Aktualizácie pre dlhé vlasy – Roztomilé a jednoduché aktualizácie pre rok 2021

V tejto sezóne budete pripravení rozhýbať dlhé vlasy s týmito rýchlymi a jednoduchými úpravami pre dlhé vlasy. Vďaka týmto štýlom budete perfektne vyzerať na svadbu v prírode, hudobné festivaly alebo jednoduchý piknik v parku.

Ak sa vám zamotá myšlienka upraviť všetky tie dlhé vlasy, vezmite to pomaly! Začnite ľahkým chvostom, vrkočom alebo nízkym drdolom. Potom ho rozdeľte na menšie časti alebo vytvorte niekoľko vrkočov.

Zoberte si jednu sekciu alebo vrkoč naraz, aby ste sa stočili, stočili a pripnuli podľa potreby. Teraz ste pripravení vychutnať si to najlepšie z oboch svetov. Šťastný styling!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie jednoduchých aktualizácií dlhých vlasov.

Pletený strapatý bočný drdol

Pletený strapatý bočný drdolInstagram @km.hmuartistry

Sú to zábavné štruktúrované a strapaté vlasy, ktoré sú perfektné pre družičky! Tento side-do určite dobre drží a vyzerá pekne celý deň.

Pletené updo

Pletené updoInstagram @hairbycharr_

Kto by nechcel hrať s rôznymi štýlmi? Táto zmes francúzskych vrkočov a skrúteného nízkeho drdolu zbožňovaného roztomilou kvetinovou korunkou nám roztopí srdce.

Elegantný pletený nízky drdol

Elegantný pletený nízky drdolInstagram @marlolynn

Ak chcete ísť jednoducho a jednoducho, tieto bočné vrkoče vložené do strapatého nízkeho drdolu sú tou najlepšou voľbou. Môžete to jednoducho doplniť nádhernou gumičkou do vlasov, aby ste vyzerali fit ako kráľovská hodnosť!

Prirodzene kučeravé Updo

Prirodzene kučeravé UpdoInstagram @brooklyncardenas

Zamilujte sa do tohto super nádherného zvlnenia pre dlhé vlasy! Úžasnú textúru je možné dosiahnuť použitím prípravkov proti krepovateniu.

Mliečna vrkoč

Mliečna vrkočInstagram @beautyrushdhairmakeupco

Tento štýl je vynikajúcou kombináciou francúzskych a holandských vrkočov, ktorá končí úhľadne a nádherne! Úplne vlasové góly!

Inšpirácia na svadobné novinky

Inšpirácia na svadobné novinkyInstagram @blushandbangsbeauty

Neklamne krásne štýly pre nezabudnuteľný deň. Nechajte svoju tvár zažiariť tak, že si dáte vlasy do drdola, ktorý je možné upraviť a upraviť tým najjemnejším možným spôsobom..

Bouffant Updo

Bouffant UpdoInstagram @lau.baker_

Toto je účes v úli s mnohými zákrutami! Ideálne pre dni a príležitosti, keď sa chcete lesknúť!

Korunný holandský vrkoč Updo

Korunný holandský vrkoč UpdoInstagram @studiobraids

Nemáte radi, ako kontrastné tmavé a svetlé tóny posúvajú tento výnimočný účes updo na ďalšiu úroveň ?! Táto nekonečne vyzerajúca čelenka na vlasy vás zachráni v dňoch, kedy sa vám nechce umývať si vlasy.

Francúzsky vrkoč Updo

Francúzsky vrkoč UpdoInstagram @letitbraid

Tento obsahuje dva klasické voľné a veľké vrkoče, ktoré sa dajú ľahko spojiť do krásneho nízkeho drdolu. Je to jedna z najelegantnejších úprav pre dlhé vlasy, ktorá je tak ideálna na leto alebo na akékoľvek formálne udalosti!

Roztomilý updo pre čierne ženy

Roztomilý updo pre čierne ženyInstagram @thereallialovee

Ukážte svoju prirodzenú krásu s týmto bezstarostným chaotickým ‘do! Všetko, čo potrebujete, je sponka do vlasov a nejaký výrobok definujúci zvlnenie, a určite získate najlepšiu textúru a definíciu svojich zámkov.!

Ponožkový drdol

Ponožkový drdolInstagram @trulyginger

Každá dievčina by mala vedieť, ako urobiť tento skutočne roztomilý a ľahký účes! Pomocou šišky na vlasy získate objemný a čistý vzhľad!

