18 najlichotivejších dlhých účesov pre okrúhle tváre (trendy 2021)

Dlhé vlasy sú super trendy a všestranné. Dlhšie dĺžky sú koketné, ženské a dajú sa nosiť hore aj dole rôznymi spôsobmi. Ženy s okrúhlou tvárou si aj napriek tomu môžu správnym strihom a stylingom stiahnuť dlhšie vlasy. Ak chcete predĺžiť vlasy, dodajte im objem, zvážte pridanie vo vrstvách. Nižšie nájdete niektoré z najlepších dlhých účesov pre okrúhle tváre, ktoré vám zoštíhlia tvár a vylepšia niektoré z vašich najlepších funkcií..

Dlhé vrstvy

dlhý vrstvený strih pre okrúhle tvary tváreInstagram @eastonhair

Rozkvette splývavú hrivu skrotením vo viacerých vrstvách! Teraz si môžete byť dlhovlasým dievčaťom s množstvom štýlov, ktoré môžete preskúmať.

Voľné kučery s bočnými nárazmi

Voľné kučery s bočnými nárazmiInstagram @asavoie33

Q&Autor so štýlom, Autumn Savoie

Stylista / vizážista @ Platinum & Spoločnosť Beauty Bar na Manhattane, KS

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je jeden z mojich najobľúbenejších lookov pre nevestu. Je to jemné, romantické, moderné a lichotivé pre mnoho rôznych tvarov tváre a typov vlasov. So správnou kombináciou produktu, zvlnenia, objemu a špendlíka tento nádherný štýl premení nevestu na nadčasovú klasiku pre jej nezabudnuteľný deň. Páči sa mi, ako farba zvýrazňuje štýl a štýl zvýrazňuje farbu.

Môj obľúbený aspekt tohto štýlu je, že je veľmi nadčasový. Táto nevesta sa bude môcť na svoj svadobný deň pozerať niekoľko rokov a stále bude vidieť úžasnú krásu a štýl.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Svadobné skúšky sú nevyhnutnosťou a jednou z mojich obľúbených častí svadobného procesu. Nevesta prichádza s mnohými nápadmi a spoločne vytvoríme perfektný účes, vďaka ktorému bude jej deň oveľa dokonalejší a nezabudnuteľnejší. Tento špecifický svadobný štýl je skvelý pre mnoho tvarov tváre a textúr vlasov. Krásna nevesta mala mierne guľatejšiu tvár, a tak som jej prišpendlil a vytvaroval vlasy okolo tváre, aby som trochu zoštíhlila tvar..

Objem v hornej a dolnej časti štýlu pomáha predĺžiť tvar tváre tým, že vytvára oválnejší vzhľad. Pretiahnutím jej vlasov cez čelo som dokázal vytvoriť jemnosť, ale tiež pomôcť zamaskovať časť výšky jej čela, čo zase pomohlo tvaru tváre pôsobiť oválnejšie a štíhlejšie..

Dlhšie štruktúrované vlasy s ofinou

Dlhšie štruktúrované vlasy s ofinou na okrúhlej tváriInstagram @yukistylist

Rád premýšľam o tomto štýle ako o modernej verzii dlhého vrstveného strihu s pridanými dlhými závesmi. Skúste požiadať svojho stylistu, aby zachoval jas okolo tváre pridaním detských svetiel v blízkosti prednej línie vlasov – trochu podobné umiestnenie, ako keď majú mladé dievčatá svoje obzvlášť blond prirodzené „slnečné lúče“. Zvýraznenie týchto oblastí na akejkoľvek prírodnej blondínke je obľúbenou technikou farbenia.

Okrúhle tvary tváre je možné vylepšiť pridaním ofiny alebo orámovania tváre. Obvykle môže zmäkčiť silnú kosť alebo čeľusť, ale môže vytvoriť viac vzplanutia pre ľudí s okrúhlym alebo oválnym tvarom tváre.

