23 najlepších príkladov dlhých vlasov s bočnými nárazmi

Pokiaľ ide o dlhé vlasy s bočnou ofinou, existuje nekonečná kombinácia. Od účesov s ofinou pre každodenné leňošenie až po formálne aktualizácie – existuje len toľko spôsobov, ako ísť. Na dlhých vlasoch je skvelé to, že je tu veľa priestoru na objavovanie rôznych štýlov – a dlhé pramene s bočnými ofinami sú úplne módnym lookom, ktorý môžete vyskúšať! Pripojenie k okrajovému pohybu by vás malo nadchnúť pre úžasné efekty, ktoré môže bočná ofina urobiť pre váš celkový vzhľad.

Bočné ofiny s dlhými vlasmi sú známe svojimi schopnosťami tvarovať tvár a zoštíhľovať! Dlhé zrážky s bočnou ofinou sú často vrstvené, aby získali vyvážený vzhľad. Poznať tvar svojej tváre a tiež odbornosť svojho stylistu je kľúčom k rozhýbaniu upraveného a lichotivého účesu, ktorý lichotí vašim črtám a tónu pleti. Bočné ofiny sú výnimočne skvelé pri skrývaní väčších oblastí čela.

Jennifer Garner a vojvodkyňa z kráľovskej rodiny Kate Middleton vlastnia tento ako svoj podpisový vzhľad a nevyzerali o nič menej fantasticky! Čo sa týka údržby, je potrebná pravidelná úprava, aby váš bočný okraj vždy vyzeral sviežo a bezchybne!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše fotografie dlhých vlasov s bočnou ofinou!

Pútavé dlhé vlnité vlasy s bočnými ofinami

Pútavý dlhý bob s bočnými nárazmiInstagram @meottiarianna

Jedná sa o nádherný dlhý bob s bočnou ofinou. Dlhé zrážky vytvoria pútavý kontrast v kombinácii s okrajovými a vlnitými vlasmi.

Tupý okraj pre ženy s dlhými vlasmi

Tupý strapec pre dlhosrsté ženyInstagram @alexandrmaslovsky

Tupý strapec pre dlhosrsté ženy je skvelou možnosťou, ako pridať pohyb okolo tváre. Dlhé vlasy môžu byť niekedy pre menšiu tvár zdrvujúce. Ale s tupými strapcami upútava pozornosť späť k tvári a dodáva vlasom štýlovejšiu úpravu.

Dlhé vlasy so natočenými končekmi a tupými ofinami

Dlhé vlasy so zatočenými končekmi a tupou ofinouInstagram @salonchachicago

Do dlhých vlasov so zatočenými končekmi a tupou ofinou naneste kúzlo. Ofina krásne funguje na dlhých vlasoch, aby narušila dĺžku. Môžete sa rozhodnúť pre tupú ofinu, aby ste udržali plnosť v koncoch. Ak chcete pridať nejaké kučeravé konce, skúste fénovať pomocou veľkej okrúhlej kefy. Ak je to príliš náročné, skúste nechať vlasy vytvrdnúť vo veľkých valcoch na suchý zips, aby ste dosiahli efekt fénovania.

Dlhé vlasy Ombre s melírom

Dlhé ombré vlasy s melíromInstagram @josuel.juliaohair

Dlhé vlasy ombre s melírom je možné vykonať pomocou balayage, aby sa rozbila základná farba a vyzerala sviežejšie. Táto technika nie je taká náročná na údržbu, ale môže sa výrazne líšiť. Pri výbere najlepšej farby na nosenie sa držte prírodných, aby zodpovedali tónu pleti. Vyberte si aj stylistu, ktorý sa špecializuje na rôzne variácie balayage.

Účes Bob s dlhými vrstvami a Wispy Fringe

Dlhý vrstvený strih bobu s jemnými strapcamiInstagram @victorkeyrouz

Krása dlhého vrstveného bobového účesu s jemným strapcom spočíva v tom, že je taký všestranný. Vrstvenie prináša rozmer na zjemnenie silnej dĺžky. Textúrovaný okraj obmýva oči natoľko, že bude fungovať na väčšinu tvarov tváre.

