11 najroztomilejších boxových pletencov pre deti v roku 2021

Krabicové vrkoče pre deti sú známe hranatými vrkôčikmi, ktoré z nich robia najroztomilejší ochranný štýl pre prirodzené vlasy vášho dievčatka. Tieto pohodlné a pekné pletence sú navrhnuté tak, aby udržiavali vlhkosť v hrive vášho drobčeka, aby zabránila jeho vysušeniu a podporovali zdravý rast vlasov..

S týmito skutočne rozkošnými detskými boxerkami nikdy nič nepokazíte, pretože existuje nespočetné množstvo variácií tohto štýlu, ktoré lichotia osobnosti vášho dieťaťa a každodenným OOTD! Pokiaľ sú jej vrkoče a pokožka hlavy dobre umyté a zvlhčené, môžu tieto kúsky vydržať až 3 mesiace.

Navyše, stylingom vlasov nebudete musieť tráviť príliš veľa času, pretože ich navrhovanie je veľmi jednoduché a flexibilné! Hrajte sa s vlasmi svojho malého dievčatka so zábavnými doplnkami a objavte rôzne spôsoby, ako tieto vrkoče upraviť. Máte šťastie, pretože táto aktuálna galéria módnych boxových vrkočov pre deti bola vytvorená tak, aby vám v tom pomohla!

Cool malé krabičky

Malé boxové vrkočeInstagram @_k3_k3_

Očarujúcou kombináciou záhybov pre deti sú farebné korálky, ktoré rozhodne dodajú každému štýlu veľa zábavy. O úroveň vyššie v hre a vyskúšajte niečo zábavné!

Krabicové vrkoče na krátke vlasy s drdolom

Krabicové vrkoče na krátke vlasyInstagram @quita_j

Tento zapletaný chvost s malým drdolom v hornej časti je super rozkošný účes typu „wash-n-go“ pre malého anjelika..

Krabicové vrkoče na vlasy po ramená

Boxové vrkoče na vlasy po ramenáInstagram @cest_chic_hair

Hľadáte spôsob, ako pridať trochu zábavy spleteným kúskom vášho anjela? Tento vzhľad je jednoznačný obracač hlavy s jasnými korálkami a roztomilými prsteňmi vytvorenými smerom k špičke.

Krabičkové vrkoče s korálkami vhodné pre deti

Krabicové vrkoče s korálkamiInstagram @naturallyyourz_

Nudia vás obvyklé boxové vrkoče pre deti, ktoré sú rovnými radmi? Vyskúšajte tento bočný vzor zdobený roztomilými doplnkami a vaše dievčatko bude mať určite pocit, že dokáže prevziať svet.

Stredne dlhé vrkoče pre čierne dievčatá

Stredné vrkoče BobInstagram @braidsbymychael

Pridajte trochu viac zábavy s jej riasením s nádychom ružovej! Plus účes up-up-down do polovice, ktorý spojí vzhľad!

Roztomilé boxové vrkoče pre 3 -ročné dieťa

Roztomilé boxové vrkoče pre 3 -ročné dieťaInstagram @aminafricanbraids

Je vaša malá princezná zo dňa na deň aktívnejšia? Udržujte jej vlasy a tvár úhľadné s týmto milým pohľadom. Jej roztomilosť nebude ohrozená!

Robustné boxové vrkoče pre deti vo veku asi 8 rokov

robustné boxové vrkoče pre 8 -ročnéInstagram @avalonscreations

Nechajte hrivu svojho malého dievčatka hravú so zdravo vyzerajúcimi vlasmi, ktoré je skutočne ľahké udržiavať aj pre mladé dievčatá. Dlhé boxové vrkoče vám umožnia hrať sa s rôznymi farebnými doplnkami, vďaka ktorým bude každodenné styling vlasov veľmi zábavný!

