15 najžiadanejších nápadov s dlhými vlasmi práve teraz

Perm pre dlhé vlasy je účes, ktorý sa vykonáva tak, že sa vlasy podrobia chemikáliám, aby sa dosiahla trvalá kučeravá alebo vlnitá textúra. Aký lepší spôsob, ako športovať svoje krásne dlhé zámky, ako s veľkým objemom?!

Možno premýšľate o tých extra veľkých a kučeravých, upravených vlasoch z 80. rokov, ale teraz je načase obrátiť hlavu k ich súčasným, sviežim verziám, ktoré si zvolili mnohé celebrity! Na vrchole zoznamu zvrátených A-lister sú Joan Smalls, Salma Hayek, Ashley Graham a Amanda Seyfried a každému sa páči, ako hrajú so svojimi špirálami..

Na rozdiel od minulosti vám moderné techniky dávajú možnosť vybrať si, akú veľkosť kučier alebo vĺn chcete dosiahnuť. Od dlhých prameňov, od plážových vĺn po objemné coify až po stočené ofiny, teraz môžete ľahko dosiahnuť atmosféru morskej panny-boho alebo klasický vzhľad vhodný pre kráľovnú.!

Nielen to – to, že si dnes zafarbíte vlasy, neznamená, že musíte obetovať zdravie a integritu svojich milovaných vlasov! Tajomstvo kučier, ktoré sú plné života, je nábožensky zvlhčiť a používať výrobky, ktoré nepoškodia vaše milované vlasy..

Nedá sa poprieť, že revolúcia trvalých vlasov začína a ešte dlho zostane! Teraz sa vráťme k tejto aktualizovanej sérii trvalých vlasov pre dlhé vlasy. Nebojte sa urobiť screenshot svojich obľúbených účesov s trvalou tvorbou!

Čiastočná špirálová perm

Čiastočná špirálová perm pre dlhé vlasyInstagram @staceylouiise91

Na rozdiel od vašej bežnej špirálovej perm, táto je trochu voľnejšia, a to všetko vďaka dlhej curlingovej tyči a pene, ktorá ju udrží na svojom mieste. Po ošetrení budete vonku a budete mať plné vlasy plné textúry a odrazu.

Dlhý voľný Perm

Voľná ​​perm pre dlhé tenké vlasyInstagram @vis_ooi27

Dosiahnite prirodzené vlny perm. Tieto dlhé zámky by mohli použiť nejakú textúru smerom ku koncom, čo dáva vynikajúci kontrast koreňov od koncov.

Veľké zvinutie Perm

Veľká natáčka na dlhé vlasyInstagram @brisdalebeauty

Na dosiahnutie takto hrubých zámkov je najlepšie použiť veľké sudové natáčky. Vrstvené usporiadanie je najlepšou voľbou pre tento strih, pretože by to spôsobilo väčší odraz.

Vývrtka Perm

Vývrtka na dlhé vlasyInstagram @meldavishair

Veľmi ľahký a dosiahnuteľný účes pre mnoho žien. Pripravte si kulmy a za chvíľu budete hojdať tieto zvislé špirály!

Long Curly Perm

Kučeravá perm na dlhé vlasyInstagram @bewitchedbeauty_

Tieto dlhé zámky by mohli skutočne použiť nejaký štýl! Natočené vlasy ponúkajú textúru a držia telo vašich vlasov, čo im dodáva skutočne hustý vzhľad.

Dlhé vlasy s ofinou

Povolenie dlhých vlasov s ofinouInstagram @city_planning15

Získanie permanentky môže byť rovnako bežné ako športovanie tých prirodzene vyzerajúcich vĺn od korienkov až po končeky. Textúra a divoká forma, ktorou je v súčasnej dobe všetok štýl spojený s ofinou, ktorá rámuje tvár, sú hlavnými výhodami tohto vykupiteľského účesu..

Dlhý zvlnený perm

Vlnitá perm pre dlhé rovné vlasyInstagram @anissa.at.iss

Vaše dlhé zámky práve prešli inováciou! Získajte vzhľad s mäkkou vlnitou trvalou, potom upravte stylingovou penou pre osviežujúce kučery po celý deň.

Moderný perm

Moderná perm pre dlhé vlasyInstagram @theparlourflatirons

Tento moderný strih silne upravených kudrliniek dodá vašim vlasom taký žiadaný vzhľad plážových vĺn. Dosiahne sa maximálna textúra a telo, ideálne pre voľný čas.

Pre dlhé tenké vlasy

Povolenie pre dlhé tenké vlasyInstagram @amandhhhhha

Definitívny spôsob, ako dosiahnuť maximálnu textúru, je nechať si splietnuť tenké vlasy. S týmto druhom perm, ktoré je tiež ľahké spravovať a udržiavať, už môžete vykonávať toľko stylingu.

