19 najkrajších účesov pre kučeravé dievčatá – malé dievčatá, batoľatá a deti

Malé dievčatá s kučeravými vlasmi sú najroztomilejšie! Niekedy môže byť zdrvujúce držať krok so všetkými tými prírodnými kučerami.

Tu je niekoľko jednoduchých účesov, ktoré môžu vašej Curly Sue pomôcť stiahnuť si svoje špirálové vlasy. Našťastie vás tieto jednoduché štýly inšpirovali k tomu, aby ste s kučeravými vlasmi svojho dievčatka vyskúšali niečo nové. Nemusíte tráviť hodiny stylingom, aby ste vytvorili zábavný a svieži vzhľad, ktorý je ľahký a ovládateľný.

Tu sú najlepšie účesy pre dievčatá s kučeravými vlasmi!

Kučeravé vlasy pletené nízko na návrat domov

kučeravé vlasy spletené nízko na návrat domovInstagram @brianasbraids

Získajte tie kučeravé vlasy nízko zapletené domov. Úhľadná pletená povrchová úprava zhora nadol v oblasti zátylku vytvára ohromujúci, romantický efekt. Ak sú vaše vlasy príliš rovné a vyžadujú ďalší pohyb, plážové vlny sú najlepšou voľbou. Aby bol štýl dlhotrvajúci, použite na jeho dokončenie lak na vlasy.

Textúrovaný kučeravý Bob

Kučeravý účes BobInstagram @valerielester1978

Q&Autorka štýlu, Valerie Lester

Kaderník / majiteľ salónu @ Color Salon & Kúpele v Morrisville, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento klient hľadal zmenu! Mala dlhé vlasy, ktoré jej roky rástli a trpela na rozštiepené končeky a veľmi strapaté vlasy. Tento strih bol novým začiatkom. Urobili sme tradičný strih Deva (špecializovaná technika suchého strihania), aby sme jej kudrlinám dodali nový život.

Moja obľúbená vec na tomto dlhom kučeravom bobovi je, ako veľmi jej dopĺňa tvár a vyčaruje úsmev!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Strih a trojstupňová stylingová technika Deva Curl úplne zmení štýl hry pre každého, kto má textúru vo vlasoch. Kučeravé vlasy vyžadujú vlhkosť a osobitnú pozornosť pri rôznych vzoroch kučier, aby si zaistili vyvážený strih. Aby ste získali tento vzhľad, budete potrebovať oboje.

Dĺžka bobu bude vždy závisieť od tvárových vlastností a tvaru tváre a je prispôsobená každému klientovi. Tento stylingový proces trvá trochu viac času vopred, ale bude trvať niekoľko dní, a tým ušetrí čas na ceste.

Použili sme čistiaci prostriedok Deva Curl No Poo, jeden kondicionér, posilňovač B-Leavin Curl Booster a gél definujúci svetlo. To zanechalo jej kučery hydratované, definované a jemné.

Kučeravý čierny bob so skákacími kučerami

Obrázok skákacích kučier pre dievčatá s kučeravými vlasmi a kučeravým bobomInstagram @livindahairdream

Malá miss si zaslúži strih a štýl, ktorý sebavedomo predvedie svoje skákacie kučery! Pomôžte jej objať svoje prirodzené štruktúrované vlasy, aby ste ich udržali zdravé a plné života. Jemné vrstvy a ofina dodajú jej zámkom tvar, spárované s dĺžkou po ramene.

Deva Curl s dlhými vrstvami

Obrázok sviežeho a skákacieho strihu deva pre dievčatá s kučeravými vlasmiInstagram @ashleeatvain

Q&Autor so štýlom, Ashlee

Stylista @ VAIN v Seattli, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opísal by som to ako mäkký dlhý vrstvený strih Deva Curl. Má toľko rámovania tváre, aby jej vlasy neboli ťažké okolo tváre, a je dostatočne dlhé na nosenie pre viacero štýlov vrátane vrkočov, bez toho, aby vypadávali nejaké vrstvy..