Odporúčam posilnenie priestoru na naberanie objemu pri úprave tejto oblasti vlasov a prípadne lepkavé sérum alebo vosk (Bumble & Napríklad Bumble Brilliantine) smerom k špičkám, aby okrajové ofiny neboli „krabicové“ alebo ťažké.

Super uhladené vlasy s dlhšími ofinami

Super uhladené vlasy s dlhšími ofinamiInstagram @phoebeelise

Q&Autorka štýlu, Phoebe Elise

Hairstylist @ King’s Road Salon v Salt Lake City, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je leštený súlož. Má rovnaký vzor vrstvenia a strapce ako súlož, ale je čistejší a dlhší. Moja obľúbená vec na tomto je ofina. Páči sa mi, ako jej rámuje tvár a dáva jej možnosť nosiť ju naprieč alebo rozlúčenú, aby mala ležérnejší vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je pomerne nenáročný na údržbu, okrem toho, že by ste si ráno dotýkali ofinu. Rada vlhčím, potom použijem bezoplachový kondicionér, aby boli vlasy poddajnejšie. Môj obľúbený je výživný detangler od Emery. Potom vyfúkajte do kríža, aby ste zlomili všetky kravaty alebo hlavu korálkov, takže strapce budú rovnomerne padať na čelo.

Rozjasňujúce vrstvy

rozjasňujúce vrstvy pre okrúhle tváre s dlhými vlasmiInstagram @malcolmcleavoncuts

Jedná sa o dlhý vrstvený účes. Milujem hĺbku pri korienkoch a to, ako farba mizne a rozjasňuje sa okolo tváre, aby rozjasnila jej pleť. Dlhé vrstvy pomáhajú prirodzenému noseniu bez toho, aby boli príliš ťažké.

Ak chcete nízke nároky na údržbu, použite na vlhké vlasy sprej a jemný krém R+Co’s. Vlasy vysušte prstami, kým nie sú suché asi na 80%, pričom sa zamerajte na kravské škvrny a zdvihnite vlasy z korienkov a tam, kde chcete vytvoriť objem. Akonáhle sú vlasy takmer suché, uhlaďte ich okrúhlou kefou.

Dlhé rovné vlasy s dlhým vrstvením

Dlhé rovné vlasy s dlhým vrstvenímInstagram @beautybylaurengoforth

Q&Autorka štýlu, Lauren Goforthová

Hairstylist @ Avanté Salon & Denné kúpele v Mansfielde, Texas

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opísal by som to ako zakorenený balayage look. Je to skvelé pre hostí, ktorí chcú zostať blondínka bez bežnej šesť až osemtýždňovej údržby.

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je bezproblémová zmes od koreňa po koniec. Stále môžete byť blondínka bez toho, aby ste mali drsnú líniu rastu/vymedzenia!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby som dosiahol tento vzhľad, urobil som malé detské svetlá po celom povrchu fólií so zosvetľovačom Framesi + 30 obj. Všetky zvyšky koncov som zalajajkoval rovnakým zosvetľovačom + Olaplex, aby boli jej konce jasnejšie. Nechal som celý ten proces, kým sa nezvýšil na veľmi svetlo žltú farbu. Potom som pred melódiou opláchol odlesky šampónom Oligo blue, aby som zrezal akúkoľvek mosadz. Tónil som jej korene (asi prvé dva až tri palce) nadol 1/2 6N + 1/25N v Redkene asi päť minút, pričom som nechal líniu vlasov okolo tváre pre ten jasný pop blond. Konce som potom tónoval 9V + 9P v Redkene, aby som zrezal všetku zvyšnú mosadz.

Tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto chce farbu vlasov s nižšou údržbou. Existuje mnoho rôznych verzií tejto farby, ale dá sa to urobiť na mnohých rôznych typoch vlasov. Odporúčam dobrú domácu starostlivosť o vlasy s tepelnou ochranou a olejom na zvlhčenie končekov, aby bola zachovaná celistvosť vlasov. Investícia do dobrého šampónu a kondicionéru je tiež veľmi dôležitá.