Dlhý účes s rovnými ofinami

Dlhý účes s rovnou ofinouInstagram @victorkeyrouz

Dlhý účes s rovnou ofinou síce vyzerá jednoducho, ale ponúka maximálny efekt. Uhladené vlasy sú stále sexy, s minimálnym úsilím a vysokým efektom. S rovnou ofinou, ktorá je stiahnutá do strany, tvaruje lícne kosti a vytvára štruktúrovaný vzhľad. Na záver ešte pridajte kvapky lesku na konečnú úpravu Aveda Brilliant.

Oddelené rany pre dlhšie vlasy

Predĺžená ofina pre dlhšie vlasyInstagram @jennifer_level10salon

Predĺžená ofina pre dlhšie vlasy vytvára jemný a veľmi ženský štýl. Špecialistka na strih Jennifer McQuillan z Floridy vytvára taký elegantný účes. Vykonáva sa metódou suchého rezania „na vytvorenie objemu, textúry a skrytých vrstiev“.

Tento typ ofiny je perfektnou kombináciou so strapatým štýlom. “Vždy to bude vyzerať neuveriteľne s objemom a malým ohybom,” hovorí McQuillan. Na záver odporúča práškový zdvihák koreňov a suchý texturizačný sprej.

Nádherné dlhé hnedé vlasy a bočné rany a vlny

Nádherné dlhé hnedé vlasy a bočné ofinyInstagram @beautyworldnet

Tento jednoduchý hnedý dlhý účes je sparený niektorými vrstvenými strihmi a vlnami. Pridajte čokoládovú dobrotu farby vlasov a máte úžasný príklad dlhých vlasov s bočnou dlhou ofinou.

Hviezdne dlhé tenké vlasy a bočné ofiny

Hviezdne dlhé tenké vlasy a bočné ofinyInstagram @imipj

Najlepšie dlhé účesy pre tenké vlasy majú veľa textúry. Primárny a správny účes nemusí znamenať nudný a nudný. Dlhé jemné vlasy s dlhou ofinou zjemnia každý jemný štýl.

Najkrajšie bočné rany a kučery pre okrúhlu tvár

Najkrajšia ofina pre okrúhlu tvár a dlhé vlasyInstagram @nicolefusco.yeghair

Tento pekne asymetrický tupý strih a dlhé vrstvy s bočnými ofinkami dodávajú okrúhlej tvári jasné okraje. Potom pridaný styling ako kučery a vrstvy posunie strih vlasov ešte viac.

Elegantné bočne zamotané rany na dlhých blond vlasoch

Elegantné bočne zamotané rany na dlhých blond vlasochInstagram @studio29hairbeauty

Jednoduché kulmovanie môže oživiť dlhé rovné vlasy! Spravujte nejaký pohyb vo svojich dlhých blond vlasoch tak, že budete mať celú bočnú ofinu na mieste. Uchopením dlhej ofiny cez čelo ovládate orámovanie tváre.

Bangin dlhé blond vlasy s bočnými ofinami

Bangin dlhé blond vlasy s bočnými ofinamiInstagram @creativecharliehair

Je zákonné byť blondínka, tak sa pochváľte týmito svetlými kučerami! Pridajte k dlhým vlasom niekoľko rozsiahlych bočných ofín, aby ste získali nádherný dlhý účes.

Krásne dlhé vrstvy a ofiny pre jemné vlasy

Krásne dlhé vrstvy a ofiny pre jemné vlasyInstagram @gracesonhair

Tieto krásne bočné ofiny na dlhých vlasoch sa hladko pohybujú po tvári a vytvárajú jemné dlhé vrstvené vlasy. Mladistvé a ľahko udržiavateľné vrstvy dodávajú tenkým vlasom textúru.

