30 trendov kučeravých bobov práve teraz

Kučeravý bob je typ bobového strihu pre ženy s prirodzene kučeravými vlasmi alebo vlasy, ktoré svojim rovným vlasom dodajú kučery. Väčšinu typov bobov môžete nechať pracovať s kučeravými vlasmi. Kľúčom je dať mu správny tvar pre prírodné kučery. Medzi druhy bobov patria obrátené, uhlové, áčkové, skladané, odstupňované a ďalšie.

Kučeravé účesy bob sú ženské, hravé a ľahko sa upravujú. Po stáročia sa štandardne myslelo, že kučeravé vlasy vyzerajú lepšie dlhšie, pretože majú prirodzenú tendenciu najskôr dorastať a potom klesať. Túto myšlienku však možno s tou trubicovou televíziou zahodiť. Pokračujte a vyskúšajte niektoré z týchto kučeravých kučeravých strihov!

Musíte vyskúšať Naturally Curly Bob

Musíte vyskúšať prirodzene kučeravý bobInstagram @jewelzprinceton

Tento stočený bob A-line je úplne úžasný a múdry zároveň! Odstráňte prebytočnú časť zo zadnej časti a vpredu ponechajte dĺžku s ofinou, aby bol vzhľad ľahký a svieži. Existuje lepšia rámovacia kombinácia ako krátky kučeravý bob s ofinou? Zdá sa, že strih A a kučeravé bôby vytvárajú dokonalú fúziu.

Moderný kučeravý účes Bob

moderný kučeravý bob účesInstagram @slickback_buttahtoast

Voľné kučery sú trendom prirodzene kučeravých bobov, najmä keď majú toľko definície a lesku! Je to skutočne jednoduché a ľahko dosiahnuteľné, nezabudnite však na tie najlepšie curlingové výrobky!

Curly Invertovaný Bob

kučeravý obrátený bob účesInstagram @rps_salon_durham

Smrekujte klasické kučeravé štýly bobov tak, že sa rozhodnete pre šikmý strih. Tento kučeravý prevrátený bob po dĺžku brady udržuje údržbu zvlnených vlasov minimálnu. Ak dávate prednosť pridaniu viac textúry a pohybu, zvýraznenia by boli tiež skvelé.

Stredne kučeravé pramene

stredne kučeravé prameneInstagram @dinhokaizeroficial

Niektoré blond tóny by zvýraznili vaše dynamické zámky a zároveň by ste vyzerali báječne štýlovo! Dokončite tento kučeravý bob účes svojim najlepším zvlneným krémom na držanie a definíciu, ktorý môže trvať celý deň.

Krátky kučeravý bob s ofinou

Krátky kučeravý bob s ofinouInstagram @sunflowersandscissors

Kľúčom k udržaniu vašich prirodzených kučier krásnych a zvlhčených pre krátky kučeravý bob je správna domáca starostlivosť a údržba salónu, porozprávajte sa preto so svojim stylistom a opýtajte sa, aké výrobky sú pre váš typ vlasov najlepšie. Ich skrátenie medzitým pomôže, ak chcete opraviť poškodené pramene.

Stočený Bob viac ako 50

Kučeravý bob pre dámy nad 50 rokovInstagram @callahairstudio

Krátky kučeravý takýto účes Bob je stále veľmi obľúbený a lichotivý. Kučery sú tou najkrajšou odpoveďou, keď hľadáte, aby váš bob vyzeral hrubší a rozmernejší bez toho, aby sa zmenila vaša prirodzená textúra a farba. Strihanie obrátených kučeravých bobových účesov pre viac ako 50 rokov pomôže vytvoriť rozmer pre riedke vlasy.

Lob s kudrlinami

lob s kudrlinami pre kučeravé dievčatáInstagram @slickback_buttahtoas

Buďte hrdí na svoje prirodzené kučery a nechajte ich voľne plynúť. Opýtajte sa svojho stylistu, špecialistu na kadere, na najlepší režim, ako udržať svoje kudrlinky živé a živé každý deň.

Zašite Bob s kučerami

Zašitý kučeravý bobInstagram @brendageehair

Tieto dokonalé husté nádherné kučery stoja za údržbu, ktorú potrebujú. Uistite sa, že investujete do najlepších stylingových produktov pre lesklý a jemný kučeravý účes, ako je tento.

Curly Lob

Roztomilý dlhý kučeravý bob účesInstagram @salsalhair

Tento dlhý kučeravý bob v boho štýle s ofinou je krásny pre každý deň v týždni. Zapracujte do bobu kratšie vrstvy, aby ste získali textúru, ktorá bude pôsobiť lichotivejšie. Takéto dlhé kučeravé boby sú ideálne na relaxačné dni vonku.

Kučeravé vlasy s hlbokou bočnou časťou

Kučeravé vlasy s hlbokou bočnou časťouInstagram @salsahair

Super hlboký bočne rozdelený bob s nádychom zvýraznenia prináša nový život týmto nádherným prírodným kučerám.

Prirodzene kučeravý dlhý Bob

prirodzene kučeravý dlhý bobInstagram @diegomarcsant

Tento bob s kučerami je vodopád kučeravý, pretože každá kučera padá pod druhú, aby predviedla každú kučeru. Tento bob je vrstvený, aby vniesol život a pohyb do tesných prstencov pod a na vrchu. Všetko sa voľne pohybuje, dopĺňa štruktúru jej tváre a dodáva jej dokonalý kučeravý tvar, o ktorý sa snaží každé dievča.

Pre tento kučeravý bob chcete zvážiť použitie kvalitného výrobku. Vyskúšajte DevaCurl’s Decadence line, SuperCream a Ultra definujúci gél, ktorý dodá jej kučerám vlhkosť a definíciu. Pri aplikácii kondicionéra venujte čas a pozornosť svojim tesným kučerám. Čím viac toho budete pracovať, tým viac definícií a menej krepov dostanete. Tiež by ste sa chceli uistiť, že máte čas nechať ho vysušiť na vzduchu, pretože chvíľu trvá, kým zaschne.

Nádherný kučeravý šikmý bob

Nádherné kučeravé vlasy bobInstagram @qusionhairsalon

Q&Autorka štýlu, Cheryl Quinn

Majiteľ @ Qusion Salon v Burlingtone, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o kučeravý šikmý bob s odstupňovanými vrstvami, ktoré sú iba spoza uší, od zátylku po korunu, aby poskytli výšku a odstránili objem..

