všeobecnejší výraz ako šikmý bob. Na výber je v skutočnosti niekoľko konkrétnych typov šikmých bobov. Najbežnejšie sú: a-line, invertované, odstupňované a asymetrické.

Tento strih zaznamenal obrovský návrat, pokiaľ ide o obľúbené účesy. Funguje dobre na mnoho typov vlasov a má nespočetné možnosti stylingu. Napriek tomu, že je to jeden z najelegantnejších účesov, stále existuje veľa spôsobov, ako dodať tomuto novo nájdenému klasickému strihu zaujímavý nádych.!

Nižšie som zostavil niekoľko fotografií niektorých z najroztomilejších a najlepšie šikmých bobov pre vašu inšpiráciu na ďalší účes!

Viditeľný dlhoúhly bob s ofinou

Viditeľný dlhoúhly bob s ofinouInstagram @hairjennahair

Super sexy a jemný strih v štýle vlnovky a so zaoblenou ofinou. Tento rozkošný účes vo vás zanechá pocit koketnosti po celý deň!

Trendový stredne uhlový bob s vrstvami

Trendový stredne uhlový bob s vrstvamiInstagram @gerilynghaisarzadeh

Tento dramatický bielo-blond bob je krásne vrstvený. Zvlášť to vyzerá úžasne na ženách s prirodzene rovnými, jemnými vlasmi.

Uhlový dlhý Bob

šikmý dlhý bob účes pre ženyInstagram @ruteboazhair

Neviete sa rozhodnúť, či chcete zostať dlho alebo oveľa kratšie? Tento šikmý lob vám ponúka to najlepšie z oboch svetov-klamlivo dlhé vrstvy vpredu a zvládnuteľné stredne dlhé vrstvy vzadu..

Stredne dlhý účes Bob

Stredne dlhý účes BobInstagram @nicolasfloreshair

Q&Autor štýlu: Nicolas Flores

Hairstylist @ Sally Hershberger Salon v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento strih má dĺžku kľúčnej kosti, vpredu mierne šikmú bez vrstvenia. Môj klient má veľa vlasov, takže aby sme dosiahli požadovaný vzhľad, ako keby boli vyfúkané hladké alebo sušené na vzduchu, vykrojili sme z vnútra vlasy, aby sme zmenšili objem. Farba, ktorú urobila Sulehka Hilton (@raucouscolour), pridáva na dimenzii, aby vlasy vyzerali rozpustené.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih sa hodí k akémukoľvek tvaru tváre a pri jeho dosahovaní musíte vziať do úvahy dĺžku. Niektoré tvary tváre budú vyžadovať, aby ste si nechali dĺžku dlhšiu, napríklad golierovú kosť, zatiaľ čo iné tvary tváre vyzerajú kratšie. Pri domácom vzhľade vždy odporúčam nepreťahovať vlasy. Myslieť menej je viac.

Na ochranu proti krepovateniu a ochranu pred UV žiarením použite neviditeľný olej Bumble and Bumble a na pridanie textúry použite tiež skvelý sprej na textúru, ako je Sally Hershberger 24K Supreme Stylist..

Najroztomilejší Bob s krátkym uhlom

najroztomilejší krátky uhlový bob účesInstagram @mymanegame

Rozhodnite sa pre tmavohnedú základňu na koncoch. Ako to takmer vyzerá, môžu to byť prirodzené vlasy modelky s jemnými melírmi.

Je univerzálny pre toľko tvarov tváre. S asymetriou môže byť vhodný pre okrúhle až hranaté tvary tváre. Ofina je možnosťou aj pre ženy, ktoré ju chcú mať. V tomto prípade má model mäkkú zametaciu ofinu.

Niektorí stylisti odporúčajú podrezanie s týmto tvarom bobu, pretože umožňuje, aby bola váhová línia jednoznačná a bez toho, aby sa zospodu vytláčali vlasy, a lepšie rastie. Toto je určite pre viac trendy ženy, ktorá sa nebojí ísť nakrátko na zátylok.

