10 strihov tvrdých partií

Strih na tvrdú časť strihá časť na vlasy nožnicami. Tiež známa ako oholená časť, holiaci strojček alebo strihaná čiara na vlasy, je to jednoduchý spôsob, ako si nastaviť účes a odlíšiť sa od davu..

Aj keď je mnoho tvrdých častí bočnými časťami, existuje veľa spôsobov, ako získať vzhľad. Časť môže nasledovať prirodzenú časť, môže ísť ešte dlhšie alebo môže byť kratšia. Oholená časť môže byť tiež rovná, diagonálna alebo zakrivená.

Nie všetci holiči sú fanúšikmi žiletky. Kým je čerstvá linka ostro čistá, vlasy robia to, čo robia – rastú. Potom existujú dve možnosti, či oholenú líniu udržať alebo ju nakoniec nechať vyrásť. Vyrastanie tvrdej časti je jednoduché pre krátke vlasy alebo účesy s krátkymi stranami, chlapci s dlhšími vlasmi môžu vyžadovať prechodný účes.

Teraz sa nenechajte zastrašiť. Tu je pár skvelých spôsobov, ako nosiť účes na tvrdej časti. Tieto looky majú oholenú časť medzi spánkami. V trende sú aj ďalšie typy líniových zrážok.

Účesy na tvrdých stranách

strih tvrdej bočnej častiHossein Sarv

Jedná sa o klasickú bočnú časť pompadour s modernými aktualizáciami z niektorého štruktúrovaného štýlu a definovanej časti.

ostrihaný bočný zostrih pre mužovWess Lane

Takto vyzerá oholená časť spredu. Časť čiary, ktorá je stále viditeľná, má veľký vplyv.

prečešte vyblednutím tvrdou časťouSpoločnosť Truman Barber

Oholená čiara v tmavých vlasoch je najviditeľnejšia. Táto jemne oholená časť, ktorá sa miesi s vlasmi, robí trik a bude ľahké ju narásť.

strih tvrdej častideakin&biely

V prípade svetlejších vlasov musí byť tvrdá časť hrubšia, aby bola viditeľná. Tento chladný vzhľad odzrkadľuje oholenú líniu pásikom krátkych vlasov.

Krátko oholené diely

tupá plodina s tvrdou časťouLen Mike

Teraz k novým spôsobom, ako nosiť tvrdú časť. Je to skvelý spôsob, ako nosiť asymetrickú plodinu s krátkou oholenou časťou.

polmesiaca časťPat Regan

Táto časť polmesiaca je obľúbeným vzhľadom a bola k videniu na Drake a mnohých ďalších. Funguje na krátke vlasy alebo ostrihané na dlhé pramene.

oholenú tvrdú časťJuan Lopez

Pre mladých chlapcov, ktorí začínajú s vlasmi, nejaká definícia v tejto časti vyzerá skvele a pomáha usmerniť úpravu vlasov. Oholená čiara vyniká aj proti rozstrapateným vlnám.

Čerstvé účesy na tvrdých častiach

pompéznosť s tvrdou časťouHoličské vrkoče

Chcieť sa oholiť vo svojej časti je už netradičné, poďme to teda ešte ďalej. Táto časť holiaceho strojčeka predlžuje líniu vlasov, takže strih dlhých vlasov navrchu vyzerá ešte dlhšie.

Cool zrážky pre čiernych mužovBurgh Barber

Táto bočná časť nie je úplne tam, kde by sa mala očakávať, a dodáva tomuto chladnému vzhľadu mimoriadnu pozornosť.

strih tvrdej častiSeu Eliáš

Ďalší zastrihaný bok bez vyblednutia, tento moderný vzhľad dáva do kontrastu rovné hrany so šikmou časťou.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author