Korene sú Schwarzkopf 9-7 s objemom 20 a konce sú horúco ružové „atramentové práce“ Paula Mitchella zriedené kondicionérom, ktorý pôsobí ako plákanie a dodáva ružovo zlatú farbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ako stylingové výrobky sa používa volumizačná pena DevaCurl s rozprašovacím sprejom DevaCurl, ktorá sa zmieša a nanesie na celé miesto a vysuší sa difuzérom, kým nezaschne na 80%..

Klientka je tiež kaderníčka, takže sa jej páči zábavný, ale vybrúsený vzhľad. Má viac okrúhly tvar, takže ponechanie bokov s určitou dĺžkou bolo skvelou možnosťou, pretože sme nechceli vytvárať šírku alebo objem na lícnych kostiach..

Roztomilý perm bob pre ženy nad 60 rokov

Kučeravý perm bob pre ženy nad 60 rokovInstagram @erin_bellezzaavanti

Stylistka Erin Clark venuje svojej babičke nádherný krátky kučeravý asymetrický strih bobu, ktorý jej dodáva život a tvar. Skončila tak, že si vlasy natočila, aby im dodali telo a ľahký štýl za dverami!

Účes Bob po kučeravé vlasy

kučeravý bob účes po braduInstagram @linda_carmineandco

Tento vzhľad je kučeravý krátky bob, ktorý je holiaci strojček narezaný do okrúhleho tvaru. Použitím niektorých zvlnených produktov značky Arrojo sme mohli nechať jej vlasy úplne prirodzené. Žiadny sušič vlasov, žiadne kefy a tento bob vyzerá skvele bez námahy.

Uvedomte si, že sa budete musieť pohodlne používať s výrobkami na vylepšenie strihu bobu. Funguje najlepšie na kučeravé cievky, ale môže byť prispôsobený akejkoľvek štruktúre vlasov – dokonca aj rovnej.

Krása na tom je, že pracuje s obrysmi kostnej štruktúry jednotlivca. Tento stočený bob môže nosiť takmer každý, pokiaľ mu je príjemné predvádzať tvár, pretože tento strih otvára tvár a zvýrazňuje lícne kosti a oblasť očí!

Väzba a kučery

Kučeravá bobová väzba na čierne dievčaInstagram @hallehairstudio

Q&Autor so štýlom, LaNell Jones

Master Cosmetologist @ Halle ‘Hair Studio LLC. v Stockbridge, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je háčkovaný kučeravý vrstvený bob so vzorom zvlnenia vodnou vlnou. Milujem tento ochranný bob, pretože je zábavný, koketný, & všestranný.

Toto je bob, ktorý vám umožní cvičiť a napriek tomu mať báječné vlasy! Strih na tomto bobu vyzerá skvele, keď je vytiahnutý do vysokého chvosta.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klient, ktorý zvažuje tento kučeravý bob, sa nemôže pokaziť. Tento vzhľad dopĺňa tenký alebo plešatý. Tento bob môže byť taký veľký, ako by ste chceli, alebo prirodzenejší.

K dispozícii je množstvo rôznych vzorov zvlnenia. Tento ochranný štýl, ak je správne nainštalovaný, má potenciál podporovať rast vlasov.

Curly Bob pre okrúhle tváre

Kučeravý bob pre okrúhle tváreInstagram @__hannahv

Q&Autorka štýlu, Hannah Villavicencio

Hairstylist @ theFactory Hair v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o trendový a ľahko upraviteľný kučeravý bob, ktorý je ideálny pre ľudí s prírodnou textúrou. Milujem, že bob dáva pocit roku 1920 tým, že sedí pri lícnej kosti.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak nájdete správne produkty pre textúru vlasov, môže to byť jednoducho štýl umývania a nosenia. Všeobecne by som odporučil niečo ľahké, zvlhčujúce a mäkké s určitým držaním, aby bol povrch prirodzený a nie chrumkavý.

Tento strih je veľmi univerzálny a môže vyhovovať mnohým tvarom tváre tak, že upraví dĺžku a váhu.

Krátky skladaný Bob

Skladaný kučeravý bobInstagram @patricia.gonion.hairart

Q&Autorka štýlu, Patricia Gonion

Master Hairstylist @ Salon Raché v Pruneyard, Campbell, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento kučeravý skladaný bob je nadčasový a ultra ženský. Milujem zložitosť účesu. Pretože jej vlasy majú jemnú textúru, kučery sú pružné, čo vytvára ľahkosť kučier okolo jej tváre a vnútra vlasov..

Keď jej vlasy ostrihám na vlhko, aby som ich vysušila, dokážem náhodne zdvihnúť každú vlnu a vytvoriť tak ľahkú textúru v rámci každého vzoru zvlnenia..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento skladaný kučeravý strih bobu funguje najlepšie s jemnými vlasmi, stredne dlhým kučeravým vzorom a vysokým výstrihom. Spomínam vysoký výstrih, pretože z každého uhlového pohybu vidíte dizajnovú líniu.

Životný štýl tohto kučeravého boba je ľahký. Nie je potrebné žiadne sušenie sušičom vlasov a kučery je možné podporiť krútením kučier vo vlhkom stave s arganovým olejom. Hydratácia je kľúčom k udržaniu lesklých vlasov a ovládateľnosti kučier. Kombinácia týždenných masiek proti vlhkosti a arganového oleja zachová štýl.

Uhlový kučeravý Bob

Uhlový kučeravý bobInstagram @ellenkyhair

Q&Autorka štýlu, Ellen Ky

Umelecký vedúci & Špecialista na strihanie vlasov @ Essensuals London v Plano, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je kučeravý šikmý strih bobu, ktorý som urobil žiletkou. Kučeravý vlasový bob (so správnou textúrou) je možné krásne vylepšiť strihaním holiaceho strojčeka, ktoré umožňuje odstránenie hmotnosti a pomôže kaderám odraziť sa.!

Milujem, že aj keď je krátky, stále existuje veľa štýlových univerzálností.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento bob strih je skvelý na nosenie kučeravých aj rovných. Toto je ukážkový príklad toho, ako kučeravý bob upraviť a opraviť. Keď nosíte tento bob kučeravý štýl, pomocou ľahkého krútiaceho krému a zvlneného spreja s ľahkým držaním zostanú kučery jemné, ale výrazné.

Je to skvelé pre ľudí, ktorí si nemusia nevyhnutne musieť vlasy zopnúť, aj keď si vlasy môžete vytlačiť z tváre roztomilými bočnými vrkočmi alebo zákrutami..

