50 roztomilých krátkych bobových účesov a účesov pre ženy v roku 2021

Krátky bob je bob, ktorý je strihaný medzi uchom a tesne nad ramenami. Existujú všetky druhy spôsobov, ako strihať bob na krátke vlasy, vrátane uhlových, odstupňovaných, obrátených, asymetrických a mnohých ďalších. Vďaka množstvu moderných a sviežich záberov si môžete krátke vlasy prispôsobiť tak, aby zodpovedali vašej osobnosti. Bez ohľadu na to, či ste rockerka plná postoja, dievča od vedľa alebo avantgardná udavačka trendov, kratší bob môže byť pre vás skvelým účesom na vyhlásenie. Pozrite sa na tieto inšpiratívne obrázky obľúbených krátkych strihov a účesov!

Krátka galéria účesov Bob

Francúzsky bob po ucho

francúzsky bob po uchoInstagram @erickinvisible

Malý francúzsky bob takto pristane elegantným a elegantným dievčatám, ktoré by nikdy neodišli z domu bez sexi očných liniek a úpravy pier. Napriek tomu na to, aby tento strih fungoval, stačí menej vlasov, objem, ktorý textúra ponúka, je skutočne pôsobivý.

Krátky bob s čeľusťou pre jemné vlasy

čeľusťový krátky bob pre jemné vlasyInstagram @sarabotsfordhair

Tento bob s čeľusťou je založený na silnom geometrickom a disciplinovanom tvare, ale s vrstvami poskytujúcimi textúru a pohyb.

Sila v obvodovej línii zvýrazňuje čeľusť, zatiaľ čo vrstvy sedia na úrovni lícnych kostí, aby vzbudili záujem a aby tvar nevyzeral príliš pevný a ťažký..

Použite nejaký R.&Ľahká pena Co Chiffon pred sušením na zvýšenie pevnosti. Tiež niektorí R.&Pasta Co Control zvýrazní vrstvy a dodá konečný vzhľad.

Jagged Bob pre okrúhle tváre

Krátky zubatý bob pre okrúhle tváreInstagram @kf_hairdesign

Tento bob na krátke vlasy má jemné krátke vrstvy, ktoré najlepšie dopĺňajú okrúhlu tvár. Stredná časť tiež pomáha vyrovnať tvar tváre tým, že vytvára ilúziu predĺženej tváre.

Nádherný Bob pre hrubé vlasy

nádherný bob pre husté vlasyInstagram @forge_studio_az

Nakrájajte vlasy na strapatý bob, aby ste dosiahli ľahký výsledok s menším objemom a textúrou. Tento účes vyzerá úžasne na akýchkoľvek každodenných príležitostných alebo pracovných udalostiach.

Krátky čierny bob s ofinou

Krátky strih bobu s ofinou a čiernou farbou vlasovInstagram @ponysalon

V tomto bezchybnom čiernom, krátkom bobu s ofinou sú konce zvlnené dovnútra, aby sa dosiahol efekt rámu tváre. Táto roztomilá trhaná ofina ešte viac vylepšuje vzhľad pridaním textúry a zaujímavosti.

Q&Autorka štýlu, Corinna Hernandez

Stylista @ Pony Salon v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o žiletkový strih so stredným krkom a odstupňovaním. Táto dievčina má ofinu, ktorá pristane jej tvári – kratšiu a textúrovanejšiu. Tento strih nebol sušený sušičom vlasov štetcom, ale difúzorom a surfovacím sprejom na podporu prirodzeného pohybu a textúry. Táto farba je jej prirodzená – takmer čierna!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý vzhľad pre niekoho, kto rád nosí kratšie vlasy s malými až voľnými vlnami a chce ich nechať vyschnúť na vzduchu pomocou surfového spreja..

Zábavný trhaný bob s hlbokou bočnou časťou

Zábavný a koketný krátky trhaný bob strih s blond melíromInstagram @sunshinehairdesigns_renee

Q&Autorkou štýlu je Renee W Owens

Majiteľ/Stylista/Redken Color Specialist @ Sunshine Hair Designs v Tarboro, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento trhaný krátky strih bobu, ktorý má textúru a hranu, je jedným z mojich obľúbených štýlov. Je to tak univerzálne a môže ísť od rovného a elegantného k rozstrapatenému a štruktúrovanému, ako je to znázornené na obrázku. Je to taký zábavný, koketný bob s hlbokou bočnou časťou, ktorý sa dá ľahko duplikovať doma.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento vzhľad som použil sprejovú penu Kenra Body Boosting Spray a Kenra Blowdry Spray na objem a lesk, potom som ich stočil 1-palcovou žehličkou a konce som nechal rovné, aby som získal výraznejší vzhľad..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento krátky trhaný strih a strih bobu funguje dobre pre väčšinu tvarov tváre a je možné ho tak ľahko upravovať aj doma, čo z neho robí dobrú voľbu takmer pre každého..

Sassy Bob radu A.

Sassy krátky a ostrihaný bob účesInstagram @sierraenglishhair

Q&Autor so štýlom, Sierra English

Hairstylist @ Sierra English Hair in Venice, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je drzý, ale hravejší ako váš tradičný krátky bob do áčka. Obvod je namiesto tupého textúrovaný a interiér je prerezaný, aby sa odstránila nadváha. Môj obľúbený aspekt tohto vzhľadu je skutočnosť, že je skutočne nenáročný na údržbu, a napriek tomu má veľa štýlu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie tohto vzhľadu odporúčam naniesť sprej na telo Kevin Murphy Body Mass na celé mokré vlasy. Tento štýl je možné sušiť na vzduchu alebo drsne sušičom vlasov. Dokončovacie úpravy je možné vykonať pomocou veľkej sudovej kulmy, aj keď tento krok nie je potrebný. Na záver naneste Kevin Murphy Doo Over na svieži a neodlíčený vzhľad, ktorý vydrží celý deň.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih by som odporučil klientovi s nízkou údržbou, ktorý tiež oceňuje štýl a kvalitu. Tento strih je skvelý pre prirodzene vlnité vlasy a malé a/alebo oválne tvary tváre.

