21 najhorúcejších dlhých vlnitých účesov Bob, ktoré môže stiahnuť každý

Dlhý vlnitý bob je ženský účes, ktorý je strihaný po ramená a zdobený vlnami. Ak sa chystáte získať dôveru vo seba a predviesť svoju ženskú stránku, neexistuje jednoduchší a štýlovejší spôsob, ako nosiť sofistikovaný, vlnitý účes.!

Dievčatá celebrít Camila Mendes, Kaitlyn Dever, Hailey Baldwin a Alicia Vikander si vzali účes s vlnitým lobom ako svoj podpis a o tom niet pochýb! Moderný, bezstarostný účes, ktorý je všetko v jednom, dlhý vlnitý bob môže spájať vrstvené vlasy, dodávať objem a dokonalý pohyb jemným vlasom, zintenzívniť nádherne urobenú balayage a zoštíhliť takmer všetky typy tvarov tváre.

Navyše nebudete veriť, akú všestrannosť získate v jednom účese. Páči sa vám to šikmé a skladané? V áčku alebo spárované s padnúcim okrajom? Každé ráno sa prebúdzate s vzrušením pozerať sa do zrkadla a kontrolovať tie rozkošné kadečky!

Ilona Warner, kaderníčka so sídlom v Indiane nám ukazuje, ako vyzerá s ľahkými vlasmi so sviežim strihom a prirodzene pôsobiacimi vlnami. Vlnité lalôčiky sú na prvom mieste v zozname najvyhľadávanejších účesov, a to nielen preto, že sú perfektne pekné, ale aj preto, že tieto mäkké stredne dlhé pramene vám umožňujú odpočítať minúty od rannej rutiny-konečný vzhľad pri prebúdzaní.!

Máte hlad po inšpirácii? Jedna aktualizovaná kompilácia romantických, pohodových vĺn, ktoré prichádzajú práve teraz! Nižšie získate svoj vlastný dlhý vlnitý bob účes!

Báječný Bob pre čierne vlasy

dlhý vlnitý bob pre čierne vlasyInstagram @styledby_bam

Tento perfektný dlhý vlnitý strih bobu pre čierne vlasy vyrobený z prednej všitej parochne je zvlnený od stredných vlasov po končeky a dodáva mu eleganciu. Objem, ktorý kučery prinesú, štýl ešte viac okorení.

Krásne pre Afroameričana

dlhý vlnitý bob pre afroameričanaInstagram @bflyyexperience

Čierne dievčatá potrebujú veľké kučery! Nechajte sa nimi chytiť pomocou tohto dlhého vlnitého bobového účesu, ktorý určite zvýrazní vašu peknú tvár!

Bezchybný obrátený Bob

dlhý vlnitý obrátený bobInstagram @auralisflores

S týmto vlnitým obráteným bobom je možné vpredu navrhnúť viac voľných kučier. Uľahčite si zátylok kratšími, ale plnšími, viacvrstvovými zámkami.

Vynikajúce prirodzene vlnité vlasy

vynikajúci prirodzene vlnitý bob účesInstagram @mardimcdeehairstylist

Čo je kľúčom k vychvaľovaniu prírodných vĺn? Použite veľké sudové kudrlinky, valčeky alebo si zopnite vlasy bezprostredne po sprche a dosiahnete tento dlhý bob na vlnitých vlasoch.

Dokonale uhlový Bob

dlhý vlnitý šikmý bobInstagram @caitlinbrownhairr

Šikmý strih na týchto dlhých vlnitých bobových vlasoch dodáva objemu textúry, ktorú poskytujú jemné vlny. Karamelové odlesky na týchto mokka vlasoch sú veľmi na prednej strane, vďaka ktorej budete pôsobiť glam, vďaka vlnám, vďaka ktorým budú ešte lesklejšie.

