46 roztomilých vlnitých účesov Bob, ktoré sa dajú ľahko upravovať

Chcete sa zrútiť a vlniť sa v prúde do nového štýlu? Ak vy, vlnitý bob musí byť na vrchole vášho zoznamu účesov, ktoré môžete vyskúšať. Vlnité boby sú strih dámskych bobov, ktorý je upravený do vĺn pomocou nástrojov na tepelný styling. Často označované ako plážové vlny, môžete urobiť akýkoľvek typ krátkeho bobu vlnitého. Kto by nemiloval dokonale neodhalenú pohovku, ktorej štýl je veľmi jednoduchý? Uchopte teda svoje textúrne nástroje a výrobky na penetráciu a pripravte sa na jazdu na vlnách!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie vlnitých bobových účesov a účesov!

Rozkošný skladaný vlnitý bob

Rozkošný skladaný vlnitý bobInstagram @headmastersreading

Táto zmes mokka tónov na textúrovanom asymetrickom bobe od stylistky Chloe je moderným poňatím klasického súloženia. Ak hľadáte jednoduché vlnité účesy, tento bezstarostný a vstávajúci štýl je práve pre vás.!

Messy Bob for Wavier Curly Hair

Chaotický bob pre vlnitejšie kučeravé vlasyInstagram @alexandrmaslovsky

Ak chcete dosiahnuť strapatý bob pre vlnitejšie kučeravé vlasy, špecialista na kučeravé vlasy by bol ideálnym stylistom na vyskúšanie. Požiadajte stylistu o jemné dlhé vrstvy a textúrovanie, aby vytvorili strapatý vzhľad. Štýl s balzamom Evo’s Liquid Rollers a difúzny s nízkym teplom. Pomocou 1 “valcovej kulmy definujte kučery okolo tváre. Dokončite vzhľad lakom na vlasy Oribe Superfine.

Rozstrapkaný lalok rez s Ombre

Rozstrapatený vlnitý lob rez s ombreInstagram @sarahgabriella_hair

Rozstrapatený strih lobov s ombre balayage je dokonalým jarným trendom. Je to svetlé a vzdušné. Lob môže byť štylizovaný rovný alebo vlnitý, do polovičného chvosta alebo dolu, pretože ilúzia, že vlasy sú oveľa dlhšie. Vlnité laloky môžu pomôcť vlasom človeka dorásť bez toho, aby vyzerali, že by to bol trápny účes.

Dlhý blond vlnitý Bob

Účes s dlhým blond vlnitým bobomInstagram @cocolocks_

Nosenie dlhého blonďavého vlnitého bobu je jedným zo spôsobov, ako vytvoriť väčšiu plnosť, keď sa vlasy cítia tenké a šnúrkové. Vlny bez námahy vytvárajú pekný dievčenský vzhľad. Vyskúšajte v lete balayage alebo melíry, aby ste vytvorili rozmer a textúru. Skúste Kristin Ess Dry Finish Pracovný textúrny sprej, ktorý dodá objem a udrží krásne kučery.

Bob s Deep Side Part a Waves

Bob s Deep Side Part a WavesInstagram @daynapurcellhair

Bob s hlbokou bočnou časťou a vlnami je vhodný pre dámy s jemnými vlasmi, ktoré sú unavené z ochabnutých a plochých prameňov. Stylistka Dayna Purcel z Floridy vytvorila tento nádherný krátky účes s tupým strihom. Je to perfektný strih, ktorý si môžete vziať, ak vás už unavujú vlasy ochabnuté a ploché.

“Tupým rezaním dna sa budete cítiť sviežo a husto.” Pridal som mierny uhol pre rám tváre, pričom pri zvinutí došlo k určitému odrazu, “hovorí Purcel.

Na napodobnenie voľných vĺn Purcel odporúča použiť 1 ″ žehličku, konce však vynechajte. Potom naneste Bedhead Afterparty na lesk a textúru.

Vlnitý bob po čeľusť

Vlnitý bob po čeľusťInstagram @jonesandpayne

Rozstrapatené vlny v krátkom strihu bob vytvárajú ilúziu šírky, vďaka ktorej sú perfektné pre dlhé a podlhovasté tváre. Čerstvý tupý strih na vlnitom strihu bobov by tiež pomohol vytvoriť kratšiu fasádu tváre a poskytol by vám super štýlový vzhľad.

Bob po krk s chaotickým vlnitým štýlom

Bob po krk s vlnamiInstagram @theshawness

Tento trendový letný vlnitý bobový účes je ideálny pre dámy s okrúhlou alebo oválnou tvárou, pretože textúra a vlny bez námahy majú väčšinou zoštíhľujúci efekt. Vlnité pramene tečúce do oblasti krku sú skvelé na rámovanie tváre.

