40 moderných obrátených bobových účesov, ktoré ženy teraz dostávajú

Čo je to obrátený bob? Najväčším rozdielom medzi obráteným bobom a klasickým bobom v áčku je technika používaná na strihanie šikmých vlasov. Obrátené boby majú na sebe naskladané vrstvy a vpredu zakrivené čiary. Obrátené bôby je možné dosiahnuť u žien s krátkymi, strednými alebo dlhšími vlasmi a na všetkých textúrach vlasov.

Invertované účesy bobov sú do roku 2021 úplne vo veľkom štýle! Takže sa pripravte na serióznu inšpiráciu s týmto super trendovým druhom bobov! Toto je ikonický strih, ktorý presahuje čas pre ženy všetkých vekových skupín, tvarov a osobností.

Keď sú účesy Bob prevrátené, prinášajú ostrý a dramatický krátky štýl k tradičnému skladanému účesu Bob tým, že majú dlhý predný diel a hladko klesajú smerom dozadu. Plnejší a telovejší tvar na zátylku ponúka lichotivý vzhľad a dodáva väčší objem bez toho, aby mal príliš veľký objem.

Tento obrátený zostrih môžete spárovať s okrajom, aby ste vyvážili oválnu alebo srdcovú tvár.

Namaľujte obrátený bob so svetlami, aby ste zvýraznili rozmer. Alebo, ak máte tenké vlasy, pridajte veľa trhaných vrstiev, aby ste získali úžasnú textúru! Prispôsobený tak, aby vyhovoval životnému štýlu kohokoľvek, môže sa pochváliť nízkou údržbou a ľahko upraviteľným účesom.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie účesov s obrátenými bobmi.

Dramatický obrátený Bob

Dramatický obrátený bobInstagram @negin__fhmd

Dramatický obrátený bob nie je dosť dramatický bez ostrého, šikmého obvodu. Dámy s rovnými zámkami si môžu pochutnať na tomto kotlete. Takýto typ vlasov môže tento strih upraviť na oveľa krajší a pôsobiť oveľa bezchybnejšie. Vyrastať nemusí byť ťažké, ale potrebuje aj pravidelné úpravy!

Kučeravý obrátený Bob s ofinou

kučeravý obrátený bob s ofinouInstagram @chrissyhuttonhair

“Kučeravý obrátený bob s ofinou s určitým odstupňovaním je moderným zvratom v klasickom saszúnskom strihu nazývanom kokteil,” tvrdí jeho stylistka Chrissy Hutton z Londýna, Veľká Británia..

Tento kučeravý bob s vrstvami a okrajom má „strapatý štýl vpredu, pretože okraje sa spájajú s vrstvami a dĺžkou,“ hovorí Hutton.

Hutton odporúča vylepšiť vašu prirodzenú textúru vlasov použitím Aveda Light Elements Defining Whip na mokré vlasy. “Potom zneškodnite vlasy sušičom vlasov a difúzorom Ghd,” dodáva.

Krátky obrátený Bronde Bob

Krátky obrátený bronzový bobInstagram @judithdoeshair

Krátky obrátený bronzový bob má precízne strihaný krátky chrbát s dlhšími kúskami tvarujúcimi tvár. Skladané zadné vrstvy vytvárajú viac zakrivený strih. Pridajte bronzové farbenie vlasov, ktoré pozostáva z tmavých a svetlých tónov, aby ste vytvorili nádherný rozmer.

Mierne obrátený Bob Cut

mierne obrátený bob strihInstagram @gulevich.vladimir

Mierne prevrátený bob je ideálny na vytvorenie objemného zaobleného tvaru v zadnej časti hlavy. Je to skvelá voľba pre dámy s tenkými, jemnými zámkami.

Obrátený Lob s ofinou

obrátený lob s ofinouInstagram @allthathair2903

Obrátený lob s ofinou môže pôsobiť roztomilo aj sexy. Na tenkých, jemných vlasoch robí zázraky. Roztrhané konce plus štruktúrovaný štýl spolu skvele ladia a vytvárajú tento úžasný chrumkavý obrátený bob. Jemné strapce môžu zvýrazniť lákavé oči.

Obrátený Bob s bočnými nárazmi

obrátený bob s bočnou ofinouInstagram @hairartistrybycrystalene

Tento obrátený bob s bočne ofinutými ofinami predvádza sladký, lichotivý účes. Tým, že si vlasy rozčesnete bokom, väčšina dám môže tento look zaklincovať! Ak majú vlasy jemnú, rovnú textúru, vyžadujú si menšiu údržbu a manipuláciu. Tento strih po krk má jemné vrstvy. Teraz sa rozhodnite pre tento bob, ak chcete dlhý zaoblený bob.

