17 najštýlovejších účesov pre batoľatá – nové štýly do roku 2021

Účes pre batoľa je ako strih každého dospelého muža – či už je to strih posádky, strapatý strapec, pompadour alebo umelý jastrab. Určite existuje dlhý zoznam roztomilých a ľahko udržiavateľných účesov pre vášho malého muža!

Je vhodné, aby jeho osobnosť vyžarovala jeho účes. Výber ďalšieho vzhľadu vášho batoľaťa by nemal byť problém!

Bez ohľadu na jeho typ vlasov, je tu svieži a štýlový účes pre batoľa, ktorý sa vám bude páčiť. Tradičný, elegantný strih alebo dobrodružný a hravý vzhľad – to závisí od povahy vášho chlapca!

Holič Sal Duran z Kalifornie rozhodne vie, ako upraviť vlasy pre chlapcov. Zahŕňa rôzne vyblednutie, tvrdé časti a štýly dokončovania, ktoré robia najroztomilejšie módne vyhlásenia!

Tu sú obrázky tohtoročných najroztomilejších a najštýlovejších účesov a účesov pre batoľatá:

Roztomilý účes pre posádku

účes strihu pre batoľaInstagram @bayberber

Ako môže byť účes pre malých chlapcov rozkošný a pôsobiť rovnako elegantne? Tento roztomilý strih pre batoľatá určite upúta pozornosť a dostane toľko lásky. Vyzerá to múdro a upravene, ale aby toho nebolo málo, dve oholené strany na jednej strane budú pôsobiť nervózne.

Mini Pomp Fade pre malého chlapca

mini pompadour fade cut pre malého chlapcaInstagram @frank.guedes_oficiall

Táto malá pompézna slabosť pre malého chlapca vyzerá nádherne na tmavých, hustých vlasoch. Dokazuje to, že v mladom veku sa môže chváliť ostrým a šikovným štýlom.

Faux Hawk

faux hawk cut pre malého chlapcaInstagram @ohbarbeirobarbershop

Oholená čiara na jednej strane je hviezdou tohto účesu pre chlapcov z umelého jastraba. Vyblednutiu pokožky vyhovujú vlnité vlasy, ktoré sú kvôli kontrastu štruktúrované čiernymi vlasmi navrchu.

Cool Quiff

quiff strih pre batoľaInstagram @leodourado_27

Toto je skvelý vtip pre vášho malého chlapca. Ak má tmavé blond a rovné vlasy, stiahnutie tohto štýlu bude jednoduché. Je to tiež výhodné, ak spolupracujete so vyblednutými stranami, ktoré vykazujú hladký efekt gradientu.

👉 Pozrite sa na ďalšie skvelé účesy pre malých chlapcov.

Štýlové afro

štýlové afro pre mladého černoškaInstagram @traceethebarber

Štýlové afro umožňuje mladému chlapcovi predviesť svoju prirodzenú zvlnenú textúru dapper spôsobom. Vďaka dlhým čiernym prameňom navrchu a vyblednutým stranám si svoju premenu vlasov určite zamiluje!

👉 Pozrite sa na ďalšie zrážky a účesy pre mladých čiernych chlapcov.

Moderný strih ideálny pre rovné vlasy

moderný strih pre malého chlapca s rovnými vlasmiInstagram @rick.anthony.hair

Keď sa pozrieme späť na trendy zo 70. rokov, tento moderný ponúka štýl strednej časti, ktorý je ideálny pre rovné vlasy. Nechajte svojho malého gentlemana užiť si dlhé tmavé vlasy, aby dosiahli tento vzhľad. Požiadajte svojho stylistu alebo holiča, aby pri strihaní vlasov používali iba nožnice a/alebo nožnice.

Klasické zúženie

klasické zúženie malého chlapcaInstagram @kent27k

Klasické zúženie nikdy nebolo také úžasné. Nechajte dlhé vlasy na vrchu, pridajte niekoľko vĺn a nechajte svoje dieťa užiť si, ako teraz vyzerajú jeho čierne vlasy.

Mini Mohawk Fade

mini mohawk fade strih pre malého chlapcaInstagram @tayfades

Zvážte tento mini mohawk fade, ak chcete pre svojho malého chlapca výstredný strih. Vďaka oholeným bokom a štruktúrovaným hnedým vlasom navrchu tento vzhľad vytvára výrazný kontrast.

Súvisiace: Pozrite si ďalšie nápady na účes mohawk pre deti.

Vrstvené a dlhé

vrstvený strih pre dlhosrstého malého chlapcaInstagram @artak_majaryan

Trvá to minimálne množstvo textúry a bude sa hodiť k tomuto huňatému vzhľadu! Tento vrstvený a dlhý strih, ktorý je ideálny pre tmavohnedé vlasy vášho chlapca, z neho urobí dokonalého miláčika v škole.