Styling je celkom všestranný, vyžaduje si určitú prácu, ako napríklad fénovanie s vyhladzujúcim mliekom a sprejom chrániacim pred teplom na koncoch. Na zaistenie sýtej a zdravej farby používajte šampón a kondicionér bezpečný pre farby.

Zábava & Koketný Bob

Zábava & amp; Účes koketného BobaInstagram @farebná miestnosť

Q&Autorka štýlu, Jessica Muñoz

Špecialista na farby / vlastník @ Farebný salón v San Antoniu, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je rozhodne zábavný a koketný bob! Je to veľmi univerzálny štýl, ktorý je ideálny pre každodenný vzhľad alebo na noc! Milujem textúru na plážových vlnách. Padajú tak mäkké a bez námahy.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na obnovu tohto vzhľadu naneste penu, ako je napríklad Big & Sexy vlasová koreňová pumpa a uhladzujúce sérum ako Paul Mitchell Super Skinny pred fénovaním. Toto sa vnútorne uzamkne vo vašom štýle, vytvorí objem, dodá tepelnú ochranu a eliminuje akékoľvek krepovatenie. Po úplnom vyschnutí sme nastriekali lak na vlasy Bed Head Masterpiece a prečesali.

Potom, začínajúc zdola a smerom k temenu hlavy, rozdeľte vlasy vodorovne a zvinte jednopalcové zvislé časti pomocou 1 1/4-palcovej kulmy. Keď sa stočíte, uistite sa, že necháte koniec chvosta. Toto je tajomstvo tejto plážovej vlny! Akonáhle zvinieme celú hlavu, nastriekame na celú hmlu ľahký lak na vlasy a necháme 30 sekúnd zaschnúť a vychladnúť. Rozčesajte si vlasy prstami a ste hotové!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento typ bobu vyzerá veľmi lichotivo na akomkoľvek tvare tváre a s akoukoľvek štruktúrou vlasov. Hodí sa k akémukoľvek životnému štýlu, pretože je ľahké vytvoriť štýl rovný alebo vlnitý. Pokiaľ ide o husté vlasy, uistite sa, že nájdete dobrého kaderníka, ktorému vyhovuje texturovanie. Tento typ strihu bude musieť byť zriedený a štruktúrovaný, aby ležal a mal správny štýl.

Emerald Angled Bob

Účes so smaragdovým uhlom BobInstagram @karinnamagic

Q&Autorka štýlu, Karinna Barleyová

Špecialista REDKEN @ Len B kaderníctvo v Duluthe, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o strih bobu smaragdového uhla. Na vzhľade mám najradšej kontrast. Normálne sú zelené vlasy niečím, čomu sa ľudia pokúšajú vyhnúť, ale smaragdové tóny krásne ladia s jej prirodzene tmavým základom..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pre všetky moje živé veci vždy odporúčam šampóny, kondicionéry a stylingové výrobky, ktoré sú bezpečné pre farby. Dávam prednosť rade produktov Pureology kvôli ich všetkým prírodným zložkám a komplexu proti vyblednutiu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad odporúčam klientom, ktorí sa chcú vyjadriť a cítiť sa príjemne vo svojej koži. Módne farby bežne vyžadujú strednú úroveň údržby, preto vyžadujem, aby moji klienti pokračovali v starostlivosti o vlasy doma s prípravkom Olaplex alebo pH bonder a prichádzali na osvieženie každých šesť až osem týždňov..

Drsný nástup klasického boba

Edgy Take on a Classic Bob účesInstagram @hair_by_marlo

Q&Autor štýlu: Marlo Svegelius

Majster stylista @ Salón Pure Form v kanadskom Calgary

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je ostrá verzia klasického vzhľadu. S klasickým bobom sa nikdy nemôžete pomýliť, ale dodajme trochu textúry a dolaďte tvar, aby vzbudil záujem. Na tomto strihu mám najradšej, že ho môže mať ktokoľvek. Hodí sa každému len s malým doladením!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Vždy odporúčam sprej alebo penu na zdvíhanie koreňov a tiež vyhladzujúci krém na končeky. Každý má samozrejme iné vlasy, takže v konečnom dôsledku to závisí od typu vlasov klienta.