Elegantná blondínka s vlnitými vlasmi

Elegantná blondínka s vlnitými vlasmiInstagram @midgebit

Ideálny strapatý plážový bob, ktorý by si mal vytvoriť každý, kto hľadá svieži letný vzhľad. Detské svetlá na maslových blond prameňoch dodávajú tomuto bobu potrebnú hĺbku a textúru. Zmena vlnitej textúry môže vytvoriť variácie tohto bobu.

Jedná sa o jemné a prírodné maslové blond odlesky s tupým textúrovaným „lobom“ alebo dlhým bobom. Vytvorila ju senior stylistka Molly Stickle z Sherwood Park, AB. “Najlepšia vec na tomto bobovi je, ako všestranný môže byť strih.” Stočený, rovný, napoly hore, je to zábavné a koketné, “hovorí Stickle.

“Nebojte sa ostrihať si vlasy a kývať na krátke účesy,” dodáva. “Dievčatá sa často schovávajú za vlasy a neuvedomujú si, že roztomilý a moderný kratší strih môže vášmu imidžu uberať roky.”

Pozoruhodný vlnitý bob po bradu

Pozoruhodný vlnitý bob po braduInstagram @mollybstylin

Jedná sa o krátky bob s textúrou, ktorý je tiež „vlasmi do spálne“ alebo „vlnami hlavy postele“. Tento vlnitý bob po bradu bol vytvorený majiteľkou a vedúcou stylistkou Molly Boyd z Carlsbad, CA.

Pre tento bob po dĺžku brady Boyd hovorí, že jeho najväčšou silou sú vnútorné vrstvy, ktoré sú narezané holiacim strojčekom, aby poskytli objem a textúrované odlesky bez toho, aby vyzerali nasekané, so zväzkom ťažkých vlnitých vrstiev na vonkajšej strane vlasov..

“Ak miluješ tento štruktúrovaný bob účes, investuj do prútika alebo kulmy.” Nájdite si stylistu, ktorý vás naučí používať vhodné výrobky pre váš typ vlasov, a buďte ochotná navštíviť účes každých 7-8 týždňov, “dodáva Boyd..

“Toto je štýlový bob, takže je dôležité mať asi 30 minút ráno na štýl,” dodáva. “S niektorými suchými šampónmi alebo sprejmi na suchú textúru však môžete tieto vlnité vrstvené vlasy niekoľko dní kývať.”

Stredne vrstvený bob radu A s vlnami

Stredne vrstvený bob radu A s vlnamiInstagram @darcibrownbeauty01

Expertná stylistka a majiteľka Darci Brown z Ogden, UT vytvorila tento zábavný vrstvený vlnitý bob! “Tento bob je perfektný, ak chcete niečo s pohybom a textúrou, bez toho, aby ste mali príliš veľa vrstiev.” Tento žiletkový strih, stredne dlhý bob A-line, je to pravé, “vysvetľuje.

Brown hovorí, že tento strih bobovej vlny na pláži vyzerá skvele pod klobúkom, stiahnutý na okraji a po stranách na cvičenie alebo hotový na letnú svadbu.

Fantastický dlhý bob s prirodzene vyzerajúcimi vlnami

Fantastický dlhý bob s vlnamiInstagram @sjt.artistry

Kaderníčka Samantha Thomas z Calgary, AB vytvorila tento zažitý elegantný bob. “Je to štruktúrované a moderné, ale napriek tomu vyzerá veľmi ľahko s mäkkými vlnitými zámkami,” opisuje.

“Nepreceňujte vlnité textúrované strihy bobov,” dodáva Thomas. “Vďaka niektorým jednoduchým vlnám zmiešaným s vašou prirodzenou textúrou je styling rýchly a ľahký.” Samotný účes by mal prácu urobiť za vás. “

Čeľusťový krátky blonďavý bob s plážovými vlnami

Čeľusťový bob s plážovými vlnamiInstagram @hairbykellip

Nemáte radi všestrannosť tohto bobového účesu? Autorka štýlu Kelli Petersonová zo San Francisca, CA to robí! “Môžete ho nosiť rovný alebo vlnitý a zvýraznenie je urobené s tieňovým koreňom, takže rast je zmiešaný a prirodzený,” vysvetľuje..

