46 najpozoruhodnejších účesov Bob s ofinou pre čerstvú premenu

Bob s ofinou je akýkoľvek strih bobu spojený s okrajom. Existuje mnoho typov bobov, ktoré sa dokonale hodia k ofine. Patrí sem lalok, naskladaný, uhlový, A-čkový, tupý, obrátený a ďalšie. Dlhé, krátke, vrstvené, textúrované – pre každý tvar tváre a typ vlasov existuje doslova nádherný bob. Pridajte k zmesi sladkú súpravu ofiny a máte jeden hot look! Ak hľadáte báječný nový účes, tu je niekoľko zmyselných bobov s ofinou, ktoré vás inšpirujú.

Veľkolepý stredný bob s ofinou

Veľkolepý stredný bob s ofinouInstagram @hirohair

Účesy Bob s ofinou môžu lichotiť takmer akémukoľvek tvaru tváre. Pri tomto strihu je tvár o niečo dlhšia, takže pridanie dlhšej ofiny jej pomôže lepšie ju orámovať. Navyše, všetka táto textúra a vrstvy z neho robia skutočne nádherný stredný bob.

Bezchybný vrstvený bob so strapcami

bezchybný vrstvený bob so zákazmiInstagram @suzygrifa

Tento vrstvený bob s ofinou je super roztomilý. Upravte ho vrstvami a hladkými okrajmi, aby ste dosiahli pozoruhodnú povrchovú úpravu.

Obrátený Bob so Swept Bangs

Obrátený Bob s bočnými nárazmiInstagram @alex.moiseeva

Všetky uhly tohto jednoduchého a pekne obráteného bobu s bočnými ofinami vám ponúkajú toľko rozmerov spredu dozadu. Pridajte niektoré detské svetlá, aby ste kládli väčší dôraz na tieto vrstvené strihy.

Úžasný krátkovrstvový bob s ofinou

krátky vrstvený bob s ofinouInstagram @thebangsbabe

Dokonale vrstvený bob s ofinou, ktorý otáča hlavou, je perfektný, ak chcete pred dlhou tvárou alebo čelom skryť určitú dĺžku..

Swing Bob s ofinou

blond hojdačka bob s ofinouInstagram @betoizeppi

Toto je hojdačka s ofinou. Aby sme boli konkrétnejší, plná Betty ofina. Tento elegantný vzhľad od stylistu Beta Izeppiho patrí k jeho obľúbeným!

Horúci dlhý bob s rozlúčenými ranami

horúci dlhý bob s oddelenou ofinouInstagram @demetriusschool

Jedná sa o veľmi elegantný vrstvený dlhý bob s bočnými nárazmi. Najlepšia časť na ňom je ľahkosť a pohyb, ktorý poskytuje, a jeho všestrannosť.

To zvýrazní tváre a čeľusť a predĺži krk, vďaka čomu bude v lete zoštíhľujúci a lichotivý elegantný vzhľad. Ak zvažujete tento strih, dôkladne sa poraďte so svojim stylistom a užite si tento svieži letný look!

Prirodzene kučeravý Bob s ofinou

Prirodzene kučeravý Bob s ofinouInstagram @dianamunozhair

Q&Autorka štýlu, Diana Munoz

Hairstylist @ Dolce Vita Salon v Orlande, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Rozvíjali sme to z pixie. Je zvyknutá robiť veľa zábavných farieb, ale je veľmi elegantná. Teraz, s dlhšími vlasmi, som sa chcel uistiť, že strih je silný, výpovedný strih pre jej osobnosť. Elegantné do práce, ale stále majú náskok.

Má odstupňovaný bobový účes s ofinou a obrátenými vrstvami v korune. Chcel som silu na obvode, ale tiež rozbiť vrstvy, aby som získal objem a rovnováhu.

Farbil som ju Tigi Copyright Color – tri diely 55/22 a jednu časť 4, s 20v aktivátorom, ktorý som vybral pre svoj cieľový odtieň a krytie šedej. Korene som potom strategicky vyčesal a potom použil 30 gramov/00 našej série leskov s 5 gramami 55/22 a 5/6 s 8,5 -voltovým aktivátorom na prašnú ružu na zvyšku vlasov..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skvelý pre husté kučeravé vlasy, pretože je silný a vyvážený. Po obvode sa zvyšuje hmotnosť, ale má aj vrstvy na rozloženie hmotnosti, ktoré pomáhajú vizuálne vyvážiť vzhľad..

Ofina jej pomohla otvoriť tvár, takže jej tvár sa nestratila vo vlasoch. Na jej korene som použil penu na zahustenie Oribe a na kontrolu Bumble and Bumble’s Don’t Blow It a prirodzený konečný výsledok sušený na vzduchu..

Krásne naskladaný Bob s ofinou

Krásne naskladaný Bob s ofinouInstagram @balayandbake

Q&Autor so štýlom, Crystal Hilbert

Kaderník & Vizážista @ Blevins & Co. Kadernícky salón v Monroe, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je krátky a drzý, po bradu skladaný bob s ofinou. Urobili sme jej celkovú červenú farbu (pre zábavu bola živšia ako jej prirodzená), pridali sme zvýraznenie pre kontrast a stmavili jej základňu kvôli hĺbke..

Milujem, ako kontrast farby ukazuje textúru a vrstvy tohto strihu. Vyzerá to prežité, zábavné a sexy, ale stále profesionálne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je veľmi univerzálny. Funguje skvele s rovnými alebo prirodzene kučeravými vlasmi. Dodá vám objem, bude pôsobiť hustejšie a vyžaduje oveľa menej stylingu. Ak máte uponáhľaný životný štýl a chcete urobiť veľký chop, choďte s týmto drzým účesom.

👉 Pozrite sa na viac skladaných účesov a účesov Bob.

Francúzsky Bob s ofinou

francúzsky bob s účesom s ofinouInstagram @rushhairwatford

Jedná sa o moderný francúzsky bob s ofinou. Má celkom pevný obvod, ktorý je jemne prerušený bodovým rezaním.

