31 uhladených dlhých bobových účesov – najlepšie dlhé bobové účesy roku 2021

Dlhý bob je bob, ktorý je strihaný blízko ramien. Tiež sa nazýva lob, je to jeden z obľúbenejších bobových účesov, pretože lichotí väčšine tvarov tváre a typov vlasov..

Od kučier, asymetrických strihov, hlbokých častí a vĺn je k dispozícii veľa možností strihu a stylingu pre dlhý bob!

Najlepšia časť? Lobel pasúci sa na ramene je možné tak ľahko navrhnúť a nosiť kdekoľvek.

Skúste to, noste to, roztočte to a buďte pripravení povedať „ďakujem“ za všetky komplimenty, ktoré to prinesie!

Pred ďalšou schôdzkou za vlasmi sa pre inšpiráciu pozrite na tieto obrázky dlhých bobových účesov.

Ostrý dlho uhlový Bob

dlhý šikmý bob strih so strednou časťouInstagram @stilistkana

Tieto ostro uhlové dlhé bobové vlasy sú vysokou drámou a vysokým štýlom. Teraz je to určite populárny strih. Rezanie dlhých bobov pod uhlami vytvára jedinečné rozmery a pohyb.

Lobica sušená vzduchom so závesmi

Na vzduchu sušený lob s ofinouInstagram @tianaconda_hs

Vzduchom sušený lob s ofinou na záclony vyzerá klasicky a bez námahy. Keď si vlasy ostriháte tak, aby zodpovedali ich štruktúre, umožní vám stráviť menej času stylingom. S týmto štýlom sa nebojte nechať vlasy prirodzene uschnúť. Ak máte radi malú ofinu, dajte jej šmrnc, keď je mokrá, a nechajte stuhnúť.

Prirodzene dlhý kučeravý Bob

Prirodzene dlhý kučeravý BobInstagram @timpatrickhair

Jedná sa o báječný a ľahký dlhý kučeravý strih, ktorý vám umožní byť hrdí na svoje vrodené kučery a textúru! Vyžaduje úplne nízku údržbu a menej štýlu.

Kučeravý huňatý bob je vynikajúcim štýlom bez ducha a skutočného prania a nosenia. Vytvoril ho špecialista na strihanie vlasov Tim Patrick z Los Angeles, CA. “Nachádzam veľa kučeravých a vlnitých vlasov, ktoré majú podobný problém – zospodu sú kučeravejšie, hore rovnejšie.” Pridanie niektorých metodicky zmäkčených kratších vrstiev do huňatého laloku pomôže organickému hromadeniu objemu, “uvádza Patrick.

Kučeravé vlasy majú niekoľko pohyblivých častí, takže ich porozumenie je pred vyskúšaním tohto štýlu zásadné. “Obvykle odrežem mäkký obvod jednej dĺžky a potom korunu navrstvím konkávnym vrstvením, aby sa zvýraznila nová dĺžka.” Vyhnite sa odstupňovanému vzhľadu, pretože bude „datovať“ vzhľad a atmosféru od 80. rokov do začiatku roku 2000, “dodáva.

Vrstvený dlhý Bob

Vrstvený dlhý strih BobInstagram @chelsea3po

“Tento štýl dlhých bobov je zámerne zrušený alebo sa v ňom žije,” uvádza kaderníčka Chelsea Teasley z Daytonu, OH. “Bola skrátená dĺžka ramien vzadu a dĺžka kľúčnej kosti vpredu.”

Teasley si myslí, že textúry vlasov sú pre laloky tým najdôležitejším, čo je potrebné vziať do úvahy. Ak sú vaše vlasy jemné a bezvládne, tento textúrovaný štýl bude vyzerať inak.

“Moje obľúbené produkty pre dlhé účesy ako Bob sú Paul Mitchell Neon Sugar Spray sušené do vlhkých vlasov a Neon Sugar Confection na držanie.” Vyfúkol som svojmu hosťovi a natočil jej vlasy žehličkou. Môžete použiť aj valcovú žehličku, ale ja mám radšej plochú žehličku na lobový kosť, ako je táto, “vysvetľuje..

Rozkošná asymetrická loby

Rozkošný asymetrický lobInstagram @sydni_renee

Jedná sa o textúrovaný asymetrický účes s lobom v štýle sexy rozcuchanej plážovej vlny. Vytvorila ho kaderníčka Sydni Williamsonová z Aiea, HI.