Kučeravý stredne dlhý Bob

Stredne dlhý kučeravý bobInstagram @davidanddavidhairsalon

Q&Autor so štýlom, Jonathan Fulton

Kreatívny riaditeľ @ David & Kadernícky salón David v Plymouthe vo Veľkej Británii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Už nejaký čas experimentujem s metódou kučeravých vlasov, pretože som veľmi zanietený pre kučeravé vlasy a všetky veci prirodzené alebo tak, ako to príroda zamýšľala.!

Tento odstupňovaný kučeravý bob som strihal metódou „deva haircut“, čo je úplne suché strihanie a tvarovanie zvlnenia po zvlnení bez použitia hrebeňa alebo kefy. Tvar musel byť navonok štruktúrovaný, ale štruktúrovaný a vnútorne vrstvený, aby vytvoril niečo, čo povzbudí vlasy, aby prirodzene robili to, čo chcú a maximalizovali kučery..

Pre našich kučeravých klientov používame Bouclème, ktorý neobsahuje sírany, silikóny, parabény ani alkohol. Sme presvedčení, že s kučeravými vlasmi by sa malo v každom ohľade zaobchádzať inak ako s rovnými, a preto sa používajú rôzne techniky a produkty.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Buďte pyšná na vlasy, ktoré máte a vždy k nim choďte! Čím väčšie, tým lepšie! Odstupňovaný stredne dlhý kučeravý bob je podľa mňa trochu ako džínsy. Klasicky módne. Vždy vyzerá skvele a hodí sa takmer každému!

Trhaný Bob

Choppy kučeravý bobInstagram @khairi.sakuda

Q&Autorka štýlu, Kari Sakuda

Kaderník @ Jacque Rojas Salon v Honolulu, HI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je klasický nóbl korenistý bob na kučeravých vlasoch. Milujem jeho jednoduchosť a všestrannosť.

Strihli sme jej štýl do vlasov, aby bola vždy pripravená ísť: do práce, na večer von, k bazénu mimózy alebo na budúcu dovolenku.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvážte, či je váš tvar tváre pre tento kučeravý strih vhodný, a ak nie, možno je to len dĺžka, ktorá nie je vhodná pre tvar tváre. Ak máte napríklad okrúhlejšiu tvár, zvážte napríklad dlhší bob.

Niekto s prirodzene rovnými vlasmi, ktorému sa páči tento bob, ale nechce si nevyhnutne natočiť vlasy tak, aby vyzerali každý deň, by sa mal so svojim stylistom porozprávať o možnostiach trvalej úpravy..

Lob Haircut

Dlhý kučeravý bobInstagram @coco_saamv

Q&Autorka štýlu, Sherrie Virtue

Hairstylist / Deva Advanced Curl Specialist @ Au Premier v Montreale, QC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o kučeravý dlhý bob (lob). Vzadu je o niečo kratší a vpredu o niečo dlhší, s niekoľkými vrstvami na zvýšenie objemu a pohybu. Toto je jej prirodzená farba vlasov.

Milujem všetko na tomto bobovi, pretože vyzerá bez námahy. Na úpravu vlasov sme použili dva produkty. Najprv som naniesla zosilňovač zvlnenia Aveda Be Curly a potom malé množstvo gélu Aveda Confixor. Potom sme ho rozptýlili na stredné teplo a rýchlosť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih a dĺžka je klasický a môže byť symetrický. Tento strih bobu vám umožní získať určitý objem bez toho, aby vám vlasy príliš narástli. Tento bob účes vyzerá skvele na všetkých tvaroch tváre a nie je príliš náročný na údržbu. Dlhý bob je skutočne skvelý pre kučeravé vlasy, pretože vytvára všetok pohyb.

Strihajte tento bob každých 4 až šesť mesiacov, aby ste udržali tvar a celkové zdravie vlasov. Odporúčam minimálne používanie produktu-šampón, kondicionér a 1-2 stylingové výrobky. Tiež dievčatá s kučerami potrebujú oveľa viac kondicionéra.

Tento bob je skvelý a dobre sa hodí k väčšine životného štýlu.

Špecializovaný špirálovitý strih Deva

Kučeravý bobový štýl Deva CutInstagram @curlygirlsarah

Q&Autorka štýlu, Sarah Frazier

Goldwell Color Stylist / Deva Curl Inspired Stylist @ John Edwards Salon and Day Spa in Bellevue, NE

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o špecializovaný strih bobov pre kučeravé vlasy vlasovej starostlivosti Deva Curl s názvom Deva Cut. Milujem strih Deva, pretože prispôsobuje strih vlasov potrebám klienta na základe ich zvlnenia.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Som stylistka inšpirovaná spoločnosťou Deva a používam výrobky Deva Curl. Na dosiahnutie tohto bobu som použil ich stylingový krém, sprejový gél a lak na vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento kučeravý bob by bol skvelý pre každého, kto má stredné až pevné vzory zvlnenia. Vrelo odporúčam nájsť si stylistu Deva, ak máte kučeravé cievky!

Vrstvený kučeravý Bob

Nádherný vrstvený kučeravý bob účesInstagram @emphasisonyea

Q&Autor štýlu: Anyea Garrido

Hairstylist / DevaCurl Stylist @ Salón Belor v Cape Cod, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Objem s týmto vrstveným kučeravým bobom je môj obľúbený!

Keď sú kučery zastrihnuté suché a v prirodzenom stave, môžete prispôsobiť tvar každému klientovi. Rád by som udržal obvod pekne štvorcový a pevný, ale keď pridám vrstvy, používam malé až žiadne napätie, aby som príliš nepracoval. Kučeravé vlasy sú predovšetkým o tvare!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na údržbu a obnovu tohto bobu navrhujem výrobky bez obsahu síranov, parabénov a silikónov, aby ste zaistili, že kudrlinky zostanú správne hydratované a zdravé. Používam iba výrobky Deva Curl. Keď sú kučery mokré (namočené nie mokré), naneste krém. Ak máte hrubšie vlasy, navrhujem delenie, aby ste vytvorili rovnomernú aplikáciu. Zistil som, že najlepšie je prehrabať krém cez kučery. Po nanesení krému vmasírujem do vlasov gél a potom uterák z mikrovlákna, aby sa odstránila prebytočná voda..

