28 nápadov na roztomilý účes Lob – najlepšie strihy na loby v roku 2021

Lob haircut je ženský účes, ktorý je zastrihnutý niekde medzi bradou a kľúčnou kosťou. Lob je skrátený výraz pre dlhý bob a laloky sa líšia dĺžkou. Pri správnom strihaní môže z lalôčikov tenké vlasy pôsobiť hustejšie. Účes lob je vhodný pre všetky textúry vlasov a tvary tváre a je ideálny pre staršie ženy, ktoré chcú účes s nenáročnou údržbou. Strih na loby je ideálny pre dievča, ktoré chce mať dlhšie vlasy, ale predsa chce kratší účes.

Aj keď sa väčšina lalokov líši štýlom, veľa účesov z lobových línií má vrstvy. Než si ostriháte vlasy, budete sa musieť rozhodnúť, koľko vrstvenia chcete, pretože to bude mať vplyv na to, ako bude rámovať vašu tvár a druh textúry, ktorá vyhovuje vášmu typu vlasov. Lobs určite vzali útokom Instagram a Pinterest s pomocou celebrít, ako sú Selena Gomez a Kendall Jenner, ktoré majú športový vzhľad. Nižšie som zostavil galériu niektorých z dnešných najhorúcejších salónov a stylistov, ktorí vytvorili niektoré z najúžasnejších lalokov, aké tento rok uvidíte..

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si preto pozrite tieto fotografie nápadov na strih lobov:

Účes s blond lobom

Lob na rovných blond vlasoch s tmavými korienkamiInstagram @mane_ivy

Blonďavá základňa a slabé svetlá dodávajú tomuto rovnému laloku očarujúcu auru. Jednoducho upravený štýl žehličkou pre rýchle každodenné vstávanie!

Dlhý Bob s podrezaním

Dlhý bob s podrezanímInstagram @ricardomaiabsb

Dlhý bob s podrezaním môže pomôcť odstrániť hmotnosť z hrubších typov vlasov. Odstránenie vlasov v oblasti zátylku umožňuje kratším účesom vlasy zopnúť a vyhnúť sa tak nepríjemným vypadávajúcim prameňom. Je to tiež skvelý nástroj na zosvetlenie ťažších vlasov a ich ľahké zamaskovanie pri nosení. Je to super univerzálny a úžasný spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad zo dňa na noc!

Textúrovaný dlhý bob

textúrovaný účes s dlhým bobomInstagram @hairbyallybarone

Vačky sú ideálnou voľbou pre ľahký prechod na kratší strih. Ponúka tiež nekonečné možnosti úpravy vlasov každý deň – od štruktúrovaných vĺn po jednoduchý elegantný chvost.

Stredne dlhý lob

stredne dlhý lobInstagram @alisonallvess

Choďte jednoducho a elegantne s týmto roztomilým stredným lalokom, ktorý siaha až po kľúčnu kosť. Ak sa vám nepáči elegantná verzia, ako je znázornené na obrázku vyššie, urobte štýl s hrubými vlnami a okrajom záclony, aby ste získali sexy atmosféru..

Kratšia Lob

kratší lob strihInstagram @bluedoorsalonspa

Spárujte tieto rozstrapatené vlny s chladnými blond melírmi a získajte viacrozmerný vzhľad. Toto je určite štýl, ktorý vám umožní bez obáv triasť vlasy a nechať ich vo vetre!

Dlhý Bob pre jemné vlasy

dlhý bob pre jemné vlasyInstagram @richiemiao

Mimoriadne jemné a ľahké-to je to, čo získate strihom krátkeho laloku, ktorý funguje na jemné vlasy. Blond ombre vám umožní ľahké vyrastenie pri nízkej údržbe a bonusový rozmer.

Fialový vlnitý rez laloku

Fialový vlnitý lobInstagram @jillianrae_hair

Namaľujte svoje vrstvené vlny pomocou tejto výnimočnej módnej farby. Strih je taký pôsobivý s objemom navrchu a tenkými koncami, vďaka ktorým je taký ľahký.