Asymetrický Bob

Krátky asymetrický bob strihInstagram @kaitlynmch

Q&Autorka štýlu, Kaitlyn McHarg

Kaderníčka @ Eliane Hair & Kúpele vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento krátky asymetrický bob je aktualizovanou verziou jedného z najklasickejších krátkych bobov všetkých čias.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes Bob je možné prispôsobiť mnohým spôsobom tak, aby vyhovoval rôznym vlasom. V závislosti od šírky tváre môžete buď upútať pozornosť, alebo ju odložiť v závislosti od dĺžky, s ktorou idete. Môžete sa tiež pohrať s vrstvami a textúrou, aby boli vlasy plnšie a tupejšie, alebo nabrať váhu a pridať niekoľko vrstiev alebo rámovanie tváre..

Veľmi krátky vrstvený bob

Veľmi krátky vrstvený bob účesInstagram @udistyles

Q&Autorka štýlu, Audrey Ragan

Hairstylist @ Lunatic Fringe Salon v Franklin, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento veľmi krátky, vrstvený strih bobu je klasického tvaru modernizovaného silnými čipkovanými strapcami. Obvod napodobňuje čeľusť, čo pomáha udržiavať rovnováhu a vizuálnu príťažlivosť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Silné ofiny fungujú dobre na oválne, diamantové a podlhovasté tvary tváre alebo na minimalizáciu výrazného čela. Je ideálny pre rovné až vlnité vlasy, ktoré sú jemné, stredné alebo hrubé.

Na úpravu účesu naneste vyhladzujúce sérum (ako Kerastase Oleo-Relax alebo Paul Mitchell Super Skinny Serum) a krémový gél (ako Bumble and Bumble Styling Creme alebo Kerastase Forme Fatale). Dokončite dotykom stylingovej pasty alebo ílu (ako Bumble and Bumble Thickening Creme Contour alebo SumoClay) pre jemné rozlíšenie a textúru v obvode a okrajoch..

Hranaté, ofiny na rámovanie tváre

Krátky ostrý ostrihaný bob s ofinou, ktorá lemuje tvárInstagram @chellelynn

Q&Autorka štýlu, Chelle Johnson

Workshop Apprentice @ Level v Dallase, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je 50% klasický, 50% výrazný. Milujem, že mikro třesky môžu byť sladké alebo nekvalitné, v závislosti od toho, ako ich štýlujete. Hra s kratšou ofinou je zábavný spôsob, ako bez námahy zmeniť svoj vzhľad, pretože ak vás to omrzí, vyrastú za pár týždňov!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na separáciu a drvinu som použil figurínu R+Co. Milujem letmý pohľad na vrstvy. Je to poddajný produkt, takže vzhľad sa mení, keď sa dotýka vlasov po celý deň.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento kratší bob je skvelý pre niekoho, kto rád zmení svoj vzhľad a nevadí jej upravovať vlasy každý deň.

Povolené Bob

Strihaný bobový účesInstagram @hannahlibbywillis

Táto nádherná práca s krátkou trvanlivosťou dokazuje, že všetko je možné, dokonca aj z rovných vlasov vytvára nádherné prirodzene vyzerajúce kučery. Uistite sa, že každých niekoľko mesiacov navštívite svojho kaderníka na retuš, aby boli vaše kudrlinky živé a krásne.

Flippy Layers

krátky bob s flippy vrstvamiInstagram @alexusestellehair

Nechajte svoj krátky strih bobu odskočiť pridaním mäkkých flippy vrstiev okolo! Využite okamžitý objem, ktorý budete mať, bez toho, aby ste mali vo vlasoch príliš veľkú váhu.

Múdry Bob s dlhým treskom

Krátky múdry bob s dlhou ofinouInstagram @tanyaalyssa_fos

Bezpochyby jeden z lookov, ktoré každý miluje, je tenký bob účes na krátke vlasy, ktorý je ľahší strih a je vhodný pre dámy s hustými vlasmi, ktoré nechcú príliš veľa. Ak sa chcete zamerať na svoje oči a peknú tvár, môžete sa rozhodnúť aj pre dlhé trblietavé ofiny.

Pixie Bob

Krátky pixie bob pre staršie ženyInstagram @baileylanehair

Toto je pozoruhodný rovný, krátky pixie bob, ktorý má textúru s jemnými svetlami pre moderný súlož. Navyše ľahké, krátke trhané vrstvy na koncoch robia celý účes výnimočným.

Krátke cappuccino Bob

Krátke cappuccino bobInstagram @emerson_ferrazoficial

Tento sladký a roztomilý cappuccino bob by najlepšie lichotil teplým tónom pokožky a podlhovastým a oválnym tváram. Strih a farba sú skutočne nenáročné na údržbu a vďaka svojmu štýlu je tento vzhľad ideálny pre zaneprázdnené ženy, ktoré chcú vyzerať profesionálne a zároveň očarujúco..

Konkávny Bob

Krátky konkávny bob s naskladaným chrbtomInstagram @syltoriahair

Jeden z najsexi kratších bobov, ktoré by ste v tejto sezóne mali vyskúšať – krátky konkávny bob, ktorý je navrhnutý tak, aby bol vpredu dlhší a vzadu kratší. Podľa toho, ako ho chcete štylizovať, bez veľkého úsilia úplne zmení váš vzhľad na šik.

Roztomilý krátky kučeravý Bob

roztomilý krátky kučeravý bob účesInstagram @lautijeras

Doprajte svojmu bobu super roztomilý krátky kučeravý štýl, ktorý dopĺňa tvar celej tváre! Mäkký strih, vďaka ktorému sa budete cítiť sebavedomo a sviežo vždy, keď vyrazíte von.

Zaoblený krátky blond Bob

zaoblený krátky blond bob účesInstagram @vitosatalino_official

Dokonale zaoblené krátke blond bob rámuje predĺžené tváre a zjemňuje ostré uhly. Odlesky na blond vlasoch tiež pomôžu rozjasniť váš vzhľad a dodať vlasom objem.