Jednoduché francúzske Twist Updo

Jednoduché francúzske Twist UpdoInstagram @kononova_stylist

Q&Autorka štýlu, Anna Kononova

Kaderník & Vizážista v ruskom Vladivostoku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Francúzsky twist je môj obľúbený updo pre dlhé vlasy. Je to veľmi jednoduché, ale rovnako elegantné updo, ktoré zostane vždy štýlové a aktuálne. Najúžasnejšia vec na tomto účese je jeho flexibilita. Myslím tým, že týmto spôsobom môžete upravovať akýkoľvek typ vlasov-vlasy po plecia alebo po pás-len v závislosti od toho, ako tesne ich natáčate. Tento účes sa tiež hodí pre každú príležitosť, či už ide o romantickú večeru pre dvoch alebo akúkoľvek veľkú záležitosť. Účes môžete formálne upravovať pridaním rovných línií alebo romantickejšie – stačí natočiť niekoľko vlasových pramienkov a ozdobiť updo šperkom alebo kvetmi..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na vytvorenie tohto účesu som použila iba žehličku na vlasy a styler gaufre, aby som vlasy naplnila objemom. Pokiaľ ide o výrobky, použil som krém na hodvábny lesk OSIS, aby boli vlasy rovnejšie a lesklejšie a tiež na textúrovanie zámkov. Na zafixovanie účesu som naniesla aj lak na vlasy OSIS extreme hold. Majte na pamäti, že akýkoľvek lak na vlasy musíte použiť v krátkych dávkach a aplikovať ho na diaľku, aby bol neviditeľný..

Perfektný pletený chignon na ples

Perfektný pletený chignon na plesInstagram @heatherhairandbridalstylist

Milujeme tieto strapaté vlasy, ktoré kombinujú zákruty, vrkoče a roztomilý drdol dohromady! Poskytuje jemnú, ale sofistikovanú atmosféru, ktorá je ideálna pre glam noc.

Q&Autorka štýlu, Heather Schmick

Hairstylist @ Heather Schmick Hair and Bridal Stylist in Spokane, WA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

V tomto dlhom vlásku ide o to, aby ste v ňom žili a bohémsky. Je to chaotický, ale leštený a vyzerá úžasne, ak je oblečený hore alebo dole – vďaka svojej univerzálnosti je jedným z mojich obľúbených!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je o tom, že v ňom žijete, bezstarostne a uvoľnene, a pritom úžasne. Dá sa nosiť takmer na všetky typy vlasov, ale je najlepšia na stredne dlhé až dlhé vlasy a skutočne nevyžaduje veľa česania ani objemu.

Ak chcete dosiahnuť tento vzhľad, začnite zaistením hornej časti chrbta elastickým alebo bobby špendlíkom, ktorý nechá vlasy pri ušiach von a dole. Potom vezmite zvyšné vlasy vzadu a rozdeľte ich na 2 alebo 3 zákruty a zaistite gumičkou. Vezmite zákruty a zabaľte ich do špendlíka, ktorý zaistíte sponkami. Vezmite si bokom za vlasy a zapleťte časť, ktorá ich pripína cez drdol, potom vezmite druhú stranu a otočte ju späť cez drdol. Aby to bolo jemnejšie, prehoďte bočné časti vlasov cez uši a nechajte niekoľko šľahačiek von okolo tváre. Objemový sprej, sprej na textúru a sprej na konečnú úpravu sú skutočne všetko, čo budete potrebovať! Zvlnenie vlasov prútikom alebo žehličkou je však plus. Bavte sa vytvárať tento zábavný a krásny vzhľad!

Messy Updo

Messy UpdoInstagram @moonlightbraids

Q&Autorkou štýlu je Alina Aarnio

Kaderníčka v Tampere, Fínsko

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je nadčasový a elegantný. Najlepšie na tom je, ako dlho to trvalo. Urobil som to ráno a táto fotka bola urobená večer. Trvalo to celý deň perfektne!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak nemáte veľa času, môžete si urobiť kučery na noc, nastriekať lakom na vlasy a jednoducho ich pripnúť tak, ako som to urobil ja. Bol to veľmi ľahký pohľad! Nepotrebujete na to ani viac ako vlasy po plecia.