Pokiaľ ide o styling, Peterson jednoducho povie: „Bavte sa s tým! Môžete pridať malý bočný oplet alebo vytiahnuť vrchnú časť do malého vrchného uzla! To, že máš krátke vlasy, neznamená, že im nemôžeš dodať zábavnú osobnosť! “

Vlnité boby môžu poskytnúť väčšiu vizuálnu príťažlivosť! Ak máte vo vlasoch prirodzenú vlnu, bolo by to skvelé na leto. Letné a vlnité vlasy sa perfektne kombinujú. “Stačí pridať nejaký produkt a nechať ho vysušiť na vzduchu,” dodáva.

Vlnitý vrstvený účes Bob

Vlnitý vrstvený účes BobInstagram @tegs_shaghair

Neformálny vlnitý vrstvený bob môže fungovať pre ženu s jemnými až hustými vlasmi. Váš strapatý bob môže byť vrstvený niekoľkými spôsobmi, aby sa zvýšil objem a pohyb. Môže tiež znížiť hmotnosť vlasov, aby sa zvýšila vlnitá textúra, maximalizácia vlasov pre perfektný vlnitý strih.

Vlnitá ucho Bob

Zvlnená dĺžka ucha BobInstagram @louiblunthair

Stylistka a koloristka Luisa Arribas z Londýna vo Veľkej Británii vytvorila tento stočený bob štýl. “Tento bob sa ľahko upravuje, pretože vyzerá dobre ako v rovných vlasoch, tak aj v kučeravých vlasoch,” hovorí Arribas.

“Ak máte veľmi husté vlasy, bolo by to najlepšie, pretože prirodzene získate pekný objem bez toho, aby ste si ich museli upravovať.” Tiež, ak sú vaše vlasy jemné, na koncoch by nevyzerali chlpaté, ale budú sa cítiť plnšie, “vysvetľuje.

Môžete ho nechať prirodzene uschnúť alebo niektoré vlnité pramene/pramene zvýrazniť kulmou. Ak sú vlasy vlnité, môžete ich nechať prirodzene uschnúť a naniesť sprej s morskou soľou, inak po natočení pridajte sprej na textúru.

Strihaný strapatý vlnitý bob

Chlpatý vlnitý bob s ofinouInstagram @drethings

Jedná sa o jednorazový huňatý bob s vnútornou textúrou, ktorý zvyšuje prirodzený pohyb vlnitých vlasov.

Ženy s prirodzeným pohybom alebo vlnou, ktoré chcú zmenu z dlhých vlasov na krátke, by mali nad týmto huňatým vlnitým účesom myslieť. Ľahko sa upravuje a hrúbku okrajov je možné zmeniť tak, aby vyhovovala akémukoľvek tvaru tváre.

Produktom na úpravu tohto typu bobov je hydratácia a držanie Orbie Curl Gloss. Dá sa sušiť prirodzene alebo sa tepelne upraví do vlasov. Pre leštenejší štýl môže byť tepelne upravený kliešťom alebo stylingovou žehličkou.

Blond Krátky vlnitý Bob

Blond krátky vlnitý bobInstagram @jennysanmartini

“Tieto krátke vlnité vlasy sú rozmerové a plné tela,” opisuje stylistka Jennifer San Martin z Poway v Kalifornii..

“Je to odstupňovaný, všestranný strih.” Môžete ho nosiť s prírodnou textúrou alebo vo zvlnenom štýle bez námahy. Tento vlnitý blond bob je skutočne lichotivý pre všetky ženy! Vzadu vytvára väčší objem pri zachovaní silného tvaru. Toto je výsledok štruktúrovaného účesu s minimálnym textúrovaním, “dodáva.

Pokiaľ ide o vlny, San Martin navrhuje použiť 1-palcovú kulmu. “Začnite sa natáčať v strede sekcie, rýchlo prejdite každou sekciou a vyhýbajte sa koncom.” Prejdite prstami, aby ste zmäkčili kučery, a potom nastriekajte, “hovorí.

Stredne vlnitý bob s plážovými vlnami

Stredne vlnitý bob s plážovými vlnamiInstagram @tanya_oscaroscargardencity

Riaditeľka štýlu Tanya z Brisbane, QLD, vytvorila tento zábavný a moderný stredný bob účes s vlnitými vlasmi. “Najlepšia vec na tomto stredne vlnitom bobovom účese je, že je všestranný.” Môžete ho nosiť hladký a uhladený alebo strapatý a boho. Aj dĺžka sa môže líšiť, “vysvetľuje.

“Ak zvažujete bob s vlnami, choďte do salónu na konzultáciu, aby vám stylista mohol navrhnúť správnu dĺžku pre váš životný štýl,” hovorí Tanya..

Ak to chcete často upravovať, je dôležité získať správne produkty. “Napríklad by ste chceli kvalitný textúrny sprej, ktorý by vytvoril chaotickejší boho vzhľad.” Ak máte rovné vlasy, budete chcieť vedieť, ako si pomocou stylingového nástroja vytvoriť voľné vlny, “dodáva.