Pozoruhodný zašitý Bob

všitý dlhý vlnitý bobInstagram @cam_cbsquared

Nemáte žiadny nudný deň, keď si oblečiete nový účes! Vlnitý štýl vášho zašitého bobu sa ľahko nosí a robí pre váš vzhľad úžasné veci. Tento ležérny a elegantný vo všetkých aspektoch nikdy nevyjde z módy.

Nádherné pre tenké vlasy

dlhý vlnitý bob pre tenké vlasyInstagram @almabosco_hair

Tento dlhý bob pre vlnité vlasy je vhodný pre tenké vlasy a poteší dav. Vďaka oveľa svetlejšiemu vzhľadu ponúka textúra zjemňujúci efekt na celý váš vzhľad, vďaka čomu budete pôsobiť dojato a roztomilo.

Vynikajúci vlnitý blond Bob

dlhý blond vlnitý bobInstagram @tanjas_hair

Ak si myslíte, že byť blondínkou znamená mať pevnú monochromatickú farbu, potom si prídete na svoje! Mať blonďavé zámky môže byť vzrušujúce, pretože si môžete vyberať z rôznych odtieňov. S týmto dlhým bobom s vlnitými vlasmi môžete predviesť svoje rôzne „blondínky“ a len v jednom účese!

Krásny vlnitý lob s okrajmi

dlhý vlnitý bob s ofinouInstagram @locksbyalanah

Dlhé vlnité boby je možné usporiadať všetkými spôsobmi. Vyberanie jemného vlnitého vzhľadu s ľahkými okrajmi dáva veľmi jemný vzhľad. Toto je obľúbené medzi mladými tínedžermi.

Úžasný tupý Bob

tupý dlhý vlnitý bobInstagram @glambyvictoriahol sa

Tenké vlnité pramene na tomto dlhom strihu bobu pripomínajú mokrý, ranný vzhľad vlasov, ktorý hovorí: „Je mi to jedno, v tejto chaotickej hlave postele vyzerám chladne.“ Textúra je ochrannou známkou vzhľadu a tupý strih je vyvážením chaotickej atmosféry štýlu.

Ideálne pre husté vlnité vlasy

dlhý vrstvený bob pre husté vlnité vlasyInstagram @lockworxsalon_candace

Husté vlasy ako plátno na predvádzanie podmanivých vĺn sú dokonalou zostavou, ktorá vyzerá nádherne úžasne! Highlights sú oveľa zreteľnejšie s textúrou na tomto dlhom vlnitom strihu bob.

Elegantná dlhá vlnitá bobová väzba

Dlhá vlnitá bobová väzbaInstagram @ilovekeeesh

Symbolické pre tekutosť a ženskosť, dlhé vlny ako tieto sú pre túto bobovú väzbu ikonické. A pretože je dodávaný vopred pripraveným spôsobom, budete si môcť tento vzhľad kedykoľvek ľahko vyskúšať.

Asymetrický Bob pripravený na pláž

dlhý vlnitý asymetrický bobInstagram @beauticole_

Q&Autorka štýlu, Nicole Ruiz

Hair Stylist @ Rae Talbot Salon in Castro Valley, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je dlhý asymetrický vlnitý bob (alebo lob) a môže ísť o každého, kto hľadá trochu hranu svojho vzhľadu, pričom stále vyzerá organicky a zemito.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vedzte, že vďaka pridaniu textúry bude tento vzhľad jedinečný, ako sa zobrazuje tu na fotografii. Plážové vlny, krimpy, kučery, čokoľvek chcete, môžete pridať. Použitie Hair Resort Spray and Touchable od Kevina Murphyho je spôsob, akým sme dosiahli túto zažitú textúru, pričom stále vyzeráme zdravé a lesklé..