Bunka z nekonečného uzla

Bunka z nekonečného uzlaInstagram @schneeweisschen_rowe

Q&Autorka štýlu, Selina Zeller

Študentka výživy v Berne vo Švajčiarsku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je jeden z najlepších updos pre dlhé vlasy pre štýl deň – noc. Takto to nosím. Cez deň zvyčajne nosím cop z 3 prameňov a ak mám večer špeciálnu udalosť, môžem si cop zobrať a stočiť do drdolu. Na tomto obrázku nosím lenivý zavinovací drdol – nádherný drdol a tak dobre sa drží. Môžete použiť akékoľvek vlasové doplnky, ktoré dávate prednosť.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes je perfektný pre každého, kto má vlasy po hrudník alebo dlhšie, takže si ich môžete spletať a zapletať. Na konci vašich tipov by som odporučil neviditeľnú sponku do vlasov. Cop robte tak dlho, ako je to možné, pretože strapček na vlasy sa musí skrývať pod drdolom.

Podľa mojich skúseností je pletenie bez čerstvo umytých vlasov oveľa jednoduchšie, a tak robím tento updo druhý deň. Vyzerá to elegantne a komplikovanejšie, ako v skutočnosti je. Ideálne pre začiatočníkov.

Vintage updo

Vintage updoInstagram @maggiesbridalhair

Q&Autorka štýlu, Maggie Langdon

Kaderník / špecialista na svadobné vlasy @ Salón Landis Aveda v Salt Lake City, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento účes je vintage glamour nízky drdol s textúrou a špendlíkovými kučerami. Najroztomilejšou vecou na ňom je dizajn špendlíkových kudrliniek na boku a zaručené, že fotky budú vyzerať celý deň leštené.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Musíte si nájsť čas a nájsť správneho stylistu. Konzultácia vlasov pred samotným stretnutím pomôže zaistiť, aby sa klienti dostavili s vedomím, čo môžu očakávať a stylista bol pripravený. Výrobky pre tento účes sú gélové a určite veľa lakov na vlasy a bobby pins.

Nádherný chaotický rybí chvost updo

Nádherný rybí chvost updoInstagram @bridevibesandbalayage

Q&Autorka štýlu, Jenna Carrano

Senior Stylist @ S Salon by Salvatore v Shelton, CT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Rád by som tento vzhľad považoval za „leštenú textúru“. Má definíciu a pohyb, ktoré upútajú vašu pozornosť, ale napriek tomu má v drdole jemnosť a jednoduchosť! Najväčšou súčasťou je pridaný detail francúzskeho rybieho chvosta, pretože väčšina ľudí požaduje začlenenie tradičného francúzskeho vrkoča. Rybí chvost je krásnou alternatívou, ktorá nemá dostatok kreditu!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Deň vopred si dajte vlasy vyfúknuť, aby ste sa pripravili na hladkosť a objem, pretože tento štýl nevyžaduje vopred natáčanie. Kvôli vrkoču to nie je super voľný štýl, takže buďte pripravení vidieť vlasy stiahnuté o niečo pevnejšie. Vždy požadujte, aby vám kusy vynechali okolo tváre, aby ste získali rovnováhu proti tomuto tesnejšiemu vzhľadu!

Dlhé updo vlasy s vrkôčikmi z rybieho chvosta

Updo s omotanými okolo rybieho chvostaInstagram @hairbysaretta

Q&Autorka štýlu, Saretta Bowerman

Majiteľ / Stylista @ Blue Water Salon v Neapole, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je klasický romantický nízky updo s prízvukom holandského rybieho chvosta. Aktualizácie v romantickom štýle sú ideálne pre špeciálne akcie, ako sú svadby, plesy a veľké galavečery.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak chcete nosiť tento look na svadbu alebo špeciálnu udalosť, radím vám, aby vaše vlasy boli aspoň po plecia. Ak nie je, zvážte získanie clip-in predĺžení alebo použite vlasový vankúš na deň voľna, aby ste si vytvorili plnosť.

Roztomilé vylepšenia pre dlhé vlasy s použitím rybieho chvosta sa najlepšie zobrazia na vlasoch, ktoré majú rozmerovú farbu, takže ak to ešte nemáte, zvážte použitie melíru alebo zosvetlenia. Váš stylista bude potrebovať kulmu, sprej s dobrým nastavením, sprej na textúru, konečný lak na vlasy a veľa bobby pinov.

Boho pletená čelenka

Boho pletená čelenkaInstagram @emily.blanche.hair

Keď hľadáte jednoduché úpravy dlhých vlasov, táto korunka vrkoča inšpirovaná Coachellou je tou správnou cestou.