Milujem tento vzhľad, pretože je to skvelý štýl umývania a chodenia!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelý strih pre dievčatá s kučeravými vlasmi, aby to uľahčili rodičovi a dieťaťu. S kučeravými strihmi a výrobkami bude zo stylingu hračka. Hovorím všetkým svojim klientom, aby nechali vo vlasoch slušné množstvo bezsulfátového, parabénového a bez silikónového kondicionéra, ktoré vmasírujte do výrobku po namočení mokrých kučier. Skrčte tričko a vysušte na vzduchu!

Jedná sa o jednoduchý spôsob stylingu, ktorý naučí vaše deti uľahčiť vám deň umývania.

Deva curl nedávno vyšla s „prepoo“ s názvom „Wash Day Wonder“, aby sa uľahčilo aj rozpojenie pred praním!

Populárne kučery 4C

obľúbené kučery 4c pre malé dievčatá s kučeravými vlasmiInstagram @fortheloveofcurlssalon

Vráťte svojim kučeravým vlasom život! Vyživujte svoje čierne kučery 4c hydratačným krémom, aby ste dosiahli hydratovaný a zdravšie vyzerajúci výsledok. Doprajte jej strih po ramenách, aby boli jej prirodzené kučeravé vlasy univerzálne k viacerým štýlom.

Q&Autorka štýlu, Jessica Stellato

Hair Stylist @ For The Love of Curls Salon in Cliffside Park, New Jersey

Ako by si to charakterizoval??

Tieto kučery 4c sú veľmi hrubé kučeravé cievky.

Tvar je obrátený rez, ktorý bol rezaný za mokra. Supercurlies by si nemali nechať ostrihať vlasy, kým sú mokré, aby mali priestor na zmršťovanie.

Požiadajte svojho stylistu, aby dieťa meral dĺžku, aby ste mohli ovládať tvar, ako vám kučeravé vlasy rastú.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Ak vás tento kučeravý strih zastraší, urobte to v zimných jesenných mesiacoch, aby počasie a vlhkosť neboli faktormi. Nebojte sa používať výrobky z kučeravých vlasov a veľa z nich!

Prírodný zvlnený strih

Obrázok prírodného kučeravého strihu pre dievčatá s kučeravými vlasmiInstagram @aubstyles

Doprajte jej podmanivý prirodzený strih zvlnenia, ktorý sedí priamo na ramenách. Váš malý uhol bude veselý, ak budete nosiť kotletu, ktorá jej dodá tvar a textúru hnedých výstredných vlasov. Je ľahké ju stiahnuť a doplní jej najčistejší a najsladší úsmev.

Objemný suchý kučeravý strih

Objemný účes Curl by Curl CutInstagram @jennessacouture

Q&Autorka štýlu, Jennessa Couture

Certifikovaný špecialista / majiteľ kaderí @ Bounce Hair Boutique vo Windsore, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opisujem to ako klasický, suchý strih zvlnenia zvlnením, ktorý bol navrhnutý s ohľadom na jej prirodzenú textúru tak, aby na vlasoch vytvoril vodopádový efekt. Vrstvy sme nechali dlhé, aby poskytli možnosti na úpravu alebo v ochranných vzoroch.

Milujem, že môže oslavovať prirodzenú textúru a zároveň vytvárať kučeravé vlasy zvládnuteľné a príjemné.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je ideálny pre každého, kto chce osláviť prirodzenú textúru a vylepšiť svoje kučery.

Najdôležitejšou vecou pre tento vzhľad sú produkty a hydratácia. Hľadaj čistiace a kondicionéry bez obsahu síranov a silikónov, ktoré nechajú vodu preniknúť cez vrstvu kutikuly a vlasy skutočne hydratujú. Každý, kto má akýkoľvek typ kučier, môže so svojimi vlasmi skutočne urobiť mier so správnymi výrobkami a aplikačnými technikami.