Dlhé bobové štýly sú pre dievčatá, ktoré sú trochu nervózne, ale napriek tomu chcú niečo, čo je o niečo viac na strane nenáročnej na údržbu..

“Môže byť štylizovaný mnohými spôsobmi a nie je príliš ťažký na asymetrický strih.” Môžete ho nosiť tak, aby vyzeral nervózne alebo konzervatívne. Každý miluje vzhľad, ktorý dáva všestrannosť a trochu drzosti v každom flip -u, “hovorí Williamson.

Lob Haircut with Front Bangs

Dlhý bob s ofinouInstagram @hairbyjenna_l

Tento lob strih s prednou ofinou si dala urobiť kaderníčka Jenna Lehman z Toronta, ON. “Myslím, že moja obľúbená časť o tomto dlhom bobovi je ofina,” hovorí. “Vždy mala dosť ťažký okraj, ale chceli sme to zmeniť úplnými rovnými ranami.” Dlhé boby s ofinou sú určite skvelou kombináciou ako arašidové maslo a želé.

Na udržanie tohto bobu odporúča Lehman používať správne výrobky domácej starostlivosti. Dvakrát týždenne so studenou vodou používajte masky na vlasy a šampóny na inteligentné lepenie. Potom sa nechajte ostrihať s každou službou. Celá služba tiež trvá najmenej 5 hodín.

„Uspokojte sa s myšlienkou pravidelného strihania vlasov, rutinnej údržby a rozsiahlej domácej starostlivosti. Uistite sa, že viete, do čoho idete, vzhľadom na údržbu a náklady, “dodáva Lehman.

Elegantný dlhý bob s bočne zatiahnutými nárazmi

Lob cut s dlhou bočnou ofinouInstagram @cool_gio

“Rozhodne sa mi páči, že tento dlhý bob s ofinou je úplne prispôsobený,” hovorí kaderník a tvorca štýlu Giordano Porfiro z Rio Grande do Sul v Brazílii. “Tento dlhý strih bobu jej dodáva všestrannosť v štýle, profesionálny a moderný vzhľad.” Preto sme bočné delenie použili s veľmi osvetleným strapcom, ako aj na celý obrys tváre technikou obrysov vlasov, “dodáva.

Porfiro ďalej vysvetľuje: „Rozhodla som sa pridať textúru na konce jej vlasov, pretože vytvára celkovú hebkosť a zvyšuje pohyb, najmä na jej hustých vlasoch. Vyhli sme sa ťažkému obvodu (vizuálna obrysová línia vlasov), tiež sme sa rozhodli nechať konce odpojené, aby sme vytvorili väčšiu ľahkosť a pohyb. “

Účesy s dlhým bobom sú super univerzálne a zábavné použitie. Dodržiavaním dĺžky vpredu sa môžete vyhnúť pocitu „bezsrstého“ pocitu, takže si ľahšie zvyknete na nový štýl.

Pri úprave laloku s bočným zdvihom si môžete vybrať medzi fénovaním a používaním viac dekonštruovaného vzhľadu alebo jednoducho česaním pre elegantnejší prístup. Môžete tiež dokončiť stylingový olej alebo vosk, ktorý dodá lesk, a dokonca aj suchý šampón na zvýšenie dekonštruovaného účinku..

Bob s dlhými vrstvami pre hrubé vlasy

Dlhý vrstvený bob pre husté vlasyInstagram @ericadepaulaestudio

Tento dlhý vrstvený bob pre husté vlasy vytvoril kaderník Erica de Paula z brazílskeho Sao Paula. “Na tento bob som použil nožnice na žiletku, aby som zastrihol špičky a dodal im objem a pohyb.” Prednú časť som nechal dlhšie, aby som do strihu vniesla modernosť. Potom som skončil s tepelnou ochranou a vlnitou kefou, ktorá bobu dodáva prirodzený vzhľad, ”hovorí Erica.

Tieto vlasy sú ideálne pre štýlové a moderné ženy, ktoré radi inovujú a menia štýl. Uhlaďte vlasy štetcom a vlňte ich pomocou Babyliss. Môžu ho použiť tí, ktorí majú rovné alebo vlnité vlasy. Na zachovanie hladkosti používajte penu a lak na vlasy.