Dapperová tvrdá strana

štýl tvrdej strany pre mladého chlapcaInstagram @beccathemensstylist

Úhľadný účes vždy vyzerá dobre na dobrosrdečnom, nevinnom chlapcovi. Táto dapperová tvrdá strana je taká štýlová; doplní jeho dokonalý malý úsmev. Plochý detský účes ho nemusí fascinovať, takže trocha česať si hnedé vlasy hore mu pôjde od ruky.

Prirodzene kučeravý strih pre batoľa

prirodzene kučeravý strih pre batoľaInstagram @moniquelewishairmakeup

Účes a štýl batoľaťa sú rovnako rozkošné ako vaše mladé! Nechajte ho dlho sekať s bočnou časťou, aby sa pochválil svojou prirodzene kučeravou textúrou. Jeho stredne dlhé definované kučery a vlny budú vyzerať jemnejšie s bohatou hnedou farbou vlasov.

Odpojený rez

odpojený strih pre batoľaInstagram @firas.barber

Naučte svoje dieťa, ako rozhýbať odpojený strih! Vyholené čiary na oboch stranách, ktoré nasledujú po strihu jeho nevyváženej ofiny, sú tak jedinečné. Ak je požehnaný čokoládovo hnedou farbou vlasov, jemné tienidlá na vrchu budú určite zodpovedať odtieňu.

Textúrované krátke vlasy

batoľa chlapca textúrou krátky strihInstagram @ali_heydari_org

Niektorí chlapci sú vynaliezaví, takže ak je medzi nimi aj ten váš, tieto štruktúrované krátke vlasy sú pre neho najlepšie! Doprajte chlapcovi nielen úhľadné boky, ale aj vrstvené dočasné vyblednutie a krátku ofinu s dvoma dlhšími časťami prameňov. Pukance zeleného odtieňa na vrchu jeho prirodzených tmavých vlasov spájajú celý vzhľad.

Špičaté vyblednutie vlasov

špicaté vyblednutie vlasov pre chlapca v predškolskom vekuInstagram @victorkanavarrooficial

Úprava vlastných vlasov je životne dôležitá a je jednou z vecí, ktoré by sa váš malý gentleman mal naučiť. Táto špicatá farba na vlasy ponúka úhľadné boky a zátylok, pričom zodpovedajú dlhším vlasom navrchu a upraví ich.

High Bald Fade

vysoký lysý efekt pre malého chlapca s jemnými vlasmiInstagram @mr.foreverochocerocinco

Nechajte svojho malého chlapca oceniť čistý bzučivý strih tým, že mu doprajete vysokú lysinu. Je to klasická štýlovosť pre všetky vekové kategórie. Holič a stylista v Kalifornii Gilbert Escobedo poskytuje niekoľko tipov, ako dosiahnuť vzhľad.

“Začnite s tvrdou časťou a prečešte vlasy po celej dĺžke na jednu stranu,” hovorí. “Ak máte kovový klik, môžete ho skrotiť vyhladením nečestných vlasov v smere, ktorým prirodzene nasledujú.”

Chaotický bočný zametaný okraj

strapatý strapec pre mladého chlapca s tenkými vlasmiInstagram @maccmobilebarber

Toto je štýlový trend odmeňovania vášho chlapca! Vďaka chaotickému bočnému okraju sa takto vychvaľuje úhľadná kotleta, ktorá mu zažehná tmavé vlasy..

Podľa holiča Roberta Davidsa z Macclesfielda, CH, je to štruktúrovaný top s krátkym chrbtom a bokmi a zúžením krku. „Najlepšia vec na tomto strihu je všestrannosť. Zostávajúca dĺžka vpredu vám dáva možnosť upraviť štýl, posunúť ho na jednu stranu alebo dokonca použiť nejaký výrobok, aby ste získali skutočný objem a zvýšili ho, “vysvetľuje..

Tento strih funguje na rôzne tvary tvárí, ale Davids vždy odporúča porozprávať sa so svojim stylistom, aby strih upravil špeciálne pre vášho malého chlapca. Poznamenáva: „Toto je skutočne štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý je možné ponechať prirodzený s minimálnym štýlom alebo ho nosiť s výrobkom každý deň, aby bolo všetko perfektne na svojom mieste.“

Trendy Low Skin Fade

trendový účes s vyblednutím pokožky pre malé dieťaInstagram @alsmillions

Rozhodnite sa pre preppy vzhľad s čistou, tvrdou časťou a vyčesanými vlasmi s vyblednutými stranami, začínajúc číslom 1,5 v spodnej časti a číslom 3 v korune; rovnako ako tento strih od holiča Al Reida z Greenville, SC. “Strih na vrchu, aby sa odstránil objem a vyrovnal sa.” Dokončite pomádou na vodnej báze a upravte stylingovým hrebeňom, “vysvetľuje.

Reid pokračuje: „Toto je čistý vzhľad. Na dotvorenie vzhľadu som použila vlasovú pomádu Suavecito a má čistú, sviežu vôňu, ktorá zvýrazňuje účes malého chlapca. Aby sa upravil účes s vyblednutím pokožky, jednoducho navlhčite vlasy dieťaťa a upravte účes bez pridania ďalšieho produktu. “

About the author