Dve najlepšie veci na tomto strihu sú, ako nízke nároky na údržbu a že jej ofina je prispôsobená tak, aby vyhovovala jej štýlu.

Tento štýl vyzerá najlepšie fénovaný hladký s miernym ohybom na koncoch. Je ideálny pre rovné vlasy alebo vlasy s jemnými vlnkami. Funguje to takmer s každým tvarom tváre, čím je však tvar tváre zaoblenejší, tým väčšia dĺžka by mala byť ponechaná k tvári.

Ofiny sú prispôsobené jednotlivcovi. Tento krátky štýl nie je pre ľudí, ktorí si radi upravujú vlasy.

Textúrovaný Bob s ofinou

Textúrovaný bob s ofinouInstagram @brianaguilarhair

Skúste štruktúrovaný bob s ofinou. Tento vzhľad má silný obvod, ktorý bol strihaný kvôli hmotnosti a spárovaný s povrchovými vrstvami, aby v rámci účesu poskytol veľa zábavného pohybu..

Tento vzhľad je taký zábavný a super nenáročný na údržbu. Prechod na účes s ofinou je jednoduchý spôsob, ako zmeniť celý svoj vzhľad. Upraviť tento účes je veľmi jednoduché pre každú ženu, ktorá sa chce umyť a ísť.

Použitím iba niekoľkých kľúčových produktov môže tento účes vyzerať perfektne rozstrapatený s malým úsilím. Výrobkom, ktorý by sa dal použiť na tento účes, by bol This Is A Dry Texturizing Spray od Davines. Ľahké držanie vytvára chaotický vzhľad a vôňu si zamilujete!

Perfektný Bob s ofinou pre jemné vlasy

perfektný bob s ofinou pre jemné vlasyInstagram @hairpin_me_down85

Pre mňa je tento bob účes s ofinou pomerne súčasnou klasikou. Má silné, čisté línie a zaujímavú ofinu, ktorá dopĺňa jej krásnu hranatú tvár!

Tento vzhľad je ideálny pre ženu, ktorej nevadí malá údržba potrebná na údržbu vlasov, ako aj pre niekoho s rovnou až vlnitou textúrou. Na to, aby bol nádherný, nevyžaduje veľa tepelných úprav!

Váš najlepší priateľ bude ľahké sérum na vlasy, keď je mokré, a suchý texturizer, keď sú vlasy suché.

Moderný Bob so strednými nárazmi

moderný bob so strednou časťou ofinyInstagram @leventkilic0

Tento štýl je kombináciou moderného a klasického. Textúrovaná ofina rámujúca tvár je huňatá a moderná. Spodok má klasický tupý strih a vďaka tupej línii jej tvár ožíva.

Tento vzhľad odporúčam každej módnej žene. Tupý bob sa perfektne kombinuje s módou 70., 80. a 90. rokov, čo znamená, že je navrhnutý tak, aby kládol dôraz na oblečenie..

Pink Lob Dreams

Účes Pink Lob DreamsInstagram @hairbyjessbash

Q&Autorka štýlu, Jess Basham

Hair Artist @ Heatwave Salon v Ridgecrest, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako nervózny textúrovaný lob s plným okrajom. Bavilo ma vytvárať tento vzhľad so svojim klientom! Dala mi voľnú ruku nad farbou aj dizajnom.

Odstrihli sme jej päť palcov z vlasov a bola to jej vôbec prvá rana! Táto farba bola trojitým procesom a medzi tým bolo mnoho ošetrení, takže každý, kto zvažuje tento vzhľad, musí vedieť, že nejde o nič rýchle..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Navrhujem mať pri procese zdvíhania trpezlivosť a porozumieť údržbe potrebnej pre farbu, a najmä pre ofinu. Správne výrobky domácej starostlivosti sú tiež absolútne nevyhnutné!

Upravil som jej vlasy pomocou Redken Velvet Gelatin 07, Redken Satinwear 04 a Redken Iron Shape 11, potom som skončil s Sebastian Shaper Plus. Na vytvorenie jej vĺn som použil aj 1-palcovú žehličku.

Mod stredná časť Bob so závesmi

Blond bob s ofinou s ofinouInstagram @hairbykaitlynbrown

Tento módny lob s ofinou na záclony je zábavný a nervózny spôsob, ako nosiť kratší štýl! Je ideálny pre ženy, ktoré premýšľajú o ofine, ale nechcú sa angažovať.

Moja rada je zostať na dlhšej strane a ofinu si pomaly vziať kratšie, ako si zvyknete mať niečo okolo tváre. Musia byť štylizované, aby im poskytli tento vzhľad, ale aj na tie lenivé dni ležali pekne!

Ak chcete vytvoriť štýl, vyfukujte ofinu na záclone tak, že ju nasmerujete tak, aby ste ju vyleteli, a pomocou 1 1/4-palcovej kulmy pridáte textúrované vlny. Veľa textúry je kľúčové, takže akýkoľvek produkt, ktorý dodá vlasom drsnosť, je najlepší. Na mokré vlasy používam sprej s morskou soľou a veľa vlasov, keď sú vlasy suché!

Elegantný Bob s ofinou pre tmavú pleť

Elegantný Bob s ofinou pre tmavú pleťInstagram @saloncyan

Q&Autor štýlu: Jagoda Hall

Majiteľ / kreatívny riaditeľ @ Salón azúrový v centre Londýna, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vytvorili sme tento elegantný, moderný bob s viacrozmernými tónmi moka. Páči sa mi, ako ofina upriamuje pozornosť na jej oči a stavbu kostí, zatiaľ čo farba ohrieva tón jej pokožky.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri tomto štýle je potrebné mať na pamäti, že ráno si bude vyžadovať určitý styling sušičom vlasov a/alebo žehličkou. Množstvo stylingu závisí od prirodzenej textúry klienta, ale nemusí to byť pre vaše osobnosti „umyte a choďte“.