Detský štýl Big Braids s vrkočom

Detský štýl Big Braids s vrkočomInstagram @savannas_protectivestyles

Q&Autor so štýlom, Savanna Finley

Špecialista na ochranný štýl @ SheSlay Beauty Bar v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to zábavný a jednoduchý vzhľad, ktorý je ideálny pre naše aktívne dievčatá. Páči sa mi, ako je tento štýl univerzálny. Dá sa nosiť ako športový, zábavný vzhľad s vrkočmi zavesenými na poníkovi – alebo uvoľnené vrkoče je možné pre jednoduchú eleganciu zabaliť do pekného drdolu! Detské boxové vrkoče majú byť predovšetkým o zábave.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Rovnako ako väčšina ochranných štýlov, aj napájací pletený poník má veľmi nízke nároky na údržbu. Nevyžaduje použitie žiadnych ďalších produktov – s výnimkou oleja v prípade potreby a minimálnej kontroly hrán. Tento štýl je ideálny pre aktívny životný štýl alebo rušné časové obdobie, ako je rodina alebo letná dovolenka, kde môže byť obmedzený prístup k pravidelnému salónu alebo rituálom. Tento štýl je ideálny pre jednotlivcov so stredne silnými až extrémne hrubými, hrubými vlasmi. Tento štýl zachováte používanie hodvábneho zábalu v noci.

Háčkované vrkôčiky + boxy boxy pre prírodné vlasy

Háčkované boxové pletence pre prírodné vlasyInstagram @baesbossbraids

Q&Autorka štýlu, Michelle Howardová

Licencovaný / majster kozmetológ @ Bae’s Boss Braids vo Vidalia, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o háčkované „vrkoče bohyne“ od FreeTress Hair. Jedná sa o stredne veľké jednoduché vrkoče, ktoré majú na konci zvinutie. Sú veľmi mäkké a pružné. Inštalácia týchto nádherných vrkočov je rýchla a jednoduchá a je možné ich nainštalovať na akýkoľvek typ vlasov. Inštalácia môže trvať 45 minút až hodinu.

Najprv si zapletiete/ostriháte prirodzené vlasy až po pokožku hlavy. Za druhé, háčkovanie by ste pripevnili k týmto vrkočom/háčikom pomocou háčika určeného špeciálne na inštaláciu háčkovaných vlasov. To je všetko, čo ste urobili!

Na týchto háčkoch sa mi najviac páči to, že sú všestranné. Môžete ich nosiť všetky dole alebo všetky do chvosta. Môžete byť dokonca kreatívni a štýloví, ako chcete.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Inštalácia háčkovania zvyčajne trvá 4 až 6 týždňov so správnou inštaláciou a údržbou. Navrhujem, aby ste si na pokožku hlavy aplikovali zvlhčovač najmenej dvakrát týždenne počas inštalácie. To má zaistiť, aby vaše prirodzené vlasy nevysušovali a nespôsobovali lámanie. Pred spaním určite zakryte háčkovanie saténovou hlavicou/kapucňou, aby ste predišli krepovateniu. Ráno odhaľte, štylizujte a vyrazte!

Tieto háčkované bohyne v boxe sú skvelé pre dievčatá všetkých vekových skupín. Skvelé pre tých, ktorí sú aktívni v športe, a veľmi výhodné pre tých, ktorí jednoducho nemajú čas na úpravu vlasov ráno pred prácou alebo školou.

Jumbo boxové prámiky s priadzou vhodnou pre deti

Jumbo Box vrkoče s priadzou priateľskou k deťomInstagram @tatisplace.appleton

Q&Autorka štýlu, Tatianna Donaldson

Hairstylist @ Tati’s Place v Appletone, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto jumbo boxové vrkôčiky sú zábavným štýlovým trendovým účesom a rýchlo sa vkladajú a vyberajú.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Podľa mňa je to super bezstarostné. Toto je moja dcéra a bez problémov pláva a športuje. Nezabalíme to ani pred spaním.

Trojuholníkové vrkoče do školy

Trojuholníkové vrkoče do školyInstagram @naturalhairstylistnc

Q&Autor so štýlom, Angel B. Williams

Majiteľ & Stylist @ Earnlyly Natural Hair Care v Cary, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Stal som sa zbehlým v navrhovaní tohto kreatívneho zamerania na obľúbený ochranný štýl. Tieto trojuholníkové boxové vrkoče pôsobia esteticky a lešteným spôsobom podporujú sebavyjadrenie. Moje obľúbené vlastnosti tohto účesu sú jeho univerzálnosť a skutočnosť, že je extrémne nenáročný na údržbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre rodičov, ktorí hľadajú krabičkové vrkoče pre deti s nízkymi nárokmi na údržbu, by tento mal byť rozhodne na vrchole zoznamu. Tento štýl je možné ovládať veľmi jednoducho. Pred servisom sa poraďte o určení najlepšej dĺžky a veľkosti na základe hustoty ich vlasov. Odporúčam svojmu klientovi udržiavať pokožku hlavy čistú pomocou elixíru na pokožku hlavy, ako je sprej Rosemary Mint od Influance Hair Care.

About the author