Bez námahy & Prirodzený plážový vzhľad

Obrázok bez námahy a prirodzeného plážového vzhľadu dlhý účes pre okrúhlu tvárInstagram @whitneylynnwilliams

Q&Autorka štýlu, Whitney Lynn Williams

Farbiar / HMUA / Davines Educator @ Head and Heart v Lexingtone, KY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako bez námahy, prirodzený a plážový. Prednosti sú umiestnené a majú vniesť do prirodzenej farby vlasov jas a rozmer. Svetlé kúsky vpredu pôsobia na tvár a dodávajú dôraz, zatiaľ čo ľahkosť v spodnej časti upozorňuje na dĺžku.

Strih je na koncoch tupý, aby vlasy vyzerali plnšie a hustejšie, pričom vrstvy sú rozbité a bezšvové tým, že z interiéru uberajú na váhe. Chcel som, aby sa strih cítil žitý a bez námahy.

Moja obľúbená časť o tomto vzhľade sú rôzne vrstvy rozmerov s farbou a spôsob, akým farba prúdi. Rozžiari klientku, zvýrazní jej farbu vlasov a jednoduchému štýlu dokonca dodá trochu textúry.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri zvažovaní tohto vzhľadu je dôležité vziať do úvahy tón farby a jej umiestnenie. Správne umiestnenie zabezpečí, že farba prirodzene vyrastie a časté dotyky nie sú vždy potrebné. Správny výber blondínky je tiež veľmi dôležitý. Nesprávny tón môže v koži vyvolať nežiaduce farby a črty, najmä ak sa objaví vedľa tváre.

Táto farba a strih majú byť dlhotrvajúce, ľahko sa upravujú (s možnosťami) a bez námahy, takže sú perfektné pre minimalistku alebo pre ženy na cestách. Strih (v závislosti od textúry) by mal podporovať objem a pohyb v pravých častiach tváre, aby vytváral uhly, ale mal by mať silnú líniu, aby predĺžil okrúhlejšiu tvár.

Skákacie vrstvy

skákacie vrstvy pre okrúhle tváreInstagram @hairbyashleyfillip

Ak uvažujete o tomto vzhľade, najskôr sa uistite, že máte dostatok vlasov na prispôsobenie sa potrebnému odstráneniu hmotnosti potrebnému na vytvorenie všetkých rôznych vrstiev v tejto technike opuchu. Tento konkrétny strih funguje najlepšie pre ženy s hustými vlasmi a okrúhlym alebo oválnym tvarom tváre.

Pokiaľ ide o úpravu tohto vzhľadu, vyfénujte ich pomocou okrúhlej kefy a vlasy pripravte objemnou penou, ochranným prostriedkom proti teplu a posilňujúcim fénom..

Tento vzhľad je veľmi univerzálny, pretože na hlave ponechá dostatok vlasov, aby vo dne umožňovali elegantný a profesionálny drdol a v noci veľké, očarujúce kučery. Tento vzhľad je tiež možné ľahko stiahnuť späť do chvosta pre tých, ktorí sú na cestách a potrebujú rýchlo urobiť.

Mäkké & Prírodné vrstvy

Soft & amp; Účes z prírodných vrstievInstagram @feiwang85

Q&Autor so štýlom, Fei Wang

Kaderník / holič / akademický riaditeľ @ Mamselle Frisor v Opplande, Nórsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o jemný, prirodzený vzhľad vo vrstvách. Je ideálny pre tých, ktorí chcú dĺžku a vzhľad „pow wow“!

Moja obľúbená vec je, že klient nepotrebuje veľa produktov ani veľa času stráveného stylingom, aby získal tento vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak chcete vzhľad, ktorý sa ľahko udržiava a vyzerá dobre, keď je dole alebo v chvoste, tento strih/štýl je pre vás. Tento vzhľad je tiež ideálny pre tých, ktorí túžia po pohybe vo vlasoch, ale chcú si udržať dĺžku.