Mäkký vlnitý bob s ofinou

dlhý vlnitý bob s ofinouInstagram @amorelandhair

Q&Autorka štýlu, Amanda Moreland

Hair Stylist @ Brocatos Studio of Hair Design in Baltimore, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je pekný lob s ofinou. V tomto prípade sme sa rozhodli pre tupý obvod všade na rozdiel od obráteného obvodu. D pomohla jej príliš nepredlžovať tvár. Skončili sme s mäkkými, štruktúrovanými, dlhými vrstvami, aby sme strihu dodali rozmer a odstránili váhu zo stredného rozsahu vlasov..

Moja obľúbená vec na tomto účesu by bola jeho všestrannosť. Existuje toľko rôznych spôsobov, ako tento strih tvarovať, vrstviť a upravovať, v závislosti od individuálnych potrieb vlasov vášho klienta. Osobne milujem dokončiť tento vzhľad jemnými vlnami a textúrnym sprejom, aby mal živý vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

V prípade klienta, ktorý chce preskočiť lob, by som povedal, choďte do toho! Je to strih, ktorý je možné prispôsobiť akémukoľvek typu vlasov, hrúbke a estetickému štýlu. Zvlášť pri tupom obvode to môže spôsobiť, že jemnejšie vlasy budú vyzerať plnšie a hrubé vlasy budú krotšie len zmenou použitých typov vrstvenia a textúrovania. Tento vzhľad je možné nosiť vyfúkaný priamo v štýle vlny.

Moje obľúbené produkty na dosiahnutie tohto vzhľadu sú pena Amika Plus Size Mousse, ako aj tepelný ochranný sprej Bumble a Bumble’s Glow pri fénovaní vlasov. Títo dvaja v tandeme sú divokým duom, ktoré ochráni vaše vlasy pred teplom a dodá im hebký objem. Pokiaľ ide o konečnú úpravu výrobkov, som súčasťou prípravku Amika Undone Matte Texture Spray a Fluxus Light Weight Hairspray, ak si vlasy natáčate, aby váš štýl vyzeral textúrovaný a žil celý deň..

Ak sa rozhodnete pre hladké vyfúknutie, rád použijem jednu kvapku oleja Bumble and Bumble’s Hair Dressers Oil a prepracujem ho cez stredné hriadele a konce vlasov, aby váš fúkač vyzeral leštený a hodvábne jemný..

Poutavý promovaný Bob

Dlhý vlnitý promovaný BobInstagram @dorajoanna_beauty

Q&Autorka štýlu, Dora Kasle

Hair Stylist @ Salon Institue Toledo v Ohiu, USA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je odstupňovaný bob, vpredu zahnutý dlhšie, vzadu s výraznou textúrou. Moja obľúbená vec je všetka textúra, ktorú som dokázal vytvoriť vzadu, aby mala objem, ale ležala správne. Nechcela, aby bolo stohovanie vzadu príliš krátke, a tak som namiesto toho, aby som absolvovanie absolvovala vyššie, použila texturizačné techniky, aby som jej poskytla požadovaný objem a pohyb..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že je to krajší vzhľad, ktorý vyžaduje niekoho, kto sa stará o svoje vlasy a robí to väčšinu dní. Tento klient mal hrubšie vlasy, takže mu to pomohlo so stohovaním a objemom vzadu. Tento vzhľad je možné vykonať na hrubých alebo tenkých vlasoch, ale na tenké vlasy nemusí mať rovnaký objemový efekt.

Tento vzhľad by bolo potrebné dosiahnuť pomocou viacerých produktov a rôznych techník textúrovania. Moja klientka požiadala, aby jej vlasy príliš nesedeli na zátylku. Je to perfektný vzhľad pre ľudí, ktorí chcú mať kratšie vlasy, ale rozčuľuje ich, keď im sedia vzadu na krku, ale nechcú ich ostrihať príliš krátko. Spodné vrstvy môžete viac zredukovať, pričom v hornej aj prednej časti zachováte určitú dĺžku.