Tento vzhľad je možné vytvoriť mnohými spôsobmi na mnohých rôznych typoch vlasov. Rozhodne ste tepelnou ochranou, ktorá zachráni vlasy pred akýmikoľvek použitými horúcimi nástrojmi, a tiež mäkkou lopatkovou kefou na počiatočné sušenie a okrúhlou kefou alebo žehličkou na dokončenie, ak je to potrebné..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes môže byť pre každého! Tento strih milujú všetky vekové kategórie a životný štýl, pretože ak je univerzálny. Dá sa nosiť mnohými rôznymi spôsobmi (vlnitý, kučeravý alebo rovný) a dokonca má schopnosť vrátiť sa (aspoň čiastočne) späť. Tento strih môže nosiť akýkoľvek tvar tváre, stačí upraviť uhol a hmotnosť vlasov. Môže skryť problémové miesta alebo definovať črty tváre.

Je to ľahký strih, o ktorý sa stará 99% ľudí. Ako sa hovorí, niekto s hrubými, kučeravými vlasmi s nimi možno bude musieť stráviť trochu viac času. Je to krátky strih, takže na vyleštenie tohto vzhľadu by nemalo byť potrebných viac ako 15 minút. Je to jeden z mojich obľúbených vzhľadov!

Zábavný krátky textúrovaný Bob

zábavný krátky textúrovaný bobInstagram @dianemilinkovichhair

Jedná sa o zábavný krátky textúrovaný bob. Najlepšie na tom je, že ho môžete upravovať niekoľkými spôsobmi a je skvelý pre akýkoľvek typ a textúru vlasov.

Skúste použiť Aveda Volumizing Tonic na ľahký objem. Spárujte ho s Aveda New Texture Tonic a dodajte jemnú, pohyblivú textúru. Je to skvelé pre rovné alebo kučeravé vlasy.

Tento strih funguje skvele pre akýkoľvek typ vlasov, textúru a hustotu. Naozaj dokáže zjemniť silnú čeľusť. Tento vzhľad je skvelý štýl na cestách, ale v prípade potreby sa dá ľahko obliecť voľnými kučerami.

Elegantný šikmý Bob s ostrými čiarami

Elegantný šikmý Bob s účesom Sharp LinesInstagram @goshglasgow

Q&Autorka štýlu, Sarah Melvin

Vlastník / stylista salónu @ Sakra! Účesový dizajn v britskom Glasgowe

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Popísal by som tento vzhľad ako krásny a uhladený bob účes, ktorý nikdy nevyjde z módy. Na tomto štýle mám najradšej ostré čiary. Je to dokonalá rovnováha krátkych a objemných vzadu, ale zachováva vzhľad dĺžky okolo tváre.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento účel som použil Osis+ soľný sprej od Schwarzkopf, aby som pridal nejaký objem pri fénovaní, pretože na jemné vlasy nie je príliš ťažký. Na dokončenie vzhľadu som použil olejovú hmlu na jemné vlasy od Schwarzkopf, aby som im dodal lesk a udržal ich hladký..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl odporúčam každému bez ohľadu na textúru vlasov alebo vek. Dá sa prispôsobiť každému klientovi. Je to nadčasový vzhľad, ktorý môže byť upravený elegantne alebo textúrovane.

Stredne dlhý šikmý bob

Stredne dlhý účes Bob pod uhlomInstagram @vtomb

Q&Autorka štýlu, Valeria Tomb

Kozmetička @ Studio 3-26 v Mesa, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Opísal by som to ako stredne dlhý šikmý bob. Moja najobľúbenejšia vec na tomto je farba a účes. Je to účes s nízkou údržbou, ktorý je plný moderného štýlu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Sérum použite na udržanie hladkých koncov a dodania vysokého lesku, ako aj na zvýšenie objemu koreňov. Moje obľúbené sérum je Loma Fortifying Tonic. Pomáha opravovať vlasy a dodáva im ochranu a lesk. Trik, ako vlasy vyzerať zdravo, je lesk!