Ohromujúce dlhé vlasy v jednoduchom updo

Jednoduchý účes Low UpdoInstagram @beautybyliujanice

Q&Autor so štýlom Liu Janice

Kaderník na voľnej nohe & Kozmetické služby @ v Jakarte, Indonézia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je jedným z mnohých jednoduchých dlhých vlasov zopnutých nižšie pri zátylku, ktoré si ľudia môžu vyskúšať, pokiaľ ide o účasť na svadobnej hostine alebo promócii (najmä v Jakarte, Indonézia).

Toto nízke updo nie je príliš chaotické a nie príliš tuhé, ale stále úhľadné. Pretože väčšina mojich klientov má čierne alebo tmavohnedé vlasy, v mnohých štýloch updo nie je veľa vizuálnej štruktúry. Toto konkrétne updo predvádza textúru v tmavých vlasoch a zvyšuje celkový vzhľad.

Vybrať si tento typ textúrovaného nízkeho drdola, ako na fotografii, je skvelou voľbou, ak máte tmavšiu farbu vlasov, pretože namiesto úplného chignonového nízkeho drdolu dodá trochu „navyše“. Štruktúrovaný vzor tohto vzhľadu dodá nízkemu drdolu prirodzenejší vzhľad a niekedy nie je potrebné na zvýraznenie týchto vlasov používať žiadne príčesky..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pri strihaní dlhých vlasov pre nízky drdol skúste byť veľmi jemní, pretože štýl musí byť akýsi strapatý, ale stále úhľadný. Buďte veľmi ľahkí a samozrejme pripnite vlasy na drdol bobby pinom alebo vlásenkou pevne, aby nespadli. Na vytvorenie tohto vzhľadu potrebujete silný aerosólový lak na vlasy, bobby spinky, vlásenky, šišku.

Takéto aktualizácie najlepšie fungujú so stredne dlhými až dlhými vlasmi. Môžu ho nosiť akékoľvek typy vlasov, ale styling je jednoduchší, keď vlasy nie sú príliš rozpustené a nie sú príliš tuhé.

Účes je vhodný pre zrelú ženu, ktorá preferuje úhľadný (ale nie tuhý) účes, ktorý sa zúčastňuje svadobnej hostiny alebo promócie svojej dcéry alebo syna. Dojmy z tohto vzhľadu sú jednoduché, ale očarujúce, úhľadné s trochou chaotického a veľmi romantického vzhľadu.

Jednoduchý klasický chignon

Jednoduchý klasický účes ChignonInstagram @inaroahmad

Q&Autor štýlu: Ahmad Inaro

Make up umelec & Hairstylist @ v Jakarte, Indonézia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je jedno z mojich obľúbených aktualizácií a nazývam to jednoduchý klasický chignon. Milujem tento vzhľad, pretože je veľmi jednoduchý, ale vyzerá elegantne. Je ideálny pre špeciálny svadobný deň.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby ste získali tento vzhľad, najdôležitejšou vecou je vytvoriť dokonale elegantný nízky chvost a potom z neho urobiť chignon bez toho, aby ste používali príliš veľa bobby pinov. Odporúčam použiť extra fixačný lak na vlasy.

Tento vzhľad je ideálny pre niekoho, kto má husté a dlhé vlasy, a obzvlášť skvelý pre niekoho, kto má tmavé vlasy. Tento pohľad ukáže ostatným vašu osobnosť a životný štýl.

Nízky drdol Updo

Účes s nízkym drdolom UpdoInstagram @krystlewaiviohair

Q&Autor so štýlom, Krystle Waivio

Licencovaný kozmetológ / špecialista na svadobné vlasy @ Krystle Waivio Hair v Grand Rapids, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o zažitý, ale zostavený nízky drdol. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že vyzerá tak ľahko, sviežo a jednoducho. Efektné drdoly sú obľúbené pri väčšine príležitostí, najmä ak chcete predvádzať aj doplnky.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na čo treba pri aktualizáciách vždy myslieť, je farba vlasov klienta. Tento updo funguje skvele s rozmerovými farbami, ktoré ukazujú pohyb a textúru.

Tento štýl bol vytvorený na stredne dlhých vlasoch s vrstvami. Použitie spreja na textúru a objemového prášku pomôže dodať objemu a rozmarom! Ak klient dáva prednosť aktualizáciám, ktoré sú trochu viac poskladané, urobí to dobre pripnutím chrumkavých koncov do nízkeho drdola..