Jasný brusnicový červený bob

svetlý brusnicovo červený bobInstagram @bricia.g_artistry

Krátke boby, ako je tento jasne brusnicovo červený, vyzerajú úžasne, ak chcete vyčnievať z davu. Kombinácia zvýraznení, slabých miest a vrstiev dodáva tak veľkému rozmeru.

Klin Bob

Krátky strih na klinový bobInstagram @gma_styles

Nechajte sa prekvapiť, keď uvidíte, aký veľký rozdiel môžu tieto teplé zlaté blond odlesky dodať vašim vlasom! Populárny štýl, pridaný rozmer a pohľady, ktoré krútia hlavou, získate z tohto elegantného krátkeho bobu!

Plážová vlna Bob so zvýraznením

Krátky funk bobInstagram @alx.styles

Doprajte nielen svojim vlasom, ale aj svojmu životu farbu, keď vyskúšate tento fantastický oceánsky bob! Tyrkysová je údržba, ktorá je zábavná a stojí za to ju vyskúšať, ktorá na svetlej koži vyzerá najlepšie.

Bob pre bacuľatú tvár

Krátky strih bobu pre bacuľatú tvárInstagram @franzimakepretty

Krátke strihy bobov vyžadujú, aby odborník na krátke vlasy určil správny strih a dĺžku pre oblejšie tváre. Tí, ktorí chcú, aby ich tváre vyzerali štíhlo a sviežo, by sa im tento vzhľad určite páčil! Všimnite si, ako to začína v strednej časti, narovnanej tesne vedľa línie čeľustí pre predĺžený efekt a potom zakončenej zvlnenými koncami pre dotyk elegancie..

Krátky rovný Bob

krátky rovný bobInstagram @fabrizio_coloristas

Tieto krátke vlasy sú klasické, elegantné a chladné a nikdy nevyjdú z módy. Rovný bob vyhovuje mnohým tvarom tváre a jediné, čo musíte vziať do úvahy, je dĺžka, ktorá bude zodpovedať vášmu tvaru tváre. Cieľom je tu vytvoriť vzhľad oválneho tvaru.

Pokiaľ ide o textúru vlasov, najideálnejšou kandidátkou je žena s rovnými vlasmi a strednou hustotou, pretože nemusia stráviť veľa času skúšaním úpravy vlasov..

Ak chcete klasický bob, vedzte, že tento účes sa robí s 0-stupňovým vyvýšením, aby sa vytvoril tvar. Alebo sa namiesto toho môžete rozhodnúť pre bob v tvare A alebo pre hranatý bob.

Perfektný huňatý bob pre tenké vlasy

Krátky huňatý bob pre tenké vlasyInstagram @micapopovich

Shaggy je najlepší a najľahší spôsob, ako dosiahnuť, aby vaše tenké jemné vlasy vyzerali hustejšie a plné objemu. Pracujte s vrstvami, ktoré sú zvlnené ku koncu, aby ste dosiahli očarujúci výsledok.

Q&Autorka štýlu, Mica Popovich

Senior Stylist @ Edo Salon v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Rád si myslím, že tento strih ako huňatý bob. Je strihaný rovným holiacim strojčekom, pričom je odstránená veľká hmotnosť. Mäkká, prírodná a moderná verzia klasického strihu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý krátky chlpatý strih pre každého, kto hľadá nový štýl. Myslím, že boby fungujú na všetkých a voľné, hravé vrstvy dodávajú koketný, ležérny pocit, ktorý môže fungovať na väčšine tvarov tváre..

Použil som soľný sprej, ktorý mu dodal textúru, a krémovú pastu, aby som podrobne opísal všetky malé kúsky.

Toto bolo tiež navrhnuté iba pomocou mojich rúk a sušiča vlasov. Štýlovanie je veľmi jednoduché a rýchle.

Blond podrezaný Bob

Krátky zostrihaný bob účes s blond vlasmiInstagram @catnyehair

Q&Autorka štýlu, Catherine Nye

Hairstylist @ Scripps Galéria vlasov a pokožky v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o podrezaný bob s fóliovými odleskami. Milujem peekaboo efekt podrezania po stranách. Jas svetiel zvýrazňuje rozbúrené vlasy pod nimi. Je to trochu nervózne, ale aj roztomilé a všestranné.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to perfektný štýl pre klienta s „príliš veľkým počtom vlasov“. Podrezaný bob odstráni objemný vzhľad hustých vlasov. Je to skvelé na letné horúčavy, pretože drží vlasy mimo krku.

Rovnako ako u všetkých kratších bobov, vyžaduje to trochu stylingu, ak má klient štruktúrované vlasy.

Pokiaľ ide o farbu, fóliové odlesky sú skvelé, keď chcete, aby jej tvár orámoval výrazný pop blond. Teplo z fólií umožňuje jasnejšiu blondínku pomocou jemnejšieho zosvetľovača.

Prirodzene kučeravý Bob

Krátky bob pre prirodzene kučeravé vlasy pre ženy s vtipomInstagram @larnkieninger

Q&Autorka štýlu, Lauren Kieninger

Spoluvlastník & Stylistka @ Barbara & Barbory ​​v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o veľmi vrstvený bob s krátkym uhlom. Je kratšia vzadu a o niečo dlhšia vpredu, ale má tiež veľa menších kratších vrstiev, aby sa prerušila ťažkosť, ktorá sa môže vytvoriť na základni strihu. To pomáha vyhnúť sa tvaru „trojuholníka“. Tento klient má veľa vlasov. Urobili sme podrezanie, aby sme odstránili časť extra objemu, čo pomáha udržať tvar dlho a pretože je to zábavné!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mám pocit, že tento kučeravý bob štýl je v skutočnosti relatívne nenáročný na údržbu. Vďaka vrstvám a uhlu si môže udržať svoj tvar 2-3 mesiace.

Šikmé krátke účesy vyzerajú skvele na väčšine tvarov tváre, takže ide skôr o menšie vylepšení strihu, ktoré mu dodávajú špeciálne upravený vzhľad. Niektoré príklady sú podrezanie alebo ofina.