Fantastický A Line Bob

dlhý vlnitý riadok bobInstagram @hairforbuddha

Q&A so štýlovou tvorkyňou, Kate Spinks

Majiteľ / Prevádzkovateľ @ Hair For Buddha v Erine, NSW, Austrália

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad má jemné textúrne vlny, ktoré sú skvelé pre každodenný vzhľad alebo von!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Môj obľúbený výrobok, ktorý vytvára tento vzhľad, je vlasová kozmetika Eleven Australia a po nej nasleduje Eleven Australia Flat Iron. Na prípravu vlasov používam Miracle Hair Treatment. Potom nasledujem s Eleven Sea Salt Spray, ktorý dodá vlasom textúru a pohyb.

Vlasy vyfénujte stredne okrúhlou kefou. Odrežte vlasy a zvlňte ich žehličkou. Môj obľúbený tip pre klientov je, akonáhle si vlasy natočíte, vráťte sa a vyrovnajte ich, aby ste dosiahli dokonalejšiu úpravu..

Uchopte hrebeň so širokými zubami, aby ste vyčesali kučery. Potom použite suchý šampón Eleven Australia na dodanie textúry, lesknite vlasy pomocou Eleven Australia Smooth and Shine Serum a zakončite flexibilným lakom na vlasy Eleven Australia Give Me Hold..

Ohromujúci dlhý vlnitý bob na brunetových vlasoch

dlhý vlnitý bob s brunetovou farbou vlasovInstagram @robynwalldoesitall

Q&Autorka štýlu, Robyn Wall

Stylista @ Pony Salon vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to bob na pláži a moja najobľúbenejšia vec na ňom je vynikajúca hojdačka, ktorú pri tejto dĺžke dosahuje!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Kulma 1/14 palca je ideálna veľkosť na použitie. Dokončite texturizačným práškom, aby sa telo dostalo textúrou a oddelením cez vlny.

Vrstvený Bob

dlhé vrstvené bobové vlnité vlasyInstagram @tease_salon_

Q&Autorom štýlu je Maddison DeVore

Hair Stylist @ Tease Salon v Corydone, IA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Čo sa mi na tomto vzhľade páči najviac, je kontrast tmavej základne a svetlých blonďavých kúskov, najmä keď je štylizovaný týmito voľnými vlnami. Blondínka poriadne maká.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je ideálny pre každého, kto sa nemôže pravidelne dostávať do salónu. Keďže som sama mama a majiteľka firmy, viem, aké ťažké je nájsť si čas pre seba. S týmto vzhľadom budete mať všetok štýl, ale nie údržbu. Ľudia si budú myslieť, že ste si práve dali urobiť vlasy, aj keď to mohlo byť niekoľko mesiacov predtým. Je jednoduché pridať niekoľko vĺn a vyraziť.

Moje obľúbené produkty sú Redken 450, 1-palcová kulma Babyliss, Kenra Dry Texture Spray a lak na vlasy Kenra 25. Všetky tieto produkty fungujú dobre s akýmkoľvek typom vlasov a dodávajú ochranu, textúru a držanie.

Trendová vlnitá lobka s bočnými nárazmi

dlhý vlnitý bob s bočnou ofinouInstagram @danalysenghair

Q&Autorka štýlu, Dana Lyseng

Hair Stylist @ Supernova Salon in North Vancouver, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je moderný, chaotický súlož. Milujem tento vzhľad, pretože je veľmi jemný, ženský a sexy. Pohyb vytvára prežitý a uvoľnený pocit, pričom je stále moderný a elegantný.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Navrhoval by som, aby klient miloval textúrovanejší a chaotickejší pocit. Tento vzhľad je úžasný pre hladké alebo vlnité vlasy. Moja klientka Tonya má celkom rovné vlasy, takže sme pracovali s 1 1/4 palcovou kulmou na vytvorenie plážových vĺn, aby vzhľad mal väčší objem a textúru. Klienti musia milovať trochu chĺpkov okolo tváre a veľký jemný sexi strapec je pre súložia nevyhnutnosťou.