Môj obľúbený objemový sprej je Kenra Root Lifting Spray. Dodáva veľa objemu bez toho, aby sa vlasy cítili lepkavé. Počas sušenia fénom by som tiež použil stredne veľký okrúhly štetec na zvýšenie maximálneho objemu a rovnú žehličku na rovné konce..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento klasický strih, farbu a štýl odporúčam každému klientovi, ktorý hľadá mladistvý vzhľad. Je to perfektné pre niekoho, kto tiež hľadá moderný, vysoko módny štýl. Bob je vždy dobrý nápad na krátky účes!

Moc Bob

Účes Power BobInstagram @katieminalga.hair

Q&Autorka štýlu, Katie Minalga

Stylista a Goldwell Educator @ Kadernícky salón v Bozemane, MT

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad popisujem ako novú klasiku. Je to moderný strih a-line s tupými líniami a vnútorným vrstvením, ktoré vytvárajú elegantný tvar. Farba má koreňovanie tieňov a ručne maľované tóny, aby mala bezproblémovú zmes farieb.

Mojou najobľúbenejšou vecou je tok farby do tvaru strihu a to, prečo môj klient vyzerá silne a mohutne.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na obnovenie tohto vzhľadu odporúčam farbu vlasov Goldwell a šampón a kondicionér Goldwell Duel Senses na udržanie tónu..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Pretože táto dĺžka je univerzálne lichotivá a farba je nenáročná na údržbu, odporučil by som tento vzhľad širokému spektru klientov. Tento vzhľad môžete prispôsobiť každému klientovi pomocou rôznych stupňov vrstvenia v závislosti od typu vlasov a podľa potreby zmeniť farbu na prirodzenejší..

Pekne skladaný šikmý bob s blond melírom

Pekne skladaný šikmý bob s blond melíromInstagram @rachelastylist

Q&Autorka štýlu, Rachel Mann

Stylista @ Salón U Midtown v Birminghame, AL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento bob má nízke odstupňovanie (alebo stoh) v zadnej časti a bodovo rezaný obvod, ktorý vytvára mäkký okraj. Moja obľúbená časť o tomto vzhľade je, ako zvýraznenie zvýrazňuje tvar účesu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Moja obľúbená produktová rada je Bumble and bumble a svojim hosťom vždy odporúčam rôzne produkty od nich. Pre tento vzhľad by som začal šampónom a kondicionérom ColorMinded, aby farba medzi návštevami salónu vyzerala čo najlepšie. Po vysušení uterákom naneste prípravok Prep od koreňa po koniec ako základný náter a potom rovnakým spôsobom naneste zahusťovací lak na vlasy. Pridá sa tým pridržanie, aby ste z fénovania vyťažili maximum.

Nakoniec pridajte štvrtinu až pol dolára Straight Blowdry od strednej dĺžky po konce. Pomôže to získať hladší vzhľad bez krepovatenia. Na dosiahnutie najkrajšieho povrchu použite na okrúhle sušenie okrúhlu kefu. Okrem toho by som odporučil strihanie každých päť až sedem týždňov.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Kedykoľvek sa necháte ostrihať, malo by ísť o vlastnú tvorbu na vylepšenie alebo zníženie funkcií. Tento strih vyzerá najlepšie na úzkych, oválnych a srdcových tvárach, ale dá sa prispôsobiť tak, aby ladil s väčšinou tvarov. Čo sa týka textúry, tento strih najlepšie funguje na rovných až mierne vlnitých vlasoch.

Celkovo si myslím, že tento strih funguje skvele pre väčšinu životných štýlov. Je dostatočne vybrúsený na profesionálne prostredie, môžete si na večeru dievčaťa pridať trocha kučeravých žehličiek alebo ho stiahnuť späť na poníka, ak ste mama na cestách alebo vášnivá návštevníčka telocvične..