Pokiaľ ide o tvar tváre, NIE JE to najvhodnejšie pre ľudí s kratšími tvárami (okrúhly alebo štvorcový), pretože by to mohlo tvár zavrieť..

Rám na tvár s dlhým bobom a okrajmi

tvár tvarujúca dlhý bob s ofinouInstagram @katieminalga.hair

Tento vzhľad je textúrovaný dlhý bob s ofinou, ktorá ohraničuje tvár a je veľmi univerzálny.

Tento štýl sa odporúča ženám, ktoré majú rovný alebo vlnitý prirodzený typ vlasov, alebo klientke, ktorá chce predĺžiť svoj tvar tváre. Tento štýl je možné narovnať, natočiť alebo ponechať prirodzenej štruktúre vlasov, aby ste si ho mohli umyť a ísť.

Vďaka strihu v obrátenom štýle je dĺžka zachovaná vpredu, aby k tejto dĺžke upútala vaše oči. Tento strih je odporúčaný dámam, ktoré chcú byť trendy, a pritom nenáročné na údržbu.

Vlnitý bob s ofinou na blond vlasoch

Vlnitý bob s ofinou na blond vlasochInstagram @jacquicubitthair

Q&Autor so štýlom, Jacqui Cubitt

Majiteľ @ Jacqui Cubitt Hair na pláži Mermaid Beach v Austrálii

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vlnitý strih bobu s ofinou opisujem ako krásu bez námahy. Moja obľúbená vec na nej je, že je jednoduchá a bezstarostná! Môžete ho upraviť tak, aby vyzeral leštený a dokončený, alebo ho môžete upravovať tak, aby vyzeral rozcuchane a bez námahy. Ofina skutočne dotvára vzhľad.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Tento vzhľad je veľmi nízky na údržbu a nevyžaduje takmer žiadne používanie produktu. Použite dobrý šampón a kondicionér spárovaný s prípravkom a dotykom spreja s morskou soľou a tento vzhľad bude úplný..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je taký univerzálny a bude vyhovovať mnohým rôznym ľuďom, od mladej modelky insta po matku, ktorá chce trochu štýlu bez všetkej driny.

Tupý lob s rozbitými strapcami

Tupý lob s roztrieštenými strapcamiInstagram @ayhanonluel

Jedná sa o tupý lalok s mäkkými, roztrieštenými strapcami. Milujem kontrast jemného a šumivého vedľa tupého a hranatého.

Na pohyblivú, ale definovanú textúru použite Údolie smrti R+Co v koreňoch a na koncoch. Ak chcete oddeliť ofinu, použite spálňu Kevina Murphyho. Vlasy, zvierajúce malé časti jej okrajov, zatiaľ čo ich striekate na miesto.

Bob strih s touto ofinou je skvelý pre srdcové a oválne tváre a buď rovné, alebo mierne vlnité vlasy. Ofina môže byť náročná na údržbu, takže tento vzhľad je najlepší pre ženu, ktorej nevadí prísť každé dva až tri týždne na úpravu ofiny.

Sladký krátky bob s ofinou

sladký krátky bob s ofinouInstagram @ciprianvaidahair

Uvažujte o krátkom bobu s rovnou ofinou a vlasmi, ktoré sa po stranách a vpredu trochu predĺžia.

Účes upravte tak, že ho budete česať rovno dopredu, kým nebude úplne suchý. Buď sušte na vzduchu (ak máte mierne vlnité vlasy), alebo si ostatné vlasy osušte rukami a dokončite štetcom pre hladkosť..

Texturovaný promovaný bob s ofinou

Texturovaný promovaný Bob s Wispy BangsInstagram @__ korunovaný.vernosť

Q&Autor so štýlom, Estefan King

Institute @ Aveda Institute South Florida vo Fort Lauderdale, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o odstupňovaný bob s jemnou ofinou a množstvom textúry. Moja obľúbená časť tohto bobu je, že vyžaduje veľmi minimálny styling a je ideálna pre ženy a mužov s rušným životným štýlom. Jedná sa o účes s veľmi nízkou údržbou.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

V tomto modeli sme použili voľnú ruku (Aveda’s Daily Hair Repair) na ochranu integrity vlasov pred predchádzajúcimi farbiacimi službami. Pred strihaním som jej to tiež naniesla na vlasy, pretože sa zdvojnásobuje ako strihacie mlieko. Na objem som použil ľahkú penu (Aveda’s Phomollient). V kombinácii s dennou opravou vlasov poskytuje perfektné hladké vypadávanie!

Na záver sme použili pomádu (Aveda’s Anti Humectant), aby vlasy získali lesk a chránili ich pred vlhkosťou..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Účesy Bob s ofinou sú skvelé pre ľudí, ktorí hľadajú zmenu, ale nechcú veľa starostlivosti. To však závisí aj od štruktúry vašich vlasov. Pre moje kučeravé/výstredné dievčatá sa tento strih zmení na zúžené afro/kučery v závislosti od tesnosti vašej textúry, ale je to skvelý vzhľad. Pre moje vlnité/rovné textúry je to dobré pre dievča, ktoré sa nechce každý deň upravovať. Skvelý vzhľad môžete dosiahnuť prirodzenou vlnou alebo rovnými vlasmi na štruktúrovaných boboch.

Verím tiež, že väčšinu zrážok je možné prispôsobiť tvaru tváre danej osoby. Úlohou stylistu je pomôcť vám určiť, či je tento štýl úplne vhodný alebo nie.