Pri vytváraní tohto vzhľadu pre klienta s okrúhlou tvárou by vrstvy vpredu mali začínať niekoľko centimetrov pod bradou.

Mäkšia údržba

Mäkší účes UpkeepInstagram @shelby.hair

Q&Autorka štýlu, Shelby Harper

Hairstylist @ Euphoria Studio Salon vo Frenchtowne, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je pre klienta, ktorý miluje byť blond, ale chce jemnejšiu údržbu alebo nižšie nároky na údržbu.

Moja klientka párkrát do roka cestuje z Virgínie do New Jersey, aby si urobila farbu a strih, takže celkovým cieľom je udržať ju čo naj blondínskejšiu, ale aby jej farba vydržala až do najbližšieho času, ktorý jej plán dovolí cestovať späť. Po jej službe stále dostáva komplimenty MESIACE!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Milujem dlhé, ušité ofiny takmer pre každý tvar tváre a zábavnou súčasťou je zmena dĺžky, aby som strih prispôsobila každému klientovi. Z tohto dôvodu sme nechali tresk dlhšie kvôli jej okrúhlemu tvaru a tiež, aby sa v prípade potreby mohla prevrátiť zo strany na strednú časť.!

Je mamou dvoch malých detí, takže dĺžka tiež pomáha ľahkému drdolu alebo poníkovi. Tento vzhľad sa dá ľahko upravovať každý deň alebo sa dá ľahko vysušiť na vzduchu s vrstvami a rámom tváre!

Styling pre tento vzhľad bol vykonaný pomocou Arrojo Styling Whip, Set and Style Spray, Working Spray a Bionic 1 1/4-palcová kulma.

Long Modern Shag with Side-swept Bangs

Moderný súlož s účesom Caramel WavesInstagram @mindilyn

Q&Autor štýlu je Mindi Chapanian

Stylista a pedagóg @ Aveda Richard Michael Salon v Costa Mesa, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je dlhý moderný súlož s jemnými karamelovými vlnami. Milujem štýl, ktorý tento štýl poskytuje bez námahy. Dopĺňa akúkoľvek textúru a je možné ho prispôsobiť každému tvaru tváre.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Súlož je ideálna pre každého, kto túži po modernej siluete s nízkymi nárokmi na údržbu. Odporúčam používať výrobky, ktoré zvýrazňujú prirodzenú textúru a súčasne kontrolovať krepovatenie, ako je Aveda’s Nourishing Styling Creme.

Tento vzhľad je možné veľmi ľahko štylizovať sušením na vzduchu alebo ľahkým fénovaním. Tiež milujem vylepšenie koncov pomocou kulmy!

Stredná časť dlhý Bob

Stredná časť dlhý BobInstagram @tangledupwithlana

Vyvážte tvar tváre pomocou zodpovedajúceho laloku so strednými časťami! Je to jednoduché, ale účinné, vďaka ktorému budete celý deň vyzerať roztomilo!

Klasický dlhý účes s textúrou na plážovej vlne

Klasický dlhý účes s účesom s textúrou Beach WaveInstagram @ramieliyaho

Q&Autor so štýlom, Rami Eliyaho

Hairstylist @ Square Salon v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísala ako klasický dlhý účes s textúrou a pohybom. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je textúra a spôsob, akým vytvára pohyb, aby poskytoval prirodzený, jemný vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pred vyhladením koncov by som odporučil použiť prípravok na ochranu pred teplom. Pridajte na suché vlasy Loreal Hollywood Waves Siren Waves a potom pomocou 1 1/2-palcovej kulmy vytvorte jemné plážové vlny, pričom striedajte smer každej vlny. Potom použite Loreal Next Day Hair veľkoryso na vytvorenie štruktúrovaného vzhľadu. Dokončite malým kúskom Loreal Mythic Oil, aby sa na koncoch vytvorilo oddelenie.