Aby si udržala tvar každý deň, používa volumizačnú penu DevaCurl, po ktorej nasleduje buď zvlnenie gélu alebo krému, v závislosti od sezóny a toho, čo jej vlasy potrebujú. Počas teplých mesiacov používa DevaCurl Ultra-Gel a v chladných mesiacoch používa DevaCurl Supercream. Obvykle ho nechá uschnúť na vzduchu a niekedy spolu s difúzorom pokračuje asi 5 minút, aby mu dodal extra objem..

Krátke operené bobové plodiny

Krátky páperový bobový strihInstagram @arieledenshairstylist

Q&Autorom štýlu je Ariel Edens

Hairstylist @ Ariel Edens Hair Studio v Pittsburghu, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento operený bob je krátky stohovaný bob, ktorý je šikmý. Čo môžete, ale možno nebudete vedieť, predná strana nemá žiadne ofiny ani vrstvy rámujúce tvár. Je to všetko v jednej dĺžke okolo jej tváre.

Moja obľúbená vec na tejto krátkej plodine je, ako je všestranná. Skutočne sa dá zmeniť tak, aby vyhovovalo vášmu tvaru tváre, životnému štýlu alebo osobným preferenciám.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak máte nejakú textúru, bude to trvať nejaký výrobok a najmenej 20 minút sušenia fénom a okrúhleho česania, aby bol tento hladký..

Tento strih krátkych vlasov tiež vyzerá skvele kučeravo, takže so správnym výrobkom by si dievča s kučeravými vlasmi mohlo nechať vlasy vyschnúť a bolo by to naozaj roztomilé.

S textúrou & Vrstvený promovaný Bob

Krátky vrstvený odstupňovaný bob účes s ofinouInstagram @katiebuttz

Q&Autorka štýlu, Kaitlin Butler

Vychovávateľ @ Bellus Academy v Poway / Stylista @ theFactory v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to krátky odstupňovaný bob s krátkymi vrstvami a ofinou. Pokiaľ ide o fotografiu, potiahol som vrstvy dopredu, aby spadli cez ofinu a pôsobil chaoticky. Spôsob, akým moja modelka Savannah nosí svoje krátke zámky, je úplne odlišný od toho, ako som ho navrhol. Natočí si vlasy, niekedy nosí bočnú časť, niekedy si iba odtláča všetko od tváre. Funguje to akýmkoľvek spôsobom, akým to chce štylizovať.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento krátky strih bobu môže nosiť takmer každý! Všetky produkty, ktoré používate a upravujete, závisia od štruktúry a typu vašich vlasov. Tento strih vyzerá úžasne aj na kučeravých a vlnitých typoch vlasov.

Skladaný hojdačka Bob

Skladaný krátky strih bobového strihuInstagram @foilingbeautiful

Q&Autorka štýlu, Alisha McAlister

Kaderník / kolorista @ Stylingový salón Cuttaway v Jopline, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o elegantný, skladaný hojdací bob. Páči sa mi na nej tento štýl, pretože vyzerá nádherne vyhladený, s jemnými kučerami alebo s jej prirodzenými kučerami. Tento strih je všestranný a dodáva môjmu klientovi elegantný, ale pritom elegantný štýl.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na úpravu vlasov používam Kenra Blow Dry Spray, pretože dodáva lesk, slúži ako ochrana pred teplom, úžasne vonia (ako pláž) a perfektne funguje ako blokátor vlhkosti. Používam aj bezoplachový kondicionér Monat Restore, Monat Restyle Instant Sculpting Taffy a lak na vlasy Monat Refinish Control. Taffy je to, čo som používal na vyhladenie odletov a dodanie jej viac textúry/drobných kučier.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam tento typ štýlu každému klientovi, ktorý má husté vlasy a niekomu, kto nemusí rád často šampónovať. Tento vzhľad mu dáva možnosť nosiť ho s prírodnými kučerami, vyhladiť a na druhý deň upraviť objem, potom urobiť jemné plážové kučery (ako na obrázku) ich plochou žehličkou.

Neodporúčal by som tento strih osobám s jemnými alebo tenkými vlasmi, pretože im chýba hrúbka, aby vyzerali takto naukladane. Pre jemné/tenké vlasy by som odporučil dlhý bob (lob) s dlhými vrstvami.

Krátky až stredný Bob

Krátky až stredne dlhý bob účesInstagram @kayladaninger_hair

Q&Autorka štýlu, Kayla Daninger

Salon Designer @ Cole v Apple Valley, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako elegantný, sofistikovaný a zábavný. Ľudia chcú svojim vlasom dodať textúru, pretože dodávajú štýlu na zaujímavosti, ale zároveň chcú mať pocit, že majú stále veľa vlasov. Milujem, že tento štýl vytvára plnší vzhľad na akomkoľvek type vlasov, pričom stále zachováva plynulé vrstvy a pohyb!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na tento účes milujem používanie Bumble and Bumble Thickening spray v spreji a All Style krém pred fénovaním na dodanie objemu. Keď sú vlasy suché, dokončím sprej Oribe Dry Texture, aby vlasy získali strapatý, štruktúrovaný a zažitý vzhľad..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl je skvelý pre tých, ktorí majú jemné vlasy (ale veľa z nich) a len ťažko získavajú objem. Tento štýl môže byť vzhľad pri praní a nosení, ak máte veľmi kučeravé vlasy, pretože kudrlinám poskytne oveľa viac odrazu. Rovné vlasy budú vyžadovať trochu úsilia! Verím, že tento vzhľad môže stiahnuť akýkoľvek tvar tváre a akýkoľvek vek. Okrúhle tváre by mali mať prednú časť pod bradou, zatiaľ čo hranaté a srdcovité tváre by mali mať prednú časť priamo na brade. Ideálnymi klientmi tohto strihu sú tí, ktorí majú ráno trochu času na úpravu vlasov. Je to skvelý vzhľad pre tých v profesionálnom svete, ktorí chcú štýl, s ktorým sa môžu baviť!

