Najlepších 15 bočných častí trendov zrážok Boba v roku 2021

Účes bob na bočnej časti je akýkoľvek bobový účes, ktorý má rozchod na jednu stranu. Delenie môže byť malé alebo veľmi silné, aby sa otvorilo na druhej strane, a môže byť vybavené väzbou alebo šitím so zapínaním. Oddelený bob vytvára ohnisko na jednej strane a je úžasným štýlom, ktorý ukazuje opletenie, podrezanie alebo len vašu najlepšiu stránku..

Je tu niečo o zrážkach bobu z bočnej časti, ktoré dodávajú svieži, moderný a mladší vzhľad! Tento rok som zamilovaná do tohto strihu a štýlu pre ženy všetkých typov vlasov a veku.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto trendové fotografie najlepších účesov a strihov Bob!

Textúrovaný hlboký bočný diel Bob

Strih bob s textúrovanou hlbokou bočnou časťouInstagram @rodrigocintra

Zosilnite svoj krátky bob s hlbokou bočnou časťou a získajte úplne nový vzhľad s hĺbkou a sexy povrchovou úpravou. Tento úžasný štruktúrovaný bobový účes s bočnou časťou vytvára ilúziu plnšej línie vlasov a bezchybne chladného vzhľadu, ktorý funguje skvele na dlhších tvaroch tváre.

Bočný kučeravý Bob

Bočný kučeravý BobInstagram @hairmajestiii

Účes s bobom v bočnej časti po bradu je skvelou voľbou pre ženy, ktoré chcú experimentovať s novou dĺžkou. Je dostatočne dlhý na to, aby sa mohol rozlúčiť sexi, a dostatočne krátky na to, aby ste udržali nízku údržbu.

Štýlový vlnitý bočný diel s bočnou časťou

štýlový vlnitý bočný diel strihu bobInstagram @giboazhair

Mäkký strapatý vrstvený bočný strih s dĺžkou po krk s minimálnymi vlnami na hlbokom mieste je pohľadom bez námahy pre každú formálnu alebo príležitostnú príležitosť..

Jednu stranu vlasov si môžete stiahnuť za ucho a predviesť tak glam šperk, ako aj svoj doplnkový make-up.

Elegantný šikmý bob s bočnou časťou

šikmý šikmý bob s bočnou časťouInstagram @emerson_ferrazoficial

Búrime sa nad týmto prírodným sfarbením a hranatým šikmým bobom bočnej časti. Prirodzený blond odtieň v kombinácii s hladkým rovným strihom vytvára jemný a trendový vzhľad.

Bočne delený Bob so zapínaním na zapínanie parochne

Bočne delený Bob so zapínaním na zapínanie parochneInstagram @taijerna

Táto bočná časť všitej parochne ponúka vynikajúci letný štýl, vďaka ktorému sa budete cítiť príjemne a zároveň budete mať ochranu pred slnkom. Prirodzene to vyzerá, keď ako materiál použijete ľudské vlasy. Môžete ho nosiť s elegantným čiernym až hnedým ombre, aby ste dosiahli zaujímavý povrch.

Krátky bob s bočnou časťou pre tenké, rovné vlasy

krátky bob s bočnou časťou pre tenké rovné vlasyInstagram @stebunovhair

Ako môžete povedať nie takému krásnemu krátkemu a tenkému bočnému bobu? Táto brilantná čokoládová hnedá na bočnom diele s dĺžkou čeľustí je moderným pohľadom na klasický účes pre jemné kaderníky..

Čipkové predné rýchle tkanie s hlbokým bočným dielom

Čipkové predné rýchle tkanie s hlbokou bočnou časťouInstagram @hairbyfran_

Asymetrický tupý bob je jednoduchšie dosiahnuť pomocou čipkovanej prednej väzby.

Mierne rozdelená vrstvená lalok

mierne rozdelený vrstvený bobInstagram @romeufelipe

Zvážte zábavný strih holiaceho strojčeka s miernou bočnou časťou na krásnych prírodných balayage blond vlasoch. Taký ľahký bobový účes z bočnej časti by mohol vytvoriť veľmi potrebnú textúru a pohyb!

Francúzsky Bob s bočnou časťou a ofinou

Francúzsky bob s bočnou časťou a ofinouInstagram @rachaelatthelab

Táto inšpirácia pre krátke vlasy je klasický francúzsky elegantný bob s jemným štýlom bočnej časti od kaderníčky Rachael Ronschke z Westlake, OH.

“Ukázal som okraj na textúru a pridal dlhé vrstvy, pričom sa štiepil do tela vlasov, aby vytvoril pohyb, pretože má veľmi husté vlasy.” Urobili sme mäkké ofiny, aby sme zvýraznili jej oči, ”vysvetľuje Ronschke.