Chcel som mať ofinu trochu dlhú, aby mohla ísť do chvosta a získať jemný rám tváre. Jej typ vlasov je hustý a medzi rovnými a vlnitými. Urobil som techniku ​​rezania suchým bodom, aby som získal väčšiu textúru a pohyb.

Tento strih funguje dobre na stredne silných až hustých vlasoch a ženám, ktoré majú rady prirodzenú jemnú textúru a pohyb. Ofina môže byť kratšia alebo dlhšia v závislosti od tvaru tváre a životného štýlu.

Prírodné vlny s vlnou ofinou

Prírodné vlny s vlnou ofinouInstagram @hairbyevasf

Q&Autorka štýlu, Eva Rodriguez

Haircut Specialist @ Hair By Eva v San Franciscu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Nazval by som to dlhou vrstvou so zdvihnutým treskom. Páči sa mi, ako vyrovnáva tvar jej tváre. Na plnšej tvári, ktorá má trochu výšky hore a plnosť v blízkosti chrámov, vyvažuje plnosť v lícach a čeľusti..

Zdvihnutý tresk (na rozdiel od tradičného ofinu, ktorý sa naplno tiahne cez čelo) ponecháva na čele otvor, ktorý predlžuje tvár a dodáva okrúhlejšej tvári viac diamantovej siluety. Vlny vzďaľujúce sa od tváre dodávajú celému vzhľadu telo a jemnosť. Je to moderné a romantické zároveň.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl sa skutočne dobre premieta do širokej škály tvarov tváre. Jedinou nevyhnutnosťou okrúhlej tváre je udržať ofinu na jednej strane zametanú a otvorenú. Tradičný tresk cez čelo sa skráti a bude boxovať do okrúhlej tváre.

Pri stylingu začnite penou na držanie a dvíhajte najmä pri korienkoch. Fénujte hore nohami, až kým 90% nezaschne, a potom zakončite stredne veľkým okrúhlym štetcom tak, že okrúhlu kefu zrolujete až ku koreňom a potom uvoľníte tak, že kefku voľne otočíte a v každej časti zanecháte veľkú slučku. Nechajte vlasy niekoľko minút vychladnúť, potom si nimi prejdite rukami a na záver naneste veľmi ľahký suchý sprej.

Druhá metóda sušenia je použiť penu a sprej na ochranu pred teplom na 100 %, vysušiť na 100 percent a potom sa vrátiť späť pomocou 2-palcovej kulmy alebo prútika a zamávať vlasmi od tváre. Nechajte niekoľko minút vychladnúť a potom prstami zjemnite a rozmixujte vlny, potom dokončite veľmi suchý, fungujúci lak na vlasy..

Ak máte vo vlasoch prirodzenú vlnu, môžete vyskúšať metódu bez zahrievania. Použitie obľúbeného krému, gélu alebo peny na povzbudenie vĺn vo vlasoch a zatočenie sekcií dozadu rukami, kým sú vlasy vlhké, a pravidelne sa šklbú, kým schnú na vzduchu, vám tiež môžu poskytnúť pekný vzhľad..

Najdôležitejšia časť tohto vzhľadu je účes. Pevný architektonický základ v úprave účesu vám uľahčí každodenný styling.

Dlhé vlny s dlhými treskami

dlhé cesty s účesom s dlhou ofinou pre oblejšie tváreInstagram @eastonhair

Rozhodnite sa pre dlhý a huňatý strih s ofinou! Tieto vlasy dokonale sadnú dievčatám s jemnými uhlami tváre a roztomilým úsmevom.