Super krátky obrátený Bob

Super krátky obrátený BobInstagram @londonhuff

Udržujte svoj zátylok v špičkovej forme so super krátkym obráteným bobom. Nechajte plynulosť svojich vlasov, aby vytvorili bezchybný záves aj v krátkom strihu.

Vintage Bob s ofinou

Vintage krátke účesy s bobom s ofinouInstagram @pioneerbarberco

Q&Autorkou štýlu je Candyce DeMarc

Majiteľ / Barber @ Pioneer Barber Company v Seattli, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Keď sa pozriem na jej strih, prinúti ma zamyslieť sa nad kombináciou vintage bobu, akým sú napríklad Louis Brooks s definovanými líniami, ofinou inšpirovanou retro a tupým strihom so sofistikovanosťou a eleganciou mladej Isabelly Rossellini. Mierne štruktúrované konce pôsobia mierne moderným dojmom, zatiaľ čo uhol rezu vpredu kratší a zakrivený vzadu dodáva zábavnú atmosféru klapky..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Typ produktov, ktoré pre tento štýl odporúčam, by boli pena a textúrny sprej, aby sa nedostali do jemných a plochých vrstiev, veľa lakov na vlasy, ktoré udržia štýl na mieste, a štipka hodvábneho séra na koncoch. Tiež veľmi rada dávam na všetko púder na vlasy!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Naozaj sa mi páči tento štýl krátkych vlasov pre vintage dievčatá, ženy a dievčatá v každom veku, obzvlášť krásne na niekom s okrúhlejšou tvárou, jemnejšími črtami a/alebo dlhým krkom, aby skutočne zachytil vintage dojem z tohto štýlu. Dá sa nosiť s minimálnym až žiadnym make -upom a účesom pre francúzsky pocit alebo je štylizovaný a kombinovaný s make -upom, výraznými perami a barretou alebo čelenkou na noc..

Promovaný šikmý Bob

Odstupňovaný krátky uhlový strih pre staršie ženy so sivými vlasmiInstagram @tiffanyshuck

Q&Autorka štýlu, Tiffany Shuck

Hairstylist @ VAIN v Seattli, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o odstupňovaný šikmý bob. Chrbát je strihaný k línii vlasov a predná časť dosahuje takmer do polovice krku, keď sú vlasy rovné alebo mokré. Milujem čistú presnú líniu, ktorú chrbát vytvára, a textúru, ktorá je zobrazená ako kučery vlasov.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Ak máte jemné vlasy, odporúčam použiť Deva Curl B’Leave-In a Ultra Defining Gel. Ak sú vaše vlasy hrubšie, odporučila by som použiť R+Co Twister a Aircraft.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento krátky strih bob môže mať akýkoľvek typ vlasov. Musíte len vziať do úvahy, že ak sú vaše vlasy jemné a rovné, potom neuvidíte tvar tak dobre ako niekto s kučeravými vlasmi. Tento účes môže byť veľmi zoštíhľujúci a funguje dobre s takmer každým tvarom tváre, obzvlášť s niekým s okrúhlejšou tvárou.

Moderný hojdací bob s ofinou

Moderný hojdací bob s ofinouInstagram @alexisartistry

Q&Autor štýlu: Alexis Schlegel

Hairstylist @ Willow Salon and Spa v Tacoma, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Popísal by som tento vzhľad ako veľmi revúci bob inšpirovaný 20. rokmi 20. storočia, ale s moderným nádychom. Je to veľmi umelecké a zábavné. Mojou najobľúbenejšou vecou je ľahký štýl a údržba a ostrosť odpojeného rámu vpredu..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na vytvorenie tohto krátkeho účesu odporúčam malú okrúhlu kefu, ktorá dá tvar skoseniu bobu a ofiny, a tiež nejaký sprej na objem Kevin Murphy Anti Gravity. Pre lesk som použil dokončovací sprej L’Oréal Shower Shine. Ak chcete výraznejší vzhľad, môžete použiť krém Kevin Murphy Freehold Cream.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Kratšie bôby s ofinou by som odporučila každému, kto má hrubšie vlasy a rád si vlasy dáva dole, rovnako ako tomu, kto si užíva, že jeho tvár je viac orámovaná.

Roztomilý okrúhly bob pre ženy nad 60 rokov

Krátky zaoblený strih bobu pre ženy nad 60 rokov so sivými vlasmiInstagram @aimeeelizabeth23

Q&Autorkou štýlu je Aimee Frett

Hairstylist @ Salon Ambre v Temecula, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Milujem, ako tento krátky strih bobu funguje tak dobre u žien nad 60 rokov! Vyzerá to skvele, ako keby ste sa objímali okolo čeľuste alebo dokonca pásli ramená. Nie je potrebné riešiť veľa vrstiev, takže styling je veľmi jednoduchý s rýchlym sušením a možno aj opravou žehličkou. Na koncoch má perfektné množstvo textúry, aby bola jemná a pohyblivá.

Tento štýl dokonca vyzerá skvele v kombinácii s okrajom. Má perfektne vybrúsený vzhľad pre každú klasickú ženu a všestrannosť pre odvážnejších! Jednoduchým pridaním spreja na textúru, akým je Eufora Full Effect, mu dodáte viac tela a textúry. Alebo si vezmite curlingovú paličku, vložte plážovú vlnu a dokončite suchý vosk v spreji v štýle Eufora..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na uterákom vysušené vlasy som na kontrolu a držanie svetla použil koktail Eufora Sculpture Styling Glaze a Illuminate Shine Mist. Potom som vlasy vysušila okrúhlou kefou a použila Eufora Pure Polish, aby som zanechala hladký povrch.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih je skvelý pre každého, kto má rád krátke až stredne dlhé vlasy. Môže pracovať s akýmkoľvek tvarom tváre iba zmenou dĺžky, uhla a okrajov. Môže uberať na objeme pre tých, ktorí majú hrubé a neposlušné zámky, a dodať vzhľad hrúbky tým, ktorí majú jemné a bezvládne pramene..

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke účesy s bobom a ofinou pre ženy nad 60 rokov.