Štýlový dlhý vrstvený strih s bočnými strapcami

Štýlový dlhý vrstvený strih s bočnými strapcamiInstagram @brett.russo.color.specialist

“Najlepšia vec na týchto štýlových dlhých vlasoch s ofinou skrivenou ofinou je, ako jednoducho vyzerajú a zároveň sú veľmi kombinované,” hovorí špecialista na farby na vlasy a tvorca štýlu Brett Russo z New Orleans, LA. “Choďte na červeno-hnedú farbu, ktorá vyzerá, že by mala byť vašou prirodzenou farbou,” navrhuje.

Pridajte niekoľko páskových rozšírení (VoMor), ktoré dodajú plnosť a vytvoria dlhý vrstvený účes. Bočné ofiny zabraňujú tomu, aby bol strih okolo tváre príliš ťažký a veľmi pekne splynuli s vrstvami.

Russa hovorí, že do toho! “Údržba je veľmi jednoduchá.” Dlhé vlasy sa upravili asi za 20 minút pomocou veľkej kulmy a veľkých sekcií. Ofina bočnej časti je skvelá, pretože nevyžaduje veľa údržby ani prestrihávania medzi službami. “

Fantasticky dlhé strapaté vlasy s bočnými ofinami

Fantasticky dlhé strapaté vlasy s bočnými ofinamiInstagram @blushstudio.hairstylist

Tento tmavý uhladený dlhý účes s bočnou ofinou kričí egyptská bohyňa. Vytvorila ho kaderníčka Ashley Millsová z Springfieldu, MO. “Ofina je veľmi hrubá a nespája sa s dĺžkou vlasov, ale stále dopĺňa väčšinu tvarov tváre,” hovorí..

Bočné ofiny pre dlhé vlasy sú bitkou. Bez ohľadu na to, či sú vaše vlasy krátke alebo dlhé, sú to hrubšie vlasy alebo jemné vlasy, existuje pre vás štýl ofiny! Mills hovorí: „Myslite na tvar tváre, dennú rutinu a hlavne na svoj štýl. Možno nejaké ostré mikro rany alebo jemné ofiny zo 70 -tych záclon? Neodvracajte sa od dlhých vlasov s ofinou, než budete hľadať strihaný štýl len pre vás! “

Nádherné dlhé husté vlasy a ofina

Nádherné dlhé husté vlasy a ofinaInstagram @cats_styles_

Kozmetička Catherine Louise z Woodbridge, CT vytvorila tento elegantný dlhý účes s bočnou ofinou. Je to veľmi moderný, klasický vzhľad. “Dlhé vrstvy s okrajmi sú perfektné pre takmer všetky ženy a pridanie uhlov a dlhších okrajov pomáha orámovať tvár.” Tento hrubý strih vlasov bolo možné ľahko prispôsobiť ľubovoľnému tvaru tváre, takže každá žena by si dokázala stiahnuť tento moderný dlhý účes s bočnými ofinami, “vysvetľuje.

Keď máte dlhšie vrstvy a uhly, uľahčí vám úpravu vašich čiernych vlasov. Prirodzene kučeravé vlasy mohli nechať vlasy prirodzené a vrstvy by pomohli kučerám stať sa kučeravejšími! Keby nemali vrstvy, na vlasoch by bola väčšia váha a kučery by boli rovnejšie. Ak máte rovné vlasy, pridanie vrstiev, uhlov a okrajov by pomohlo pridať textúru, pohyb a podľa vašich vlasov aj tela!

Catherine hovorí, že tento dlhý účes s hustou ofinou je veľmi ľahký štýl! “Používanie správnych produktov, keď si vyfúkate vlasy, ako napríklad objemný sprej, ktorý pomôže trochu zdvihnúť korunku (hornú časť hlavy),” dodáva. “Alebo pred pridaním kučier použite tepelnú ochranu.” Dlhé vrstvy vzadu sú perfektné pre akýkoľvek tvar tváre, pričom predné rámovanie tváre je možné ľahko prispôsobiť každému tvaru tváre, aby bolo pre vás dokonalé. “

Jednoduché dlhé rovné vlasy s ofinou do strany

Jednoduché dlhé rovné vlasy s ofinou do stranyInstagram @rachelrolandhairloom

Z tohto nádherného dlhého jednorazového strihu sa skladajú vlasové sny! Vytvorila ju stylistka a majiteľka Hairloom Salon v Oxforde, AL, Rachel Roland. Dlhý strih s bočnými ofinami pomáha vytvoriť jemnosť a orámovať tvár.