Uistite sa, že sa rozčesávate a upravujete iba vtedy, keď ste mokré, s použitím prirodzeného prospechu vody vlasy hydratujete a udržujete ich bez krepovitosti.

Curly Lob

Účes Curly LobInstagram @kristalannkaiser

Q&Autorka štýlu, Kristal Kaiser

Hairstylist @ Salon Skanda v Sandy Springs, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jej vzhľad by som opísal ako kučeravý lob. Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade je, koľko radosti jej prinieslo vidieť potenciál jej zvlnenia.

Odstránením prebytočných kíl a pridaním potrebného vrstvenia sa jej vlasy transformovali pred očami a bola taká vzrušená.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak máte kučeravé vlasy a zvažujete tento vzhľad, povedala by som, choďte do toho, ale nájdite niekoho, kto vie, ako pracovať s kučeravými vlasmi! Dôrazne odporúčam nájsť si certifikovaný salón Deva. Môžete ísť na ich webovú stránku, zadať PSČ a povie vám, kde sa nachádza najbližší.

Produkty Deva Curl sú vyrobené pre vlnité až kučeravé vlasy a som úplne posadnutá! Keď hovorím, že Deva Curl zmenil môj život, nepreháňam. Vlasy som upravovala každý deň po dobu 25 rokov, kým som nedostala svoju prvú transformačnú službu No-Poo a Deva Cut. Služba No-Poo je dokonalým úvodom do linky. Stylista s certifikáciou Deva vás krok za krokom prevedie vašou stylingovou rutinou, pričom vám vytvorí vlastnú sadu, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám na kučeravé dievčatá..

Rez Deva Cut sa vykonáva za sucha, aby sme mohli presne vidieť, kam padajú vaše kučery, a vidieť tvar, ktorý budujeme. Ak ste v oblasti Atlanty, navštívte nás v salóne Skanda. Sme tímový salón s certifikáciou Deva a MILUJEME kučery!

Kudrlinky na plážové vlny po ramená

Účes na mieru kučeryInstagram @curlmaestro

Q&Autorka štýlu, Rebecca Haehnle

Stylista / špecialista na zvlnenie / spolutvorca v salóne Salon vo Washingtone, DC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem vytváranie lookov pre kučeravé vlasy. Prvá vec, ktorú urobím, je zistiť, aký typ údržby je klient ochotný urobiť zo dňa na deň.

Páči sa mi tento strih, pretože umožnil môjmu klientovi nosiť zábavný, moderný a roztomilý topknot alebo ho nosiť pre jemnejší pocit. Milujem vytvárať strihy, ktoré umožňujú mojim klientom prechádzať od pohľadu k vzhľadu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Mali by ste začať tým, že si necháte upraviť dobrý strih podľa konkrétneho vzoru zvlnenia, a potom vyberte produkt, ktorý s vašimi kučerami najlepšie vyhovuje. Kučeravé vlasy majú tendenciu byť na suchej strane, preto nezabudnite tieto kučery hydratovať! Na nastavenie kučier vždy použite odporúčané množstvo produktu.

Na hydratáciu kudrliniek použite kondicionér, ktorý nechajte pôsobiť, potom naneste vrstvu v stredne silnom géle alebo pene, aby ste získali kontrolu a držanie potrebné pre dlhodobý vzhľad. Buď sušte na vzduchu, aby ste získali prirodzenejší vzhľad, alebo použite difuzér na dodanie tela a objemu. Na dokončenie rád používam zvlhčovač alebo ľahký pracovný sprej. Poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany v boji proti krepovateniu a fuzzu.

Bez ohľadu na to, koľko máte rokov, skvelý stylista a prispôsobený strih vás vždy budú cítiť ako milión dolárov.