Trendy Messy Bob

trendy strapatý bob účesInstagram @stebunovhair

Tento krátky štýl je veľmi obľúbený u žien v každom veku a je veľmi trendový. Dôvod, prečo kaderníci aj klienti tento účes milujú, je jeho rôzna vhodnosť a praktickosť.

Prirodzený, krátky strapatý účes, ktorý charakterizuje súčasný trend krátkych bobových účesov, uľahčuje nosenie a údržbu. Tento strih je možné tiež prispôsobiť akémukoľvek typu tváre zmenou dĺžky a techniky strihu. 80% jeho kúzla však zostáva v štýle!

Tvarovaný tupý bob s ofinou pre ženy nad 50 rokov

Tvarovaný tupý bob s ofinou pre ženy nad 50 rokovInstagram @wilderness_vikki

Ostrý a tupý efekt tohto boba spôsobí, že sa človek dvakrát pozrie. Moja obľúbená vec na tomto krátkom štýle bobu pre ženy nad 50 rokov je, že keď máte tupý bob, cítite sa ako na vrchole sveta! Pri chôdzi sa môže hojdať a plynúť, čo skutočne ukazuje vašu dôveru.

Styling: na mokré vlasy použite bezoplachový kondicionér a sprej na ochranu pred teplom. Po zaschnutí použite lak na vlasy a vosk v spreji. Evo je skvelá značka, pretože každý produkt robí to, čo má.

Tento vzhľad odporúčam ženám s jemnými vlasmi, aby vyzerali oveľa hrubšie. Tento strih môže tiež vyzerať úžasne s hustými vlasmi, pretože ho možno zjemniť, aby sa dobre upravil a pracoval so strihom.

👉 Pozrite sa na ďalšie krátke účesy bobov pre staršie ženy.

Prírodný odstupňovaný strih

Prírodný krátky odstupňovaný strih BobInstagram @tiffanysarena

Q&Autorka štýlu, Tiffany Perils

Hairstylist @ Rocco Altobelli v Roseville, MN

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad je prírodný odstupňovaný bob s neutrálnym zatlačením po stranách. Krátke pramene sú univerzálne na styling. Moja najobľúbenejšia vec na tom je, že môžete okrúhlym štetcom, stočiť sa, vlniť alebo narovnať vzhľad.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Keď sú vlasy mokré, nanesiem sprejový gél so stredným držaním. Milujem sprejový gél Rocco Altobellis, pretože má v sebe tepelnú ochranu nazývanú koreň rhatany. Tiež dodáva telu, objemu a lesku a rýchlo schne. Okrúhlu kefu prečešte a upravte pomocou akéhokoľvek požadovaného tepelného nástroja. Dokončite suchým dokončovacím sprejom Redken’s Wind Blown 5. To vytvára matný povrch s nevráteným, suchým textúrovaným vzhľadom.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto hľadá zábavný, odvážny, mladistvý a všestranný účes. Tento vzhľad môžu rozhýbať všetky typy vlasov.

Moderný bob s okrajom

moderný bob s ofinouInstagram @nicky_mckenzie_hair

Tento vzhľad je taký moderný. Je to jednoduché a bez námahy, takže je to perfektné pre dievča, ktoré sa nechce príliš rozčuľovať a napriek tomu vyzerá „hotovo“. Ofina robí všetok rozdiel! Dávajú účesu výhodu, ktorá nie je veľkým záväzkom.

Možno to tak nevyzerá, ale do vytvorenia tohto účesu bolo zapojených veľa textúr. Bez ohľadu na to, či je rozcuchaný alebo vyhladený, stále vyzerá skvele. Kto by si myslel, že jednoduchý, textúrovaný, jednodielny bob s ofinou môže byť taký šik?

Ak sú vaše vlasy prirodzene rovné alebo nemajú príliš veľkú textúru, vyskúšajte Kerastase Fluidissime Thermal Anti Frizz Protection Spray alebo Aveda’s Smooth Infusion Style Prep Smoother. Oba výrobky sú ľahké, ale výkonné.

Ak máte husté vlasy, ktoré je potrebné držať a upravovať, použite Aveda’s Smooth Infusion Nourishing Styling Creme alebo fénovací krém od Kerastase Creme de la Creme.

Krása krátkeho bobu s ofinou spočíva v tom, že ho môžete prispôsobiť komukoľvek. Rovnako ako u každého krátkeho účesu existuje určitá úroveň odhodlania.

Krátka až dlhá náročnosť

Krátky až dlhý bob strih s bočnou časťouInstagram @hairbyperrilujan

Q&Autor štýlu: Perri Lujan

Hairstylist @ Victor Paul Salon v Costa Mesa, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Milujem tento krátky bob strih, pretože je taký univerzálny. Je to sexy, a predsa hravé! Môže mať sofistikovaný vzhľad pre prácu tým, že ho rovno vyfénuje, alebo do neho môžete hodiť nejaké kučery a rozrezať ho, aby získal nejakú textúru. Je to rýchla a nenáročná údržba.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Predtým, ako takto vyfénujem, rád nanesiem Oribe Imperial Blowout od korienkov po končeky a Oribe Maximista na celé spektrum. Po fénovaní vyžehlím a dokončím brazílskym sušeným olejom. Ak kulmujem, použijem 1 1/4-palcovú kulmu a dokončím pláž Oribe Aprés.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam to pre klienta, ktorý hľadá rýchle a jednoduché krátke štýly. Je ideálny pre niekoho, kto vedie uponáhľaný a aktívny životný štýl. S týmto štýlom by najlepšie fungovali vlasy jemné až stredne hrubé.

Strih holiaci strojček s prednosťami

Krátky holiaci strojček Bob s melírmiInstagram @styled.bybrooke

Q&Autorka štýlu, Brooke Schwartz

Hairstylist @ Mad One Jacks Salon v Hobokene, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som opísal ako krátky, ostrý a namáhavý strih bobuľa! Je to jeden z mojich najobľúbenejších štýlov krátkeho bobu. To, čo mám na tomto strihu najradšej, je to, ako ľahko si klient môže udržať tento vzhľad. Tento strih perfektne vyrastie a dá sa ľahko upraviť v priebehu niekoľkých minút!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Produkty hrajú v tomto štýle dôležitú úlohu! Rád pred sušením používam HydroCreamWhip od Paula Mitchella, aby som zaistil, že vlasy sú hladké, ale stále majú dotykový objem. Ďalšou možnosťou, ktorú odporúčam, je krém na textúru od Paula Mitchella s názvom Reworks.