Veľmi krátky obrátený skladaný Bob

Veľmi krátky obrátený bobInstagram @lenina_yin

Veľmi krátky obrátený skladaný bob má nízke nároky na údržbu a ľahko sa upravuje. Pridajte textúru a každá žena, ktorá to zvládne, je pripravená! Tento strih je ideálny pre kaderníky, ktoré potrebujú objem koreňov. Zaoblený tvar dodáva zámkom živší dojem.

Populárny strapatý obrátený Bob pre vlnité vlasy

Populárny neporiadny obrátený BobInstagram @teagancousins.hair

Keď sa neporiadny obrátený bob spojí s vlnami a rozmermi, vyžaruje to živú atmosféru! Boby po krk sú in a skvele vyzerajú s teplou blond farbou. Džezujte vlasy plážovými vlnami, aby vytvorili strapatý štýl a zvýraznia textúru farby. Ak zvažujete tento vzhľad, myslite na to, že jeho styling si vyžaduje viac úsilia.

Funky obrátený bob s čiernym farbivom

Funky obrátený bob s čiernym farbivomInstagram @jackmead_stylist

Funky obrátený bob je niečo, čo je trendy a zábavné na nosenie! Tieto rovné vlasy po čeľuste pôsobia elegantne s ľadovým blond odtieňom a čiernym farbivom. A bez prekvapenia to nie je také zábavné. Vyskúšajte skryté podrezanie, aby zámky pocítili váhu.

Extrémne obrátený Bob

extrémne obrátený bobInstagram @lara_stelmashuk

Tento extrémny obrátený bob má za následok drastickú premenu, takže nie je pre slabé povahy. Naskladané vrstvy vzadu pôsobia dramaticky a vytvárajú objemný tvar. Tento účes umožňuje dlhšie pramene vpredu. Nosenie je ako stelesnenie Victorie Beckham, keď mala na sebe klasický, slávny strih bobu.

Obrátený Bob s textúrou

obrátený bob s textúrouInstagram @demetriusschool_eng

Tento textúrovaný obrátený bob robí to, aby vlasy mali ilúziu hustoty. Tento obrátený strih pre brunetky funguje na hrubých aj tenkých kaderníkoch. Má dĺžku, ktorá sa dotýka oblasti krku, a zaoblenejší tvar. Má tiež vrstvy, ktoré môžu odstrániť hrubé vlasy.

Obrátený Pixie Bob

obrátený pixie bobInstagram @demetriusschool_eng

Obrátený pixie bob prichádza so zadným profilom, ktorý vyzerá horúco a módne. S miernou definíciou kus-y prináša eleganciu, ktorá sa nedá porovnávať. Tento účes je pre dámy s hrubými vlasmi. Hustota je to, čo uľahčuje manipuláciu.

Obrátený Bob s Fringe

Obrátený Bob s FringeInstagram @_theconfidencefactory_

Tu je obrátený bob s okrajmi, ktorý ponúka klasický a mladistvo vyzerajúci povrch! Tento kotlet prináša ilúziu ostrejšej čeľuste. Jeho dĺžka dodáva jemným vlasom plný výsledok. Dámy s rovnými vlasmi, nenechajte si to ujsť.

Obrátený Bob Cut s Purple Ombre

Obrátený bob strih s fialovým ombreInstagram @locksbylauryn

Prevrátený strih bobu s purpurovým ombre je pre dámy, ktoré chcú strih „wash-and-go“. Kalifornská stylistka Lauryn Lee urobila túto kotletu a spojila textúru s obvodom A-čka.

Lee poznamenáva, ako nízka je údržba jeho farby. “Vyrastie mäkšie proti prirodzeným koreňom a purpurová sa zmení na blond,” zdôrazňuje.

Pokiaľ ide o styling, Lee radí, že kvôli svojej dĺžke by účes mal tiež pekne schnúť.

Dlhý obrátený Bob s vrstvami pre rovné vlasy s jaseňovou blond balayage

Dlhý obrátený Bob s vrstvami pre rovné vlasy s jaseňovou blond balayageJillian Ferguson / Instagram

Jedná sa o presne strihaný dlhý obrátený bob s vrstvami s jaseňovou blond balayage. Hlboká bočná časť, ostré čiary a dokonalý uhol dodávajú tomuto účesu väčšiu hĺbku a rozmer. Obrátený lalok s blond melírom nevyžaduje veľkú údržbu.