Lob Cut s bočnými nárazmi

lob strih s bočnou ofinouInstagram @sh.hair.ne

Tento lob strih s bočnými ofinami je čistý pôvab-s tými teplými odtieňmi a perfektne umiestnenými bočnými ofinami. Celý tento vzhľad funguje najlepšie na akomkoľvek tvare tváre.

Účes s ružovým plážovým lobom

Lobček pre ružové plážové vlasyInstagram @toriannefran

Vyskúšajte tieto super roztomilé jednorožec plážové vlasy s detskými svetlami a budete mať dokonalý obraz z akéhokoľvek uhla! Ak už máte zosvetlené vlasy, bude to určite ľahký štýl na obnovu.

Dlhý Bob s vrstvami

dlhý bob s vrstvamiInstagram @stebunovhair

Tento vlnitý blonďavý dlhý lalok padajúci z čeľustí nemôže byť lepší bez týchto mäkkých vrstiev a tmavých koreňov. Očarujúci a rozjasňujúci vzhľad najmä pre svetlú pleť a modré až zelené oči.

Lob na dĺžku po bradu

Lob s predlžovaním po braduInstagram @hairshaftralph

Ak máte okrúhlu tvár, určite by ste chceli tento strih a štýl znovu vytvoriť, pretože má výrazný efekt! Niektoré pastelové odlesky a jemné bočné ofiny na strihu bobu by to urobili štýlovejším.

Šikmý Lob Cut

šikmý rez lalokuInstagram @leahrip_

Nič sa nevyrovná jednoduchej, ale zásadnej transformácii vzhľadu, ako je táto, ktorú môže získať každý, kto dostane šikmý rez lobu. Upravte ho krémom a vytvorte vlny pre väčší pohyb!

Blunt Lob Cut

tupý rez lobuInstagram @mscourt07

Úhľadné rovné nožnicové strihy vždy pôsobia na každého ostro a môžu zvýrazniť vašu najkrajšiu stavbu kostí a črty tváre. Tmavé korene a balayage na stredne tupom laloku, ako je tento obrázok, by urobili prácu vytvorenia hĺbky a dimenzie.

Dlhý Bob pre hrubé vlasy

Lob pre husté vlasy s ombreInstagram @livedinhair

Módny ombre by vám urobil dobre, ak chcete získať lob pre husté a lesklé vlasy. Pridajte aj niekoľko vrstiev, ak chcete z vlasov trochu schudnúť.

Dlhý Bob s hlbokou bočnou časťou

dlhý bob s hlbokou bočnou časťouInstagram @alisonallvess

Tento lob účes s hlbokou bočnou časťou je moderný, textúrovaný a nevkusný vzhľad. Najlepšia vec je dramatický, ale nositeľný uhol v strihu. Mäkké štruktúrované vrstvy dodávajú vlasom pohyb a tvar.

Ak vás zaujíma, či máte správnu textúru vlasov pre dlhý bob alebo nie, opýtajte sa svojho stylistu, ako je možné tento účes ľahko udržať u žien s jemnými až strednými vlasmi, prirodzene rovnými alebo vlnitými. Neodporúča sa ženám s hrubými, kučeravými vlasmi.

Dlhší Bob pre okrúhlu tvár

dlhší bob pre okrúhlu tvárInstagram @locksxliv

Tento dlhší bob pre okrúhlu tvár je tupý a elegantný bob, ktorý je úžasný pre ženy, ktoré nechcú fušovať do vlasov, ale je ideálny aj pre tie, ktoré si denne upravujú vlasy..

Pokiaľ ide o styling dlhšieho bobu, nechajte ho uschnúť na vzduchu, pretože textúra umožňuje zvlnený vzhľad. Alebo ho fénujte do hladka, aby mal elegantný vzhľad ako na obrázku vyššie.

Lobka po plecia s vrkočmi

Lopatka po plecia s vrkočmiInstagram @hairandbeautybyjen

Tento lob po plecia s vrkočmi vytvorila majiteľka salónu a kaderníčka Jen Lindleyová z Lake Placid, FL. “Je to zábavný, krátky až stredne dlhý lob s množstvom textúry a bez uhla (aj keď sa zdá, že je vpredu dlhší),” vysvetľuje Jenna.