Blond pop

Tento asymetrický strih bobu so zospodu odvážnej blondínky zospodu a cez bočné ofiny je super trendový, ale dá sa ľahko stiahnuť v akejkoľvek kancelárii!

asymetrický-bob-s-ofinouŠtýl Becky Bennettovej, Salón Elon, Marietta, GA

Ako štýl:

 1. Stylingový krém naneste na vlhké vlasy a rozčešte, aby ste zaistili rovnomerné nasýtenie.
 2. Vyfúkajte suché vlasy pomocou plochej kefy. Uistite sa, že okraj smeruje na zvolenú stranu.
 3. Po zaschnutí použite na uhladenie končekov žehličku nastavenú na najnižšiu teplotu pre váš typ vlasov (360 stupňov pre farbené vlasy)..
 4. V prípade potreby naneste malé množstvo stylingového krému alebo oleja na hladké vlasy.

Odporúčané produkty:

Skvelý uhladzujúci krém nezaťaží vlasy, ale pomôže ich vyhladiť a zjemniť ľahkým držaním. Moje obľúbené je Pravanino modelové správanie.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Sebavedomé krásky s tvárou v tvare srdca nosia tento vzhľad najlepšie, zatiaľ čo vlasy so strednou až jemnou hrúbkou a rovné až vlnité vám uľahčia úpravu..

Tip:

Ak vám blondínka nepukne dostatočne, vyskúšajte niektorú z farieb dúhy! Fialový, modrý, ružový, modrozelený alebo akýkoľvek pastelový alebo neónový odtieň by mohol fungovať aj s týmto strihom a štýlom.

Rovnako dobré ako zlato

Butter Blonde Bob with BangsInstagram @tiah.maria_rinsdhair

Maslová zlatistá blondína vytvára odvážny, ale jemný vzhľad, ktorý je ideálny pre svetlejšie tóny pleti. Vzhľad spolu s tupou ofinou a bobom predstavuje úplnú ukážku.

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste stredne silný gél.
 2. Vyfénujte vlasy pomocou veľkej okrúhlej alebo plochej kefy a pri sušení uhlaďte konce.
 3. Ak je to potrebné, vyhlaďte pomocou žehličky všetky konce a ofinu.
 4. Na dokončenie vzhľadu naneste vyhladzovací olej.

Odporúčané produkty:

Skúste Biolage Agave Nectar Control Gel. Poskytuje mäkké, dotykové držanie a ovláda kučeravosť.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

V tomto tupom bobu vyzerajú skvele srdcové, diamantové a oválne tvary tváre, zatiaľ čo vlasy so strednou hustotou a prirodzene rovné vlasy uľahčia obnovu tohto vzhľadu..

Tip:

Menej je viac s profesionálnymi stylingovými výrobkami. Vždy začnite s menším počtom produktov a v prípade potreby pridajte viac, než aby ste toho skončili príliš a aby sa vám vlasy upravovali ťažšie.

Wispy Fringe

Účes Bob s jemnými strapcamiInstagram @jess_stanski_hair

Mäkké, chrumkavé strapce lemujú tento tmavý vzhľad. Tváre v tvare srdca nosia tento vzhľad najlepšie, zatiaľ čo vlasy s jemnou textúrou a prirodzene rovné sú najlepšie na obnovu tohto vzhľadu. Aj keď vaše vlasy nie sú jemné, stále môžete dosiahnuť tento vzhľad. Vymeňte namiesto toho zahusťovací krém za vyrovnávací a po fénovaní všetko vyžehlite.

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste zahusťovací krém.
 2. Fénujte vlasy po častiach pomocou stredne okrúhlej kefy. Na ofinu však stačí použiť odvzdušňovaciu kefu.
 3. Hladkou žehličkou vyhlaďte všetky konce alebo ofinu.
 4. Dokončite vzhľad ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Skúste Matrix Blow Out Big Queen, aby ste jemným vlasom dodali objem a telo.

Odvážne s Blunt Bangs

Blondínka s tupou ofinouInstagram @rocknrulos

Tento vzhľad netreba predstavovať! Platinová blond, odtieň, odvážna ofina a vrstvy jej dodávajú výrazný vzhľad, ktorý je možné skrotiť na denné nosenie a hrať večer..

Ako štýl:

 1. Kým sú vlasy ešte vlhké, naneste stredne silný gél zmiešaný s texturizačným krémom.
 2. Vyfénujte vlasy bez kefy a pri sušení ich posúvajte rôznymi smermi. Akonáhle sú takmer suché, prepnite na používanie odvetrávanej kefy na sušenie ofiny a vlasov okolo tváre.
 3. Suché vlasy zamlžte sprejom na textúru.
 4. Rovnou žehličkou dodáte rôznym kúskom tupý vzhľad vrátane ofiny.
 5. Pomocou pasty zovrite konce a oddeľte vrstvy.

Odporúčané produkty:

Skvelý sprej na textúru, ktorý je možné vrstviť, aby lepšie držal, je Invisible Control spoločnosti Pravana. Môže byť použitý mokrý alebo suchý na vytvorenie všetkých druhov štruktúrovaných vzhľadov.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento odvážny vzhľad môže nosiť akýkoľvek tvar tváre, zatiaľ čo vlasy so strednou až silnou textúrou a prirodzene rovné vlasy je najľahšie obnoviť..

Tip:

Tento strih vyzerá úžasne s akýmkoľvek odtieňom farby vlasov, takže ak žiarivé farby nie sú vašou vecou, ​​je to v poriadku. Napriek tomu vyskúšajte tento strih!

Jasná hojdačka

Tento hojdací bob s tupou ofinou je skvelým spôsobom, ako zahrať prirodzene rovné vlasy. Bonusom je pridanie niekoľkých jasných kúskov okolo tváre!

hojdačka-bob-s-tupými ofinamiŠtýl Robin Cook, Makeup Candice Holloway, Salón Tangles, Wichita Falls, TX

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste vyrovnávací krém.
 2. Vyfúkajte suché vlasy po častiach pomocou plochej kefy a uhlaďte vlasy smerom nadol a smerom k tvári.
 3. Pomocou najnižšieho nastavenia teploty pre váš typ vlasov uhlaďte vlasy a ofinu žehličkou.
 4. Dokončite vzhľad lesklým sprejom, len dbajte na to, aby ste ho pri striekaní nedržali príliš blízko vlasov.