Svetlý blond obrátený bob účes

Svetlo blond obrátený bob účesSheridan Holyoak / Instagram

Choďte do klasiky s týmto jednoduchým a ženským krátkym účesom pre rovné vlasy. Najlepšie účesy s obrátenými bobmi pre ženy nad 50 rokov sú mladistvé a ľahko sa udržujú. Tento obrátený blond bob je ideálny pre akýkoľvek typ vlasov a textúru, ktoré potrebujú rozmer.

Moderná blond obrátená lobička pre ženy nad 40 rokov

Moderný blond obrátený lob pre ženy nad 40 rokovKadernícka škola Demetrius / Instagram

Dlhý bob sa perfektne kombinuje s platinovou blond farbou vlasov.

Môžete ísť s prirodzeným a krásnym vzhľadom a pritom mať trendový účes! Môže to byť obrátený bob s bočnými časťami, ale dlhé boby sú veľmi rozmanité.

Môžete ich dať hore, rozdeliť na polovicu alebo ich nosiť s asymetrickým pocitom bobu. Sú to jedny z najľahších obmedzení trendov.

Moderný obrátený bob pre jemné vlasy

Moderný obrátený bob pre jemné vlasyStefano Perfetto / Instagram

Veľmi štruktúrovaný bob pre jemné vlasy vytvára na obrátenom strihu väčší objem. Textúra a vlnité vlasy sú kľúčové pre to, aby jemné vlasy vyzerali husté a vyrovnané.

Máte jemné vlasy? Potom musíte vidieť tieto lichotivé bobky pre jemné vlasy.

Super krátky invertovaný Bob účes

Super krátky invertovaný bob účesChristenova fontána / Instagram

Invertovaný strih bobu je pre každú ženu, ktorá je pripravená na veľký kotleta. Nie je to však ako účes pixie bob. Namiesto toho je to nervózny a všestranný zvrat na áčkovom bobu. Ak chcete nosiť tento bob účes buď elegantný, alebo vzdušný a objemný, dodajte svojim vlasom textúru.

Ak zvažujete akýkoľvek druh krátkeho účesu, ktorý by bol nad ramenami, mali by ste zvážiť údržbu a starostlivosť o vlasy.

Toto je najlepší obrátený účes pre ženy s oválnymi a srdcovými tvárami.

Trendy obrátený šikmý bob s ofinou pre ženy nad 50 rokov

Trendy obrátený šikmý bob s ofinou pre ženy nad 50 rokovSharon / Instagram

Jedná sa o lichotivý bob s obráteným strihom pre ženy nad 50 rokov. Ak máte v súčasnosti dlhé vlasy a zvažujete trendové strihanie krátkych vlasov a farbu, je to tak! Hladkosť tejto úžasnej farby môžete predviesť jednoducho tým, že získate šikmý lalok a plný okraj. Požiadajte svojho stylistu o hojdačku a môžete ísť!

Skladaný obrátený Bob so zvýraznením

Skladaný obrátený Bob so zvýraznenímJasmine Houck / Instagram

“Kľúčom k obrátenému skladanému bobu je pridať veľa vrstiev na vytvorenie textúry. Vytvoríte tak jemný, plný a uhladený vzhľad, “hovorí stylistka Jasmine Houck z Charlotte, NC.

Houck uvádza, že existuje toľko variácií obráteného bobu, od klasického po extrémny. “Je to všetko o práci so svojim stylistom, aby ste našli krásneho boba, ktorý je pre vás to pravé.” Napríklad to môže byť skvelý invertovaný bob pre husté vlasy, pretože odstraňuje hmotnosť a zachováva si plnosť. Skladaný štýl funguje aj pre textúry od rovných po kučeravé, “vysvetľuje.

Na úpravu tohto bobu používa Houck volumizingové výrobky spolu s ľahkým vyhladzovacím výrobkom. “Pomocou okrúhlej kefy vytvorte vztlak na základni.” Udržujte konce rovné, pretože to vytvára ten jemný, ale ostrý vzhľad, “dodáva.

Skladaný obrátený Bob s vrstvami

Naskladaný obrátený bob s vrstvamiJulie Holbrook / Instagram

Spárujte tento nádherný skladaný bob účes s balayage tak, aby stohovanie skutočne vyniklo. Vďaka odstupňovaniu zozadu dopredu je tento skladaný účes nervózny. Tento odstupňovaný bob dokonale predvádza hladkosť a lesk živých farieb.