Na tento kučeravý bob som použil Deva Curl Supercream a Deva Curl Arc Angel Gel. Potom vysušte alebo difúzujte na vzduchu, ale nedotýkajte sa týchto krásnych kučier, kým nie sú 100% suché! Akonáhle sú suché, bavte sa s vlasmi. Prevráťte hlavu, zatraste ňou alebo si vykraste cestu k veľkým krásnym kučerám!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Skvelé na tomto vrstvenom kučeravom bobu je, že strih je prispôsobený každému tvaru tváre a vzoru zvlnenia. Nemôžeš sa pomýliť! Ak sa vám nepáči objem, na konci vlasy nevytrepávajte a pri nanášaní prípravkov naneste hrabacím pohybom nadol, aby ste predĺžili kučery..

Candy farebnej čeľuste

Brilantný bob vo farbe cukríkaInstagram @rats.nest.beauty

Q&Autorka štýlu, Claire Criswell

Kaderník @ Vlasové štúdio Crowning Glory v Burbanku v Kalifornii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tomuto kučeravému bobu hovorím „cukrová niť“ (používa sa ako Purpleriot). Tento bob môžete nosiť na mnoho spôsobov a vždy vyzerať skvele. To je na tomto bobovi perfektné, je to zábava, bez ohľadu na to, s čím ho spárujete.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na úpravu tohto bobu som použil výrobky Kevina Murphyho. Pred fénovaním použite sérum Young.Again. Je to vynikajúci prípravok na ochranu pred teplom a zanecháva vlasy lesklé. Použitie peny Body.Builder zvyšuje objem vlasov.

Kučery boli vytvorené pomocou 1-palcovej kulmy Hot Tools (skvelým trikom v obchode je vziať rôzne veľké časti vlasov, ktoré natáčate). Vlasy sú upravené sprejom Session.Spray a zakončené pár sprejmi Shimmer Me Blonde pre zdravo vyzerajúci lesk..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Každý bob môže mať tento bob. Mäkké pastely robia z tohto bobu veľmi univerzálny štýl, ktorý by mohol ktokoľvek roztočiť. Je to elegantné a ultra femme. Rovnako ako pre všetky vlasové trendy, sebavedomie je kľúčom!

Prírodný kučeravý bob s vodopádovými vrstvami

Kudrnatý bob afroamerický účesInstagram @haileyelizabethstudio

Q&Autorka štýlu, Hailey Elizabeth Nagel Smith

Kaderníčka / blondínka / Deva Curl certifikovaná na 2. úroveň @ Kráľovský objemový salón v centre mesta, Charleston, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Pre mňa je to kudrnatý bob s vodopádom s jednoduchou údržbou a viacrozmerným zvýraznením odstupňovaným spôsobom. Milujem slobodu, ktorú dáva/predstavuje. Toto mláďa roky uvoľňovalo svoje kučeravé kučeravé vlasy a inšpirovali sa kučeravými dievčatami na Instagrame, a tak začala s rastom trvalej chemikálie a o rok neskôr bola pripravená zbaviť sa poškodených koncov. Tiež sa vrátila do dostatočne zdravého stavu zvlnenia, aby sme mohli predstaviť hlavné body. Teraz má slobodu vyzerať a byť skutočne prirodzená s minimálnou údržbou.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Najprv je veľmi nevyhnutné kondične sa osprchovať pádlom/mokrou kefou. Je to oveľa jednoduchšie prejsť, ak sú vlasy skutočne dobre nasýtené hlbokou kondicionačnou maskou a vodou. Chcete sa uistiť, že budete nasledovať svoj osobný smer vlasov a časť-líniu, pričom budete hladkať kučery, jemne začínať na koncoch vlasov a postupovať nahor. Akonáhle sú úplne roztrúsené a cítia konzistenciu „morských rias“, zľahka opláchnite.

V tejto chvíli použite svoj výber výrobku na zlepšenie/skrútenie zvlnenia. Preferujem krémové výrobky ako Wired by Rusk a fungujúce gélové výrobky ako Curl Gloss od Oribe. To závisí od typu vlasov a kučier. Vysušte uterákom z mikrovlákna alebo starým tričkom, aby sa vlasy nezachytili a nerozpojili. V tomto mieste niektoré dievča musia použiť klipy v koreni, aby pomohli zdvihnúť, a niektoré nie. V závislosti od vášho rozvrhu a osobných preferencií tiež odporúčam sušenie na vzduchu, zneškodnenie alebo sušenie pomocou sušičky s kapucňou.

Noste toľko dní, koľko vydržíte bez umývania! V priemere idem asi dva týždne. To neznamená žiadne opláchnutie vodou, len nedávajte šampón, aby vaše prírodné oleje zlepšili zdravie vašich kučier..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento kučeravý bob účes je ideálny pre tých, ktorí majú poškodené konce kučier a potrebujú nový začiatok svojho života, alebo pre každého, kto chce mať úžasný kučeravý bob. Pri tvarovaní je potrebné vziať do úvahy zaoblenie tváre. Mala by sa zvážiť napríklad symetria brady a koruny, ako aj štruktúra čeľuste.

Strih funguje dobre pri každom životnom štýle a je spravidla nenáročný na údržbu. Možno to bude potrebné opraviť každých osem až deväť týždňov, ale to závisí od toho, koľko výrastkov chcete povoliť. Niektorí ľudia potrebujú úpravu tvaru do štyroch týždňov, pretože sa im chrbtová línia dostala z formy. Ponúkam bezplatné výstrihy krku, aby ste medzi prestrihmi mohli ísť dlhšie, ak si to želáte.

Vylepšený blond bob pre kučeravé vlasy

krátky kučeravý blond bobInstagram @hojojojo

Q&Autorka štýlu, Holly Johnson

Stylista / kolorista @ Štýlový domový salón v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tieto existujúce kučery sme vylepšili tým, že sme ich urobili objemnejšími a definovanejšími. Moja obľúbená vec na tomto blond bobovi pre kučeravé vlasy je výška, ktorú som dokázal dostať z jej vlasov, a pritom stále vyzeral jemne a zvládnuteľne..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam Shu Uemura Kaze Wave na čisté, uterákom vysušené vlasy, potom nastriekajte Shu Uemura Depsea Foundation. Vyfúkajte pomocou 25 mm okrúhlej kefy. Po vysušení nastriekajte na textúru Shu Uemura Texture Wave po častiach a potom ju stočte do 3/4 žehličky Marcel od Hot Tools. Akonáhle sa kučery ochladia, dokončite zdvíhanie a rozširovanie vlasov končekmi prstov (od pokožky hlavy, hore a von) a Shu Uemura Cotton Uzu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Klienti s existujúcimi kučerami milujú, keď ich kučery vyzerajú jemne a bez námahy. Výrobky rozhodne zohrali obrovskú úlohu pri vytváraní tohto kučeravého bobu s blond balayage melírmi, ale aj jediný zvlnený krém s difúzorom prevráteným hore nohami to zvládne! Jednoduchým použitím menšej žehličky na zvinutie (po úplnom vyschnutí) skutočne definuje vaše kučery a zároveň zachová celkový štýl jemný. Tento krátky blond bob účes môže niekoľko dní vyzerať skvele!