Vrstvy s nízkou údržbou

Účes vrstiev s nízkou údržbouInstagram @whatsbraiding

Q&Autorka štýlu, Masha Lora

Principal Cutter @ Immortal Milovaný vo Washingtone, DC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Nazval by som to pekný, nenáročný na údržbu s dlhými vrstvami a dlhším rámovaním tváre. Myslím, že to vyzerá naozaj skvele na dievčatách s veľmi dlhými vlasmi. V závislosti od klienta môžem urobiť trochu alebo veľa suchého rezania, aby som vytvoril textúru.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Dievčatám s kučeravými/vlnitými vlasmi sa bude tento štýl páčiť, pretože sú tak nenáročné na údržbu. Vlasy nebudú v spodnej časti pôsobiť príliš objemne, namiesto toho sa budú pohybovať vo viac definovaných vlnách/kučerách. Keď chcú svoje krásne zámky vysušiť na vzduchu, nejaký olej na vlasy alebo krém na zvlnenie/textúru (alebo dokonca soľný sprej) budú skvelým stylingovým výrobkom..

Kratší rám tváre

Dlhé vlasy s ofinou ohraničujúcou tvár pre okrúhle tváreInstagram @randa.rivera

Tento dlhý súlož s ofinou je práve teraz veľmi trendy. Kratší rám tváre vpredu pomáha všetko otvoriť a dodá vzhľadu väčší pohyb.

Vzhľadom na rôzne dĺžky v celom strihu odporúčam každému, kto má prirodzene vlnité vlasy. Na mokré vlasy použite bezoplachový kondicionér a arganový olej a na udržanie účesu naneste stylingovú pastu..

Potopené dlhé vrstvy

Sunkissed účes s dlhými vrstvamiInstagram @hairandmakeupbyanessa

Q&Autorka štýlu, Anessa Espana-Reid

Majiteľ / Stylista @ Elevate Salon v Griffin, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento dlhý vrstvený strih s koreňovými balayage melírmi krásne orámuje tvár a je skvelým spôsobom, ako vytvoriť optickú ilúziu s akýmkoľvek tvarom tváre. Rozmer, ktorý svetlé body poskytujú voči tmavšej základni, môže pomôcť „kontúrovať“ tvár tým, že upúta pozornosť na oblasti so svetlejšími kúskami a v iných oblastiach vytvorí tiene, ktoré dodajú hĺbku..

Tento vzhľad je potopený a prirodzený, ako keď sú vlasy dievčatka zosvetlené na všetkých správnych miestach. Najúžasnejšia vec zo všetkých? Má nádhernú vegetáciu s minimálnou údržbou!

Aké produkty odporúčate na udržanie a obnovu tohto vzhľadu?

Na farbené vlasy vždy odporúčam bezsulfátový šampón. Naozaj to pomôže udržať farbu dlhšie. Pokiaľ ide o stylingové výrobky, veľmi sa mi páči „Je to 10“ na koncoch zosvetlených vlasov ako tepelná ochrana, ktorá utesňuje a pomáha s celkovou integritou vlasov..

Zvýrazňujúca pena Kenra je úžasná na poskytnutie vzdušného objemu v korienkoch a gél na suché vlasy Redken Velvet Gelatin bol použitý v strede hriadeľa na konce, aby vyhladil kutikulu vlasov, dodal im pamäť a pohodlne sa odrazil. Skončili sme s Kenrou 13 pre ľahké, pohyblivé držanie.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento vzhľad je ideálny pre okrúhle tváre v tvare srdca. Dlhé vrstvy zoštíhľujú a orámujú tvár, zatiaľ čo odlesky a svetlejšie konce predlžujú tvár. Tiež, pre každého, kto chce zmierniť melírovanie alebo farbu vlasov, je to spôsob, ako to urobiť a vyzerať prirodzene a nie príliš očividne..

Tento vzhľad je vynikajúci pre vysokoškolákov, dámy, ktoré milujú organický „koreňový vzhľad“, alebo pre kohokoľvek, kto chce len niečo menej náročné na údržbu ako každé štyri týždne. Všetci sú do tohto štýlu zamilovaní!

About the author