Nadčasový Bob

Nadčasový účes BobInstagram @halcyonsalonshelby

Q&S Casey Allenom a Laurou Gant Eslick

Stylisti @ Salón Halcyon v Shelby, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih je klasický a nadčasový. Sme radi, že to môže byť lichotivé pre väčšinu tvarov tváre a typy vlasov.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčame výrobky Organic Pure Care. Všetky ich výrobky sú úžasné, ale odporúčame použiť volumizačný sprej, volumizačnú penu a hydratačný lesklý sprej, aby ste dosiahli tento konkrétny vzhľad u ľudí s typom vlasov klienta..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Dlhé dĺžky vpredu by mohli pomôcť vyrovnať akékoľvek zaoblenie tváre, ale celkovo je to veľmi univerzálny strih a môže ho nosiť niekto s prirodzene kučeravými, vlnitými alebo rovnými vlasmi.

Bob s dlhým uhlom a vrstvami

Bob s dlhým uhlom a vrstvamiInstagram @hairbymegananton

Q&Autorka štýlu, Megan Anton

Kaderník / majiteľ salónu @ Vlasy od Megan Anton LLC v Surprise, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o šikmý dlhý bob účes. Tento strih veľmi milujem, pretože ho môžete nosiť rovno alebo si ho môžete upraviť pomocou jemných plážových vĺn. Dlhé vrstvy v účese pomáhajú vytvárať objem a dodávajú vlasom extra pohyb, keď sú natočené.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

K tomuto štýlu odporúčam Moroccanoil Beach Wave Mousse nanesenú na mokré vlasy a vmasírovanú do vlasov. Pena dodáva vlasom objem a dlhotrvajúcu textúru. Na vytvorenie vĺn som použil 1/4-palcovú kulmu Babyliss 1. Pri kulmovaní som z kulmy nechal posledný palec vlasov, aby som vytvoril neodbitý plážový vzhľad.

Štýl som dokončil sprejom na suchú textúru Moroccanoil. Tento sprej dodáva vlasom vytvoreným vo vlasoch dlhotrvajúce držanie a textúru.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes je taký úžasný, pretože skutočne funguje na akomkoľvek type vlasov alebo tvaru tváre. Klientom s hrubými kučeravými vlasmi by som odporučila nechať vrstvy dlhšie. U klientov s jemnými/ochabnutými vlasmi je možné vrstvy skrátiť, aby sa vytvoril väčší objem a pohyb vo vlasoch.

Tento účes je tiež veľmi univerzálny. Môže byť štylizovaný rovno, prirodzene kučeravý, zvinutý kulmou alebo dokonca hodený do polovice vrchného uzla.

Mierne šikmý lob

Mierne zahnutý účes LobInstagram @hairbyninamahlum

Q&Autorka štýlu, Nina Mahlum

Master Colorist @ Kadernícky salón Koi v Jacksonville, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o zauzlený lalok s miernym, jemným uhlom a zúženými koncami, ktoré sú perfektné na strapatenie a zvyčajne veľmi lichotivé pre všetky typy vlasov.!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Natrite si uterákom vysušené vlasy prípravkom Amika Bombshell Blowout Spray a Kenra’s Thickening Glaze. Dokončite suchým sprejom na textúru, ako je Amika Un.done Texture Spray.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento lob je taký ženský vzhľad, ktorý je veľmi univerzálny a môže byť úspešným štýlom pre obchodnú ženu v kancelárii alebo bez námahy pre plážové dieťa! Môže to byť cool, ležérne, sofistikované alebo divoké na dráhe.

Je ľahké prispôsobiť tento vzhľad rôznym tvarom tváre a typom vlasov. Môžete napríklad pridať malý okraj, nechať dĺžku okolo tváre, aby ste odstránili všetky okrúhle črty tváre … zoznam pokračuje! Existuje toľko možností prispôsobenia, ktorý vzhľad lobu je pre vás najvhodnejší.