“Obdĺžnikové tváre by sa mali tomuto strihu vyhnúť, pretože môže tvár ešte predĺžiť,” dodáva.

Beachy Waves Long Bob

Dlhý vlnitý bobový účesSúprava Doughty / Instagram

“Účesy na klbkách mám najradšej,” hovorí stylista a tvorca štýlu Kit Doughty z Broomall, PA. “Je štylizovaný 1-palcovým prútikom, ktorý vytvára konzervatívne plážové vlny.” Všetko na tomto bobovi púta moju pozornosť! “

Tento bob je vhodný pre každého, kto je ochotný prísť do salónu, aby sa udržal a držal krok s účesom. Je to ľahký pohľad pre skúsené ženy aj pre neskúsené ženy.

“Môj najlepší tip na tento bob, ako ho udržiavať pravidelnými schôdzami v salóne, aby bol pekný a odstupňovaný.” Starajte sa o svoje vlasy dobre a používajte tepelné spreje, “dodáva.

Lob s vstavanými vrstvami

Lob s vstavanými vrstvamiShauna Belli / Instagram

Jedná sa o štýl laloku, ktorý rozbil, živé vrstvy, aby vytvoril pohyb. Vytvorila ju stylistka Shauna Belli z Virginia Beach, VA. „Štýly, v ktorých žijete, sú v súčasnosti obrovským trendom, pretože vyzerajú bez námahy, ale stále sú tak štýlové. To je na tom moja najobľúbenejšia vec! Milujem strihy, ktoré majú zažitú textúru. Vyzerajú sviežo, ale nie úplne nové, “hovorí.

Na vytvorenie tohto bobu Belli vysvetľuje: „Pred sušením som naniesla sérum Arrojo Defrizz (alebo akékoľvek vyhladzujúce sérum bude fungovať) a Arrojo Cream Whip (alebo iný objemový výrobok ako ľahká pena). Potom som pomocou plochej žehličky so zaoblenými hranami (moja obľúbená je Sultra Seductress) vytvorila zažitú vlnu. Akonáhle sa vaše vlny ochladia, prejdite nimi prstami. “

Tento účes funguje dobre pre mnoho žien. Tento bob je dostatočne krátky na to, aby bol štýlový, ale aj dostatočne dlhý na to, aby bol vložený do chvosta, spletený alebo upravený do štýlu updo..

Klasický účes s tupým lobom

Klasický tupý dlhý bob strihNikki Jackson / Instagram

Nezávislá stylistka Nikki Jackson z West Yorkshire vo Veľkej Británii vytvorila tento klasický tupý rez lobom so stredovou časťou. “Moja obľúbená vec na tomto bobovi je jeho všestrannosť. Je to silný a klasický tvar, ale môže mať aj väčšiu textúru pre uvoľnenejší/bohémsky vzhľad. Lobs dodávajú stylingu extra dĺžku, ktorú si kratšie účesy nedovolia, “tvrdí Jackson.

Všestranný dlhý blond Bob

Všestranný dlhý blond BobChloe Loesch / Instagram

Tento dlhý blond bob štýl je krásny a všestranný. Vytvorila ju stylistka Chloe Loesch z Minneapolis, MN. “Je ľahké upravovať sa ako bob, ale stále si ho môžete dať do chvosta, keď ho potrebujete z cesty!”

“Tieto skákacie plážové vlny je možné dosiahnuť akýmkoľvek plochým železom širokým jeden až dva palce,” hovorí Loesch. “Pripravte si vlasy tepelnou ochranou a penou s ľahkou fixáciou, potom vlasy pred použitím žehličky úplne vysušte. Akonáhle sú vlasy suché, prepracujte sa okolo hlavy a natáčajte na malé časti žehličkou. Kusy okolo prednej línie vlasov by mali byť zvinuté od tváre, ale všade inde by ste sa mali striedať smerom k tvári a od nej, aby ste dosiahli tento strapatý plážový dlhý bob. “

Lob strihy sú skvelé pre ženy, ktoré už unavuje zaoberať sa skutočne dlhými vlasmi, ale nie sú si celkom isté, či chcú ísť až po krátky bob. Je tiež obzvlášť dobrý pre rovné alebo vlnité vlasy s jemnými vlasmi, ktoré sa na koncoch, keď príliš rastú a sú vrstvené, zamotávajú. Lob udržiava tieto typy vlasov zdravé a plné!