“Ak chcete znovu vytvoriť tento dlhý štýl s bočnými nárazmi, budete musieť pred fénovaním pomocou lopatkovej kefy použiť vyhladzovací krém proti krepovateniu,” opisuje Roland. “Potom niekoľko rýchlych prechodov žehličkou a trochou lesklého spreja vám dodá extra hladký povrch.”

Ak uvažujete o dlhých účesoch s bočnými ofinami, je dôležité, aby boli vaše dlhé pramene silné a zdravé. Vlasy tejto dĺžky môžu vyžadovať trochu väčšiu pozornosť. Pravidelná starostlivosť o zdravé vlasy, vrátane pravidelných úprav a ošetrení, zaistí, aby vaše vlasy vyzerali hodvábne hladké v celej svojej prirodzenej kráse!

Žiarivé dlhé červené vlasy s dlhými bočnými ofinami

Žiarivé dlhé červené vlasy s dlhými bočnými ofinamiInstagram @anthonylimhairstylist

Tieto fantastické dlhé vlasy s dlhou ofinou majú dva faktory, strih a farbu. Vytvoril ho kaderník Anthony Lim zo San Jose v Kalifornii.

“Strih je jedným z charakteristických strihov vlasovej starostlivosti Oribe, ktorý zahŕňa pohyb a plynulosť vlasov bez toho, aby mali veľa vrstiev.” Na farbu bola použitá kombinácia detských svetiel vo fóliách a balayage na konci. Účesy s dlhšou vrstvou majú eleganciu, preto ich prijmite, “hovorí Lim.

Tento vzhľad je vhodný pre väčšinu žien, ktoré hľadajú pohyb a ľahkosť bez toho, aby skrátili alebo schudli. Dlhé ofiny potiahnuté prstom vytvárajú jemnú difúznu ilúziu, takže vaša tvár vyzerá štíhlejšie.

Na úpravu týchto dlhých vlasov s ofinou a vrstvami Lim navrhuje, aby ste použili všetky produkty Oribe. “Pripravte sa so Supershine bezkonkurenčným bezoplachovým kondicionérom, vyfúkajte grandióznou napúšťacou penou, vyhlaďte konce kráľovským vyfukovacím olejom (teplo chrániacim a vyhladzujúcim vlasový kmeň) a potom dokončite nepriepustným sprejom, aby ste vytvorili ľahké držanie s leskom a vlhkosťou.” , “Dodáva.

Aby boli vaše bočné ofiny a dlhé vlasy ostré, tónujte každých 6-8 týždňov, strihajte každé 3-4 mesiace a dvakrát týždenne urobte ošetrenie Olaplexom.

Najroztomilejšie bočné rany ohraničujúce tvár na dlhých vlasoch

Najroztomilejšie bočné rany ohraničujúce tvár na dlhých vlasochInstagram @jazzykm_styles

Tento ohromujúci dlhý strih s bočnou ofinou vytvorila vlasová výtvarníčka Jasmine Murillo z Charlotte, NC. “Použite volvizujúce tonikum Aveda a Phomollient, ktoré vám pomôžu pridať telo k vašim dlhým vlasom,” hovorí. “Požiadajte svojho stylistu o dlhé vrstvy s ofinou, ktoré vám poskytnú pohyb, a jemné vrstvy ohraničujúce tvár, ktoré zvýraznia vašu tvár.”

Bočné ofiny na dlhých vlasoch sú univerzálnym štýlom a skvelou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú vrstvený strih! Je dostatočne dlhá na to, aby ste sa zastavili, a napriek tomu vám poskytne niekoľko zábavných kúskov na vytiahnutie za roztomilý chvost. Tieto vlasy po plecia s vrstvenou ofinou majú strih s nenáročnou údržbou a dajú sa ľahko upravovať pomocou okrúhlej kefy, sušiča vlasov a niektorých objemných produktov..

