Najlepších 24 trendov s dlhými vlnitými vlasmi v roku 2021

Dlhé vlnité vlasy sú práve teraz atraktívne, takže si vezmite kulmu alebo hlbokú vlnu a vytvorte si zábavné účesy, ktoré vyzerajú skvele pre každú sezónu! Dlhé vlny sa dajú ľahko vytvoriť jednoduchým vyčesaním väčších kučier.

Tieto jemné pramene vlasov sú veľmi vhodné pre každý tvar tváre, takže určite nájdete štýl, ktorý si môžete stiahnuť a vytvoriť si vlastný. Pozrite sa na tieto extra pekné, dlhé vlnité účesy a získajte malú inšpiráciu! Ak nemáte prirodzene kučeravé vlasy, vytvorenie vlnitých účesov je jednoduché pomocou kulmy, rovnej žehličky a tradičných valčekov.

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto fotografie nápadov na dlhé vlnité vlasy:

Krásne vrstvené dlhé vlnité vlasy

krásne vrstvené dlhé vlnité vlasyInstagram @amanda.garnishstudio

Doprajte svojim nádherne dlhým ležérnym vlnám väčší objem pridaním vrstiev. Dokončite dlhým strapcovým strapcovým strapcom, ktorý najlepšie vyzerá na dlhých tvárach.

Chlpaté vlny

Dlhé huňaté vlnyInstagram @soraverly

Tečúce huňaté vlny prospievajú hrubším, hrubším typom vlasov, pretože vrstvenie pomáha odstraňovať váhu z dlhých vlasov. Vlasy sa budú cítiť nielen svetlejšie, ale aj pohyb bude trochu strapatejší. Bude vhodný pre ženy s dokonca aj voľnou vlnou.

Dlhé vlnité hnedé vlasy s objemom

Dlhé vlnité hnedé vlasy s objemomInstagram @susan.aw

Hydratácia je kľúčom k získaniu nádherne hladkých vlnitých vlasov, ktoré vám zase poskytnú obrovský objem a rozmer. Kto by nechcel mať nádherné a hebké vlasy, ktoré sa odrážajú pri každom pohybe?!

Nádherné vlnité dlhé vlasy

Nádherné vlnité dlhé blond vlasyInstagram @nicoleblanck_hairbytonizambito

Tieto elegantné zvodné blond vlny sú úplne uskutočniteľné a vyzerajú dobre v každom ročnom období. Elegantný, ale koketný účes, ktorý sa hodí k akémukoľvek typu vlasov a tvaru tváre, doplnený o niekoľko vrstiev, ktoré na týchto zámkoch vytvoria pohyb..

Žiarivé dlhé vlnité vlasy s ofinou

Žiarivé dlhé vlnité vlasy s ofinouInstagram @allithealchemist

Vlasová výtvarníčka a majiteľka Alchemy Haus of Hair v Santa Cruz v Kalifornii, Alli Wilkinson, vytvorila tieto žiarivé dlhé vlnité vlasy s ofinou.

Pomáha mať veľa vlasov, alebo aspoň mať nejakú stylingovú zručnosť, ako ich predstierať. Bez ohľadu na to, či fénujete alebo sušíte na vzduchu, dokončenie tohto štýlu malou vlnou alebo zvlnením skutočne zvýrazní všetku textúru..

Alliinou obľúbenou žehličkou je železná žehlička Hot Tools 1 1/4 marcel, „pretože ponúka namiesto uvoľneného zvinutia uvoľnenú vlnu a je skutočne všestranná,“ hovorí. Striedajte smer kudrliniek a uistite sa, že všetky vlasy, ktoré žijú okolo tváre, sa natáčajú ďalej od tváre a udržujte ich konce hladké, aby ste v nich prežili rockovú elegantnú atmosféru..

Alli uvádza: „Naozaj sa mi páči druhý deň účesu Unite s trochou oleja alebo Ouai’s Finishing Cream. Je to samozrejme veľmi dokončený štýl, ale kľúčom k dobrému strihu je uistiť sa, že vyzerá dobre bez malého alebo žiadneho štýlu. “

Rozcuchané hladké kučeravé vlny

Rozstrapatený účes Smooth WaveInstagram @nblondey

Tento strapatý účes s hladkými vlnami vytvorila multikultúrna kaderníčka Nicolle Krasnansky z Lawrenceville, New Jersey. “Tento vzhľad som vytvoril pomocou stylingových produktov Pravana (Full Volume Foam a Invisible Control Spray). Vyhladila som korene a otočila žehličkou, aby sa vytvorilo zvinutie, a potom narovnal konce, “vysvetľuje.

“Rada, ktorú by som dal žene, ktorá chce tieto účesy, je používať výrobky, ktoré nie sú na olejovej báze a ktoré dodávajú textúru a objem,” hovorí Krasnansky. “Myslím, že tieto vysoko štruktúrované vlny by mohol strhnúť ktokoľvek, ale predchádzajúce vyhladenie prameňov (fénovanie alebo narovnávanie) by bolo čiastočne založené na štruktúre vlasov.”

