Týchto 26 krátkych chlpatých účesov Bob je momentálne v trende

Krátky huňatý bob je strih po ucho až po krk, ktorý ponúka veľa textúry a pohybu. Vrstvy v tejto kotletke vytvárajú bobový účes, ktorý najviac prospieva tenkým vlasom.

Wendy Newsome, kaderník z Portlandu, OR, hovorí, že pri získavaní chlpatého bobu, ktorý je krátky, vezmite do úvahy svoju prirodzenú textúru vlasov. Vysvetľuje: „Chlpatejšie tvary môžu zveličovať vlny a kučery a spôsobovať pohyb rovnejších textúr.“

Ošúchané účesy je možné nosiť rovné alebo vlnité, ale prechod z jedného štýlu do druhého, ako napríklad od chlpáčov po boby, nie je vždy úspechom. Jej odporúčaním je ctiť si vašu textúru a vybrať si kratšiu dĺžku a tvar, s ktorými budete spokojné.

Pokiaľ ide o stylingové výrobky, Newsome navrhuje použiť na strapaté vlasy soľný sprej, textúrny alebo vlnový sprej alebo krém. Tieto výrobky bez námahy vyvolávajú vo vlasoch pohyb a pri správnom použití môžu dodať objem.

Existuje toľko spôsobov, ako pristupovať k krátkemu huňatému strihu bobu. Aby ste získali to, čo ste si vybrali, prineste veľa obrázkov krátkych huňatých bobov, ktoré môžete ukázať svojmu stylistovi.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si teda pozrite tieto fotografie najhorúcejších, trendových krátkych chlpatých účesov a strihov.

Chlpatý Bob po dĺžku čeľustí

dĺžka čeľuste chlpatý strih bobuInstagram @mainpointsalon

Hustý bob s dĺžkou čeľuste lichotí štvorcovým a podlhovastým tvarom tváre. Tento moderný zostrih v strede, rozdelený do stredu, rámuje a zjemňuje tvár. Nezabudnite si v prípade potreby vyžehliť vlasy textúrou a jemnými vlnami.

Platinový huňatý bob na krátkom účese

Platinový huňatý bob na krátkom účeseInstagram @lindseyallynhair

Platinový huňatý bob na krátkom účese vám pomôže získať veľa tela a pohybu na jemných a tenkých vlasoch. Môžete požiadať svojho stylistu, aby použil textúru na holenie alebo holenie. Spárujte štruktúrované pramene s jemnými vlnami a ľahkým sprejom na dokončenie, aby sa extra držalo.

Krátky až stredný zostrih

Krátky až stredný zostrihInstagram @alphahair_studio

Krátky až stredný zostrih je vhodný na rovné aj kučeravé vlasy. Účes sa ľahko upravuje a vyžaduje nízke nároky na údržbu a vyžaduje strih každé 3 až 4 mesiace.

Zadný pohľad na chlpatého krátkeho boba

Zadný pohľad na chlpatý krátky bobInstagram @monicajohnsonstudio

Zadný pohľad na chlpatý krátky bob je moderný a štýlový. Je to skvelá možnosť, ako vypadať mladšie, a je to strih, ktorý je možné prispôsobiť každej príležitosti.

Krátky chlpatý asymetrický bob

Krátky huňatý asymetrický bobInstagram @nikitenko_elen_

Krátky huňatý asymetrický bob má krátke aj predĺžené časti. Ide o to, že tieto odpojené konce vytvárajú veľmi ostrý vzhľad s moderným nádychom.

Tmavohnedé krátke strapaté vlasy

Tmavohnedé krátke strapaté vlasyInstagram @salsalhair

Tmavohnedé krátke strapaté vlasy sú perfektné pre všetky typy štruktúrovaných a všetky druhy dĺžok. Tmavohnedý odtieň prináša do moderného strihu sofistikovaný a elegantný vzhľad.

