17 najroztomilejších účesov pre čiernych chlapcov, ktoré tento rok uvidíte

Pokiaľ ide o mladých čiernych chlapcov, zrážky sa najlepšie strihajú tak, aby udržali afro, kučeravé alebo kučeravé vlasy vo veľkom štýle. Existujú všetky tvary a veľkosti, aby vyhovovali vkusu vášho chlapca! Pozrite sa na vrkoče Jadena Smitha, vyblednutie Trevora Jacksona a hlášku Kwesi Boakye! Tieto mladé čierne celebrity určite stanovili štandard pre najlepšie účesy chlapcov!

Pokiaľ ide o udržiavanie účesov čiernych chlapcov, holič na báze Illinois, Kevin Marks hovorí: „Nezabudnite česať a používať zvlhčovač, pretože kučeravé vlasy rýchlo schnú. Tiež buďte ochotní ho priniesť najmenej dvakrát mesačne do holičstva. Okrem česania a česania potrebuje aj dobré týždenné umývanie a úpravu. “

Pokiaľ ide o styling, najviac odporúčaným produktom spoločnosti Kevin je Cantu Oil Sheen. Na základe jeho znaleckého posudku dodáva vlasom nielen pekný, ľahký lesk, ale aj maže pokožku hlavy! Pokiaľ ide o afro zvraty, Lusters Curl Twist a Lock Gel sú jeho nevyhnutnosťou. Vysvetľuje: „Voňajú dobre, veľmi pekne držia a neodlupujú sa.“

Vyberte si medzi ležérnym, zábavným vzhľadom alebo múdrym a úhľadným strihom! Čierni chlapci pôsobia dopingovo, majú afro, kučeravé vlasy, bzučivý strih a vrkoče alebo lokše. Máte pocit, že mu doprajete jedinečný účes? Požiadajte holiča svojho dieťaťa, aby ho zladil s vyblednutím!

Pred jeho ďalším účesom si pozrite tieto inšpiratívne fotografie trendových účesov pre čiernych chlapcov!

High Bald Fade + bočná časť

High Bald Fade + bočná časťInstagram @jzepedathebarber

Vysoká lysá tvár s bočnou časťou je sviežim účesom pre čiernych chlapcov. Aj keď to vyzerá bokovo, krátke vlasy ako toto sú stále vhodné pre mladších chlapcov, pretože ponúkajú roztomilý a elegantne vyzerajúci štýl. Je to kučeravá textúra na vrchu, ktorá dopĺňa úhľadnosť vyblednutých strán.

Chlapčenské dlhé zákruty + slabnutie pokožky

Chlapčenské dlhé zákruty + slabnutie pokožkyInstagram @lamont_tha_barber

Tieto dlhé zákruty a slabá pokožka u mladých afroamerických chlapcov dodávajú ich kučerám úhľadnú premenu. Záver sa zdá byť elegantný, ale ostrý. Keď upravujete účesy s nízkou plešatosťou, použite texturizačný výrobok na zvýšenie sýtosti a objemu.

Frohawk Fade + Line Up

Frohawk Fade + Line UpInstagram @ricanbarber_

Pre malého čierneho chlapca sú strihy, ktoré kombinujú frohawk fade so zostavou, skutočne čerstvé! Oholená línia na boku účes ešte viac vylepší a urobí ho pútavým. Vyzerá to „zle chlapčensky“ a je perfektný pre čiernych chlapcov.

Low Drop Fade pre čiernych chlapcov

Low Drop Fade pre čiernych chlapcovInstagram @theguardfather_

Pretože strih s nízkym klesaním je úhľadný a inteligentný, každý mladší muž, ktorý ho nosí, dostane obraz „dobrého chlapca“. Deťom s čiernymi výstrihmi sa bude páčiť a budú predvádzať prirodzenú textúru svojich vlasov. Aj pre čiernych chlapcov sa takéto účesy dajú ľahko upravovať a udržiavať! Toto je určite low drop fade strih pre čierne batoľatá.

High Flat Top Fade

čierny detský vysoký plochý top vyblednutý strihInstagram @sidepartseth

Vysoký plochý top vyblednutý strih vyzerá úhľadne a štýlovo zároveň. Na kučeravých, čiernych vlasoch vyzerá vynikajúco, aby predviedla svoju plnosť. Štýly pre čiernych chlapcov, ako sú tieto, umožňujú tiež väčší objem okolo koruny.

Zúženie krku + okraj hore

zúžený strih s okrajom nahor pre čiernych chlapcovInstagram @musethebarber

Zúženie krku s účesom od okraja nahor ponúka dapperness, ktorou chcete, aby sa váš malý chlapec chválil. Celkový vzhľad je úhľadný a neuškodí plnosti jeho prirodzených čiernych kučier. Nechajte ho použiť lak na vlasy, aby maximalizoval textúru svojich vlasov.