Balayage Messy obrátený dlhý bob s vrstvami

Balayage Messy obrátený dlhý bob s vrstvamiJenny Molito / Instagram

Vrstvenie koncov obráteného dlhého bobu po plecia umožní väčšiu textúru a objem. Navyše to vytvára moderný strapatý bob. Toto je veľmi aktualizovaná verzia klasického šikmého bobu.

Obrátený podrezaný Bob pre rovné vlasy

Obrátený podrezaný Bob pre rovné vlasyChloé Brownová / Instagram

Obrátený bob s podrezaním a vlnou šedej je pre ženy, ktoré chcú demonštrovať bezpečnosť bez straty ženskosti.

Najlepšia vec na tomto účese je plný tvar bobu. Pridanie malých vrstiev s dôležitým odstupňovaním dáva silný vzhľad s pocitom ľahkosti. Je to rockovejšia a rozhodujúcejšia reinterpretácia pôvodného strihu bobu.

Na úpravu tohto krátkeho účesu naneste fixačný výrobok a pokračujte veľmi pomalým sušením. Keď sú vaše vlasy takmer úplne suché, použite kefu na vlasy a sprevádzajte vlasy požadovaným smerom.

V prípade tenkých alebo kučeravých vlasov je dobrý stylingový prípravok nevyhnutný pre optimálny výsledok.

Asymetrický obrátený Bob

Asymetrický obrátený bobLisa Dubayová / Instagram

Hovorte o nízkych nárokoch na údržbu, nerovnomernom bobu! Tento populárny asymetrický invertovaný bob účes je jedným z najlepšie vyzerajúcich žien vo veku 20 a 30 rokov. Je to jednoduchý reverzný Bob účes, ktorý je skutočne pôsobivý!

Páči sa vám tento bob? Pozrite sa na tieto krásne dlhé obrátené boby.

Obrátený bob s čeľusťou pre ženy nad 60 rokov

Obrátený bob s čeľusťou pre ženy nad 60 rokovBecky Lovell / Instagram

Očarujúce invertované účesy s dĺžkou čeľustí sú trendom práve teraz u žien po 60. Vyskúšajte styling v plážových vlnách s bočnou časťou pre ešte mladší a svieži vzhľad. Vďaka zúženejším a operenejším vrstvám môže pôsobiť aj lichotivo a elegantne.

Krátky obrátený Bob pre staršie ženy

Krátky obrátený bob pre staršie ženyHolli Plog / Instagram

Krátke invertované účesy Bob sú moderné a elegantné. Pre tento strih bobu po bradu bol trochu oholený zozadu a potom bol textúrovaný vrch vlasov, aby mal hladšiu zmes..

Mali by ste pochopiť, že je to kratší účes a bude potrebovať oveľa väčšiu údržbu.

Kratšie boby je potrebné robiť každých šesť týždňov, aby si udržali tvar. Tiež pri obľúbených účesoch bob nie je možné vlasy zopnúť, takže by ste mali byť pripravené mať vlasy stále otvorené..

Tento šikmý obrátený bob štýl je ideálny pre všetky tvárové funkcie, okrem niekoho s veľmi malým obvodom tváre. Je to spôsobené tým, že uhly geometrického bobu zakryjú boky tváre a čeľuste. Ak tak urobíte, tvár bude vyzerať ešte menšia.

Edgy obrátený Bob s ofinou

Hranatý obrátený bob s ofinouKrysta Wimer / Instagram

Spárujte prevrátený bob s ofinou s farbou vlasov inšpirovanou pádom a získajte zábavný a funky vzhľad.

Na úpravu vášho bobu stačí hrubé vysušenie a pridanie trochy spreja na textúru.

Ak máte veľmi jemné, rovné vlasy, pridaná textúra v bobu umožní vašim vlasom padať a pohybovať sa, ako chcete, bez nadmerného stylingu..

Ak máte veľmi husté, hrubé alebo kučeravé vlasy, budete chcieť moderné štýly obráteného bobu rozhýbať inak. Ráno môžete viac bojovať, pretože stylingu venujete viac času, aby ste dosiahli rovnaký efekt ako niekto s jemnými, rovnými vlasmi. Tento bob s ofinou vám pomôže vyhnúť sa nevyhnutnému súloži, ktoré proces vyrastania zahŕňa.

Máte radi tento štýl? Tu nájdete viac obrátených bobov s ofinou, ktoré si môžete pozrieť!