Krátky huňatý Bob pre hrubé vlasy

Krátky huňatý bob pre husté vlasyInstagram @hellobeyoutifulhairsalon

Krátky strapatý bob pre husté vlasy je šikovný spôsob, ako odstrániť hromadne. Shag strih dodáva telu textúru a rozmer a je nenáročný na údržbu. Skúste Texture Tonic od Avedy, v ktorom zažijete štýl.

Krátky Shaggy Choppy Bob

krátky huňatý trhaný bob pre ženyInstagram @eblackdoeshair

Rozdeľte krátky strapatý trhaný bob do stredu a spárujte ho s dlhou ofinou. Vytvára štýl, ktorý otvára vašu tvár a zvýrazňuje lícne kosti. Dokončite vzhľad teplou balayage, aby ste doplnili svetlý tón pleti.

Shaggy Bob pre vlnité, krátke vlasy

Shaggy Bob pre vlnité, krátke vlasyInstagram @kz_hair_artistry

Ošúchaný bob pre vlnité, krátke vlasy funguje na mladších aj starších ženách. Nebojte sa vylepšiť jeho textúru pridaním rozmernej blond farby vlasov. Chlpaté vlasy, ako sú tieto, vyžadujú vyššiu údržbu a vyžadujú si návštevu salónu každých 4-6 týždňov.

Krátky Shaggy Bob Cut

krátky huňatý bob strih pre ženyInstagram @yukistylist

Krátky huňatý strih bobu môže spôsobiť, že jemné vlasy budú plnšie a živšie! Táto kotleta, keď má veľa textúry, má za následok strapatý štýl. Ak chcete vylepšiť definíciu, dokončite ju texturizačným sprejom.

Krátky Chlpatý Obrátený Bob

krátky huňatý obrátený bobInstagram @rute_boazhair

Chlpatý a krátky obrátený bob vyzerá najlepšie, keď sa spojí s vlnami, pretože vlnitý štýl dodáva vlasom plnosť a život. Ošúchaný strih a strih vlasov sú ideálne na kaderiach s blond melírom, pretože kombo vytvára elegantný rozmer.

Messy Short Shaggy Bob for Older Women

strapatý krátky huňatý bob pre staršie ženyInstagram @rute_boazhair

Štruktúrované vlny v chlpatom krátkom bobu pre staršie ženy pripomínajú rozcuchaný, nevkusný štýl s mladistvým okrajom. Tento krátky chlpatý bob oživuje vlasy! U žien s riediacimi zámkami tento štýl vytvára ilúziu väčšej hustoty.

👉 Prezrite si viac strapatých účesov pre staršie ženy.

Shaggy Short Bob pre okrúhle tváre

krátky huňatý bob pre okrúhle tváreInstagram @hairbydrewhenry

Chlpatý krátky strih bobu pre okrúhle tváre vyzerá skvele, ak ho nosíte s okuliarmi. Chlpaté zrážky vyzerajú najlepšie, ak sú k nim pridané textúry. K dispozícii je tiež pridaný okraj, ktorý rozbije zaoblenie tváre.

Chlpatý Bob po ucho

chlpatý strih bobu po uchoInstagram @mainpointsalon

Kývajte na bobu po ucho, ktorý je strapatý, ak chcete účes, ktorý sa dá ľahko upravovať! Táto krátka kotleta s jemnou vlnitou textúrou zjemňuje hranatý tvar tváre a je ideálna pre ženy s hustými vlasmi.

Krátky účes Shag Bob pre jemné vlasy

krátky strapatý bob účes pre jemné vlasyInstagram @mainpointsalon

Krátky strapatý strih bobu pre jemné vlasy vyhovuje väčšine tvarov tváre. Tento huňatý účes otvára tvár a vylepšuje jej vlastnosti. Pri stylingu postriekajte zámky soľným sprejom, aby ste zvýraznili textúru.

Blond Krátky Chlpatý Vrstvený Bob

blond krátky chlpatý vrstvený strih bobuInstagram @hairartbyjude

Krátky a strapatý vrstvený bob dodáva rovným vlasom dramatickosť. Funky štýl, doplnený textúrou a vlnami, vytvára pohyb a jemný objem. Ak chcete dosiahnuť sviežejší okraj, natrite ho pieskovo -jaseňovou blond.