Na sušenie vlasov používam prsty alebo lopatkovú kefu. Akonáhle sú vlasy suché, je možné pridať sprej s morskou soľou, aby bol povrch ešte krajší ako na pláži. To môžete použiť rovno alebo po tom, ako si vlasy natočíte kulmou. Dokončite sprejom na lesk alebo ľahkou úpravou a máte hotovo!

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl je ideálny pre klienta, ktorý robí malý alebo žiadny styling. Je to skvelé na cestách a je to oveľa krajšie ako klasický bob Vidal Sassoon. Tvar tváre hrá dôležitú úlohu pri rozhodovaní o dĺžke, najmä vpredu. Ideálny je užší tvar tváre, ale pre niekoho okrúhlejšieho ponechajte väčšiu dĺžku, aby nezaťažovala bradu klienta a nemohla predĺžiť tvár..

Tento vzhľad je vynikajúci pre aktívnejšieho klienta, pretože bude pôsobiť upravene, ale nie príliš naleštene. To sa hodí pre klienta, ktorý nemusí mať nevyhnutne firemnú prácu.

One Length Short Blonde Bob

Krátky strih bobu jednej dĺžky a blond farbaInstagram @meek.hd

Q&Autorka štýlu, Janelle Parsons

Kreatívny riaditeľ a majiteľ salónu @ Meek HD pty ltd v Coolum Beach, Queensland, Austrália 4573

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento silný strih v základnom štýle je pevný krátky blond bob, ktorý vytvára intenzitu práce s blond farbami. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je jas čistej blondínky a solídna základná čiara

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Keďže som ambasádorským salónom Redken, používam všetky stylingové a farebné profesionálne rady Redken na udržanie tohto vzhľadu. Odporúčam šampón a kondicionér Redken Extreme, ako aj fialové ošetrenie Blonde Idol. Na styling odporúčam lak na vlasy Aerate 08 a Fashion Work 12.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Perfektný klient pre tento vzhľad má tvar srdca, diamantu alebo okrúhlej tváre. Je najvhodnejší pre jemné až stredné typy vlasov. Univerzálnosť tohto štýlu a strihu umožňuje, aby vzhľad vyhovoval každému životnému štýlu zo dňa na noc, pretože údržba blondínky na krátkych vlasoch je záväzok a potrebovala by tonery a prefarbenie každé štyri až šesť týždňov.

Vrstvený a štruktúrovaný Bob

Vrstvený a krátky textúrovaný účes BobInstagram @flawlessfinishbysara

Q&Autorka štýlu, Sara Kunkel

Kozmetička & Nail Tech @ Flawless finish od Sary v Tamaqua, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o vrstvený textúrovaný bob. Moja najobľúbenejšia vec na ňom je pekný, hojdavý a prirodzený pohyb.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Odporúčam akýkoľvek suchý texturizačný výrobok, ako je nový Kenra Air Grip Spray, aby sa zvýšil objem a zosilnila textúra, aby sa ukázal pohyb vo vlasoch.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento strih odporúčam pre husté až stredne štruktúrované vlasy!

Sassy vlnitý Bob

Sassy krátky vlnitý bob účesInstagram @rachel_anythinghair

Q&Autorka štýlu, Rachel Dykstra

Hairstylist @ Launch Salon v Grand Rapids, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Najlepším spôsobom, ako by som mohol opísať tento drzý, krátky vlnitý bob! Moja obľúbená vec na tomto účese je, že jej orámuje tvár na všetkých správnych miestach. Niekedy je ten skok viery a ostrihanie vlasov do bobu tou najlepšou voľbou, akú ste kedy urobili!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Som dievča John Paul Mitchell Systems skrz na skrz, takže výrobky, ktoré odporúčam, budú vždy v tejto produktovej rade!

Kým sú vlasy ešte mokré, použila by som Rare Oil Style Perfecting Serum. Upravuje, dodáva lesk a pomáha udržiavať štýl po celý deň.

Ako tepelnú ochranu na suché vlasy by som použil Hot off the Press. Ako lak na vlasy by som použil lak na vlasy Marula Rare Oil Perfecting, pretože je odolný voči vlhkosti a super spracovateľný. Na zvýšenie textúry by som použil Paul Mitchell Neon Sugar Spray.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Na tomto zvlnenom bobovom strihu mám NAJVIAC najradšej to, že je lichotivý mnohým mojim klientom! Keď má niekto dlhé husté vlasy, tento strih mi umožňuje odstrániť toľko hmotnosti a zároveň vytvoriť telo a pohyb.

Keď má niekto veľmi tenké vlasy, ostrihanie vlasov na túto dĺžku môže vyvolať ilúziu hustých vlasov. Tiež dodáva vrstvám a objemu tenkovlasý klient, o ktorom si nikdy nemyslel, že by ho mohol dosiahnuť alebo dosiahnuť sám!

Tento strih je skvelý pre tie z vás, ktoré majú pocit, že uviazli v koľajach a chcú si „urobiť“ vlasy viac! Myslite menej na každodenný chvost a o niečo viac každodenné zvinutie a šteklenie. Kratšie vlasy = menej času stráveného natáčaním!

Jet Black, brada, elegantný Bob

Jet čierny účes s krátkou bradou a bobomInstagram @sara_stylz

Q&Autorka štýlu, Sara Praefke

Stylista / ALKAmist @ Alkali Salon v Santa Ana, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento strih by som označil za módny a súčasný. Na tomto strihu mám najradšej čisté línie. Vždy sa mi páči, aby moje boby mali dobrý základ, a rád viem, že vlasy môjho hosťa budú perfektne ležať, keď ich budú nosiť rovné..