Odľahčený promovaný Bob a kučery

Žiaduce odľahčené Up absolvoval bob účes a farbuInstagram @tusk_hair_camden

Q&Autorka štýlu, Carole Rickiby

Stylista a majiteľ salónu @ Kaderníctvo Tusk v Londýne, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je mierne odstupňovaný bob na kučeravých vlasoch s niekoľkými dlhými vrstvami. Naša klientka mala nejaké sivé vlasy, ale nechcela si vlasy prefarbiť na celé, pretože by to bolo príliš náročné na údržbu.

Zosvetlili sme niektoré kúsky, vychádzajúce hlavne zospodu, aby sa pri raste neprejavovali. Potom sme použili farby Goldwell. Sú to antialergické farby a dajú sa doplniť bez poškodenia vlasov.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Skúste marocký olej v kombinácii s trochou peny, aby ste udržali zvlnenie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob je skvelý na prirodzene kučeravé vlasy. Je to štýl umývania a odchádzania, takže žiadna údržba!

Objemný Kinky Bob

Trendový objemný okrúhly bobInstagram @hairslaybytay

Q&Autorom štýlu je Taylor Capaldo

Kaderníčka a vizážistka @ Honosný salón v Providence, RI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Moja obľúbená vec na tomto bobovi je, že kričí objemom a charakterom! Tento účes skutočne ukazuje plnosť a telo jej vlasov. Má krásny zaoblený tvar, spolu s trendovou ofinou a niekoľkými zábavnými vrstvami. Tento bobd ukazuje krásnu dimenziu jej farby vlasov a prináša definíciu každého zvlnenia!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Pri stylingu svojich klientov vždy odporúčam všetky produkty DevaCurl. Pre tento bob som jej najskôr vyčistil a upravil vlasy prípravkom No-Poo Decadence a One Condition Decadence. Rozhodla som sa vrstviť dva produkty na seba, pričom vlasy som nechala nasýtiť výrobkom. Prvá vrstva produktu, ktorý som použil, bol Supercream Coconut Curl Styler na definovanie, zvlhčenie a vyhladenie jej kučier. Druhý produkt, ktorý som použila, bol B’Leave-In Miracle Curl Plumper na ovládanie a vytváranie objemu vlasov. Potom sedela pod sušičkou, kým nebola úplne suchá. Potom, čo skončila so sušením, som jej vytrhol vlasy a načechral ich tak, ako sme len mohli!

Tento bob môžete udržiavať a pomáhať svojim „vlasom druhého dňa“ zostať rovnako veľké a zábavné pomocou sprejového gélu The Curl Maker Curl Boosting Spray Gel alebo Mist-er Right Dream Curl Refresher. Všetky produkty DevaCurl sú aktivované vodou, takže je ľahké sa len zobudiť, postriekať si vlasy rozprašovačom vody a potom týmito výrobkami pokračovať v hojdaní svojich zdravých kučier počas celého týždňa.!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih by som odporučil každému kučeravému klientovi s týmto vzorom kučery a typom vlasov. Každý, kto chce mať plné vlasy s množstvom tela a pohybu, spolu so zábavnou ofinou, si tento účes zamiluje!

Všetci stylisti v Lavish Salon LLC, v Providence, RI, sú špecialisti na kučeravé strihy, ktorí radi starajú o svojich klientov. Na začiatku vašej cesty kučeravých vlasov môže byť zdrvujúce, a preto je pre nás všetkých dôležité, aby sme tu v Lavish Salon naučili našich klientov všetko, čo potrebujú vedieť o tom, ako sa správne starať o svoje kučery a každý deň ich rozčesávať. dôvera!

Vlnitý bob s vrstvami

Atraktívny bob s vlnitými vrstvamiInstagram @devadoll10

Q&Autorka štýlu, Lynne DaSilva

Certifikovaný špecialista na zvinutie Deva / Deva Curl Educator @ Salón Acappella v Temecula, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako jednodĺžny kučeravý vrstvený bob. Tento štýl je veľmi univerzálny.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam výrobky DevaCurl na údržbu a obnovu tohto bobu. Konkrétne umyte čistiacim prostriedkom DevaCurl No Poo a upravte kondicionérom DevaCurl One. Naneste vrstvu DevaCurl Frizz Free Foam a vrstvu Deva Curl Light Defining Gel. Dokončite škrabaním.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Funguje dobre na vlnité vlasy a/alebo kučeravé vlasy, ktoré sú silné, tenké, jemné alebo hrubé. Je tiež vhodný pre všetky tvary tváre úpravou dĺžky. Je to skvelý bob pre dievča na cestách alebo pre klientov, ktorí sa pokúšajú nechať si ostrihať krátke vlasy na kučeravé vlasy.

Bob radu A s krátkym treskom

Pekný a-line strih bob s krátkou ofinouInstagram @mopsbymaxine

Q&Autorka štýlu, Bella Maxine Weinstein

Senior stylista @ Štúdio Seven Hills v Richmonde, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je záber na vrstvený bob radu A s krátkym okrajom. Milujem spôsob, akým sme pokračovali v jej okrajoch po stranách línie vlasov, ktorá jej otvára tvár a vytvára jemné línie v jemnom vzhľade..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Má jemnejšie vlasy, takže sme pri jej korienkoch použili Bumble a Bumble All Style, aby sme zabránili tvorbe oleja a udržali objem. Bumble and Bumble’s Curl Mousse sme použili cez stredy na konce, ktoré pomohli vylepšiť zvinutie a udržať tvar. Skončili sme s Bumble a Bumble Dryspun, aby sme dodali viac tela a trochu posypu.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento hnedý kučeravý účes je ideálny pre všetky typy vlasov, ktoré chcú niečo ľahké a lichotivé. Prehnané kúsky s okrajmi a tvarovaním tváre sú vhodné najmä pre jemnejšie typy vlasov, pretože vytvárajú štruktúru, ktorej jemnejšie vlasy chýbajú..