Štruktúrovaný inverzný strih Bob s dĺžkou na krk a vrstvami

Textúrovaný obrátený bob strih s dĺžkou krkuMelissa Zimmerman / Instagram

Je to skvelý príklad moderných vrstvených obrátených bobových strihov, ktoré ženy tak milujú.

Tento obrátený bob na dĺžku krku je obľúbenou voľbou, ktorá vyzerá úžasne s hladším aj rovnejším štýlom, ako aj s kučeravejším alebo štruktúrovanejším štýlom.

Ak uvažujete o tomto nádhernom bobovi, nezabudnite, že ide o účes s vysokou údržbou. Aby to vyzeralo fantasticky, musíte si vlasy každý deň upravovať. Budete tiež chcieť udržiavať pravidelné obruby, aby zachovali tvar strihu. Toto určite nie je ideálny štýl, ak ste žena „umývania a nosenia“.

Elegantný obrátený Bob pohľad zozadu

Prevrátený bob pohľad zozaduNacir Cabelos / Instagram

Ak hľadáte elegantný obrátený bob radu A, potom je to ono. Ostré čisté čiary na tomto pohľade zozadu sú pôsobivé. Je to hladký a jednoduchý hnedý bob strih, ale stále má svoj okraj.

Takmer všetky účesy bob môžu byť štylizované kučeravé alebo rovné. Ak máte kučeravé vlasy, dá to trocha práce s ich uhladením. Majte preto na pamäti, že ráno budete musieť zrejme stráviť trochu viac času jeho vyhladzovaním!

Tento obrátený štýl je skvelý pre okrúhle tvary tváre, pretože pomáha predĺžiť tvár. Ak máte dlhší tvar tváre, možno budete chcieť odbočiť od invertovaného účesu bob a namiesto toho sa rozhodnúť pre klasický bob po bradu.

Obrátený krátky vrstvený bob s bočnými nárazmi

Prevrátený vrstvený bob s bočnou ofinouElisabeth Leão / Instagram

Vrstvený obrátený bob s bočnými ofinami a vrstvami funguje veľmi dobre so štruktúrou drobnej kosti a hrubými zámkami.

Tento vrstvený strih je vynikajúcim bobom pre všetky typy vlasov. Dámam s jemnými vlasmi však krátke vrstvy na obrátenom bobu dodajú väčší objem.

Obrátený strih bobu má nízke nároky na údržbu. Aby bola zachovaná sviežosť strihu a farby, navštevujte svoj salón každé 4-6 týždňov!

Vlnitý obrátený Bob strih holiaci strojček pre prírodné hnedé zámky

Vlnitý obrátený Bob strih holiaci strojček pre prírodné hnedé zámkyEmily Hillen / Instagram

Tento vlnitý strih bobu bol vykonaný pomocou holiaceho strojčeka na vrstvenie vlasov. Požiadajte svojho stylistu, aby najskôr vytvoril úplný obrys tupého bobu a potom choďte do vnútra strihu a urobte rozbité vrstvy. Zvážte pridanie pekných bočných rán do tohto bobu na dokončenie štýlu.

Je to perfektný typ bobového účesu pre ženy, ktoré milujú vyniknúť. Noste ho prirodzený alebo upravený a natočený. Vyžadujú sa dva klasické štýly, tupý bob a skladaný bob, a moderným otočením ich vytvoríte pútavý obrátený tupý bob..

Obrátený účes Bob po uši

Účes bobu s obráteným uchomMila Kryshchykhina / Instagram

Tento štýlový bob je zúžený a prevrátený pre ženy, ktoré chcú vyzerať nervózne, ale zároveň chcú účes s nízkymi nárokmi na údržbu. To pod dĺžkou ucha a okrajmi ideálne ladí s mäkkými, šikmými tvárami tohto čierneho bobového účesu. Zvýšte pohyb takto zúženého obráteného bobového strihu vytvorením niekoľkých kučier.

Vrstvený obrátený Bob pre okrúhlu tvár

Vrstvený obrátený bob pre okrúhly tvar tváreAlison Richardsová / Instagram

Toto je zakorenený, vanilkovo huňatý obrátený bob. Prevrátený vrstvený bob v kombinácii s blond farbou vlasov ide skvele, ak je účesu rovný a uhladený. Dá sa tiež jazzovať pomocou niekoľkých kučier/vĺn pomocou produktov.