Messy Piece-y vlnitý Bob s purpurovými odleskami

Messy Wavy Bob with Magenta HighlightsInstagram @she_runs_withscissors

Tento textúrovaný asymetrický bob s prírodnou textúrou vytvoril stylista a kolorista Katelynn Kwasniak z Londonderry, NH.

“Pre ženy, ktoré zvažujú bob alebo variáciu tohto štýlu, dajte im vedieť, že je to strih, ktorý potrebuje štýl,” vysvetľuje Kwasniak. “Uistite sa, že vedia nielen to, ako upravovať vlnitý bob, ale aj to, aké výrobky by mali používať.” Chcete byť schopní znovu vytvoriť tento bob doma a byť pri tom pohodlní a sebavedomí. “

Kwasniak hovorí, že vyskúšajte tieto výrobky na úpravu účesu. “Morrocan Oil je vynikajúca ochrana pred teplom a tiež dodáva vlasom skvelý lesk.” Pena alebo zdvíhač koreňov je vynikajúci pre jemnejšie typy vlasov. Používajte penu Amika’s Body Whipped Mousse, pretože je ľahká. Puff.Me Volumizing Cloud Mist tiež dodá veľa textúry a zdvihne, “uvádza.

Dokončovacie výrobky sú kľúčové pre strapaté vlnité účesy! Kwasniakovými výrobkami sú dotykový lak na vlasy Amikas a textúra Kenra’s Texture Taffy..

Hovorí, že všetky ženy môžu vytiahnuť bobový štýl s vlnitou textúrou! “Naozaj to závisí od toho, ako striháte, aby ste zvýraznili alebo skryli určité črty tváre.” Ženy s jemnými aj hustými vlnitými vlasmi, ktoré ľahko strhnú štýl. “

Trendy vlnitý bob po plecia

Trendy vlnitý bob po pleciaInstagram @robyn_styledit

Tento strih bobov pre vlnité vlasy vytvoril hlavný návrhár vlasov Robyn Carter z Columbusu, OH. „Je všestranný a nenáročný na údržbu,“ hovorí Carter.

Skvelé na tomto bobe po plecia je, že ho možno prispôsobiť tvaru tváre každej ženy, štruktúre vlasov. a životný štýl.

Čo sa týka štýlu, Carter hovorí, že ho môžete nosiť rovno, stiahnuť si ho z krku alebo s voľnou vlnou s textúrou, ako je znázornené na obrázku tu..

“Chcete vedieť, ako upraviť vlnitý bob? Pred fénovaním jednoducho použite sprej na textúry a dokončite ho voľnými vlnami vytvorenými žehličkou. Potom skončite lakom na vlasy, ktoré vydrží, “vysvetľuje.

Galaktický vlnitý skladaný Bob

Galaktický vlnitý skladaný BobInstagram @vickynoblitthair

Tento skladaný bob štýl je galaktický s vlajúcimi vlnitými vlasmi! Vytvoril ho stylista a kolorista Vicky Noblitt z Decatur, IN.

“Strihaný a štýlovo tvarovaný šikmý bob je ideálny pre ženy, ktoré chcú urobiť dojem pre krátke účesy, ale napriek tomu majú dĺžku na stiahnutie po stranách alebo na natočenie,” hovorí Noblitt.

Sofistikovaný vlnitý bob s ofinou

Sofistikovaný vlnitý bob s ofinouInstagram @hirohair

Skúste super zmyselný vlnitý bob s ofinou, aby ste rozstrapatené vlasy posunuli na inú úroveň! Bangs on bob pre vlnité vlasy funguje najlepšie na voľnejších vzoroch lokní. Vyzerajú skvele aj keď sú operené. Zakrivením smerom nadol k vonkajšej oblasti očí zdôrazní tieto vlastnosti a zlepší pohyb v tomto chaotickom bobu.

Krátky bob s textúrou so strednou časťou

Krátky bob s textúrou so strednou časťouInstagram @jaimedoeshair

Špecialista na vlasy a farby Jaime Quach z Katy, TX vytvoril tento krátky bob s vlnami. “Je to textúrovaný bob a všestranný. Dá sa nosiť rovno, ale je najlepšie ho upraviť na jemnú vlnu, “hovorí Quach.

Pri úprave tvarovaného vlnitého bobu odporúča spoločnosť Quach vždy začať s tepelnou ochranou bez prestávky, ako napríklad 7 sekúnd od UNITE. “Potom pokračujte s vyfúknutým mliekom.” Najväčším kľúčom k obnove týchto chaotických vĺn je však sprej so suchou textúrou. UNITE má jednu s názvom Texturiza, ktorá je úžasná. Pri kratších vlasoch sa držte 1-palcovej valcovej kulmy, “vysvetľuje.