Krátky vrstvený súlož ako Bob

krátky vrstvený huňatý bob účesInstagram @danielle.hairstylist

Pridajte k krátkemu vrstvenému chlpu podobnému strapatému strapatému strapcu, aby ste posilnili proces vyrastania. Ofina vyhovuje pohybu vlnitého súloží. Tento krátky huňatý bob účes je ľahké napodobniť, vďaka čomu je ideálny pre každodenný vzhľad.

Krátky kučeravý huňatý Bob

krátky strapatý bob účes pre kučeravé vlasyInstagram @celladiggshair

Krátky a kučeravý huňatý bob dáva kučeravým textúram väčšiu definíciu. Spárujte ho s ofinou, aby ste zmenšili hrúbku vlasov a zároveň zarámovali tvár. Kudrlinky bývajú suché a kučeravé, preto použite zvlhčovač alebo kondicionér.

👉 Pozrite sa na ďalšie kučeravé bob s nápadmi na účesy s ofinou.

Chlpatý Bob pre krátke tenké vlasy

huňatý bob na krátke tenké vlasyInstagram @brianaguilarhair

Chlpatý bob pre krátke, tenké vlasy vytvára plynulý štýl bez námahy. Ak chcete tento bob znova vytvoriť, požiadajte o jemné huňaté vrstvy a krátku ofinu.

Chlpatý Bob po bradu

po bradu chlpatý bob s vlnamiInstagram @thecuttingroomatrivo

Chlpatý bob a plážové vlny po bradu sa perfektne hodia. Vlnitá textúra zintenzívňuje pohyb vlasov. Aby ste dosiahli najhustší štýl, použite kulmu a lak na vlasy.

Veľmi krátky Bob s huňatými vrstvami

veľmi krátky bob s huňatými vrstvamiInstagram @janecutz

Veľmi krátky bob s huňatými vrstvami vám môže pomôcť vypadať, ako by vlasy mali hrubšiu hustotu. Ponúka dokonca objemnejší povrch s pohybom a textúrou. Rovnako ako ostatné chlpaté účesy, aj tento je ideálny pre tenké a jemné vlasy.

Veľmi krátky huňatý Bob

veľmi krátky strapatý bob účesInstagram @classiclois_hairstylist

Veľmi krátky huňatý bob dodáva vlasom veľa pohybu a textúry. Pridanie ofiny mu dodáva vintage atmosféru. Ak chcete zvýšiť jeho vzhľad, rozhodnite sa pre tento strapatý účes, ak máte prirodzene vlnitú textúru.

Krátky ostrihaný Bob

krátky strapatý bob účesInstagram @hirohair

Spárovanie krátkeho chlpatého účesu so strednou časťou bude vyzerať dobre na väčšine tvarov tváre. Je to perfektná rovnováha na zvýraznenie tvárových funkcií. Pridajte vlny a vytvorte jemný a moderný štýl.

Kratší Shaggy Bob

kratší huňatý bob pre ženyInstagram @lily.et.les.cheveux

Kratší huňatý bob s mikro strapcami rozdelenými v strede je klasickým spôsobom, ako vrátiť trend vintage 70. rokov. Prirodzená textúra funguje najlepšie na vlnitých alebo kučeravých vlasoch.

Krátky obrátený huňatý Bob

krátky obrátený huňatý strih bobuInstagram @casey.grundy.hair

Krátky obrátený huňatý bob je ideálny, ak máte tenké a jemné vlasy. Elegantné dámy, ktoré milujú vlnité vlasy, si toto užijú. Pridajte pár blond kúskov pre žiarivejší finiš.

Krátky Chlpatý Bob s ofinou

Krátky huňatý bob s ofinouInstagram @maurilima_

Krátky, huňatý bob s ofinou vyzerá najlepšie, keď je štylizovaný rozcuchanými vlnami a objemom. Opýtajte sa svojho stylistu, či máte správne množstvo textúry na chlpatý, rozstrapatený bob.

About the author