Ronschke chcel, aby bol tento štýl ľahký. Na nastavenie vlny použila „Davinov kučeravý základný náter a rozptyľovala ho, pretože vlasy zvyčajne vysušuje vzduchom“. Ronschke potom pridal do vrchnej vrstvy niekoľko plážových vĺn a skončil s Davinovým stredným lakom na vlasy.

Obrátený bob s nízkymi nárokmi na údržbu s bočnou časťou

Obrátený bob s nízkymi nárokmi na údržbu s bočnou časťouInstagram @hair.by.kelseylohman

Bočný bob vyzerá skvele na takmer každej žene. Podľa stylistky Kelsey Lohmanovej z Mississippi je na tomto vzhľade najlepšie to, že bude vždy vo veľkom štýle. Je to skvelý strih pre rovné alebo kučeravé vlasy.

“Pokojne to môže byť štýl s nízkou údržbou, či už máte kučeravé alebo rovné vlasy, pretože na oboch vyzerá fantasticky,” dodáva.

Bočná časť na Blunt Bob Cut

bočný diel na tupom strihu bobInstagram @giboazhair

Tento zvlnený krátky bob s bočnými časťami je mimoriadne všestranný.

Požiadajte svojho stylistu, aby vám bob skrátil tak, že ak by ste ho chceli stočiť, mali by ste veľa textúry a ak by ste ho chceli mať rovný, vyzeral by elegantne a čisto..

Je to skvelý bočný strih bobu pre ženy, ktorým nevadí malá údržba. Dĺžku je možné dokonca prispôsobiť každému tvaru tváre.

Trendový dlhý bob s bočnou časťou

Trendový dlhý bob s bočnou časťouInstagram @derickgavilan

Tento dlhý bob s bočnou časťou má niekoľko jednoduchých vĺn s trochou vkusu, aby vynikli. Stylista Derick Gavilan z Texasu vytvoril tento strih.

“Prechod z prírodných vlasov je ideálny pre ženy, ktoré nemajú čas stále chodiť do salónu,” hovorí Gavilan. “To im umožňuje mať dlhší čas na vychutnanie si farby.” Strihu, ktorý perfektne orámuje ich tváre, dodá trochu života. “

Bok s predelenými bokmi s dlhými ramenami na blond farbe vlasov

Bočná časť Bob po plecia na blond vlasochInstagram @quynhair

Tupý strih bočnej časti po ramená je najuniverzálnejším bobom. Po obvode je tupo prerezaný, ale v interiéri je veľmi štruktúrovaný. Môžete ho nosiť nervózny, uhladený alebo jemný a vlnitý, a napriek tomu je dostatočne dlhý na to, aby ste si doň dali chvost..

Tento vzhľad vytvoril stylista Quynh Gip z Texasu a je najlepší na jemné až stredne silné vlasy.

Drsný asymetrický Bob

Drsný asymetrický BobInstagram @paintingthehair

Tento vzhľad je balayaged asymetrický bob s bočnou časťou, vytvorený kaderníčkou Chelsea Scheidt z La Jolla, CA.

Toto je určite vzhľad, ktorý by ste museli štylizovať! Scheidt dodáva: „Mohlo by to byť také jednoduché, ako ho len uhladiť, pridať malý ohyb kulmou alebo rozkývať prirodzenú vlnu (samozrejme s výrobkom)! Pokiaľ ide o produkt, vždy milujem dobré posilnenie koreňov a suchý texturizačný sprej! “

Bob radu A s bočnou časťou

Bob A-line s bočnou časťouInstagram @shainajonesatpr

Bob typu A je trendový/moderný vzhľad. Medzi ostrou líniou A, modrou zvýrazňujúcou odstupňovanie a textúrou vo vrstvách je tento strih určený pre ženy, ktoré chcú skákať zábavným a trendovým štýlom.

Vlasová návrhárka Shaina Jones z Restonu, VA vysvetľuje: „Pri úprave tohto strihu som sa rozhodla pre elegantný skosený vzhľad. Najlepšia časť tohto vzhľadu je závažnosť línie A. Aj keď sú dĺžky tak drasticky odlišné, stále ich možno miešať. “

Ak ste dáma, ktorá prichádza každých 4-6 týždňov, vyskúšajte tento bob s oddelenými bokmi. Tento strih bude medzi týmito týždňami vyzerať najlepšie. Jones dodáva: „Je to skvelé pre ženy, ktoré sa pokúšajú predĺžiť svoju tvár a zdať sa, že majú väčší objem. Je ideálne upravovať vlasy s jemnými/stredne hustými vlasmi, ktoré sú už rovné alebo majú nejaký ohyb/textúru. Účes s týmto typom vlasov vám zaberie 10-20 minút. “

Ak chcete získať účesy na bočných častiach, ktoré vyzerajú takto, zamlžte objemový sprej v oblasti korunky v blízkosti korienka a jednoducho prevráťte hlavu hore dnom a trochu vyschnite, aby ste získali objem..

About the author