Bob po plecia

Výrazné kučery po ramenáInstagram @ctcurlyhairsalon

Q&Autorka štýlu, Luvena Leslie

Majiteľ / licencovaný kozmetológ / kaderník @ Kučeravý kadernícky salón Luvena Leslie v North Haven, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Opísal by som to ako kučeravý bob účes po ramená s množstvom vrstiev. Natrela som svetlohnedé odlesky, aby som zvýraznila jej kučery.

Moja obľúbená vec na tomto účese je množstvo vrstiev, ktoré má. Strih a vrstvy bobu udržujú vlasy bez hranatého alebo trojuholníkového tvaru. Mnoho mojich klientov nenávidí „trojuholník“. Prednosti sú tiež dostatočne svetlé na to, aby urobili vyhlásenie, ale dostatočne prirodzené, aby nekričali na pozornosť.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Aby som to dosiahol, použil som produkty DevaCurl. Umyl som a kondicionoval Devacurl No-Poo a One Condition. Potom som použila Devacurl Styling Cream a Arcangel Gel. Pretože neodporúčam prať každý deň, nasledujúce ráno môže použiť Devacurlovho pána Right na postrek a škrabanie na opätovné aktivovanie kučier..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Jednou z najlepších vecí na tomto kučeravom bobu je, že ho môže nosiť takmer každý. Pretože vrstvy rámujú tvár, môžu lichotiť väčšine tvarov tváre. Jednou z obrovských výhod tohto strihu je tiež možnosť dať bob do chvosta. V horšom prípade niekoľko kudrliniek neostane v prednej oblasti, ale môžete si do nich vložiť niekoľko špendlíkov alebo čelenku..

Nakoniec, s toľkými ženami, ktoré chcú nosiť vlasy v prirodzenom stave, tento bob stále vyzerá profesionálne a s najväčšou pravdepodobnosťou by nepútal pozornosť od zamestnávateľov. Moja klientka je profesionálna speváčka a môže s istotou nosiť vlasy v tomto štýle bez toho, aby mala pocit, že jej vlasy odvádzajú pozornosť od jej hlasu..

Sofistikovaný Bob viac ako 40

Úžasné prepracované kučeryInstagram @eladia_devacurl

Q&Autorka štýlu, Eladia Lebron

Kolorista a stylista @ Salón Devachan na Manhattane, NY

Ako by ste opísali tento bob a čo máte na ňom najradšej?

Tento kučeravý bob je očarujúci a sofistikovaný. Kučery majú dokonalú definíciu a tvar, pretože boli správne hydratované a individuálne definované.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto bobu je dôležité vybrať si správne produkty podľa svojej štruktúry zvlnenia. Tento bob bol vytvorený s originálnym stylingovým krémom Devacurl pre vlhkosť a maximálnu definíciu zvlnenia. Potom, čo boli kučery suché, som ich oddelil pre plnší, lesklejší a objemnejší vzhľad pomocou Devacurl Beautiful Mess. Votrel som si výrobok medzi ruky a naniesol som ho, pričom som stočil každé jednotlivé zvinutie podľa vzoru jeho cievky. Skončili sme s Flexibilným lakom na vlasy, ktorý držal s jemným pohybom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob účes je pre všetky kučeravé dievčatá, ktoré objímajú svoju prirodzenú textúru a neboja sa ju predviesť. Je to drsné a sofistikované.

Asymetrický kučeravý strih Bob

Najkrajší asymetrický strih bobuInstagram @curlsbycandace

Q&Autorka štýlu, Candace Witherspoon

Certifikovaný špecialista na zvinutie Deva @ Vlasy od Candace Witherspoon v New Yorku, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento bob budem popisovať ako zábavu! Moja obľúbená vec je mierne asymetrický tvar, pretože dodáva trochu viac charakteru. Tieto vlasy sú zábavné, chladné, moderné a pohybujú sa.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam skvelý hydratačný kondicionér, ktorý pomôže rozmotať a vyhladiť kučery. Na krepovatenie tiež odporúčam gél bez alkoholu. Devacurl Decadence Noo Poo a jeden kondicionér a Devacurl Ultra Defining Gel sú moje dva obľúbené produkty pre tento bob.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob odporúčam klientovi s oblejším tvarom tváre, pretože asymetrický strih predlžuje tvar tváre. Pridaním kratších kúskov vpredu, ktoré rámujú tvár, získate jemnejší vzhľad. Vždy odporúčam vrstvy, ktoré pomáhajú kučerám pohybovať sa a nevyzerajú tak objemne.

Tento horúci bob je skvelý pre niekoho s jednoduchým životným štýlom. Je to štýl umývania, zvlhčovania a sušenia na vzduchu/difúzie. Je to taký úžasný bob pre super kučeravé vlasy!

Shaggy Bob inšpirovaný 70. rokmi

Najchladnejšia kučeravá bob inšpirovaná 70. rokmiInstagram @sarzmahal

Q&Autorka štýlu, Sara Burke

Senior stylista @ Salón Spa Black2Blond vo Vancouveri, BC, Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako moderný vzhľad kučeravého huňatého bobu zo 70. rokov. Moja obľúbená vec na tomto bobe je, ako kučery pôsobia tak, aby vytvárali jemnosť a pohyb v hranatom tvare.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Styling kučeravých cievok pre mňa začína správnym šampónom a kondicionérom. Na vytvorenie objemu som použil „La Biosthetique Curl Shampoo“, potom „La Biosthetique Anti Frizz Conditioner“, aby vlasom poskytol určitú vlhkosť, ale nezaťažoval ich..

Potom som použil „La Biosthetique Fixature Mousse“. Milujem túto penu, pretože kombinuje držanie s prostriedkom viažucim vlhkosť, ktorý je ideálny pre kučery! Rád nanášam produkt na seba, keď rozptyľujem, a akonáhle sú úplne suché, vlasy prečeřím studeným výstrekom a nanesiem trochu peny, aby som skrotil kučeravé vlasy..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob je ideálny pre väčšinu kučeravých/vlnitých textúr, pretože je tak prispôsobiteľný. Je to najlepšie pre stredné až hrubšie textúry, pretože vrstvenie ponúka peknú alternatívu k typickým ťažkým hustým kučerám. Je to krásne pranie a nosenie bobu, ktoré je skvelé pre hostí s nízkymi nárokmi na údržbu!

