Účesové vzory: Čiary

Pánske strihy môžu byť komplikované alebo jednoduché. Hlava môže byť plátnom pre portrét vášho obľúbeného umelca alebo športovca. Alebo ak chcete niečo trochu subtílnejšie, tieto strihy s čiarami sú skvelým doplnkom akéhokoľvek strihu..

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako nosiť pánsky účes s čiarami. Čiara môže byť rovná, uhlová, jednoduchá, dvojitá, v tvare V alebo oblúková, a to zahŕňa iba vzhľad, ktorý sme videli..

Ďalším prvkom oholených línií je umiestnenie. Všade okolo bokov a zadnej časti hlavy funguje od spánku po ucho až po dekolt. Línie sú často skrátené, ale sú účinné v krátkych vlasoch, najmä v tmavých. Prejdite na ďalší krok pokračovaním línie cez obočie alebo fúzy.

V neposlednom rade oholená línia funguje s akýmkoľvek pánskym účesom od trendového strihu po a. S alebo podrezané, linky môžu byť tiež súčasťou stredných a dlhých účesov. Teraz sa pozrite na niekoľko skvelých spôsobov, ako získať vzhľad.

Javi BarberCal NewsomeScott’s BarberstoreWes StaucetBrady Adam

Zosilnite tento bzučivý strih oblúkovou čiarou, vystupuje proti vrcholu vysokého vyblednutia a pokračuje cez obočie. Ak nechcete, aby bol vzhľad vlasov viditeľný spredu, pridajte za ucho prekvapivú čiaru. Ak chcete dosiahnuť ešte väčší účinok, pokračujte v strihaní do vlasov na tvári, dokonca aj do plnej brady.

Chrám je prirodzeným miestom na pridanie dizajnu vlasov. Zdôrazňuje strednú bledosť, ako aj chladný chrbát s textúrou, aj keď sa hodí k akémukoľvek účesu. Malý dizajn vlasov v tvare písmena V kontrastuje s kučeravou textúrou a chladne ide proti toku vlasov.

Ryan CullenMichael RoweMichael RoweBarbers Kings MiamiHayden Cassidy Hair

Tu je 5 ďalších spôsobov, ako nosiť línie vlasov. Oblúk funguje so strapatými hrotmi. Noste ho s alebo bez strihu obočia. Zostava pokračuje do chirurgickej časti až k zadnej časti hlavy. Alebo získajte krátku šikmú čiaru v chráme.

Dvojité lomítka sú tiež chladné. Pridajte písmeno V hore alebo prejdite na dvojicu rovnobežných čiar. Kľúčom je, aby to fungovalo s vašim účesom.

Temple Slash + strih obočia

Pán Liptrot

Táto chladná diagonálna čiara odzrkadľuje uhol zoslabenia kvapiek vzadu.

Účes s nízkym vyblednutím a líniou

Cameron Tooyserkani

Táto veľkoobjemová pompézna slabosť má len toľko vyblednutia, že v obchode dodá oholenú čiaru. Rovný kanál kontrastuje s oblúkom nízkeho stlmenia a quiffu.

Čiara na boku

Victor Hugo

Kombinácia bočnej časti, oholenej čiary a pásu vlasov cez vyblednutie pokožky vyzerá ako tri rovnobežné čiary. Pozrite sa na obe strany hlavy alebo len na jednu.

Hroty + lomka

Micky Graham

Špičaté vlasy sú späť vo veľkom. Tvar tejto línie holenia je podobný špicatému hrotu, ale je nastavený pod uhlom.

Linka + Strih obočia

Ramses

Ďalším miestom, kde pokračovať v línii vlasového dizajnu, je obočie.

Shaved Line + Drop Fade

Rockstars Barbers & Káva

Tento oblúk dopĺňa rozmazanie vysokého vyblednutia pokožky.

Dvojriadkový strih

Cameron Tooyserkani

A nakoniec, horúci nový trend, výstrih do vlasov. Táto verzia kombinuje jedinečný tvar výstrihu s dvoma lomkami pre extra interpunkciu.

Cool vlasové vzory

Hossein Sarv

Teraz je to odvážny vzhľad, dokonca aj bez špičatého mohawka. Strihy vo vlasoch vytvoria trojuholníkový tvar, ktorý sa opakuje v tvare oholeného za uchom.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author