Pre dlhé husté vlasy

Povolenie pre dlhé husté vlasyInstagram @picasso_mavischaw

Najlepšie plátno pre tieto kučery? Dlhá deka hustých vlasov! Nechajte tieto zámky upraviť, aby ste dosiahli nádherný zvlnený vzhľad textúry a odleskov, ktoré by zvýraznili vašu ženskosť.

Na dlhé jemné vlasy

Povolenie pre dlhé jemné vlasyInstagram @maxeyhair

Jemné vlasy by určite mohli trocha vylepšiť textúru. Kudrlinky dodajú týmto prameňom živší vzhľad, pričom tieto dlhé kučery sú perfektnou bridlicou pre vaše kučery..

Perm s voľnými kučerami

Povolenie dlhých vlasov s voľnými kučeramiInstagram @malloryonhair

Q&Autorka štýlu, Mallory Granrath

Hair Stylist @ Pure Nashville Organic Salon in Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je výsledkom špirálovej trvalej pery s dlhými vlasmi, ktorá používa môj obľúbený roztok perm, roztok bez amoniaku Organic Color Systems z Veľkej Británie. Na jeho úpravu sme použili bezoplachový kondicionér v spreji Innersense Sweet Spirit a objemové mlieko Innersense potom difúzujeme.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vedzte, že tento konečný výsledok neprišiel ľahko! Najprv to chcelo veľa prípravných príprav, aby jej dlhé odfarbené vlasy pripravili na perm. Detoxikovali sme vlasy Malibu kryštálovým gélom s vitamínom C 2 týždne pred tým, ako sa z ich vlasov vytvorila usadenina, ktorá by mohla brániť jemnému roztoku permeability preniknúť do jej vlasov. Potom, čo sme to vymyli, potom sme nadviazali na proteínovú úpravu organických farebných systémov. Moja klientka potom pokračovala v prípravách doma a robila silové bielkovinové kúry ešte 4 -krát (2 -krát týždenne), až kým nedostala trvalé povolenie. Ak by to neurobila, nemala by vo svojich koncoch dostatok bielkovín/sily a odľahčené časti by jednoducho neprišli do nového tvaru..

Málokedy poviem áno, aby som urobil perm klientom s odfarbenými vlasmi, pretože jednoducho nie sú dostatočne silné. Táto klientka už bola mojou existujúcou klientkou a ja som jej zosvetlil vlasy. Vedel som, s čím pracujem, a vedel som, že je ochotná zapojiť sa do práce a investovať do predbežnej práce, takže to bol jediný dôvod, prečo som súhlasil s vykonávaním tejto služby na vlasoch, ktoré boli zosvetlené..

Klienti mi často hovoria, že chcú perm, takže ich vlasy budú mať menšiu údržbu, ale to je ďaleko od reality. Ak sú vaše vlasy zafarbené, musíte držať krok s týždennými proteínovými ošetreniami, aby boli vaše vlasy po perme silné, správne nanášať v dňoch umývania správne výrobky na podporu zvlnenia a správne sušiť. Spánok na hodvábnom alebo saténovom obliečke na vankúš je nutnosťou, aby ste si po trvalej pokožke nezhrubli kožičku. Pokračovanie v správnej domácej starostlivosti je rovnako dôležité!

Ak ste klientom a uvažujete o získaní permanentky, budete oveľa lepším kandidátom, ak nemáte na vlasoch bielidlo. Ak si umývate vlasy každý deň, tiež nie ste kandidátom na perm. Akonáhle sa dostanete do kučier/vĺn, nechcete, aby ste narúšali vzor kučier alebo vysúšali vlasy prílišným praním. Práškový suchý šampón ako Oway plant a minerálne osvieženie je môj obľúbený práve v tieto dni bez umývania.

Pred rezerváciou perm u mňa vždy vyžadujem osobnú konzultáciu. Tak môžeme zistiť, či ste trvalým kandidátom, diskutovať a rezervovať si akékoľvek predbežné úpravy, čas a náklady na služby..

Plážová vlna Perm

Plážová vlnová perm pre dlhé vlasyInstagram @minjoohair

Q&Autorka štýlu, Katayama Minjoo

Hair Stylist @ Sola Salon Studios v Tustine, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes vyjadruje jej prirodzené kučery a ženský pocit odlišný od bežných neprirodzených kučier. Časť, ktorú považujem za najženskejšiu po vykonaní digitálnej perm, je časť, s ktorou som najspokojnejší.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ľudia, ktorí sa nemôžu starať o svoje vlasy alebo musia ráno chodiť zaneprázdnení, sa musia naučiť, ako a ako správne upravovať vlasy. Vyhnite sa vlasom s odfarbenou farbou. Zdravé vlasy sú najlepšou podmienkou pre perm.