Mäkšie vlny

Inšpiratívne mäkšie vlnyInstagram @hairby_chrissyw

Q&Autorka štýlu, Chrissy Wells

Kaderník @ Kadernícky salón Imago v Richmonde, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o mäkší bob pre pevnú vlnitú textúru. Milujem množstvo vrstiev, ktoré má. S touto dĺžkou môže tvar ľahko spadnúť a stať sa trojuholníkom. Ale s týmito vrstvami bude schopná predĺžiť svoju dĺžku bez toho, aby sa v spodnej časti cítila príliš ťažká.

K tomuto tvaru dopomohol aj krátky rám tváre vpredu. Dokázali sme vytvoriť kratšie vrstvy okolo jej tváre, aby sme pomohli s dlhovekosťou účesu. Na skrátenie hmotnosti sme použili aj „nožnice“, ale nie na úpravu textúry.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Ako stylingový produkt sme použili líniu Devacurl’s Decadence (No Poo and One Condition), spolu s AG’s Recoil. Je to krémový gél, ktorý dodáva vlhkosť a drží. Má veľmi husté a husté vlasy, takže spätný ráz nebol pre jej textúru príliš ťažký ani silný.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento bob pre klientov, ktorí majú veľmi hustú a hustú vlnitú textúru, ktorá nerada udržiava svoj účes, ale každých päť mesiacov. Ak má klient túto zvlnenú hustú textúru, odporučil by som mu, aby nedovolil stylistovi používať nožnice na „texturizáciu/riedenie“, pretože by to pre nich znamenalo ďalšie krepovatenie..

Krátkosť rámu tváre môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovala akémukoľvek tvaru tváre a životnému štýlu klienta, stačí sa opýtať stylistu.

Textúrovaný bob po ucho

veľmi krátky kučeravý bobInstagram @olive_eco_hair

Q&Autorka štýlu, Jade Atia

Umelecký riaditeľ @ Olive Eco Hair v Tarragindi, QLD

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Vzhľad by som opísal ako klasický bob s prírodnou textúrou. Moja obľúbená vec na tomto je tvar. Milujem, ako tento bob štýl zvýrazňuje jej dekolt a predlžuje krk, ale napriek tomu dodáva plnosť a telo svojim prirodzeným zvlnením..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčal by som stylingové výrobky Kevin Murphy, pretože sú ľahké a obsahujú krásne éterické oleje. Na vylepšenie zvlnenia a definíciu definície som použil Motion.Lotion, po ktorom nasleduje Hair.Resort v spreji, ktorý dodá textúre malú výdrž.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob by som odporučil každému, kto má drobnú tvár v tvare srdca, pretože mu dodáva väčšiu plnosť a telo. Tento strih bobu by vyhovoval každému, kto chce štýl jednoduchého umývania a nosenia.

Messy Curly Bob pre hrubé vlasy

Messy Curly Bob pre hrubé vlasyInstagram @itsabobeatbobworld

Q&Autorka štýlu, Kimberly Seibel

Kaderník @ Salón Hedkandi v Calgary, AB, Kanada

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento chaotický kučeravý bob by som opísal ako bezstarostný s množstvom vzdušnosti a pohybu, ale stále s dobrým silným tvarom. Milujem prácu s textúrovanými vlasmi, a preto každú príležitosť, ktorú mám k dispozícii, povzbudím svojho klienta, aby ho prijal.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Moja klientka má v skutočnosti veľmi jemné vlasy (ale veľa), takže som sa chcela uistiť, že používam výrobok, ktorý nezaťaží jej strapaté kučery. Výrobok, ktorý povzbudí jej kučery a dodá im veľa tela, a pritom bojuje proti kučeravosti a zabráni tomu, aby sa všetko zvrhlo. Na jemné kondicionovanie som použil Bumble and bumble Prep Spray a Bumble and bumble Curl Conditioning Mousse od korienkov po konce na objemné držanie..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Pevne verím, že bob existuje pre každého. Tvar, dĺžka a štýl by mali byť prispôsobené každému jednotlivému klientovi na základe tvaru tváre, hustoty a štruktúry vlasov. Je tiež dôležité porozumieť tomu, kto je váš klient a ako vyzerá jeho životný štýl.

V tomto konkrétnom prípade môj klient chcel veľkú zmenu. Chcela niečo nové a drzé, čo by viac zvýraznilo jej kučery, čo by nebolo veľkým štýlovým záväzkom. Po dôkladnej konzultácii sme sa dohodli na dĺžke a štýle, ktorý by jej najviac vyhovoval ako tento rozcuchaný bob.

Klasický krátky bob s kučerami

Klasický kučeravý bobInstagram @bigjoybarberandsalon

Q&Autorka štýlu, Sarah Jane Taylor

Kaderník @ Veľký Joy Barber & Salón vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o klasický kučeravý bob. Je to súčasný pohľad na textúrovaný, nenáročný na údržbu a ľahký štýl.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam zmes Davines This Is A Curly Building Serum spolu s Davines This Is A Curl hydratačnou penou. Skombinujte ich so šampónom a kondicionérom zo série Love Curl a máte ľahké, nemastné, neživé riešenie pre prirodzené, jemné vlny s obmedzeným krepatením..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento bob s kučeravými vlasmi pre niekoho, kto je ochotný prijať svoju prirodzene kučeravú textúru a chce krátky, zábavný bob s veľkým objemom, ktorý im otvorí tvár a zvýrazní rad, krásne vlny..

Mladistvý Bob pre staršie ženy

Mladistvý bob pre staršie ženyInstagram @jkhairdesign1

Q&Autor so štýlom Jodi Kalman

Kaderník @ North End Salon v Boulder, CO

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento krátky strih pre staršie ženy kričí štýlovo, mladistvo a sexy. Prišla za mnou pozrieť sa s dlhými (v chvoste) dlhými vlasmi okolo pliec. Po konzultácii s ňou som mohol povedať, že je to štýlová, v srdci veľmi mladá žena a jej vzhľad neodrážal jej vnútorné vnímanie seba. Chcel som zachovať dĺžku okolo jej tváre, pretože milujem dlhé kučery a sexualitu, ktorú odráža.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam zvučný stavebný krém, pretože udrží zvinutie pohromade (bez krepatenia) a udrží jemné zvinutie na rozdiel od chrumkavého zvlnenia. Na dosiahnutie tohto bobu som použil produktový rad Davines.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob môže nosiť ktokoľvek, napriek tomu by som ho neodporúčal pre niekoho s extrémne okrúhlou tvárou. Tento bob som dosiahol na stredných až jemných typoch vlasov (textúra modelu je stredná/hrubá), ale odporučila by som klientovi, aby mal takú hustotu, aby držal štýl pohromade..