Slnko pobozkal hlbokú bočnú časť dlhý Bob

Hlboký bočný diel dlhý bobInstagram / @emmathehairdresser

Tento textúrovaný bočný časť laloku má celkom plážový štýl „žil v“. Vytvorila ju kaderníčka Emma Gottwaldová z austrálskeho Sydney. “Jedna z najlepších vecí na tomto bobu je, že môžete stráviť 30 minút jeho úpravou alebo postriekať morskou soľou a stráviť 30 sekúnd.” Je to veľmi hravé a pokiaľ nemáte mastné vlasy, zvyčajne môžete vypadnúť z očí niekoľko dní, “vysvetľuje Gottwald..

Ak chcete tento štýl, Gottwald hovorí, že zostanete zásobení sprejom s morskou soľou, pretože je to celkom univerzálne. “Môžete ich nastriekať a rozdrviť, keď sú vlasy vlhké, aby získali prirodzenejší plážový vzhľad, alebo ich pred kulmovaním nastriekať na suché vlasy a pomôže vám to udržať si ich zvlnenie a vytvoriť textúru, vďaka ktorej je tento bob. Pri všetkých sušiacich produktoch, ktoré by boli tiež použité, tiež odporúčam používať hydratačné masky každé druhé až tretie umytie. Tepelná ochrana je tiež kľúčová! “

Ak máte práve teraz ostrihané dlhé vlasy a chcete ich skrátiť, uistite sa, že ste si 100% istá svojim rozhodnutím. Vlasy sú zároveň zábavné a áno, opäť rastú, tak prečo trochu nežiť?

Bob s delenou stranou

Bokovo rozdelený dlhý bob s vrstvami pre vlnité vlasyInstagram / @aaron.kameron.hair

Tento bob s delenými bokmi vytvoril kaderník Aaron Josen z Bedfordshire. „Najlepšie na vytváraní tohto štýlu je, že keď sú vlasy stiahnuté za tvárou zozadu, majú vlasy jednu dĺžku. Keď sú posunuté dopredu, vlasy spredu sú ostrihané pod jemným uhlom, čo umožňuje vlasom mať mnoho rozmerov z akéhokoľvek uhla, na ktorý sa vlasy pozerajú, “vysvetľuje.

Pokiaľ ide o styling, Josen hovorí: „Sprej s morskou soľou celú cestu! Použil som výrobky Maria Nila, ktoré sú 100% vegánske. Znie to takmer desaťročia, ale pena sa dá úžasne pridať do mokrých vlasov, pretože dodáva oblasti korienkov väčší objem. “

“Vyhýbala by som sa tomuto účesu s lobom, ak vaše vlasy nesúhlasia s vlhkosťou.” Ak stále chcete vzhľad, môžete si zaobstarať ošetrenie, ktoré bojuje proti vlhkosti, ako je Kerastraight, ktorý eliminuje krepatenie vlasov, “dodáva.

Vrstvený lobový rez s medovými prednosťami

Vrstvený lobový rez s medovými prednosťamiInstagram @brennahansenhair

Túto slnkom pobozkanú brunetku s medovými tónmi na dlhom vrstvenom bobovom účese vytvorila kaderníčka Brenna Hansen zo St. George, UT. “Bob môžete rozjasniť a osviežiť pridaním malého rozmeru.” Menej je takmer vždy viac. Milujem, že jemné vrstvy dodávajú sviežemu, prirodzenému vzhľadu, ktorý skutočne dopĺňa farbu, “vysvetľuje.

Hansen odporúča ľahký fénovaný krém na vyhladenie a skrotenie kučeravosti ako Pureology Antisplit Blow Dry Cream. “Tiež mám rád niečo na malý odraz, ako napríklad Redken Velvet Gelatin.” Nakoniec, sprej na ochranu pred teplom s ľahkým držaním, ako napríklad Redken Iron Shape, je pri vyhladzovaní alebo mávaní nevyhnutné, “dodáva.

Tento strih je veľmi univerzálny pre mnoho tvarov tváre. Môžete pridať veľký ofinu/ofinu, ktoré pomôžu zjemniť krátke čelo alebo skryť široké čelo. Má dĺžku po plecia, takže priťahuje pozornosť nadol a skutočne pomáha predĺžiť okrúhlu tvár.