Odporúčané produkty:

Lesklé spreje sú báječným výrobkom, ktorý môžete mať vo svojom arzenáli. Vyskúšajte lesklý sprej VIVIDS spoločnosti Pravana. Má obrovské dávky opaľovacích krémov na ochranu vlasov a nádherne vonia!

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Rovné zámky, ktoré sú stredne silné až hrubé, najlepšie nosia tento hojdací bob, zatiaľ čo srdcové, okrúhle a hranaté tvary tváre vyzerajú v tomto štýle báječne.

Tip:

Clip-in predlžovanie vlasov môže pomôcť vytvoriť nový vzhľad pri každom použití. Zoberte si niekoľko v rôznych farbách, aby ste vytvorili dúhu, alebo len jednu farbu na nosenie cez víkendy, ak práca neumožňuje módne farby.

Tvár zarámovaná

rámovanie tváre bob s ofinou a purpurovými melírmiInstagram @komb.me

Odvážny obrys rámujúci vašu tvár môže priniesť všetky vaše najlepšie vlastnosti. Tento vzhľad najlepšie nosia srdcové tvary tváre, zatiaľ čo vlasy, ktoré je možné narovnať a majú strednú až hustú textúru, sú ideálne na vytvorenie tohto ultra rovného štýlu..

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste vyrovnávací krém a prečešte ho, aby ste ho rovnomerne rozotreli.
 2. Vlasy vyfúkajte po častiach plochým štetcom, zatočte a vyhlaďte pramene.
 3. Hneď ako sú vlasy úplne suché, žehličku začnite žehliť po častiach zozadu. Pri práci pripnite všetky vlasy, ktoré vám nežehlí.
 4. Dokončite ľahkým vlasovým olejom pre lesk a kontrolu nad krepatením.

Plážové vlny

Mäkké vlny inšpirované plážou v kombinácii s krásnymi blonďavými vrstvami a bočnou ofinou predstavujú skvelý ľahký vzhľad.

bob-účes-s-plážovými vlnamiŠtýl Nicole Roberts, Salón Elon, Marietta, GA

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste sprej s morskou soľou.
 2. Vlasy česajte do sucha, alebo použite difuzér.
 3. Veľkou valcovou kulmou alebo prútikom omotajte časti vlasov začínajúce v strede a natáčajúce sa takmer po konce. Striedajte smery svojich vĺn, aby vášmu štýlu dodali tento zažitý vzhľad.
 4. Naneste prášok na textúry na ruky a rozotrite do vlasov, aby poskytli oddelenie a extra textúru.

Odporúčané produkty:

Som posadnutý Pravanovým životom v prášku. Poskytuje najúžasnejšiu textúru a objem. Naneste do rúk a mierne pracujte, aby sa zmenil na svetlú pomádu. Po nanesení produktu sa zmení na jemný prášok a na pokožke hlavy nikdy nezaschne.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Srdce, okrúhle a oválne tvary tváre túto jemnú vlnu krásne nosia. Vlasy, ktoré sú jemné až stredne hrubé a prirodzene vlnité alebo rovné, dobre pôsobia na obnovu tohto vzhľadu.

Tip:

Skvelá kulma je kľúčom k dosiahnutiu krásnych kučier, ktoré vydržia. Pozrite sa na niekoľko v Ulte alebo na vaše miestne kozmetické potreby a potom si pozrite online recenzie a nájdite tú správnu žehličku pre vás.

Vlnitý klasický bob s ofinou

vlnitý klasický bob s ofinouInstagram @pogitail

Jednoduchý a klasický, tento bob s jemnou ofinou, vám ponúka triedu a náročnosť v každom veku.

Na styling použite modelové správanie Pravany. Je to fantastický vyhladzujúci krém, ktorý dodáva hladkosť, lesk a ľahké držanie.

Jemné až stredne štruktúrované vlasy, ktoré sú rovné až vlnité, sú skvelým východiskovým bodom k obnoveniu tohto štýlu. Srdiečko a oválne tváre vyzerajú dobre.

Leštený elegantný bob s úplnými nárazmi

leštený uhladený bob s plnou ofinouInstagram @hirohair

Tento ultra-elegantný a leštený vzhľad nie je len hračkou na štýl, ale vyzerá úžasne aj s perfektnou plnou ofinou..

Použitie Pravana’s Detail Shine a Define Wax je pre tento elegantný štýl perfektné. Trochu ide kus cesty a vo vode rozpustný vzorec sa ľahko vymýva a nikdy nevzniká.

Tento vzhľad najlepšie nosia srdcové a oválne tvary tváre, zatiaľ čo na úpravu účesu sa najlepšie hodia vlasy so strednou hustotou a prirodzene rovné vlasy.

Tečúce vrstvy

blond bob s vrstvami pre staršie ženyInstagram @megan.knight.hair

Tento bob účes ponúka lichotivé vrstvy a nádhernú bočnú ranu.

Tento vrstevnatý vzhľad môže nosiť akýkoľvek tvar tváre, zatiaľ čo stredne dlhé až jemné vlasy vám tento vzhľad veľmi uľahčia.

Fringe Bob s textúrou

textúrovaný bob s tupými strapcamiInstagram @lady_panda_kun

Tu je populárna variácia klasického bobu. Toto môže byť jeden z najobľúbenejších štýlov s nízkou údržbou! Prispôsobenie bobu podpisovým okrajom určite urobí vyhlásenie. Styling je kľúčom k tomu, aby tento vzhľad vyzeral podľa vás.

Conundrum Paste od Unite je všestranná stylingová pomôcka, ktorá funguje ako pasta/vosk/krém, všetko zmiešané v jedno. Tento vzhľad funguje dobre na všetkých tvaroch tváre. Jemnejšie typy vlasov môžu chcieť použiť o niečo menej prípravku, aby sa vyhli plochým vlasom.