Pokiaľ ide o textúru vlasov, Lindley odporúča „tento lob štýl a štýl je pre ženy so strednými až silnými vlasmi, aby bolo počas celého strihu možné vykonať veľa textúrovania“.

“Vlnový vzor som dosiahol pomocou 1 1/2 palcovej kulmy, ale pri kulmovaní určite nenechajte konce von, čo pomôže dosiahnuť strapatejší a plážovejší zvlnenie. V opletení používam texturizačný prášok, aby mu držal pri rozťahovaní. A nakoniec používam texturizačný sprej na vlny, aby sa oddelili a pomohli im vydržať celý deň, “dodáva.

Prirodzene kučeravé vlasy na lone

Prirodzene kučeravé vlasy na loneInstagram @claytonhawkins

Oživte krásu prirodzene kučeravých vlasov na laloku. Textúra poskytujúca objem sa v tejto dĺžke zvýši. Nebojte sa potriasť kučerami v koreni, aby ste pridali oomph do vášho laloku.

Dlhý Bob so zvýraznením

Dlhý Bob so zvýraznenímInstagram @vdahair

Dlhý bob so zvýraznením funguje skvele na stredne hustých a rovných typoch zámkov. Stylistka z LA, Veronica Abram, vytvorila tento elegantný účes pre inšpiráciu.

Strihanie dlhých bobov vyhovuje ženám akéhokoľvek veku s akýmkoľvek tvarom tváre, hovorí Abram. “Sú tak univerzálne, že ich môžete nosiť rovné aj zvlnené,” dodáva.

Pri úprave jemných vlasov Abram navrhuje použiť sprej na textúru alebo zahustenie. “To vytvára väčší objem a vlasy budú vyzerať plnšie,” vysvetľuje.

Obrátený Lob Cut

Obrátený Lob CutInstagram @hairpin_me_down85

Obrátený rez lobu je elegantný a pri štýle sa perfektne položí. Lob cut je o niečo dlhší ako bob. Dlhé boby udržujú dĺžku a zároveň pridávajú prvok štýlu. Okrúhle česanie obráteného dlhého bobu zaisťuje jeho správne položenie a na koncoch nie je viditeľné prevracanie.

Tupá lob na blond vlasoch

Rovný blond lobInstagram @brittdeshair

Tento tupý vzhľad laloku strihala hlavná kaderníčka Brittany Des Rosiers zo San Antonia, TX. “Milujem, že tento vzhľad môže byť super profesionálny a napriek tomu môže byť počas týchto lenivých víkendov vytiahnutý do poníka.” Je to nadčasový vzhľad s trochou moderného nádychu, “dodáva.

Pri rozhodovaní o tomto tupom rezanom laloku Brittany hovorí: „Majte na pamäti, že tento jednodĺžkový lob vyžaduje styling. Nejde o pohľad typu „umyť a ísť“. Dá sa nosiť na mnoho spôsobov, ale styling je nutnosťou. “

Asymetrická lalok

Asymetrický strih lalokovInstagram @ocorteperfeitoo

Rozhýbte asymetrický lob, aby ste získali moderný účes. Bočné delenie funguje najlepšie pre asymetriu. Ak sa rozlúčite a zmeníte rozlúčku, môže to trochu zmeniť štýl. Tento štýl sa ľahko udržiava a znamená, že môžete rozložiť návštevy kaderníctva.

Lob s textúrou z čiernej na striebornú Ombre

Lob s platinovým ombreInstagram @sarahdoeshair360

Tento textúrovaný lob s čiernym až strieborným ombre vytvorila Sarah Brooks, nezávislá stylistka v Longview, WA.

Sarah verí: „Na dĺžke kľúčnej kosti je niečo, čo vyzerá úžasne na každom krku/čeľustnej línii a nevyzerá, že by niekoho tvár vyzerala príliš guľato.“

“Ak máte jemné alebo stredne textúrované vlasy, použite soľný sprej na textúru v korune.” Pomáha dodať objem a robí kučery vzdušnými a bez námahy. Ak už majú vaše vlasy dostatok objemu a textúry, môžete vždy po natočení vlasov nastriekať soľný sprej priamo na vlny, aby sa rozbili a vyzerali dokonale neodlíčené, “dodáva.

