Najlepších 12 dlhých účesov pre oválne tváre v roku 2021

Tu je niekoľko krásnych a dlhých účesov pre oválne tváre. Všetky tieto štýly odvádzajú pozornosť od oválneho tvaru tváre a zdôrazňujú oči, tváre a pery. Prezrite si našu zbierku strihov a štýlov pre oválne tvary tváre.

Elegantný chvost pre oválne tváre

elegantný chvost pre ženy s oválnymi tváramiInstagram @imkaylaphillips

Najlepším elegantným chvostom pre oválne tváre je ten nízky. Ponúka lákavý štýl, ktorý zodpovedá takmer dokonalým vlastnostiam oválneho tvaru tváre. Na obnovu poníka je oveľa lepšie, ak sú vlasy najskôr rovné alebo uhladené.

Plážové vlny pre dlhé vlasy a oválnu tvár

Plážové vlny pre dlhé vlasy a oválnu tvárInstagram @bel_pipsqueekinsaigon

Tieto plážové vlny pre dlhé vlasy a oválne tváre sú božské! Tento vlnitý strih, ktorý ladí s oválnym účesom na tvári, ktorý ponúka vrstvy, uľahčuje úpravu textúry a objemu. Pridaná ofina zjemňuje oválnu tvár, takže smelo do toho, ak máte rovnakú vlastnosť. Blond kučeravé a vlnité vlasy, ako je toto, musíte vyskúšať!

Perfektné záclony pre oválne tvary tváre

dlhé vlasy so Záclonovými ofinami pre oválne tvary tváreInstagram @hairbyhanvancity

Perfektné záclony s oponou existujú, najmä ak sú spárované s dlhým vrstveným účesom. Kombinácia dlhých hranatých ofín a veľmi dlhých vlasov udržiava atmosféru 70. rokov nažive! Tento dlhý účes s vrstvami a ofinou so závesom lichotí oválnemu tvaru tváre.

Dlhý horný uzol so stredovou časťou pre oválnu tvár

dlhé vlasy s topknotomInstagram @sophiamiacova

Ukážte všetkým, že udávate trendy, kývaním týchto dlhých, rozcuchaných vĺn vtiahnutých do chaotického vrchného uzla s miernou stredovou časťou. Takéto dlhé účesy pre oválne tváre sú super trendy a štýlové!

Dlhý súlož so sexy bočnými nárazmi

dlhé strapaté vlasy s bočnou ofinouInstagram @melanie.s.stylist

Dlhý súlož so sexy bočnou ofinou je optimálny pre dámy, ktoré túžia po zmene! Kombinácia dlhých vrstvených hodvábnych vlasov a sexi bočných ofín ponúka štrukturálnejšiu úpravu. Pridanie vĺn určite zlepší aj pohyb. Tento dlhý účes dopĺňa tvár oválneho tvaru.

Šesťdesiate roky Moderný súlož s ofinou pre tenké vlasy

šesťdesiatych rokov moderný súlož s ofinou pre tenké vlasyInstagram @mullettuude

Toto je šesťdesiaty moderný súlož s ofinou pre tenké vlasy. Je to ideálny strih na pohyb a textúru krásnych uhladených a rovných vlasov. Vrstvy rámujúce tvár dodávajú účesu ilúziu rozmerov. Ofina, tesne pred obočím, skracuje oválny tvar tváre.

Dlhé vlasy s bočnými strapcami pre oválne tváre

dlhý účes s bočnou ofinouInstagram @natalieannehair

Rozhýbte si tieto dlhé vlasy s ofinou stiahnutou do strán, ak túžite po strihu, ktorý ponúka všestrannosť. Tento dlhý vrstvený strih má dlhé bočne ťahané strapce, ktoré skracujú tvar oválnej tváre. Vrstvy zjemňujú tvár a zvýrazňujú oblasť brady. Dosiahnite štýl sušičom vlasov fénom hore nohami. V opačnom prípade funguje prirodzene na hustých, vlnitých vlasoch.

Lichotivý kučeravý účes so strednou časťou

kučeravý účes so strednou časťouInstagram @anniegoukcurlygirl

Dlhý lichotivý kučeravý účes so strednou časťou ponúka romantický štýl. S jemnými vrstvami a kučerami pôsobia jemné vlasy plné života. Ak máte oválny tvar tváre a chcete dlhý účes, aby ste predviedli svoju prirodzenú textúru, rozhodnite sa pre tento.

Jednoduchý elegantný súlož na podlhovasté tváre

uhladený súlož na podlhovasté tváreInstagram @ashleyklepitsch

Predstavuje jednoduchý elegantný súlož na podlhovasté tváre! Dlhý vrstvený súlož s dlhými sexy bočnými okrajmi dodáva vlasom pohyb a telo. Krása, ktorú štýl ponúka, vyzerá prirodzene na jemných až hustých rovných vlasoch. Rozhodnite sa pre tento strih, ak máte lichotivý oválny tvar tváre.

Mäkké romantické vrstvenie pre tvar dlhej tváre

mäkké vrstvy pre ženy s dlhým tvarom tváreInstagram @glamourby_melissa

Jedná sa o jemné romantické vrstvenie pre dlhý tvar tváre. Vrstvený strih a dlhý vlnitý štýl vylepšujú oválne črty tváre. Skrútenie stredných dĺžok a vynechanie koncov je spôsob, akým určite vytvoríte pôsobivý pohyb.

Trendový súlož na morskú pannu pre ženy s oválnou tvárou

Trendový súlož na morskú pannu pre ženy s oválnou tvárouInstagram @timduenashair

Tento trendový súlož s morskou pannou má dlhý strih s bočnými ofinami s textúrami. Je upravený tak, aby dopĺňal oválnu tvár. Univerzálnosť tejto blond hrivy je neuveriteľná. Zvlnený alebo rovný – pomenujete to a dostanete to, čo chcete.

Roztomilý vrstvený strih s kučerami

dlhý vrstvený strih s kučerami pre oválny tvar tváreInstagram @johncastano

Jedná sa o roztomilý vrstvený strih s kučerami, ktorý budú ženy s oválnymi tvárami zbožňovať! Prirodzené vlny a kučery môžu s vrstveným účesom pôsobiť úžasne. Má dlhé bočné ofiny, ktoré dodávajú tvári lichotivý uhol. Dámy s kučeravými vlasmi by si mali zvoliť tento nápad na vlasy pre svoj ďalší každodenný štýl!

About the author