Špirála Perm

Špirála PermInstagram @susanleestylist

Q&Autorka štýlu, Susan Lee

Hair Stylist @ Pomp and Proper vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Návrat 90. rokov! Milujem, že špirálová perm môže dodať toľko textúry a objemu prirodzene rovným vlasom alebo zvýrazniť prírodné vlnité alebo kučeravé vlasy. Je veľký, sexy, zábavný a rozhodne priťahuje pozornosť! Ďalšou skvelou vecou, ​​ktorú si Maryanne všimla od získania povolení, je to, že vďaka koreňovému liftingu vyzerajú jej vlasy menej mastné, čo jej umožňuje šampónovať raz týždenne.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Získanie špirálovej permutácie môže v salóne trvať niekoľko hodín – čím viac vlasov budete mať, tým dlhšie to bude stáť. Je lepšie nechať sa ostrihať vrstvami, aby ste neskončili s trojuholníkom, a preto sa rád strihám pred a po trvalom. Na vlasy Maryanne použila Jessy v zadných častiach dve prúty a ja som sa rozhodol použiť 4 rôzne veľkosti tyčí na vrchu a vpredu, aby som vytvoril efekt viacerých vrstiev a aby to vyzeralo prirodzenejšie..

Získanie povolenia môže byť nenáročné na údržbu, ale musíte si dať trochu námahy na úpravu kučier. Odporúčam vám, aby ste medzi šampónmi chodili tak dlho, ako môžete, a použite šampón a kondicionér, ktorý je špecifický pre lokne alebo hydratačný bezsulfátový šampón. Pureology Curl Complete alebo R&Co’s Cassette sú skvelé možnosti. Ak chcete osviežiť svoje kučery medzi šampónovaním, vlasy si môžete navlhčiť v sprche alebo pri sprchovaní pomocou fľaše s vodou a nastriekať bezoplachový prípravok Color Fanatic od spoločnosti Pureology. Jeden z mojich obľúbených stylingových produktov pre perm je Pureology’s Curl Complete Style Infusion, je to krémovo-gélové kombo 2 v 1. Hneď ako nanesiete svoje výrobky, kučery jemne oškrabte, vysušte na vzduchu a potom ich zvýraznite difuzérom na nízke až stredné nastavenia. Snažte sa počas dňa vlasov veľmi nedotýkať – eliminujete tým krepatenie a vaše kučery budú vyzerať úžasne!

Viac textúr

Viac textúrInstagram @mspauline212

Q&Autorka štýlu, Pauline Messina

Hair Stylist @ Beautique Day Spa & Salón v Houstone, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je pohľad, ktorý som dosiahol tým, že som vlasy zahaľoval určitým spôsobom pri úprave vlasov tohto klienta.

Jej vlasy sú dosť husté, takže kučery vyšli plné a jemné. Išli sme na plážový vzhľad, ktorý si vyžadoval malý styling. Je prvorodičkou a pracuje na plný úväzok, takže na účes pre vysokú údržbu je jej málo času.

Mojou najobľúbenejšou vecou na nej bolo, ako prirodzene a bez námahy to vyšlo. Nerobí to, že by ste si chceli vlasy nechať prejsť??

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vaše vlasy musia byť husté, to znamená, že by ste ich mali mať poriadne množstvo. Jemné vlasy je možné ostrihať, ale nebudú také plné a živé ako tento klient tu na obrázku.

Po trvalom pobyte je potrebné dodržať niekoľko pravidiel. Žiadny šampón 2 dni – šampónovaním pred 2 dňami sa kučery zahodia. Žiadne pútka na ruky a chvosty – stiahnutím vlasov dozadu natiahnete zvlnenie a môže dôjsť k lámaniu. Žiadny kondicionér po dobu jedného týždňa – použitie kondicionéra pred týmto časom by mohlo zvlnenie vytiahnuť, ale určite zvlnenie uvoľní.

Dobré výrobky sú nevyhnutné. Najlepšie sú volumizujúce výrobky. Výrobky s príliš veľkým počtom zvlhčovačov by mohli vytiahnuť permutáciu rýchlejšie, ako by ste chceli.

Vrelo by som to odporučil každému, kto chce vzhľad „wash-and-go“, plážové vlny, čerstvú mamičku. Je to taký skvelý vzhľad pre každého, kto chce mať trendový vzhľad bez problémov a poškodenia, ktoré môže spôsobiť fénovanie a horúce nástroje.!

About the author