Bob s mäkkou textúrou

bob s jemnou textúrou a ofinouInstagram @xanderlyn_salon

Vrstvenie v tomto vzhľade je vhodné na budovanie objemu a tvaru v štýle. Je to nadčasový štýl, ktorý funguje dobre pre všetky vekové skupiny.

Tento vzhľad bude fungovať dobre s väčšinou všetkých tvarov tváre. Strih môže fungovať najlepšie pre tých s jemnejšími vlasmi, ktorí hľadajú objem.

Docela blond Bob s ofinou

pekný blond bob s ofinouInstagram @room97creative

Tento roztomilý letný bob s čerstvou ofinou by nebol dokonalejší bez tohto svetlého blond odtieňa. Na rovných zdravých vlasoch môžu blondínky vyzerať hladko a žiarivo ako tieto očarujúce ofiny.

Retro bábika

retro krátky francúzsky bob účesInstagram @causing_hysterica

Táto retro kráska je zmesou sladkosti a drzosti! Tento francúzsky bob predvádza moderný elegantný štýl s ofinou.

Pokiaľ ide o styling, Aquage’s Molding Mega Gel má fantastické držanie bez toho, aby bol lepkavý alebo šupinatý. Na uhladenie tohto štýlu použite Wax Works Paula Mitchella.

Pri aplikácii stylingových prípravkov na vlasy začnite s menším množstvom, aby ste si vlasy nepreťažili. V prípade potreby pridajte ďalší produkt.

Krásny bob po plecia s ofinou

Krásny bob po plecia s ofinouInstagram @hairbyashleyflores

Takáto sladká vata, ktorá je tak príjemná pre oči, potrebuje veľa TLC, aby si udržala farbu. Jemné vrstvy a textúra spolu s hrubými tupými okrajmi dotvárajú tento roztomilý vzhľad, ktorý sa hodí k akémukoľvek tvaru tváre a dodáva vám dávku dôvery..

Ostrý Bob radu A s ofinou

Ostrý Bob radu A s ofinouInstagram @kristenverley

Q&Autorka štýlu, Kristen Verley

Hairstylist @ Hair Od Kristen Verley v Elm Grove, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to elegantný uhol bob s ofinou. Je to čisté a klasické. Milujem, že má skryté tajomstvo a že sa dá nosiť hladko alebo s určitou textúrou, takže je veľmi univerzálny.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je veľmi jednoduché ich upraviť, takže je to skvelé pre ženy, ktoré nemajú veľa času na úpravu vlasov. Je skvelý pre všetky typy vlasov a väčšinu tvarov tváre. Šikmý bob je nadčasový, vždy vo veľkom štýle a na väčšine ľudí vyzerá skvele! Milujem používať malý BB krém z AG vlasov a potom ho jemne vyfúkať pomocou okrúhlej kefy!

Foxy Brown

Textúra, vrstvy, bočné ofiny … čo viac si môžete priať? V tomto krásnom hnedom bobu budete určite vyzerať „foxy“.

Foxy Brown Flyaway Layers Foxy Brown Flyaway Layers Pohľad zozadu

Ako štýl:

 1. Na čisté, vlhké vlasy naneste texturizačný krém.
 2. Fénujte prstami.
 3. Akonáhle sú vlasy úplne suché, naneste na celú hlavu ľahký fixačný sprej.
 4. Vezmite si žehličku a začnite prevracať náhodné kúsky vlasov.
 5. Akonáhle dosiahnete požadovaný štýl, vezmite si veľké množstvo pomády a prechádzajte vyklopenými kúskami. To udrží štýl na mieste a zvýrazní textúru.

Odporúčané produkty:

Pravana’s Twist Fiber Paste sa ľahko používa a vydrží celý deň a noc.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento strih a štýl je vhodný pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Tip:

Tento vzhľad nemusí byť dokonale upravený. Čím viac neodpustených, tým lepšie! Pri tomto strihu požiadajte svojho stylistu o veľa textúry.

Medená bohyňa

Tento štýlový bob má taký krásny tvar so svetlými vrstvami a mäkkými strapcami. Jasná, medená farba dodáva tomuto klasickému tvaru trochu extra pizzz.

Medená bohyňa hladká gaštanová Bob Medená bohyňa hladká gaštanová Bob zúžený chrbát

Ako štýl:

 1. Na čisté, vlhké vlasy naneste objemovú penu.
 2. Vyfúkajte pomocou malej okrúhlej kefy. Suchá ofina najskôr vpred. Uistite sa, že zvyšok vlasov vysušíte pohybom nadol. To vám dodá objem a hladkosť, vďaka ktorým je tento štýl taký krásny.
 3. Spustite vyhladzovacou žehličkou cez vlasy, aby ste kutikulu skutočne zavreli. To zabezpečí maximálny lesk.
 4. Dokončite ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Hydrowhip divokého zázvoru Awapuhi Paula Mitchella je fantastická. Vonia úžasne a poskytuje mäkké, pružné držanie. Dokončite vzhľad finišovacím sprejom Aquage.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Ak máte oválnu, srdcovú alebo štvorcovú tvár, tento strih je pre vás ako stvorený. Vďaka tomuto strihu a štýlu bude každý s jemnými alebo tenkými vlasmi pôsobiť hrubšie a plnšie.

Tip:

Na udržanie živosti tejto oranžovej farby použite šampón a kondicionér na ochranu farby. Pri tomto strihu požiadajte svojho stylistu o jemné vrstvy.

Zametanie stredne obráteného vrstveného boba

Toto je úžasný štýl pre odvážnu fashionistku! Toto malé číslo je obľúbenou variáciou skladaného bobu. Dôraz sa tu kladie na kontrast od dlhšieho vpredu k kratšiemu vzadu, ktorý vytvára stredne obrátený bob s vrstvami.