Boby sú predovšetkým o drzom a dobre vyzerajú na dámach všetkých vekových skupín. Ak chcete byť znovu doma, musíte sa zaviazať, že ich budete pravidelne curlingovať. “A pamätajte, kratšie vlasy nie sú vždy rýchlejšie upravené,” dodáva.

Auburn Sexy Soft Waves na strednom bobovi

Auburn Sexy Soft Waves on a BobInstagram @elisemariehair

Staršia stylistka Elise Alvesová z Oakville, ON vytvorila tento strih bobu s jemnými vlnami. “Nie je to celkom zvinutie, ale o niečo viac ako plážová vlna,” vysvetľuje.

Ďalej hovorí: „Mäkké vlny poskytujú pohyb vo vlasoch. Pretože je trochu tesnejší ako plážová vlna, získate z neho tiež väčšiu životnosť, pretože keď vypadne, zmení sa na plážovú vlnu. “

Alves navrhuje, aby ste vyskúšali Kerastase Creme de la Creme na pridržanie spolu s Nectar Thermique na zvýšenie tepelnej ochrany. Na záver vyskúšajte lak na vlasy Aveda Air Control. “Ak chcete pridať viac tela a textúry, použite suchý šampón Aveda na celé korene,” dodáva.

Vlna dodáva stredným vlasom krásny odraz a dodáva vlasom plnosť a život, o ktorom niekedy majú pocit, že im chýba..

Mierne obrátený Bob s vlnami a záclonovými ofinami

Mierne obrátený Bob s vlnami a záclonovými ofinamiInstagram @wuzzupkarry

Super roztomilý mierne obrátený bob s vlnami a ofinou je tak trendový. Dlhé záclony s oponou vám budú pásť lícne kosti a zdvihnú pocit. Predĺžená dĺžka zoštíhli akúkoľvek šírku. Vylepšite svoj bob účes vlnami pomocou curlingovej paličky a suchého šampónu na textúru.

Dlhý zvlnený obrátený bob s vrstvami

Dlhý zvlnený obrátený bob s vrstvamiInstagram @hair_by_sarah_brophy

Jedná sa o dlhý obrátený bob s dlhými vrstvami vpredu, ktorý je vzadu veľmi naskladaný. Vytvorila ju licencovaná kozmetička Sarah Brophy z Langhorne, PA.

“Najlepšia vec na tomto vlnitom obrátenom bobu s vrstvami je, že existuje textúra, ktorá nevyzerá ako trhaný bob,” hovorí Brophy..

Navrhuje, aby ste na dokončenie ostrihaných bobových účesov použili fénované Kenra’s Perfect Blowout a suchý sprej na textúry..

“Táto vlnitá bobuľa je ideálna pre ženy s hrubými alebo stredne štruktúrovanými vlasmi,” dodáva. “Navyše je ideálny pre vlnité vlasy, ktoré môžu mať vzduchový tvar, alebo rovné vlasy, ktoré je možné fúkať s objemom.”

Vlnitý šikmý bob

Vlnitý šikmý bobInstagram @beckyatstudioallure

Tento vlnitý šikmý bob je známy svojou všestrannosťou! “ Môže byť upravený pomocou štruktúrovaných vĺn, ktoré dodajú modernej atmosfére bez námahy, alebo môže byť navrhnutý tak, aby vyzeral elegantne a klasicky. Je to lichotivé pre toľko typov vlasov a tvarov tváre, “vysvetľuje kaderníčka Rebecca Shirley z Mt Airy, MD..

Na vytvorenie týchto vĺn Shirley hovorí, že má vykonať sušenie v špičke so stredne silnou penou. “Potom sa voľne stočte a dokončite sprejom na textúru, sprejom s morskou soľou alebo texturizačnou pastou.”

Tento strih bobu je ideálny pre rôzne typy vlasov. Môže to byť vlnitý bob pre jemné vlasy s menším počtom vrstiev, aby sa vytvorila silnejšia váha. Pokiaľ ide o husté vlnité vlasy, pridanie ďalších vrstiev a úprava strihu textúrami odľahčí akúkoľvek ťažkosť.

“Je to skvelý štýl umývania a nosenia pre ženy s prirodzene vlnitými vlasmi, ale tiež trvá veľmi málo času, kým ich budete musieť vyfénovať a upraviť,” dodáva..