Bezproblémový zvlnený šikmý strih Bob

Bezproblémový zvlnený šikmý strih BobInstagram @hairbyangie73

Q&Autorka štýlu, Angie Shian

Kaderník @ Salón a kúpele Blue Waters v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o všestranný, zažitý, a-line strih bobov. V dnešnej dobe sa výrazom „vžitý“ používa na označenie účesu pripraveného na použitie a tento strih je tomu najbližšie. Mojou najobľúbenejšou vecou na ňom je, že ho manažér môže nosiť klasicky rovný a hladký, alebo ho môže navinúť na mladší a hravejší vzhľad..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na lesk a hebkosť som použil Neuma Afghan treatment, na telo a kontrolu penu Unite Elevate a štýl som zakončil texturizačným sprejom! Na dožitý vzhľad vždy odporúčam sprej alebo pastu na textúru.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih funguje najlepšie so strednými až jemnými vlasmi. Môžu ho nosiť tváre všetkých tvarov kvôli jeho univerzálnosti a podľa toho, ako je štylizovaný a nosený.

Lesklý tupý Bob

Lesklý šikmý tupý bobInstagram @demetriusschool_eng

Lesklý tupý bob je moderný strih, ktorý predvádza tupý vzhľad, charakterizuje línie a hladkosť, ktoré ukazujú všestrannosť a odvážnosť..

Fresh Cut Bob

Účes Fresh Cut BobInstagram @myhairsalonportperry

Q&Autorka štýlu, Sadie Ross

Stylista / kolorista @ Môj kadernícky salón v Port Perry, Ontario

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Milujem tento vzhľad na začiatku jesene. Po lete uvoľnených vlasov je pekné pridať späť nejakú štruktúru so skvelým strihom, ale napriek tomu udržať veci uvoľnené pri plážových vlnách. Po lete milujem odstrihávanie končekov poškodených slnkom. Skvelé na tom je, že aj bez novej farby vlasov, už len tento strih robí celý vzhľad opäť sviežim.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Ide mi o ľahké výrobky, ktoré sú poddajné, čo znamená, že ak si klientka chce celý deň upravovať vlasy, má túto možnosť bez toho, aby skončila mastná kaša. Použil som KMS Sea Salt Spray, zatiaľ čo jej vlasy boli vlhké, aby dodali textúre. Po stylingu som skončil s KMS suchým voskom. Oba sú to zábavné výrobky, ktoré používam na ženách s dlhými a krátkymi účesmi, aby im dodali vzhľad bez námahy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Myslím si, že existuje trochu mylná predstava, že veľa žien nemôže uhnúť šikmým bobom, ale toto je tak ďaleko od pravdy. Tento štýl môže byť skutočne upravený (dobrým kaderníkom) tak, aby zodpovedal tvaru tváre alebo typu vlasov kohokoľvek.

Bob môže byť taký náročný na údržbu, ako ho chcete vyrobiť, vďaka čomu je zábavný a všestranný. Pre tie mamičky zo školy, ktoré sú ráno rozbúrené, ale chcú vyzerať, že to spolu majú, je toto pre teba.

Štýlová blondínka

Štýlový účes Blonde LobInstagram @katierussodoeshair

Q&Autorka štýlu, Katie Russo

Majster stylista @ Katie Russo má vlasy v Metro Detroit, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je klasický a štýlový. Oslovuje všetky typy žien, pretože je veľmi univerzálna a dá sa ľahko stiahnuť.

Moja najobľúbenejšia vec na ňom je, že má všetky možnosti. Tento vzhľad je možné udržať hladký alebo zamávať, aby bol štýlový. Strih vyzerá úžasne so skvelou farbou vlasov.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Rozhodne odporúčam vyhladzujúce sérum pridané do vlhkých vlasov a vyfénované. Viac sa dá použiť, keď sú vlasy suché, aby sa ešte viac vyleštili. Objemná pena je tiež dobrý nápad. Ak používate žehličku, sprej chrániaci pred teplom je nevyhnutnosťou.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento pohľad je pre mnohých veľmi lichotivý, ale najlepší kandidát by musel mať po stranách hustotu, aby uhol uhol. Najlepšie bývajú hrubšie vlasy. Fungovať môžu aj iné textúry, ale ich správne položenie bude vyžadovať úsilie. Tento strih tiež vyžaduje údržbu, aby pekne ležal.