Obrátený vrstvený Bob so zametacím okrajomŠtýl Amber McClain, The Cut Barbershop, Fort Walton Beach, FL Obrátený vrstvený bob so zametajúcou okrajovou stranouŠtýl Amber McClain, The Cut Barbershop, Fort Walton Beach, FL

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste stylingový krém a uhladzujúce sérum.
 2. Vyfénujte vlasy okrúhlou kefou, pracujte smerom dozadu.
 3. Rozčesajte vlasy v smere časti.
 4. Dokončite leskom.

Odporúčané produkty:

SEVEN Luxury Haircare je nová značka na trhu a ich najobľúbenejší produkt sa volá Diamond. Diamond je vynikajúce stylingové sérum s intenzívnym leskom a hydratačnými vlastnosťami, ktoré zanecháva vlasy hodvábne jemné a hebké.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad funguje dobre na všetkých tvaroch tváre. Jemnejšie typy vlasov môžu chcieť použiť objemový výrobok, aby sa vyhli plochým vlasom.

Tip:

Je to skvelý vzhľad pre hustejšie a kučeravejšie typy vlasov, ktoré chcú vzhľad „umyť a ísť“.

Elegantný bob s prízvukom

Jedná sa o veľmi čistý a moderný vzhľad so zákrutom na okraji. Malý farebný pop je jemný a vyniká veľmi roztomilým spôsobom. Mohlo by to byť konzervatívne potešenie davu, ako aj pohľad na módu vpred.

Elegantný Bob s ofinou s prízvukomŠtýl od Shontelise Crutch, Fabstylez vlasy & Braid Studio, Columbia, SC Elegantný bob s okrajovou stranou s prízvukomŠtýl od Shontelise Crutch, Fabstylez vlasy & Braid Studio, Columbia, SC

Ako štýl:

 1. Na vlhké vlasy naneste stylingový krém a sprej chrániaci teplo.
 2. Vlasy vyfénujte do hladka. Rozčesajte vlasy v smere časti.
 3. Ploché železné vlasy hladké.
 4. Žehlite oblasť ofinou vo zvislých častiach, pričom sa vráťte späť, aby ste vytvorili ťah.
 5. Dokončite lesklým výrobkom,

Odporúčané produkty:

Stylingová línia Keratin Complex má lesklý sprej, aký nemá názov Thermo Shine. Je to ľahký sprej s množstvom vzdušného lesku, ktorý tiež chráni vlasy pred poškodením teplom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento vzhľad funguje dobre na všetkých tvaroch tváre. Jemnejšie typy vlasov môžu chcieť použiť o niečo menej prípravku, aby sa vyhli tvorbe.

Rubínovo červená

Tento krásny bob bezpochyby vzbudzuje pozornosť. Vďaka rubínovo červeným svetlám strategicky umiestneným v okrajoch a okolo tváre je tento jemne vrstvený bob ohromujúci..

Ruby Red Smooth Bob účesy s ofinouŠtýl Benity Edwardsovej, Školy Kennetha Shulera, Columbia, SC

Ako štýl:

 1. Počnúc čistými, mokrými vlasmi naneste do korunky koreňový zdvihák, ktorý dodá určitý objem. Potom naneste vyhladzujúce sérum začínajúce na koncoch. Pomôže to urýchliť dobu sušenia a zabrániť krepovateniu pri sušení.
 2. Sušiť v častiach začínajúcich od spodnej časti. Na spodnú časť vlasov použite malú lopatkovú kefu, pričom ako vodítko použite krivku hlavy. Potiahnutím vlasov zo strany na stranu počas sušenia dosiahnete rovnosť v spodnej časti bez objemu
 3. Keď sa pohybujete hore, začnite používať malú až stredne veľkú okrúhlu kefu. Vezmite okrúhlu kefu a vytiahnite časti vlasov z korienka von. To vám dodá objem a uhladí vlasy.
 4. Keď sú vlasy úplne suché, naneste primerané množstvo leštiaceho krému, vmasírujte do rúk a rozotrite vlasy, aby ste im dodali lesk a lesk..
 5. Doplňte tento krásny štýl ľahkým lakom na vlasy.

Odporúčané produkty:

Uvidíte, že vám odporučím veľa produktov Aquage, pretože fungujú! Na zvýšenie hlasitosti použite ich povznášajúcu penu. Vyhladzujúce sérum, ktoré používam takmer na každého, je Silkening Oil. Dokončite ich ošetrujúcim krémom a detailom.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Je to taký univerzálny štýl pre každý tvar tváre. Tento typ strihu a štýlu by som odporučil pre normálne až jemné vlasy, pretože dodá objem a pohyb.

Tip:

Požiadajte svojho stylistu, aby vám do vlasov umiestnil červené svetlá. Ak sa chcete zamerať na zvýraznenie očí, nechajte ich sústrediť umiestnenie o niečo ťažšie na okraji a okolo tváre..

Peek-A-Boo dieťa

Komplimenty s týmito peck-a-boo bangmi neprestanú! S tupými hranami, vykrojenými okrajmi a teplým medeným odtieňom z vás bude určite vyžarovať sebavedomie.

Prezrite si asymetrické ofiny s Bobovým účesomŠtýl od Krista Feiste

Ako štýl:

 1. Štvrtinové množstvo vyrovnávacieho gélu naneste na vlhké, uterákom vysušené vlasy.
 2. Pomocou malej až strednej kefy na lopatky začnite sušiť vlasy, začínajúc ofinou.
 3. Ofinu vyčešte a vyfúkajte. Ak máte vpredu nejaké výstrihy, odporúčam zobrať si kefu a pri sušení pohybovať ofinou dozadu v opačnom smere. Pomôže to dostať ten „náraz“ z tresku a pomôže im ľahnúť si.
 4. Potom, čo sú vlasy 100% suché, pomocou žehličky zalepte kutikulu a získajte tak sexy, lesklý vzhľad.
 5. Počnúc malými časťami v spodnej časti použite sprej na ochranu pred teplom. Nastriekajte asi šesť palcov od vlasov. Nechcete nasýtiť prameň.
 6. Plochou žehličkou prechádzajte od korienkov po konce a každou sekciou prechádzajte maximálne dvakrát. Nechcete si spáliť alebo poškodiť vlasy!
 7. Po dokončení vyhladzovania vlasov dodajte definícii ľahkú pomádu.