Bob s dlhou textúrou a strednou časťou

Textúrovaný lob so strednou časťouInstagram / @hairbyginala

Tento textúrovaný bob vytvoril Gina Chioccariello, kaderníčka v Beverly Hills v Kalifornii. “Milujem to, pretože je to pre dievča, ktoré chce chladný súčasný vzhľad, ale nechce mať najkratší účes.” Je to univerzálna stredná dĺžka, takže si nemusíte strihať všetky vlasy, aby ste to dosiahli! “

“Po prvé, vždy som si dal mokrý kondicionér na mokré vlasy, ako je L’anza Leave-In alebo Unite 75 Seconds Leave v spreji,” hovorí. “Naneste to na vlasy a konce a nechajte ich uschnúť na vzduchu do tohto vzhľadu alebo ich vyfúkajte lopatkovou kefou.” Potom pomocou kulmy alebo žehličky naneste pár voľných vĺn a bob dokončite sprejom na textúru, akým je Oribe Texturizing Spray. Aby som vydržal, milujem všestranný lak na vlasy Redken 12. Poskytuje skvelé držanie bez toho, aby bol príliš silný alebo lepkavý! “

Bez ohľadu na to, ako tento vzhľad sušíte (sušite na vzduchu alebo fénujete), na vytvorenie týchto vĺn ho musíte zakončiť 1-1 1/2 palcovou kulmou alebo žehličkou. Pri krútení vynechajte konce a vytvorte tak sexi, zažitý lob.

Uhlový dlhý Bob Balayage

Šikmý dlhý bob účes s balayage farbouInstagram / @hairwithmelissa_

Jedná sa o štruktúrovaný, šikmý lobový strih s kombináciou fólií a balayage, ktorý vytvára mäkký rozmer s prirodzeným obrysom rastu. Vytvorila ju kaderníčka Melissa Carlson z Kirklandu, WA.

Pokiaľ ide o styling, Carlson vysvetľuje: „Rád používam Oribe Grandiose Mousse na korienky, keď sú vlasy vlhké. Po fénovaní a zvinutí použijem sprej Oribe Dry Texture na rozbitie kudrliniek prstami na vytvorenie objemu a plážového laloku. Dokončujem tento pohľad s Oribe Supershine, aby som odstránil friz a spojil hotový vzhľad. “

“Môj najväčší tip pre niekoho, kto zvažuje štýly lalokov, by bol, že musí byť upravený, vyfúkaný rovno alebo zvinutý alebo dokonca sušený na vzduchu a zvinutý. Pri curlingu to nepremýšľajte. Vždy buďte pripravení kúpiť si niekoľko produktov a kulmu správnej veľkosti, aby sa tento lob spojil, “uvádza.

Piecey Bob s dlhou dĺžkou

Kuskusový dlhý účes BobInstagram @hairbyjennorris

Tento kúzelný, žitý-in lob strih vytvorila majsterka stylistka Jennifer Norrisová z Petrohradu, FL. Milujem, že je taký univerzálny a má toľko pohybu, pretože je na koncoch mäkko vrstvený.

“Ak máte okrúhlejší alebo hranatejší tvar tváre, nechcete, aby vám bola niektorá z vrstiev prerezaná príliš blízko čeľuste.” Tento lob má v celom povrchu dlhšie vrstvy, aby bol na koncoch mäkký, takže nie je najlepšie strihať kratšie ako stred krku, “vysvetľuje..

Norris dodáva: „Táto dĺžka má toľko možností stylingu, aj keď sa nepovažuje za dlhú. Uistite sa, že si strihy naplánujete každých 8 až 10 týždňov, aby ste udržali túto krásnu líniu a aby sa konce neohýbali. “

Perfektný dlhý bob pre jemné vlasy

Dlhý bob účes pre jemné vlasyInstagram @edergalarreta

Tento bob je sofistikovaný. Milujem boby pre kohokoľvek. Vytvorenie dĺžky vpredu pomáha predĺžiť tvár a predviesť krk. Milujem tento účes, pretože mám pocit, že ho môže nosiť každý. Je to jednoducho klasický bob. Môžete prepnúť časť na stred alebo na stranu a vytvoriť tak úplne iný lob.