Dimenzionálny dlhoúhly Bob

Dimenzionálny dlhoúhly BobInstagram @letmefixyourhairgirl

Q&Autorka štýlu, Stephanie Smithová

Kaderník @ Salón Glo Hair v Winter Springs, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to rozmerná blondínka s jemnými jaseňovo-zlatými tónmi na dlhom šikmom bobu. Páči sa mi, ako elegantne to dopadlo.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento vzhľad som použil krém Oribe Straight Away Smoothing Blowout Cream, Oribe Royal Blowout a Oribe Super Fine Hairspray. Pre svoju formulu som po celú dobu robil melírovanie pre deti a potom som ju tónoval Guy Tang 10SM. Tiež som použil fialový šampón Fanola, aby som sa zbavil akýchkoľvek žltých tónov.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento vzhľad pre niekoho s prirodzenou úrovňou 5 alebo vyššou, so svetlým až stredným tónom pleti. Odporučil by som to aj pre niekoho, kto miluje prírodu alebo pláž.

Tupý šikmý Bob

tupý šikmý bob s ofinouInstagram @melanie_colours

Línie slúžia vzhľadu! Stylistka Melanie dala presný strih, ktorý má pohyb a telo.

Krásny uhlový Bob

Krásny uhlový Bob účesInstagram @coreydren

Q&Autorom štýlu je Corey Wilken

Hairstylist / Surface Specialist @ Trios Salon Omaha v Omahe, NE

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento šikmý bob jednoducho milujem! Milujem používať svoj holiaci strojček Surface Hair na vytvorenie veľa zábavnej textúry pre maximálnu všestrannosť. Pomáha vytvárať krásny a ľahký štýl, ktorý nosí plážové vlny alebo sú hladké.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Surface Hair Care rozhodne odporúčam! Milovala som penu Surface Awaken, aby som jej dodala extra objem, a sprej Surface Swirl s morskou soľou pre extra textúru a pohyb! Na záver som pre lesk a hebkosť pridal olej Surface Bassu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Milujem tento strih pre každého, kto hľadá štýl s nízkymi nárokmi na údržbu. Je skvelý pre takmer akýkoľvek tvar a textúru tváre. V závislosti od techniky môže holiaci strojček dodať objem jemným vlasom a hrubým vlasom ubrať. Plážové vlny sú skvelým spôsobom, ako zlepšiť svoj vzhľad. Milujem používanie curlingovej paličky na zvlnenie bez námahy!

Elegantný šikmý bob po plecia

Elegantný šikmý bob po pleciaInstagram @sunny_styled

Q&Autorka štýlu, Megan Germershausen

Stylista @ Štúdio 7 The Salon v Baltimore, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o elegantný šikmý bob po ramená. Milujem výrazné, ostré línie, ktoré vytvárajú tvar! Moja obľúbená vec na šikmom bobu je všestrannosť, ktorá s ním súvisí. Dá sa to štylizovať na mnoho spôsobov!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Medzi výrobky, ktoré sa odporúčajú pre tento elegantný bob, patria šampón a kondicionér Paul Mitchell Mirror Smooth, ktorý pomáha predchádzať krepovateniu vlasov a vytvára hladké plátno na úpravu účesu, základný náter Paul Mitchell Mirror Smooth Highgloss Primer pre hladký a vysoký lesk fénovaním a Paul Mitchell Neuro Protect na tepelnú ochranu a na zníženie krepovatenia pred vyhladzovaním žehličkou. Odporúčam tiež Paul Mitchell Stay Strong, aby všetko zostalo na svojom mieste a zároveň malo na dotyk jemný štýl.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Uhladenejší bob je najvhodnejší pre niekoho s prirodzene rovnými vlasmi alebo pre niekoho, kto je ochotný dať si nejakú prácu a upraviť vlasy na hladko, aby zvýraznil tento uhol. Tento typ strihu však vo všeobecnosti môže byť štylizovaný vlnitý, kučeravý alebo textúrovaný! Kto by nemal rád plážové vlny?!

Najlepšie na takom strihu je, že je lichotivý pre každý tvar tváre a dá sa prispôsobiť každému hosťovi!