Efektné krátke kučeravé vlasy

Roztomilá čelenkaInstagram @_ariahope

Roztomilá čelenka môže vždy zvýšiť nádheru kučeravého dievčaťa! Tento strih strednej dĺžky je ideálny pre jej tmavohnedé zámky a to je to najrozkošnejšie, čo môžete kedy vidieť. Nechajte ju mať tento účes, aby ste videli ten najsladší úsmev, ktorý vám môže dať.

Messy Sweet Perm

chaotický perm pre dievčatá s kučeryInstagram @ashleycurlskc

Tá sladká trvalka vyzerá rozkošne! Styling týchto kučeravých vlasov v dĺžke podpazušia bude veľa zábavy a vzrušovania. Či sa vám to páči hore, dole alebo napoly-výsledok bude ohromujúci. S týmto vzhľadom bude mladá slečna milovať svoje prirodzené hnedé vlasy znova a znova.

Dlhé tesné kučery

Účes Tight CurlsInstagram @deenavec

Q&Autorka štýlu, Deena Marie Vecchio

Blonde Specialist / DevaCurl Stylist @ Curl Hair and Wellness v Bryn Mawr, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

To je perfektný vzhľad pre každého, kto má suché, kučeravé, štruktúrované vlasy! Ak vaše vlasy reagujú na vlhkosť, Deva Cut je pre vás to pravé.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že môže fungovať pre osobu s najmenšou vlnou, až po osobu s najtesnejším zvlnením!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Hydratácia, hydratácia, hydratácia! Kudrlinky milujú vlhkosť, takže čím hydratovanejšie vlasy, tým lepší výsledok. Pre tento konkrétny vzor zvlnenia som išiel priamo do radu Deva Curl Decadence. Tento rad má najväčšiu hydratáciu pre najtesnejšie kučery. Použili sme čistiaci prostriedok Deva No-Poo Decadence a potom bezoplachový kondicionér One Condition Decadence.

Na úpravu účesu sme použili Deva Super Cream priamo na vrchnú časť kondicionéra, ktorý nepoužívate. Základom je naniesť výrobok na mokré vlasy, aby ste sa necítili lepkaví alebo chrumkaví.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad odporúčam každému klientovi s pevným vzorom zvlnenia. Je to perfektné pre mladé dievčatá, ktoré môžu uschnúť na vzduchu a ísť, alebo pre zaneprázdnenú matku, ktorá pošle svoje deti a začne deň.

Aj muži môžu Deva! Túto metódu strihu/stylingu môže použiť každý, koho vlasy reagujú na vlhkosť.

Dlhé kučeravé vlasy

Dlhé kučeravé vlasyInstagram @b_doan

Dlhé účesy pre dievčatá s kučeravými vlasmi dodávajú malej princeznej atmosféru. Jej definované a tesné prírodné cievky robia nádherný účes s plnšími a skákacími okrajmi. Bude sa rada chváliť dlhou kučeravou hrivou, ktorá vyzerá skvele na svetlohnedom odtieni.

Zvrhlé polovičné kučeravé vlasy s ofinou

výstredné kučeravé vlasy s ofinou pre dievčatáInstagram @blessedwithkurls

Účesy pre dievčatá s kučeravými vlasmi sú super roztomilé a majú kudrnaté kučeravé vlasy po krk s ofinou. Zdvihnutím polovice galiných hnedých zámkov vznikne pekný štýl s pekným tvarom. Trochu laku na vlasy, aby ste posilnili jej textúru a dodatočne držali.

Krátky kučeravý bob pre čierne dievčatá

krátky kučeravý bob pre čierne dievčatáInstagram @lissyosocurly

Krátky kučeravý bob pre čierne dievčatá má dĺžku, s ktorou sa dá ľahko zaobchádzať. Je to jeden z tých kučeravých účesov, z ktorých budú mladé dámy nadšené. Keď sa pripravujete, kontrolný gél môže udržať kučeravé vlasy naživo. Dodáva tiež definíciu, lesk a vlhkosť bez toho, aby ho zaťažoval.