Textúrovaný Bob s vrstvenými vlnami pre jemné vlasy

Vrstvené vlny pre jemné vlasyInstagram @selenas.styles

Ak sú vaše zámky jemné a hladké, nepremeškajte príležitosť nosiť tento vzhľad! Aby ste sa mohli chváliť štruktúrovanejším štýlom, jedná sa o vrstvené vlny pre vaše jemné vlasy. Teraz ostrihajte svoje brunetové vlasy tam, kde končia pri výstrihu, zapracujte niekoľko vĺn a budete zlaté!

Vrstvené vlny pre jemné vlasy sú trendy a hravé. Tento konkrétny vzhľad vytvorila kaderníčka Selena Caruso z Port Perry, ON. “Pokiaľ ide o laloky, môžete získať mnoho rôznych vzhľadov len podľa toho, ako ich upravíte,” hovorí. “Nemiluješ labky zvlnené textúrou?”

S každým strihom prichádza aj to, ako si vlasy každý deň upravujete. “Lobíky sú skvelé, pretože môžu byť strapaté.” Doslova sa prebuďte a choďte! Alebo si dajte pár minút a vhoďte tam nejaké vlny alebo krém na textúru a choďte, “dodáva.

Moderný dlhý vlnitý bob

Moderný dlhý vlnitý bobInstagram @halleymcgarey

Vďaka objemným vlnám v týchto hustých kučerách je tento dlhý bob taký podmanivý! Dimenzionálny bronzový odtieň v tomto modernom dlhom vlnitom bobu by mohol dodať žiaru celému vášmu vzhľadu.

Tento dlhý vlnitý bob vytvoril kaderník Halley McGarey z Barrie, ON.

Pokiaľ ide o štýl, McGarey hovorí, že používa všetky produkty Bumble a Bumble. “Najprv začnite s prípravkom Prep, ktorý je základným náterom (niečo ako make -up na tvár, ale namiesto toho pre vlasy). Potom použite sérum na ochranu vlasov pred teplom a vlasy hydratujte. Hovorí sa tomu Save the Day.

Po sére použite sprej Surf Foam, ktorý dodá štýlu dlhú životnosť, držanie a textúru. Potom, čo výrobky vstúpia, vlasy vlasy osušte sušičom vlasov a vytvorte vlnu 1-palcovou žehličkou. Vždy striedajte vlny v rôznych smeroch, aby štýl získal pohyb a záujem, “vysvetľuje.

“Doprajte si objem sušičom vlasov a výrobkom a udržujte žehličku na nízkej úrovni, aby ste dosiahli vlny bez námahy,” dodáva McGarey. “Po tom všetkom dokončite sprej na textúru Sumo Spray Wax.”

Pevne verí, že tento vlnitý lob je skutočne jednoduchý štýl, keď ho pochopíte. “Ak používate dobrý šampón, kondicionér a výrobky, mali by ste byť schopní vydržať asi 3-4 dni používania.” Tento strih nie je pre ženy, ktoré si musia väčšinu dňa nosiť vlasy dozadu, pokiaľ vám nevadí, že ich budete mať polovičné. “

Ľahký bob pre husté vlnité vlasy

Ľahký bob pre husté vlnité vlasyInstagram @jessleahhair

Nemohlo byť nadšenejšie vidieť, aké nádherné sú tieto svetelné vlny! Docielite tento svetlý bob pre husté vlnité vlasy začlenením svetlej blond na váš tmavý korienok. Aj keď nosíte kotletu po krk, plážové vlny urobia s vašim úplným štýlom zázraky.

Krásny stredne dlhý vlnitý bob

Krásny stredne dlhý vlnitý bobInstagram @hairandmakeupbyhillary

Toto je nádherný stredne dlhý vlnitý bob na roztavenie bronzovej farby! Plážové vlny, ktoré sa zameriavajú na spodnú polovicu vašich zámkov, budú s trochou textúry vyzerať mimoriadne úžasne.

Ash Blonde Asymetrický vlnitý Bob

Ash Blonde Asymetrický vlnitý BobInstagram @novabrittneyhair

Tento popolavý asymetrický bob, ktorý dobre funguje s jemnými kučerami, stojí za vyskúšanie! Jeho chladný tón bude určite zodpovedať vašej svetlej pleti. Krátke vlnité účesy sú perfektné na hranie s niektorými farbami, skutočne! Upravte svoje vrstvy plážovými vlnami, aby ste získali väčší pohyb.

Vlny po krk na plavovlasom bobovi Blonde

Vlny po krk na účesu BobInstagram @mals.manes

Ďalší inšpiratívny trend odhaliť svoju dimenziu koketne a elegantne! Tieto vlny po krk vytvárajú tvar a pohyb pre mimoriadny štýl. Blond balayage bob nielenže dodáva vášmu vzhľadu živosť, ale ponúka aj orámovanie vašej peknej tváre.