Bright Angled Bob

Bright Angled Bob účesInstagram @účes_by_m.ardeleanu

Q&Autorka štýlu, Mandita Ardeleanu

Hairstylist @ HairstylebyM v Aarhuse, Dánsko

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Je to ľahko nositeľný, svieži a jasný vzhľad. Účesy Bob sa dajú vo všeobecnosti celkom ľahko upravovať (väčšinu času) a tento konkrétny vzhľad nevyžaduje príliš veľa pozornosti, pretože vlasy sú krátke a nie príliš hrubé..

Je to praktický vzhľad pre ženy, ktoré nechcú tráviť toľko času pred zrkadlom, a to je jedna z mojich obľúbených vecí. Je to tiež typ vzhľadu, ktorý potrebuje úpravu najmenej každé tri mesiace, pretože tvar účesu sa mení každý mesiac.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na blond vlasy vždy odporúčam strieborný šampón. Ten, ktorý mám najradšej, je z Milk Shake, pretože vlasy nezafarbí, ale odstráni žlté tóny alebo podtóny a vlasy budú pôsobiť, že sú vždy čerstvo zafarbené..

Blond vlasy môžu niekedy získať hrubú textúru. Aby boli vlasy hebké a lesklé, odporúčam olejovú a tepelnú ochranu, ktorá vlasy hydratuje a chráni pred teplom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad väčšinou odporúčam ženám, ktoré nemajú príliš hrubé vlasy, alebo tým, ktoré chcú mať krátke vlasy, ale napriek tomu nie sú príliš krátke ani príliš nudné. Účes Bob je oveľa jednoduchšie fénovať a dodať objem, ako keby boli vlasy tenké, dlhé a ploché.

Odporúčam pre dámy, ktoré majú okrúhle, oválne a okrúhle tváre. Nie je to tak pre dámy s dlhou tvárou, pretože tento špecifický účes je vpredu dlhší, symetrický a trochu šikmý. V skutočnosti to vyvolá pocit, že tvár je ešte dlhšia.

Babylights určite dodávajú tomuto vzhľadu plus, pretože aj keď vlasy rastú, farba bude stále pôsobiť sviežo a korienky sa v dĺžke hladko zmiešajú. Poskytuje dynamický pocit a vytvára vo vlasoch pohyb. Tento vzhľad je jednoduchý na údržbu a perfektne sa hodí pre ženy, ktoré chcú mať iný účes, ktorý nie je nudný, ale ľahko sa upravuje.

Elegantný šikmý bob s červenými panelmi

Elegantný šikmý Bob s účesom Red PanelsInstagram @jenkinssalon

Q&Autorka štýlu, Suidayna Williams

Master Stylist @ Jenkin’s Salon v Douglasville, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o uhlový uhladený bob. Moja najobľúbenejšia vec na ňom je farba. Spôsob, akým červené panely nahliadajú, je nádherný!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Kenra Silkening Gloss a Lanza Brush Through Hairspray boli perfektné produkty pre tento vzhľad.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam to každému, kto chce, aby jeho vlasy vyzerali hustejšie alebo len chcú mať krátky štýlový štýl.

Texturizovaná uhlová lalok Balayaged

Texturovaný účes Balayaged LobInstagram @mkitmittohair

Q&Autorka štýlu, Michelle

Stylista / maliar vlasov @ Salon Prive v Lortone, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento pohľad by som nazval textúrovaným, balayaged lobom. Všetky rozmery a textúra sú to, čo mám najradšej!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Namaľoval som na nejaké bielidlo Schwarzkopf Blonde Me a nůžkami a holiacim strojčekom upravil vlasy. Nakoniec som vlasy natočila pomocou svojej obľúbenej kulmy BioIonic a nastriekala som sprejom na textúru.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

To by bolo skvelé pre jemné alebo stredne silné vlasy. Pri tomto štýle by mala byť klientka pripravená upravovať si vlasy každý deň. Je to super strih pre ženy, ktoré chcú skúsiť kratšiu dĺžku.

About the author