Sarah pokračuje: „Nebojte sa štruktúrnych ílov, druhu, ktorý je súčasťou balenia typu hokejový puk. Nie sú len pre mužov. V skutočnosti toľko mojich klientiek používa na svojich koncoch textúrové hliny a pasty, aby dosiahol druhý deň perfektný vzhľad! “

“Niektorí ľudia s tým najlepšie vyzerajú na kľúčnej kosti a iní sú úžasní, keď majú kotletu v strede krku!” Ak máte dlhý krk, myslite na to, že pôjdete kratšie! Tento lob kľúčnej kosti nie je taký náročný na údržbu ako jeho predchodca, skladaný lalok radu A. Ak sú strihané správne pre daný typ vlasov, dosť pekne vyrastú. Často vidím klientov späť každých 8-10 týždňov v závislosti od ich rastu, “vysvetľuje.

Dlhší Bob pre strapaté vlasy

Štiepané vlasy v lalokuInstagram @erickinvisible

Kaderníčka Erickson Arrunategui z New Yorku, NY vytvorila tento dlhší bob pre strapaté vlasy. “Je to štruktúrovaný, mierne A-lemovaný dlhý holiaci strojček.” Je to namáhavé, orezané, ale nie príliš krátke, textúrované, zaujímavé a všestranné, “vysvetľuje.

Jednou z kľúčových vecí, ktoré Erickson svojim klientom hovorí, je „udržať rovnejšie konce. Rovnejšie konce mu dodávajú modernejší vzhľad a taktiež pôsobia ako hranatejšie. Pomôže to vyvážiť oblejšie tvary tváre, ktoré sa za normálnych okolností boja ísť na krátke vlasy. “

Ash Blonde Lob

Ash blonďavý lobInstagram @quinn_antonio

Tento svetlohnedý lob bol vytvorený kaderníkom Quinnom Saucedom z New Yorku, NY.

“Tento lob strih je o jednoduchosti.” Tento rôzny strih som vykonal aj na kučeravých až vlnitých vlasoch. Naozaj ma baví hrať sa s prirodzenou textúrou svojich klientov, a nie vrstviť vlasy, aby som vytvoril väčší pohyb v celkovom vzhľade a dojme, “uvádza Saucedo.

Quinn tiež hovorí: „Bez ohľadu na to, či je rozptyľovaný alebo rovný, budete mať 2 rôzne vzhľady – elegantný a moderný alebo strapatý a štruktúrovaný.”

Lob pre dlhé vlasy

Lob pre dlhé vlasyInstagram @chanellesmamalife

Vyberte si lalok pre dlhé vlasy, aby ste získali dokonalú uhladenú atmosféru. Dlhé vlasy môžu stiahnuť naše funkcie nadol, takže ak sa rozhodnete pre strih v tvare lobu, môžete vyvážiť pomer vlasov k tvári bez dramatického sekania. Skúste dĺžku, ktorá je vpredu dlhšia, aby ste pôsobili moderne.

Lob s dlhými vrstvami a ofinou

lalok s dlhými vrstvami a ofinouInstagram @paulstylehairestyle

Na jar je čas zmeniť svoj vzhľad! Zmeňte to z nudného na huňaté s týmto lákavým tmavohnedým sfarbením.

Perfektná lob pre tenké vlasy

Perfektná lob pre tenké vlasyInstagram @newlarcsalon

Dokonalý lalok pre tenké vlasy má nízku údržbu a dodáva vlasom ilúziu plnosti. Tento úžasný strih po krk vytvoril stylista Aaryan Tonk z Manipur, IN. “Technika tohto strihu je zvýšená so všetkými diagonálnymi rezmi,” opisuje.

Na otázku, aké má výhody, Tonk uvádza, že lob nepotrebuje každý deň veľa úpravy. Vyžaduje tiež menšiu údržbu. “Skráťte to každé dva mesiace a máte všetko pripravené,” dodáva.

About the author