Tento typ laloku by vyzeral skvele na kohokoľvek. Je to perfektný účes pre ženy, ktoré majú jemné, tenké vlasy, pretože môžete ostrihať tupú, tvrdú líniu a žiadne vrstvy, vďaka ktorým by vzhľad vlasov pôsobil hustejšie a plnšie. U ľudí s hustými vlasmi môže váš stylista nastrihať vrstvy, aby vo vlasoch vytvorili pohyb a tiež pomohli vlasom lepšie sa položiť. Skúste pridať prudký náraz. Dodáva mu asymetrický vzhľad bez toho, aby ho skutočne asymetricky rezal. Tento účes je ľahký a dá sa nosiť rozstrapatený alebo upravený na akúkoľvek udalosť.

Vyskúšajte pastu na pánsku výživu. Dávam prednosť matnej paste a len ju prejdem končekmi vlasov, čím vytvorím body a textúru.

S textúrou & Blunt Messy Long Bob

Textúrované & Tupé strapaté dlhé bobové vlasyInstagram @miyataylor___

Tento textúrovaný, tupý bob s kľúčnou kosťou vytvoril senior vlasová návrhárka Miya Taylor z Laguna Niguel, CA. “ Moja obľúbená vec na tomto je, že to robí ženu báječnou tým, že prináša tak sexy kľúčnu kosť na hlavné pódium. Tento rozcuchaný dlhý bob účes je možné navrhnúť ako ľahkú plážovú vlnu alebo priamo pre väčšiu náročnosť. ”

Taylor odporúča penovú alebo fénovaciu smotanu, ktorá pomôže hromadiť textúru. „Akonáhle sú vlasy suché, naneste ľahký sprej na styling, kulmu na vlasy alebo ľahký lak na vlasy (nehorľavý), aby ste zaistili pekné natočenie. Potom, čo sú vaše plážové vlny in, nastriekajte nasledujúci deň alebo textúrny sprej priamo na korene. Vylupujte pramene z pokožky hlavy a naneste na tupé konce lesklý krém alebo svetlú pastu, aby sa oddelili a textúra, “vysvetľuje.

Čerstvý lob s metalickými podtónmi

Čerstvý lob strih s kovovými podtónmiInstagram @lorietherrien

“Tento lob je mladý a svieži!” Milujem kovové podtóny tejto dymovej modrej. Je to také zaujímavé a odlišné, “hovorí tvorkyňa štýlu a stylistka Lorie Therrien z Winnipegu v Manitobe v Kanade..

Ak chcete tvarovať lob takto, začnite so skvelým základným výrobkom a použite niečo, čo trochu spomaľuje, ako napríklad krém proti gravitácii Kevin Murphy. Je to objemný vyfukovací krém, ktorý má toľko priľnavosti, aby udržal váš tepelný styling. Dokončite ľahkou pastou a pokazte veci, aby ste získali túto textúru!

“Keď zvažujete tento lob, choďte na dĺžku,” hovorí Therrien. “Zistil som, že moji klienti sú ochotnejší vynaložiť ďalšie úsilie na úpravu vlasov.” Je to rýchle a jednoduché, ale vlasov na chvost je stále dosť. “

Medený červený bob s kučerami

Medený červený bob s kučeramiInstagram @atelieravedaanna

“Tieto pikantné chilli papričky v kučeravom laloku nie sú pre slabé povahy,” tvrdí kaderníčka Anna Johnson zo San Jose, CA. “Takýto strih je univerzálne lichotivý a vyzerá skvele rovný alebo kučeravý.”

Tento strih je fantasticky jednoduchou a modernou aktualizáciou. Neexistuje žiadny nepríjemný prírastok, takže neexistujú žiadne negatívne stránky, ktoré je potrebné urobiť. “Milujem skosenie koncov pod rovnou žehličkou, aby som falošne urobil úplný výstrel,” dodáva.

Dlho žil Bob so strednou časťou

Žil v lobe so strednou časťouInstagram / @hair.by.leoluna

Tieto rozmerné, prežité blond vlasy na laloku vytvoril nezávislý kaderník Leo Luna z Fairy Meadow, NSW, Austrália.