Pri vlnitých dlhých boboch odporúčam pracovať so suchými šampónmi a textúrami. Milujem styling Dry Me od EIMI Wella a Texture Touch tiež od Wella EIMI. Najprv vyfúkajte vlasy, aby ste získali objem, pracujte na plážových vlnách v opačných smeroch, aby ste získali zábavnú textúru, a potom použite suchý šampón na tvarovanie, držanie a väčšiu textúru..

Fantastická lalok s bočnou stranou

dlhý vlnitý bob s bočnou časťouInstagram @brit_bellasalonandboutique

Q&Autorka štýlu, Brit Wright

Majiteľ @ Bella Salon and Boutique v Chipley, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tupý ostrihaný lob je jedným z najvyhľadávanejších účesov pre bob s tupým, super textúrovaným a prirodzene vlnitým vzhľadom..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je univerzálny a ľahko sa upravuje, vďaka čomu je vhodný pre každú hlavu. Ak vám vlasy padajú, vyhľadajte pomoc textúrujúceho spreja, ako je Hair Resort Kevina Murphyho (30 dolárov). Ľahký výrobok navlhčite vo vlhkých alebo suchých vlasoch, aby ste získali neodstránenú textúru, alebo sa zamerajte na korene, aby ste získali objem.

Nádherný bob pre okrúhlu tvár

dlhé bob vlnité vlasy okrúhla tvárInstagram @candicemanibog

Q&Autorka štýlu, Candice Manibog

Hair Stylist @ Candibird Salon in Sacramento, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je drzý a sexy. Na vytvorenie tejto nádhernej farby bola použitá kombinácia detských svetiel a balayage. Naozaj ma baví vytvárať perfektný vlastný tón pre každého jednotlivého hosťa. Nie je žiadnym tajomstvom, že mám skutočnú zamilovanosť do červených vlasov a táto medená žiara nie je výnimkou! Je odvážny, ale rozmerový a milujem spôsob, akým toto umiestnenie farieb dopĺňa strih.

Tento textúrovaný, vlnitý dlhý bob bol strihaný holiacim strojčekom a holiaci strojček vytvára vo vlasoch textúru a pohyb a zároveň odstraňuje objem. Moja najobľúbenejšia vec na tom je ten chaotický, nedokončený, ale hotový pocit. Skoro akoby sa „zobudila takto“. Je perfektne popretkávaný jemnými kúskami, vďaka ktorým vzhľad vyzerá.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento strih je ideálny pre stredné až jemné vlasy. Je to dokonalá babská atmosféra na pláži v Kalifornii, zatiaľ čo sa cíti dostatočne dojímavo aj na večernú zábavu dievčaťa!

Tento účes je perfektný s niekoľkými vhadzovanými plážovými vlnami a vždy milujem stuhy dimenzie, ktoré vidíte, keď je balayage stočená. Na tento účel použite jednu a 1/4-palcovú kulmu, pričom každú druhú časť striedajte smerom k tvári a nechávajte rovné konce, aby ste vytvorili dokonalú vlnu. Potom, čo sa kučery ochladia, vlasy zľahka rozčešte a rozčesajte pomocou prstov alebo hrebeňa so širokými zubami.

Tento štýl je predovšetkým o textúre a v tomto prípade o to viac, že ​​je veselšie! Dokončite vzhľad pomocou svojho obľúbeného suchého texturizačného spreja, aby ste vytvorili objem a skutočne oživili tento štýl. Tu som použil svoj obľúbený „Bedroom.hair“ od Kevina Murphyho. Milujem to, pretože príjemne vonia a ľahko podľahne vášmu štýlu a udrží ľahkú váhu. Je to tiež skvelé na vynovenie vašich kučier na vlasoch druhého alebo dokonca tretieho dňa!

About the author