Milujem univerzálnosť tohto bobu v tom, že môže vytiahnuť boky dozadu, aby dosiahla úplne inú prítomnosť.

Bob A-Line pre hrubé kučeravé vlasy

Bob A-Line pre hrubé kučeravé vlasyInstagram @jessicaearlecopeland

Q&Autorka štýlu, Jessica Earle

Hairstylist / Colorist / Booth Renter @ Vero Salon v Oaklande, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vrstvený bob radu A. Je to klasika! Použil som svoje strihacie schopnosti Deva, aby som jej vytvaroval suché vlasy, krútenie po zvlnení.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam bezoplachový kondicionér (ako Bleav’n, Ultra Gel alebo Set it Free) na ochranu pred krepatením.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento bob pre klientov, ktorí chcú klasický vzhľad, majú textúru vo vlasoch alebo pre kohokoľvek, kto chce ovládať objemné alebo husté kučeravé vlasy.

Údržba je jednoduchá, pokiaľ získate nové tvarovanie každých 8-12 týždňov. Je to skvelý bob pre niekoho, kto nechce venovať stylingu príliš veľa času!

Lichotivé špirály radu A.

Lichotivý účes v línii A.Instagram @uptowncurlmpls

Q&Autorka štýlu, Kristy Wilson

Majiteľ, špecialista na zvinutie @ Uptown Curl v Minneapolise, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o kučeravý bob radu A. Milujem tento tvar pre všetky kučeravé vlasy, pretože vytvára objem a zdvíha sa v temene a ponecháva dĺžku okolo tváre, kde sa väčšina dievčat bojí, že by im vlasy ostrihali príliš krátko). Je to tiež pekné pre aktívne ženy, ktoré chcú mať možnosť zopnúť si vlasy z tváre, ale mať aj krátku dĺžku. Je to zábavný, ale elegantný tvar, ktorý sa ľahko upravuje.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tejto definície potrebujete rovnakú časť hydratácie a výdrž. Čistil som a kondicionoval pomocou DevaCurl Original No Poo a One Condition. Po kvapkajúcich mokrých vlasoch som prešla vrstvou napínacieho séra DevaCurl B’Leave In curl, nasledovala vrstva ArcAngel Gel a škrabkala, až kým neprestalo kvapkať. Môžete upnúť na korene a vysušiť na vzduchu alebo rozptýliť. Pre väčší objem som rozptýlil so sušičkou Dyson Supersonic.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento bob je skvelý pre každý typ zvlnenia, najmä pre dievčatá, ktoré majú v spodnej časti rovnejšie kučery a na vrchu užšie kučery. Je to tiež skvelé pre ženy, ktoré majú aktívny životný štýl a chcú prísť o dlhší účes. Tento štýl a tvar je veľmi nastaviteľný, aby lichotil mnohým rôznym typom tváre.

Mäkký vlnitý kučeravý bob

Vynikajúci mäkký vlnitý bobInstagram @lam_loba

Q&Autorka štýlu, Jessica Lambert

Kaderník @ Luxusný salón v Denveri, CO

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih by som opísal ako prirodzený, mäkký, vlnitý bob. Tvar bol nadmerne štruktúrovaný vrstvením na jej ťažkej strane, aby sa znížila hmotnosť, umožnil objem a pridal príjemný estetický tvar. Bob je na ľavej strane vrstvený, aby sa čisto zastrčil za ucho bez toho, aby vypadávali kúsky.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tieto voľné vlny som použil šampón/kondicionér R+Co Atlantis na kontrolu vlhkosti a kučeravosti. Naše prirodzene kučeravé dievčatá žijúce v Denveri vyžadujú veľa vlahy, aby sa dobre štýlovo upravili. Na ľahko uterákom vysušené vlasy som pridal zmiešané bambucké maslo Saryna Key 60/40, aby som získal väčšiu vlhkosť, a potom som aplikáciu produktu zakončil malým množstvom gélu R+Co Motorcycle na extra držanie. Jej kučery potom sušili na vzduchu, dokončili a tosili s difúzorom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Osobne by som odporučil tento bob každému klientovi, ktorý chce mať ľahké nosenie svojej prirodzenej zvlnenej textúry a napriek tomu mať módny strih bobu. Doma to vyžaduje trochu štýlu, ale tento bob vyzerá bez námahy kvôli klientovej prirodzenej štruktúre.

Nijako sme jej vlasy neskrútili. Tento kučeravý bob má 100% prírodnú textúru, len zvýraznenú účesom. Ako stylistovi je moja práca najľahšia. Milujem poslať klientku domov s vedomím, že má najlepší strih pre svoju prirodzenú textúru vlasov a bude vyzerať krásne taká, aká je!

Kučeravý asymetrický Bob

Trendový, mierne asymetrický vrstvený bobInstagram @mehrhair

Q&Autorom štýlu je Mehr Hussain

Kaderníčka a vizážistka @ Mehr Hair & Make -up v Sunnyvale, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento kučeravý bob je krátky, mierne asymetrický vrstvený bob, ktorý je ideálny na leto. Bola zostrihaná na suché vlasy na základe jej nádherného prirodzeného kučeravého vzoru. Moja obľúbená časť zrážky je, ako je prispôsobená jej individuálnemu vzoru zvlnenia a pomáha zvýrazniť a definovať jej prirodzené kučery..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie bobu som použil čistiaci prostriedok DevaCurl Decadence No-Poo, DevaCurl One Condition a Ultra Defining Gel. Milujem výrobky DevaCurl, pretože neobsahujú sulfáty, silikóny ani parabény a pomáhajú hydratovať a vyživovať prírodné kučery a vlny! Rad Decadence má kokosový olej a je ideálny pre super kučeravé vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Mám pocit, že kučeravé boby sú veľmi všestranné. Vyzerá to super roztomilé a pomáha vylepšiť výstrih! Bob dopĺňa ľudí s oblejšími tvarmi tváre pridaním dĺžky vpredu. Pekne vyrastie a predná strana je dostatočne dlhá, aby sa dala v prípade potreby stiahnuť.

About the author