Temple Fade pre čierne deti

Temple Fade pre čierne detiInstagram @alexnavalhadeouro

Pre vášho 10-ročného chlapca, ktorý potrebuje nový účes, aby zvládol svoje čierne kučery, považujte tento chrám za vyblednutý. Chrámová vyblednutá kotleta s úhľadnými bokmi a zátylkom zvýši jeho prirodzenú textúru. Požiadajte jeho holiča, aby pridal hranu, ktorá zvýši ostrosť tohto vzhľadu.

Low Bald Fade

Low Bald FadeInstagram @byaj_

Účes s nízkym plešatým efektom dodá vášmu chlapcovi úhľadný a moderný vzhľad. Je to jednoduchý účes pre čiernych chlapcov, ktorý ponúka ostrú zostavu a ktorý dobre funguje aj s jeho jemnými, čiernymi vlasmi.

Účes s vyblednutím pokožky

strih vysokej kože pre chlapcaInstagram @vicblends

Chlapci si zaslúžia rovnakú šikovnosť, akú vidíme aj u dospelých. Nechajte ho, nech má takto vysoko kontrastný účes a bude predstavovať vysokú bledosť pokožky, ktorá zvýrazní jeho čierne kučery. Dokončite strih tvarovaním pre ostrejšiu líniu na jeho vlasovej línii.

Buzz Cut s nízkymi nárokmi na údržbu a nízke vyblednutie pre deti

Buzz Cut s nízkymi nárokmi na údržbu a nízke vyblednutie pre detiInstagram @feelipe_santoz

Ak váš mladý miluje niečo ležérne a klasické, tento strih je pre neho. Vyznačuje sa bzučivým strihom s nízkym vyblednutím a ponúka mu taký úhľadný povrch. Napriek tomu, že jeho vlasy na vrchu pôsobia krátko, stále ich môžete pôsobiť plnším štýlom edge-up.

Krátke kučery + oholené vlasy

Krátke kučery + oholené vlasyInstagram @notyaordinarybarber

Vyrovnajte jeho krátke kučery s úpravou vlasov oholenou na bokoch a na zátylku. Je to strih, ktorý zodpovedá kreativite mladého muža.

Burst Little Gents Fade Mohawk

Burst malých pánov Fade MohawkInstagram @selma.thebarber

Váš malý gentleman neurobí chybu s úžasnými účesmi pre čiernych chlapcov. Tento výbuch vyblednutého mohawka určite zvýši plnosť jeho afroamerických vlasov. Aby dodatočná farba zodpovedala jeho úhľadným stránkam, bude medený blond odtieň roztomilý nápad.

Súvisiace: Pozrite si ďalšie nápady na účes mohawk pre deti.

Mid Bald Fade pre malého čierneho chlapca

Mid Bald Fade pre malého čierneho chlapcaInstagram @frankiestrims

Nechajte svoje malé dieťa nosiť upravený účes ako strednú plešinu a bude vyzerať štýlovo a zároveň rozkošne! Kotleta má na vrchu hrubšie vlasy so stredným vyblednutím, ktoré vyzerá najlepšie, ak má prirodzené čierne kučery. S takýmto účesom pre čiernych chlapcov vám bude styling robiť najmenej starostí.

Cool stredne dlhé kučery

Cool stredne dlhé kučeryInstagram @arthur0ruiz

Spojte jeho stredne dlhé kučery so vyblednutými stranami a zátylkom, aby získali taký ostrý povrch. Doplňte vzhľad štýlom tvarovania a dosiahnite tento trendový výsledok!

Taper Fade + Shape Up pre chlapčenské kučeravé vlasy

Taper Fade + Shape Up pre chlapčenské kučeravé vlasyInstagram @traceys_hair_designs

Najlepšie strihy pre čiernych chlapcov sú vyblednutý strih, ktorý je klasický a trendový. Toto zúžené tvarovanie je dokonalým príkladom, ideálnym pre jeho vrodené čierne kučery.

Kinky High Top

Kinky High TopInstagram @therealtrippy

S chlapcovým hustým, čiernym typom vlasov na vrchu a vyblednutými stranami je kontrast zrejmý a pôsobí dojmom. Rozhodnite sa pre tento kučeravý vysoký top fade, ak chce dlhšie pramene bez toho, aby bol ohrozený jeho úhľadný povrch.

Krátke afro fade pre chlapcov

Krátke afro fade pre chlapcovInstagram @shawntheebarber_

Naučte svojho drobca, ako sa chváliť svojou prirodzenou textúrou vlasov! Nechajte ho nosiť toto krátke afro fade, nechajte ho vychutnať si svoje vrodené čierne kučery.

👉 Pozrite sa na ďalšie účesy pre čierne deti.

About the author