Na úpravu tohto vrstveného obráteného strihu použite vyrovnávaciu žehličku. Použite hrebeň so širokými zubami, aby ste získali hranatý a štruktúrovaný vzhľad chlpatého bobu.

Vyskúšajte sprej na suchú textúru Kendra č. 6, sprej na lesk Kendra a potom lak na vlasy Kendra na objem #25, aby ste držali výnimočný vzhľad dlhého vrstveného obráteného bobu.

Chlpatý dĺžka po plecia prevrátený Bob

Chlpatý obrátený strih bobu po ramenáCarolynn Judd / Instagram

Chlpatý bob po plecia je v súčasnej dobe jedným z najžiadanejších účesov.

Najlepšie na obrátených strihoch je, že môžu zvýšiť objem v oblasti koruny a chrbta. To poskytne ilúziu dlhšieho predku. Vezmite si napríklad tento „medzi“ bobom.

Obrátené boky pre prirodzene kučeravé vlasy by mali byť strihané dlhšie, ako je požadovaná dĺžka. Je to spôsobené tým, že keď je sušený a zvinutý, obrátený kučeravý lob bude kratší. Rovnaké pravidlá platia aj pre ženy s hrubšími a hrubšími vlasmi. Mäkké vrstvenie cez chrbát tiež pomôže pridať objem a textúru.

Kučeravý obrátený Bob pre hrubé vlasy

Kučeravý obrátený bob pre husté vlasyMallory Musson / Instagram

Tento báječný kučeravý bob pre kučeravé vlasy je perfektný, ak máte pevné prirodzené kučery. Modelka na fotografii má strih v tvare A, ktorý je jemný a ženský. Predné vrstvy tohto stredne obráteného účesu mu dodávajú perfektný objem, ak máte tmavé, husté vlasy.

Auburn Stredne obrátený bob účes pre ženy nad 40 rokov

Auburn stredne obrátený bob účes pre ženy po 40 -tkeAshley Beecková / Instagram

Populárny stredne obrátený bob účes bude mať cez spodok trochu textúry. Pridanie teplej červenej farby na vlasy do tohto áčkového bobu je perfektné na jesenné alebo zimné obdobie.

Ak ste žena, ktorej účesom je chvost, tento ležérny bob nie je pre vás.

Ak máte prirodzene rovné vlasy, tento stredne dlhý invertovaný bob účes bude vyzerať skvele.

Choppy Invertovaný Bob pre tenké vlasy a krehké ofiny

Choppy Invertovaný Bob pre tenké vlasy s chúlostivou ofinouRachel Lott / Instagram

Tento trhaný obrátený bob s ofinou a vrstvami je perfektný strih vlasov pre ženy s tenkými vlasmi. Vytvorila ho majiteľka a stylistka Rachel Lottová z Queensbury, NY.

“Tento strih holiaci strojček a jemne trhaný bob účes majú textúru a sú vzdušné s chrumkavou ofinou.” Má odstránenie hmotnosti, ktoré umožňuje objem v koreni a pohyb v interiéri. Navyše, ofina je ponechaná dostatočne dlho na to, aby ste si v prípade potreby vytvorili štýl opereného bobu, “vysvetľuje Lott.

Lott odporúča, aby dĺžka holeného bobu bola nad základňou krku a ramien. “Akonáhle vlasy zlomia rameno, tvar bobu sa zdá, že sa úplne zmení.” Svoju rolu pri prispôsobení strihu, aby vám najviac vyhovoval, bude hrať aj samotná dĺžka tváre a krku, “uvádza.

Celkovo je to všestranný trhaný obrátený bob, ktorý je možné sušiť na vzduchu soľným sprejom. Sprej rozohrá prirodzenú textúru vlasov. Môžete ho tiež vyfúknuť hladko pomocou oleja alebo krému, aby ste dosiahli leštenejší pocit.

Na doplnenie rovnejších vlasov Lott navrhuje sprej na zahustenie. “To poskytne určitý zdvih v koreni.” Ďalej pridajte ľahký texturizačný lak na vlasy, aby ste otriasli hotovým štýlom! “

Tmavohnedý Bob s miernou inverziou

tmavohnedý bob s miernym prevrátenímInstagram @oliviaantonhairstylist

Ako štylizovať obráteného Boba

  1. Pridajte do svojich mokrých vlasov objemový produkt.
  2. Fénujte sprejom na ochranu pred teplom.
  3. Pomocou plochej žehličky ako prútika natočte každú časť vlasov a niekoľko sekúnd ich podržte.
  4. Naneste svetlý lak na vlasy.

About the author