Pletený bob s vlnitou textúrou

Pletený bob s vlnitou textúrouInstagram @ewhairandmakeup

Ak sa chcete pochváliť svojou medovou blondínkou nádherným okrajom, pozrite sa na to! Nechajte si zámky zapletať vlnitou textúrou a začnite pôsobiť výnimočným dojmom. Funguje na väčšinu zrážok, takže bude úžasný, keď budete sedieť priamo na ramenách.

Kaderníčka Emily Willimas z Bristolu vo Veľkej Británii vytvorila tento pletený bob s vlnitou textúrou. “Vlnitý štýl je možné prispôsobiť všetkým tvarom tváre, pričom sa sem tam trochu vráti a upraví,” uvádza..

Williams hovorí, že uistí sa, že vlasy nie sú príliš čisté, pretože plážové vlny aj vrkoče najlepšie fungujú vo vlasoch, v ktorých sa žije jeden alebo dva dni..

“Použite strednú prútik H2D a chyťte náhodné sekcie.” Držte ich na prútiku niekoľko sekúnd, kým ich pustíte. Ak budete vlasy držať niekoľko sekúnd, a nie obvyklých 10 sekúnd, bude to znamenať, že sa vlasy budú viac ohýbať, než natáčať, a chcete zaistiť, aby ste každú časť mávali opačnými smermi, “vysvetľuje..

Tento moderný vlnitý bob môže nosiť takmer každý typ vlasov a tvar tváre. Ak máte okrúhlu tvár, pridajte jej korunu a vráťte jej výšku. Ak máte dlhú tvár, vynechajte chrbtový hrebeň a po stranách pridajte väčšiu šírku tak, že vrkoče skutočne vytiahnete a nie stiahnete späť..

Trhaný Bob s vlnami

Trhaný Bob s vlnamiInstagram @juliphillips

Rozhodnite sa pre trhaný bob s vlnami, ktoré nepresahujú vaše ramená. Takto udržíte tok vo svojich blonďatých zámkoch, aby vyzerali pútavejšie a ľahšie sa udržiavali. Nezabudnite použiť lak na vlasy na objemný vzhľad, ktorý vydrží celý deň.

Vlnité zámky po plecia na hnedom strihu Bob

Vlnité zámky Bob po pleciaInstagram @stolarsky_daniel

Vlnité bobové zámky po ramená dodávajú vášmu vzhľadu elegantný vzhľad. Tiež dodajú vašim prírodným tmavým vlasom viac pohybu a textúry.

Roztomilý krátky vlnitý bob s ofinou

Roztomilý krátky vlnitý bob s ofinouInstagram @chrisjones_hair

Ak máte jemné, tenké vlasy, rozhodnite sa pre tento roztomilý krátky vlnitý bob s ofinou. Tento vlnitý bob pre tenké vlasy sa bude hodiť k vašim tmavým korienkom blond vlasov, aby osviežil vašu kotletu. Vrstvy s textúrou sa môžu zdať suché, preto ich navlhčite maskou na vlasy.

Vlnitý bob s bočnými nárazmi

Vlnitý bob s bočnými nárazmiInstagram @studio237

Tento vlnitý bob po krk s bočnou ofinou je o pôvabe a roztomilosti. Ak máte husté vlasy, rozhodnite sa pre tento šikmý účes a obnovte pohyb. Pukance blond a tmavočervených odtieňov na vašich tmavých vlasoch môžu vytvoriť veľmi nádherný efekt.

Ušite Black Boba s vlnami

Ušite Black Boba s vlnamiInstagram @bflyyexperience

Teraz je načase, aby ste si skákali po vlnitých vlasoch, ktoré vám pijú krk! Dajte tomuto zašitému čiernemu bobu šancu a dodá vášmu vzhľadu pôvab. Nezáleží na tom, či chcete niektoré zámky pripnúť na jednu stranu alebo ich nechať zvlnené a skákacie. V tomto budete stále pôsobiť elegantne!

Bob s textúrou po bradu pre vlnité jemné vlasy

Bob s textúrou po bradu pre vlnité jemné vlasyInstagram @emilyboulinhair

“Milujem sprísnenie spodnej časti, ale ponechanie vrstiev na vrchnom diele-y a dlhých!” zvolá tvorkyňa vzhľadu Emily Boulin. Kaderníčka v Marylande stojí za týmto nádherným textúrovaným bobom pre jemné vlasy. Tvar tohto bobu plus uhly vĺn sú na bode. Nenechajte si ujsť tmavo-zakorenenú blond balayage v tomto zvlnenom bobu po bradu, pretože vďaka tomu je celkom pútavý!