Romantické dlhé voľné updo

Romantický rozpustený účes UpdoInstagram @makeup_nadjaboll

Q&Autorka štýlu, Nadja Boll

Vizážista & Hairstylist @ Makeup Artist & Kaderníčka Nadja Boll vo Vorarlbergu v Rakúsku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Mojím zámerom bolo vytvoriť romantickú a voľnú updo. Je to jeden z mojich obľúbených účesov. Milujem, že je to rýchly a hravý účes s nádychom nedotknutého vzhľadu. Chaotické updos môžu poskytnúť trochu jedinečného zvratu z tradičných elegantných a rovných.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento nevrátený vzhľad je moderný aj trendový. Je veľmi elegantný, štýlový a všestranný a môže ich nosiť družička alebo dokonca na ples.

Tento druh účesu sa odporúča klientke s plnými vlasmi. Základom tohto štýlu sú veľká natáčka, sprej na textúru a objemový púder. Tento vzhľad je ideálny pre všetky tvary tváre, pretože môžete zmeniť štýl vpredu a lichotiť špecifickým funkciám.

Romantický & Rozstrapatený

Romantický & amp; Rozstrapatený účesInstagram @diannejoiealcantara

Q&Autorka štýlu, Dianne Joie Alcantara

Kaderník na voľnej nohe v meste Baguio, Filipíny

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Popísala by som to ako romantickú a strapatú svadobnú updo na dlhých vlasoch. Je zvýraznený provizórnym klipom, aby bol trochu bling.

Moja obľúbená časť o tomto vzhľade je, že vytvorenie účesu nie je príliš komplikované. Tento vzhľad môže dosiahnuť väčšina dĺžok vlasov, okrem extrémne krátkych a extrémne dlhých a objemných vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad odporúčam klientovi, ktorý je veľmi milý, veľmi romantický a optimistický. Je ideálny pre niekoho, koho to veľmi nezaujíma, ak nemá úplnú tvár bez prekážok, pretože účes má veľmi čistú prednú časť..

Pred samotným svadobným dňom radím svojim klientom, aby nepoužívali žiadne zvlhčujúce prostriedky ani výrobky, vďaka ktorým by boli vlasy mastné, bezvládne alebo bez života. Je šokujúce vedieť, že ako kaderníčka mám skutočne radšej vlasy na suchej strane. Tepelný styling bude trvať oveľa dlhšie a výrobky, ktoré používam, nakoniec zaokrúhlia suchosť, ktorú mali ich vlasy.

Pokiaľ ide o dĺžku, zvyčajne klientom hovorím, aby si nechali narásť vlasy po plecia alebo ich ostrihali, ak sú vlasy príliš dlhé. Ak máte tmavohnedé až čierne vlasy, odporúčam ich zafarbiť o niečo svetlejšie, aby doplnili tóny vašej pokožky. Len do stredne hnedej alebo svetlejšej hnedej, nič príliš živé, ako napríklad červené alebo ružové.

Predtým, ako si oblečiete toto updo, starajte sa o svoje vlasy. Nenechajte príliš vyschnúť, ale ani príliš veľa oleja alebo vlhkosti.

Ľahké príležitostné updo

Ľahký účes UpdoInstagram @kapsalonploegmakers

Q&Autor so štýlom, Lobke Martens

Stylista @ Kapsalon Ploegmakers v Schaijku v Holandsku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to ľahká pomôcka na každodenné nosenie. Milujem jednoduchosť tohto vzhľadu, pretože ženy to dokážu samy a vyzerajú dobre za kratší čas.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak chcete tento vzhľad, použite Redken Windblown, aby ste dosiahli plný účinok na váš uzol, spolu s malou pomocou od Redken Powder Grip pri vašich koreňoch.

Sofistikovaný nízky drdol

Sofistikované & amp; Účes bez námahyInstagram @roslynn.hairdo

Q&Autorka štýlu, Roslynn Viandra

Kaderník na voľnej nohe v Jakarte, Indonézia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Myslím si, že tento vzhľad je jednoduchý, sofistikovaný a klasický. Na tomto vzhľade mám najradšej to, ako som krútila chvostom, až z neho bol drdol. Je to také ľahké!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Nezabudnite najskôr použiť sieťku na vlasy (ak chcete, aby bola elegantnejšia) a potom krútiť, až kým nedosiahne požadovaný tvar. Na hornú časť môžete použiť aj matný vosk. Ak chcete, aby bol vzhľad chaotickejší, nepotrebujete sieťku na vlasy.

Klienti, ktorí majú tenké vlasy, sú pre tento vzhľad ako stvorení. Čím hrubšie vlasy má človek, tým ťažšie je urobiť skrútenú časť.