Luna odporúča Fashionwaves 07 (hmla z morskej soli) a Fashionwork 12 (lak na vlasy s jemným držaním), aby to rozsekali. “Aby ste dosiahli tento vzhľad doma, spriatelite sa s trochou spreja s morskou soľou a suchým šampónom a snažte sa pri stylingu nebyť príliš dokonalá,” dodáva.

Super rovný hnedý stredne dlhý bob

Dramatický, super rovný, stredne dlhý bob účesInstagram @hair_by_morgan

Tento hnedý stredne dlhý bob. vytvoril kaderník Morgan Duncan z Ventury v Kalifornii. “Uhol bol vytvorený nožnicami zo zadnej časti účesu dopredu a vytvára dramatický vzhľad, ktorý úplne milujem,” hovorí Duncan.

Na styling doma Duncan odporúča zaobstarať si Super Skinny sérum Paul Mitchell. “Tento produkt používajte, keď sú vlasy vlhké, a potom ich vyfénujte, aby ste dosiahli hladký a lesklý povrch.”

„Ktokoľvek môže roztočiť tento tmavý účes! Mám toľko klientov, ktorí sa obávajú, že by bob vyzeral príliš okrúhle. Ako stylistka je veľmi dôležité analyzovať vlasy klientky a prispôsobiť jej strih, pokiaľ ide o textúrovanie, dĺžku atď., “Uvádza.

Bob strihaný dlhým holiacim strojčekom

účes Bob strihaný ako žiletkaInstagram @tonyisrah

Jedná sa o šikmý, jednodielny, dlhý strih, strihaný ako břitva. Stále ho možno považovať za klasický bob, aj keď má modernejší vzhľad.

Pred fénovaním si vlasy pripravte trochou hydratačného krému Oribe Supershine Light a pomocou plochej kefy vlasy uhlaďte rovno. Po fénovaní pridajte niekoľko voľných kučier.

Tento lob môže vyzerať skvele na kohokoľvek! Bob sa ľahko udržiava a veľmi pekne rastie, takže sa hodí takmer k akémukoľvek životnému štýlu. Dĺžku/tvar tohto účesu môžete upraviť v závislosti od tvaru tváre, ale tento strih vyzerá perfektne na všetkých tvaroch tváre a typoch vlasov..

Long A Line Bob s dlhými vrstvami

Dlhý Bob radu A s dlhými vrstvamiInstagram / @s_marie5

Jedná sa o skladaný, dlhý bob radu A s množstvom vrstiev, ktoré dodávajú textúre. Vytvorila ju hlavná návrhárka Sheila Dunlap z South Bend, IN. “Moja obľúbená vec na tom je, že je ľahké ich upraviť a pomôcť, keď máte jemné tenké vlasy, ktoré dodajú veľmi potrebný objem.”

Produkty, ktoré Dunlap použil pre tento štýl, sú Pure Abundance Style Prep Spray pre väčšiu textúru, potom Light Elements Defining Whip, aby ste to trocha rozčlenili. “Vzhľad som dokončil lakom na vlasy Control Force.” (Všetky výrobky Aveda). “

“Tento dlhý rad by som odporučil žene, ktorá potrebuje moderný, ale trendový a ľahko ovládateľný štýl.” Je to skvelá voľba pre niekoho, kto sa snaží získať objem vo vlasoch, “dodáva.

Nádherne dlhý štruktúrovaný Bob

Nádherne tvarovaný lob účesInstagram @audratonghair

Kaderníčka Audra Tong z Los Angeles, CA vytvorila tento textúrovaný lob strih.

“Produkty, ktoré by ste použili na udržanie tohto vzhľadu, skutočne závisia od štruktúry vašich vlasov,” hovorí Tong. „Pred použitím horúcich nástrojov vždy začnite s tepelnou ochranou. Môj obľúbený je sprej Eimi Thermal Image. Tiež rád dokončím vzhľad Redken Wind Blown, aby som oddelil konce a predviedol textúru. “

Dodáva: „Tento strih by som odporučil pre akýkoľvek tvar tváre. Funguje dobre na tenké vlasy a ženy, ktoré už majú rovné vlasy. Ak máte hrubé alebo hrubé vlasy, odporúčam vám urobiť si dlhšiu verziu, aby ste si udržali hmotnosť. “