Vrstvy pre tenké kučeravé vlasy

vrstvy pre tenké kučeravé vlasy dievčaInstagram @ashley_hairstylist__

Účes s vrstvami pre dievčatá s tenkými kučeravými vlasmi a toto majstrovské dielo určite zvýši pohyb v detských zámkoch. Rozdeľte jej kučery na boku, aby získali dodatočný objem, a potom ich nechajte v strede, aby mali plnší okraj. Blond blondínka je tiež dobrý nápad! Prirodzene kučeravé vlasy ešte lepšie predvedú melír.

Kučeravý strih s ofinou

kučeravý strih s ofinou pre dievčatáInstagram @taiibeauty

Kučeravý strih s ofinou nikdy nevyzerá na malom dievčatku úžasne. Je to volumized účes s rovným okrajom, ktorý viac zvýrazní kučery. Svoje zámky bude milovať ešte viac, keď sú definované kučery. Použite teda lak na vlasy, aby ste zvýraznili textúru, skrotili krepovatenie a dodali lesk.

Sladko natočený účes

sladký stočený účes pre dievčatáInstagram @hairmajestiii

Tento sladko natočený účes ponúka šťastné kučery pre šťastné mladé dievčatá! Je to stredne dlhý účes s bočnou časťou, ktorá korienkom dodá okamžitý zdvih. To určite zvýši jej prirodzenú krásu a textúru vlasov.

Afroamerické tesné kučery

afroamerické tesné kučery pre dievčatáInstagram @tb_hair_

Tieto afroamerické tesné kučery sú niečo, čo môžete zbožňovať! Je to roztomilé a vyžaduje veľmi nízke nároky na údržbu dievčaťa s prirodzeným zvlnením. Aby ste dosiahli tieto krásne kučery, požiadajte o techniku ​​suchého kučeravého strihu, aby ste lepšie videli tvar. Nechajte svoje kučeravé vlasy zdravé a uistite sa, že sú zvlhčené.

Strih Deva pre husté kučeravé vlasy

strih deva pre dievčatá s hustými kučeravými vlasmiInstagram @beautybyalaska

Účelom strihu deva pre husté kučeravé vlasy je, aby textúra vyzerala čo najlepšie. Tento strih vlasov skutočne mení kučeravé dievčatá. Je to strih inšpirovaný devou, v ktorom sú kučeravé vlasy nasekané, keď sú suché, aby lepšie videli tvar. Tento strih je pre ženy s akýmkoľvek typom kučeravých alebo vlnitých vlasov. Ak je prispôsobený, mal by fungovať na všetky typy zvlnení a tvary tváre.

Q&Autor so štýlom, Aljaška Mitchell

Špecialista na kučeravé vlasy @ Beauty By Alaska v Stocktone, Kalifornie

Ako by si to charakterizoval??

Tento strih deva pre husté kučeravé vlasy bol ostrihaný na sucho, aby si zachoval prirodzenú podobu. Má tiež dlhé vrstvy v hustých kučeravých vlasoch. Na umývanie vlasov používajte prípravok DevaCurls Original No Poo a One Condition.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Aby ste si upravili vlasy, urobte to v miske, kým sú ešte mokré. Skúste zamknúť čo najviac vlhkosti. Na udržanie vlhkosti a lesk použite stylingový krém DevaCurls. Potom použite Ultra Defining Gel DevaCurls, aby držal tieto krásne kučery na mieste.

Edgy Curly Undercut

nervózny kučeravý podrez pre malé dievčatkoInstagram @sasha_tehyahair

Vaše kučeravé vlasy môžu tiež chcieť niečo chladné. Doprajte jej teda ostré kučeravé podrezanie a nechajte jej prirodzenú textúru kúzliť. Pri úprave bude milovať ovládací gél, ktorý dáva čiernym zalomeniam definíciu, lesk a vlhkosť.

About the author