Odporúčané produkty:

Straight Works Paula Mitchella je pre tento štýl ideálny. Najlepší sprej na ochranu pred teplom, aký som kedy použil, je Aquage’s Beyond Shine. Je ultra ľahký, takže nezanecháva na vlasoch mastné zvyšky. Pravana’s Detail Shine & Define je vynikajúca pomáda na uhladenie odletujúcich pruhov a dodanie výrazu tomuto ostrému strihu.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl je vhodný pre okrúhle a oválne tvary tváre. Tento strih a štýl by mohol rockovať akýkoľvek typ vlasov. Môže pridať váhu tenkým, jemným vlasom alebo minimalizovať hmotnosť hustých, hrubých vlasov.

Tip:

Dajte svojmu stylistovi vedieť, že chcete, aby vám ofina ostrihala šikmo. Keď idete od krátkeho k dlhému, ofina začne krátko nad vašim obočím, postupne sa na druhej strane predlžuje.

Dlho vrstvený Bob s ofinou

dlhý vrstvený bob s účesom s ofinouInstagram @misstifferz

S niekoľkými jemnými zvýrazneniami a jemne štruktúrovanou ofinou je tento dlhý vrstvený bob s ofinou taký klasický, ako prichádzajú.

Tento úžasný štýl funguje najlepšie na okrúhlych, oválnych a srdcových tvárach. S týmto strihom a štýlom pracujú všetky typy vlasov.

Keď žiadate svojho stylistu o tento strih, požiadajte o dlhé vrstvy, ktoré sú na koncoch tupo strihané a jemne textúrované ofiny..

Koketná ofina

Prekvapivý pop farieb dodáva tomuto bobu s dĺžkou po bradu trochu šmrncu. Spolu s bočným, koketným okrajom je tento štýl dostatočne prepracovaný do kancelárie, ale dostatočne drzý na večer..

Flirty Fringe Blond Bob Bob Účes vlnitý strihŠtýl od Rhiannon Merchant, Salón Elon, Marietta, GA Flirty Fringe Blonde vlnitý Bob účes bočný pohľadŠtýl od Rhiannon Merchant, Salón Elon, Marietta, GA

Ako štýl:

 1. Kým sú vlasy ešte vlhké, naneste na korienky objemový sprej.
 2. Vyfúkajte pomocou stredne veľkej okrúhlej kefy.
 3. Sekcia vlasov vypnutá. Začnite v spodnej časti, pri sušení vlňte vlasy pod okrúhlou kefou.
 4. Vezmite veľkú časť z oblasti ofiny a pri sušení ju zaguľatte späť smerom k temenu okrúhlej kefy. Vďaka tomu bude vpredu pekné a jemné preklopenie bez toho, aby vyzeralo ako zvinutie.
 5. Dokončite lakom na vlasy so stredným držaním.

Odporúčané produkty:

Volumizing Tonic a Brilliant Medium Hold Spray od Avedy sú vynikajúce nástroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť tento štýl. Milujem keramické okrúhle kefy od Cricket. Nechytajú ani neťahajú vlasy a poskytujú pekný leštený vzhľad.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento štýl je ideálny pre všetky tvary tváre a typy vlasov.

Tip:

Požiadajte svojho stylistu o bob po bradu s dlhými vrstvami. Pre ofinu požiadajte o dlhší bočný ráz. Ak máte radi farbu, ktorá v bangu presvitá, požiadajte o niekoľko kúskov na pohľad akejkoľvek farby, ktoré si prajete!

Pastelová princezná

Táto pastelová blondínka je čerešnička na torte. To robí z tohto základného komba bob a ofiny serióznu zátku!

Pastelový účes princeznej Bob s ofinouŠtýl od Shantell Nunez, Salón Elon, Marietta, GA Pastelový účes princeznej Bobovej s ofinou zozaduŠtýl od Shantell Nunez, Salón Elon, Marietta, GA

Ako štýl:

 1. Na čisté, vlhké vlasy naneste vyrovnávací krém.
 2. Fénujte malou až stredne veľkou lopatkovou kefou.
 3. Akonáhle sú vlasy úplne suché, môžete prejsť hladkou žehličkou, aby ste skrotili všetky zatúlané vlasy.
 4. Na množstvo detailov a lesku použite veľké množstvo veľmi ľahkej pomády v pomere desať centov.

Odporúčané produkty:

Milujem BeHave od Biomega pre vyhladzujúci elixír. Má krémovú konzistenciu, krásne vonia a vyhladzuje kutikulu pre rovný, hodvábny povrch. Ak chcete vlasom dodať lesk a oddelenie, použite Biomega’s Text Me. Je poddajný, ľahký a veľmi ľahko sa s ním pracuje.

Najlepší tvar tváre a typ vlasov:

Tento strih a štýl fungujú najlepšie pre okrúhle a oválne tvary tváre. Ak máte jemné alebo riedke vlasy, tento strih vám dodá požadovanú plnosť.

Tip:

Požiadajte svojho stylistu o tupý strih s malým množstvom vrstiev v spodnej časti.

Krásny tupý Bob s ofinou

krásny tupý bob s účesom s ofinouInstagram @idolamilano_corsovercelli

Pri výbere ďalšieho účesu sa rozhodnite pre krásny tupý bob s ofinou.

Na úpravu štýlu použite marocký olej. Je to skvelý produkt, ktorý môžete použiť na mokré aj suché vlasy. Plochá kefa s kančími štetinami je perfektná vyhladzovacia kefa a Denman je skvelá.

Táto konkrétna dĺžka bobu je ideálna pre oválne, dlhé a hranaté tváre. Vzhľad tiež funguje skvele so všetkými typmi vlasov.

About the author