Klienti s malou tvárou a čeľusťou v tvare V sú pre tento vzhľad ideálni. Tento účes môžete nosiť v kancelárii, na schôdzach alebo dokonca na svadobnú udalosť.

Messy Bun

Účes Messy BunInstagram @christinasabounjianhair

Q&Autorka štýlu, Christina Sabounjian

Stylistka / majiteľka na voľnej nohe @ Christina Sabounjian Hair v Sydney, NSW

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Toto je jeden z mojich obľúbených vzhľadov a tomu hovorím rozcuchaný drdol. Je to jednoduchý spôsob, ako si dať vlasy dole.

Na tomto štýle mám najradšej to, že je taký všestranný. Okamžite ozdobí každý vzhľad! Je to sofistikované a elegantné bez toho, aby ste museli byť nad vecou, ​​ale zároveň zábavné a glam zároveň. Dáva len trochu odlesku červeného koberca.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Kľúčovým produktom na vytvorenie tohto štýlu je niečo s textúrou a podržaním. Na upstyling musí mať vlasy určitú drvinu, takže sa s ním pracuje oveľa jednoduchšie. Ak je príliš mäkký a čistý. štýl neobstojí.

Na tento pohľad som na prípravu vlasov použil suchý šampón Wella Professional EIMI a potom som ich natočil pomocou platiny GHD. Pri úprave každej sekcie som použil Schwarzkopf osis + Dust It. Skončili sme s mojím obľúbeným výrobkom, lakom na vlasy Goldwell Hair Fix Strong.

Najlepší tip, ktorý môžem dať na úpravu štýlov, je nepremýšľať. Choďte podľa toho, čo cítite, a vnímajte tok, takto dosiahnete najlepší štýl.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Myslím, že tento vzhľad vyhovuje väčšine klientov! Je to ten druh štýlu, ktorý je elegantný a bez námahy. Väčšina žien všetkých tvarov a veľkostí si s týmto štýlom dobre poradí. Vďaka týmto kúskom okolo prednej časti vlasov sa zjemní tvár. Môžete sa tiež líšiť podľa hlasitosti pre niekoho s menším rámom a podobne.

Na to je ideálne mať stredne dlhé až dlhé vlasy.

Korunný vrkoč pre družičky

Účes korunky vrkôčikovInstagram @deelushhair

Q&Autorka štýlu, Danielle Saintyová

Kaderník na voľnej nohe @ Deelush Hair v Sydney, AU

Ako by ste opísali tento vzhľad a čo sa vám na ňom páči??

Tento vzhľad by som označil za korunu vrkočov. Vzhľad je veľmi boho chic a páči sa mi, ako sú vrkoče hviezdou tohto vzhľadu. Pridanie kučier ohraničujúcich tvár udržuje celý vzhľad uvoľnený a jemný.

Aké tipy alebo produkty odporúčate na obnovu tohto vzhľadu?

Začal som sušením vlasov hladko pomocou tekutého spreja na textúru, aby sa vlasy lepšie uchopili.

Potom som vlasy rozdelil na polovicu a jednu časť od chrbta k prednej časti hlavy splietal v holandskom vrkoči alebo „naruby“. Nechajte klienta nakloniť hlavu dopredu, aby ste pri pletení mali správny uhol a pamätajte na to, aby ste sa stále pohybovali okolo klienta, aby bol cop blízko hlavy. Okolo tváre nechajte niekoľko vlasov.

Opakujte s druhou stranou a potom nastriekajte malý suchý sprej na textúru alebo ľahký lak na vlasy. Stláčajte a ťahajte časti vrkoča, aby ste z nich mohli urobiť palacinky, aby boli väčšie a vyzerali plnšie. Vrkôčiky naskladajte cez seba, aby ste vytvorili korunu a zaistite špendlíkmi.

Natočí vlasy vynechané z tváre veľkým kulmovacím kliešťom. Dokončite ľahkým nástrekom laku na vlasy.

Pre aký typ klienta by ste odporučili tento pohľad??

Tento štýl aktualizácií je ideálny pre nevesty/družičky na vidieckej svadbe alebo pre „Nevestu“. Môžete tiež pridať nejaké kvety alebo farebné predlžovanie vlasov, aby boli pripravené na hudobný festival. Tento look je vhodný na teplejšie dni, aby vlasy neboli na krku. Tento vzhľad tiež vyhovuje všetkým tvarom tváre.

About the author