Beachy vlnitý Bob

Beachy vlnitý BobInstagram @lucy_loves_hair

Bez ohľadu na to, či máte udalosť alebo nie, plážový vlnitý bob je tu, aby vám zachránil deň! S bohatým blond odtieňom na vašom tmavom koreni bude evidentný jemný rozmer. Je to farba a štýl, vďaka ktorému tento účes po krk vyzerá krásne.

Vlnitý Pixie Bob

Vlnitý Pixie BobInstagram @rps_salon_durham

Stiahnite si objemný vlnitý účes, aj keď máte kratšiu dĺžku vlasov. Berte tento vlnitý pixie bob ako inšpiráciu. Upravte svoje blond kučery sprejom s morskou soľou, aby ste mali spevnené telo a zvýraznili svoju prirodzenú textúru.

Vlnitý bob pre hrubé vlasy

Vlnitý bob pre hrubé vlasyInstagram @merlenormanlivingston

Neinšpiruje vás to teraz k krátkemu účesu? Tu prichádza perfektný vlnitý bob po krk pre vaše husté vlasy! Vlny na tmavých kučerách sú skvelým nápadom, ako priniesť dramatický objem a tvar.

Vlnitá brunetka Bob Cut

Vlnitá brunetka Bob CutInstagram @green_rose_beauty

Toto je trend, ktorý nikdy nevyjde z módy! Tento vlnitý brunetový strih ponúka štýlovosť, ktorá ladí s vašou eleganciou a zvýrazňuje vaše prirodzené hnedé vlasy. Christina Wang, odborníčka na farbu vlasov z Kalifornie, medzitým vytvorila tradičné melíry. Prírodná väzba „dodala sýtej brunetovej farbe celkovú iskru ľahkosti,“ hovorí.

Bob s vlnami a kučerami

Bob s vlnami a kučeramiInstagram @las_hair

Ešte lepšie stiahnite svoju tmavo zakorenenú, dimenzionálnu blondínku tým, že ju zladíte s krátkym kotletom. Jednou z najlepších ilustrácií je tento krkolomný bob s vlnami a kučerami. Pohyb aj textúra dokonale ukazujú kontrastné tóny vášho odtieňa.

Blond textúrovaný Bob s vlnami

Blond textúrovaný Bob s vlnamiInstagram @cosmetologybykilie

Potrebujete inšpiráciu pre svoju ďalšiu premenu vlasov? Dajte si čerstvú kotletu strednej dĺžky a choďte na tento úchvatný blond bob s textúrami. Obsahuje tmavý koreň, ktorý necháva vaše prirodzené tmavé kučery splynúť, keď vyrastú.

Pixie Bob Podrezanie s vlnitou textúrou

Pixie Bob Podrezaný zvlnenou textúrouInstagram @lizpaintshair

Rozhodne, zažitý vlasový gól! Doprajte tomuto úžasnému pixie bobu punc elegancie s pridanými vlnami. Netradičný strih, ktorý sa kombinuje s rozmernou popolavou blondínkou, totálne udáva trendy.

Bežná mylná predstava o krátkych vlnitých vlasoch je, že môžu mať iba jeden štýl, a to nesprávne! Kaderníčka Liz Hunter z Boca Raton, FL vytvorila tento konkrétny štýl. “Krátky vlnitý účes môže byť veľmi všestranný.” Tento vlnitý vlasový bob môže ísť od nekonvenčného a hravého s tvrdou bočnou časťou k predvedeniu vysokého odpojeného podrezania, alebo sa rozísť uprostred pre konzervatívnejší, ale ostrý bob. Farba je jemná, prirodzená a prežitá, ktorá je dokonale spárovaná s jemnou vlnou štýlu, “vysvetľuje.

Keď zvažujeme pixie bob, ako je tento, Hunter hovorí, že je pripravený štýl a používanie produktu! “Ak máte prirodzene vlnité alebo kučeravé vlasy, produkt je potrebný na vylepšenie a udržanie tohto štýlu.” Ak máte rovné vlasy, budú potrebné vrkoče cez noc alebo horúce nástroje a tiež texturizačné pasty a/alebo spreje. “

Kratšie zrážky vyžadujú menej času na úpravu, ale je potrebné ich upraviť! Tvar tváre je tiež potrebné vziať do úvahy. Takmer každý tvar tváre môže byť doplnený správnym krátkym účesom. “Uistite sa, že máte dôkladnú konzultáciu so svojim stylistom, aby ste sa presvedčili, že tento štýl je pre vás,” dodáva.

About the author