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Produkty, ktoré som na tento účel použil, pochádzajú od značky SEVEN Haircare. Použil som výrobok s názvom Seal, ktorý je ekvalizérom, ktorý pomáha vyrovnať ph a udržiavať vysoký obsah vlhkosti. Tiež som použil stylingový olej Diamond na dodanie lesku a pomoc s elegantným vzhľadom. Posledný produkt, ktorý odporúčam, bude tepelná ochrana, ktorá pomôže zaistiť, aby boli vaše vlasy chránené pred akýmikoľvek tepelnými nástrojmi.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Odporúčam krátke účesy pre bob pre niekoho so strednými a jemnými štruktúrovanými vlasmi. Tento vzhľad tiež vyzerá skvele na niekom, kto má rovné vlasy. Je to najlepšie pre niekoho, kto nechce tráviť veľa času každodenným účesom.

Hlavnou vecou, ​​ktorú musíte s týmto strihom urobiť, je buď ho celé rozprestrieť a narovnať, alebo do neho dokonca vložiť malú vlnu, aby vyzeral chaotickejšie, ale nie je to nič, čo by skutočne každému trvalo viac ako 10 minút, aby ste to robili každý deň..

Elegantný tupý Bob

Elegantný krátky tupý účes BobInstagram @romeufelipe

Nadčasové krátke boby majú veľa variácií a môžu fungovať na každom type vlasov, ktorý je mojou najobľúbenejšou súčasťou tohto strihu.

Tento účes je tupý, ostrihaný celkom krátko, je veľmi čistý a má elegantný vzhľad a má prirodzenú, svetlo medovú, rozmerovú farbu..

Na úpravu účesu použite okrúhle vlasy, ktoré dodajú trochu tela, ale pamätajte na to, aby boli pri tom relatívne rovné. Tento strih je možné nosiť s akoukoľvek textúrou. Vyzerá tiež skvele zvlnený objemom alebo skrčený prírodnými kučerami.

Krátky, tupý obvod rozširuje dolnú polovicu tváre, takže ak vám robí starosti toto oddelenie, tento vzhľad nemusí byť práve najlichotivejší..

Krátky skladaný Bob

Krátky skladaný BobInstagram @kontrolovanechaos_4

Pokračujte a hovorte o meste s krátkym naukladaným bobom. Ideálne na vytvorenie plnšieho vzhľadu.

Texturované strapaté vlasy

Textúrovaný, krátky strapatý bob účesInstagram @hairbymichaelaokeefe

Q&Autorka štýlu, Michaela O’Keefe

Palubný certifikovaný farbiar vlasov / špecialista na Balayage / špecialista na blond @ Oživte salón & Kúpele v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Jedná sa o textúrovaný, krátky strih bobu so zvýraznením nižšej údržby.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na udržanie vlasov svojho klienta používam Boosta Spray a Elevate Mousse od Unite. Pripravili sme sa aj na 7 sekúnd od Unite. The 7 Seconds upravuje vlasy a udržiava lesk ich blondínky. Má jemnejšiu textúru, takže prípravok Elevate Mousse dodáva jej vlasom extra hrubú zrnitosť, aby boli schopné zvlnenie a Boosta sa používa na zvýšenie objemu..

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento účes je možné prispôsobiť každému. Zmena produktov by zaistila, že tento štýl bude fungovať pre ženy s hrubými alebo jemnejšími vlasmi.

Sassy Angled Blonde Bob

Sassy Angled Blonde BobInstagram @treulet929

Drsný šikmý blonďavý bob so svojimi jemnými vrstvami, ktoré zvýšia hlasitosť a žiaru vašich kaderí! Krátke šikmé boky, ktoré sú zvyčajne dlhé po krk, pôsobia dynamickejšie než ostatné strihy. Svetlá a slabé svetlá môžu dokonca vytvoriť rozmer pre celkový efekt pobozkaný slnkom. Ak ste dievča, ktoré chce len minimálny styling, krátke účesy ako tento sú vašou vecou!

Q&Autorka štýlu, Trudy Reulet

Hair Stylist @ Lacoste Hair Designs in Covington, LA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vždy ma baví vytvárať dimenzionálne podoby ako je tento. Highlights sú také krásne, najmä keď pridáte perfektné slabé svetlo, aby bol blond pop oveľa viac.

Pre vlasy tohto klienta som vybral lesk Redken Shadow EQ pre perfektný zlatý, ale stále chladný blond tón. Navyše dodáva vlasom toľko extra lesku (kto nemá rád extra lesk)!

Vždy som miloval tento strih kvôli tomu, ako môže byť všestranný. Či už hľadáte niečo štýlové, profesionálne alebo dokonca zábavné a drzé, tento odstupňovaný bob je ideálny pre toľko vzhľadov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je ideálny pre niekoho, kto má jemné/stredné vlasy. Pridanie vrstiev k tomuto bobu poskytne ilúziu, že je hrubší. Pre tento štýl by som povedal, že výrobky sú kľúčové! Produkt, ktorý by som odporučil použiť pre tento štýl, je Redken’s Full Frame. Milujem túto penu, pretože dodáva vlasom extra objem. Ak zvažujete tento vzhľad, hovorím, choďte do toho! Je to určite zábavný pohľad!

Ombre Piecey Bob

Krátky kusý Bob strih s ombre farbou vlasovInstagram @paigeleible_stylist

Q&Autorka štýlu, Paige Leible

Kaderník & Kolorista @ Beautique na samite v Lees, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

S týmto bobovým účesom na krátkych vlasoch som jej upravil končeky a ponechal jej základňu prirodzenú, aby sa nemusela starať o korienky! Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je taký nenáročný na údržbu.

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Spálňa. Vlasy od Kevina Murphyho sú výrobkom, ktorým som práve teraz posadnutý. Je to štruktúrovaný lak na vlasy, ktorý pomáha dodať vlasom silu a drzosť, aby držali plážové voľné vlny na mieste! Tento vzhľad som završil prípravkom Kevin Murphy Shine Spray.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre niekoho, kto chce niečo s jednoduchou údržbou! Väčšina klientov na balayage môže ísť 6-12 mesiacov, kým potrebujú opravu.

About the author