Veľmi dlhý Bob s karamelovými odleskami

Veľmi dlhý bob s karamelovými odleskamiInstagram @hairbysarahmiller

Jedná sa o veľmi dlhý bob s melírovanými, prírodnými balayage, ktoré rozjasňujú vzhľad. Vytvorila ju kaderníčka Sarah Beukelman z Murrieta, GA. “Milujem tento dlhší strih bobu, pretože je veľmi ľahké ho upravovať. Nahoďte niekoľko voľných kučier, aby ste získali plážový vzhľad, alebo ho uhlaďte a vyrovnajte, aby ste získali elegantný lobový vzhľad. “

Pokiaľ ide o styling, Sarah odporúča použiť pred fénovaním bezoplachový kondicionér a potom pred tepelným stylingom pridať olej chrániaci pred teplom. “Pomocou 1 1/4-palcovej kulmy nahoďte do vlasov niekoľko rýchlych kučier a konce nechajte von z kulmy.” Dokončite flexibilným lakom na vlasy a potom prejdite prstami po vlasoch, aby ste uvoľnili kučery, “dodáva..

Perfektný dlhý strih Boba

Perfektný dlhý bob strih s vrstvamiInstagram @hair_salon_by_hadis

Tento vzhľad je známy ako „lob“ a je dnes jedným z najžiadanejších účesov v salóne. Tento dlhý strih bobu je všestrannosťou, ktorú má v možnostiach štýlu. Môžete ho zvinúť, nosiť rovno alebo dokonca nechať uvoľniť svoju prirodzenú textúru pre vzhľad bez námahy.

Na podobné dlhé účesy ako Bob odporúčam sprej s morskou soľou Keune, objemový púder Keune a stredne hustý lak na vlasy Keune pre dokonalé textúrované kučery. “

Ak hľadáte niečo štýlové, ale s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu, je to pre vás perfektný účes!

Trendový dlhý obrátený Bob Cut

Trendový dlhý obrátený Bob CutInstagram @ashleyslooks

“Dlhý invertovaný bob účes je práve teraz super roztomilý a trendový,” hovorí kaderníčka Ashley Bayer z Lakelandu na Floride. “Myslím si, že jednou z najúžasnejších vecí na čiernom obrátenom dlhom bobu je to, že máš dĺžku vpredu, ale napriek tomu je kratšia dĺžka vzadu veľmi ľahká.” Je tiež veľmi ľahké vrhnúť sa do veľkých vĺn alebo ich narovnať bez toho, aby ste museli tráviť veľa času, kým pôjdete do práce, do školy alebo dokonca len tak von a von! “

Stylingovými výrobkami, ktoré spoločnosť Bayer odporúča na udržanie zdravého a krásneho strihu, by boli šampóny a kondicionéry Joico’s Color Therapy alebo akékoľvek iné šampóny a kondicionéry Joico pre váš určitý typ vlasov. “Na úpravu účesu odporúčam Joico’s Heat Set Blowout Perfecting Creme pre hladké vyfukovanie, tepelný ochranný sprej Joico Iron Clad pre akúkoľvek tepelnú ochranu štýlu a potom dokončite sprejom Joico’s Firm Finishing Spray pre skvelý štýl, ktorý vydrží celý deň,” hovorí.

“Tento dlhý strih bobu odporúčam ženám, ktoré majú rovné, rovné vlasy.” Tento štýl vyzerá skvele na všetkých tvaroch tváre! Váš stylista to môže vždy okoreniť nejakou bočnou ofinou, orámovaním tváre alebo vrstvením. Pre ľahký štýl a nie prílišnú údržbu by som povedal, aby ste to vyskúšali, “dodáva Bayer.

Sekaná dlhá lob

Strihaný účes s dlhou lobouInstagram @misskingperth

Tento trhaný dlhý lob je zábavný, ženský a moderný. Vytvorila ju stylistka Lisa Kingová z Perthu v Západnej Austrálii.

“Pred sušením sušičom vlasov by som použil sprej s morskou soľou.” Dokončite dlhý bob ofinou s ľahkým voskom, aby ste definovali vlasy, “vysvetľuje King.

Takto strapaté dlhé bobky sú najvhodnejšie pre jemné vlasy. Je to skvelá voľba pre ženu, ktorá nemá veľa času a potrebuje rýchly a moderný vzhľad. Väčšine tvarov tváre tento strih bude lichotiť.

About the author