Atraktívne ofiny pre dlhé kučeravé vlasy

Atraktívne ofiny pre dlhé kučeravé vlasyInstagram @jikaiahstylist

Tento chladný dlhý strih je dokonalým kučeravým chlpom s množstvom výšky a dlhými kučeravými vlasmi s ofinou a kúskami! Vytvoril ho kaderník Jikaiah Stevens zo San Franciska v Kalifornii.

“Navrhoval by som, aby ste našli špecialistu na kučeravé vlasy a odborníka na strihanie holiacim strojčekom,” hovorí Stevens. “Pokiaľ ide o styling, ženy s kučeravými vlasmi by mali ísť domov s vyzlečenými a balzamom na vlasy od Hairstory a Y.S. Parkuje difúzor ponožiek z mäkkej kovovej sieťoviny. “

Ohromujúce dlhé chlpaté vlasy s bočne rozstrapkanými ofinou

Ohromujúce dlhé chlpaté vlasy s bočne rozstrapkanými ofinouInstagram @theresaprzybyla

Na zdravie 70. rokov! Tento pútavý dlhý strapatý účes s ofinou má všestrannosť všetkých klasických štýlov zo 70. rokov, všetko v jednom. Navrhla a vytvorila kaderníčka Theresa Przybyla z Austinu, TX.

„Chcete trendové„ záclony “? Chcete nosiť strednú časť? Možno je vašim cieľom maximálny pohyb s vlasmi zopnutými po stranách? Kaskádové vrstvenie na vrstvu je odpoveď, “hovorí Theresa.

Tento dlhý účes umožňuje zachovanie dĺžky vlasov alebo nie. Je dokonca vhodný aj pre dámu s nízkymi nárokmi na údržbu. Dá sa nosiť „sušené na vzduchu“ a ak nechcete, nie je potrebný žiadny styling! Buďte pripravení na aktualizovanú, sexi atmosféru shake-that-hair!

Nádherné formálne účesy updo s bočnými ofinami

Nádherná formálna updo s bočnými predierkamiInstagram @hair_by_suelon

Tento strih dlhých vlasov s bočnými ofinami vykonala autorka štýlu Sue Jac z Mississauga, ON. “Ak máte vlasy dlhé po bradu, použite clip in predĺženie, aby ste dosiahli plný drdol!” Začnite fénovaním vlasov pre maximálny objem a použite penu z hollywoodskych vĺn od L’Oréal, “hovorí.

Pri úprave zvyšku vlasov Jac odporúča: „Vezmite si na vlasy 1 palcovú valcovú kulmu a predĺženie, aby ste ich trocha spojili, než kúsky jemne natočíte a zopnete. Ak sú vaše ofina neoddeliteľnou súčasťou pocitu, akým ste vy, držte ich pri sebe pomocou jemných kúskov rámujúcich tvár. Tento formálny účes updo s bočnou ofinou dosiahnete zhruba za 30 minút. “

Je skutočne dôležité nerobiť niečo tak ďaleko od vášho každodenného štýlu. Tento štýl jemnej ofiny môže fungovať takmer na každom type vlasov, ale je najlepšie zostať vernejší svojej prirodzenej štruktúre..

Ak sú vaše vlasy skutočne kučeravé, nechajte ich tak! Tiež vezmite do úvahy, že v noci na svadbe sa pravdepodobne nebudete chcieť starať o svoje vlasy (krepovatenie a vypadávanie).

Krásne vlnité dlhé vlasy s bočnými ofinami

Krásne vlnité dlhé vlasy s bočnými ofinamiInstagram @hairbyabri

Vyzerať ako supermodelka nevyžaduje veľa. Vďaka týmto bezstarostným vlnitým dlhým vlasom s ofinou zmietanou do strany budete krásne vyzerať.

About the author