“Aj keď som pôvodne používala žehličku, navrhla by som použiť prútik a prejsť vlasy po žehličke na miernom ohni, aby sa kučery mierne vyhladili,” dodáva.

Prírodné rozcuchané vlny

Účes s prírodnými rozcuchanými vlnamiInstagram @envytauranga.hairsalon

Tieto prírodné rozcuchané vlny vytvorila platinová kaderníčka Ngareta Copelandová z Tauranga, Nový Zéland..

Tento štýl je pre akýkoľvek typ vlasov a akejkoľvek dĺžky (do ktorých sa môže dostať žehlička). Copeland vysvetľuje: „Počnúc čistými vlasmi použite sérum Elixir Ultime od spoločnosti Kerastase na výživu dlhých, prirodzene vlnitých vlasov a vyhladenie poletujúcich vlasov. Má 230 stupňov tepelnej ochrany, čo je dôležité, pokiaľ ide o používanie tepelných nástrojov! “

“Superdust od L’Oreal vytvorí na suchých vlasoch okamžitý vzostup korienkov, po ktorých bude nasledovať lak na vlasy Infinium Pure od L’Oreal, ktorý udrží štýl po celý deň,” dodáva Copeland.

Je jednoduchšie zvlniť vlasy, ak ste ich najskôr narovnali, aby ste sa uistili, že pracujete s hladkým plátnom, na ktoré sa môžete natáčať. Držaním žehličiek zvisle a natáčaním vlasov vo zvislých častiach od tváre budete môcť vlasy orámovať.

Romantické vlny v tvare S.

Romantický účes v tvare písmena SInstagram @hairbyjessicaramsay

Mäkké vlny v tvare „S“ dodávajú tomuto vzhľadu pocit starého hollywoodskeho glam. Vytvorila ju kaderníčka Jessica Ramsayová z Victoria, BC.

Skvelá vec na tomto vzhľade je jeho univerzálnosť. “Týmto spôsobom je možné nastaviť prakticky akúkoľvek dĺžku vlasov.” Napríklad natočenie vlasov vpredu na sedenie na tvári by mohlo zvýrazniť určité črty, ako sú lícne kosti, “vysvetľuje Ramsay.

Ak vlasom poskytnete dobrý základ s výrobkami a necháte kučery zatuhnúť a vychladnúť v požadovanej polohe, získate najlepšiu životnosť. Fénovanie penou alebo stylingovým sprejom pred natáčaním vlasov pomôže kučerám zostať a nebudú sa vyrovnávať. Po navinutí každej sekcie môžete kučery zľahka natrieť kefou a pomocou stredného laku definovať ohyby vo vlasoch.

Lesklé hollywoodske vlny

Lesklý účes Hollywood WavesInstagram @liezelstyles

“Tento vzhľad sa nazýva Hollywood Waves alebo Bridal Waves,” hovorí majiteľka a vlasová návrhárka Liezel Asi z Bay Area, CA. “Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako je klasický, čistý, hladký, elegantný a lesklý.”

“Moja rada pre ženy, ktoré chcú tento vzhľad, je mať dlhé vlasy,” hovorí Asi. “Starajte sa o svoje vlasy veľmi dobre, aby boli dlhé a plné, alebo si kúpte kvalitné predlžovanie vlasov.” Všetky tvary tváre vyzerajú báječne s týmto účesom s plnými vlnami. “

Na dosiahnutie tohto vzhľadu boli použité výrobky ako Sebastian Fierce Hairspray a Kenra Ultimate Hold.

Bez námahy dlhé plážové vlny

Účes Beachy Feel bez námahyInstagram @wildvinebeauty

“Milujem tieto dlhé a vlnité štýly pre ich ľahký, plážový pocit.” Tento štýl je veľmi univerzálny a vyzerá skvele na deň v práci alebo na večer, “hovorí majiteľka a majsterka stylistky Teanna Twining z Oshawy, ON..

Dlhé, vlnité účesy môžu stratiť svoju textúru. Trocha kefovania a suchý šampón po nočnom spánku prinesie okamžitý odraz a dodá tomuto vzhľadu pocit „prebudil som sa takto“, pocit nízkej údržby..

Aby ste dosiahli tento vzhľad, Twining hovorí: „Milujem používanie väčšej curlingovej paličky a mierne vynechávanie koncov, aby som videla skutočnú dĺžku vlasov. Považujem curling od tváre za najlichotivejší na všetkých tvaroch tváre, pričom pri striedaní sa vytvára zábavnú, chaotickú plážovú vlnu. “

Ďalej vysvetľuje: „Čím väčšia časť bude, tým bude vlna voľnejšia. Ak použijete menšie sekcie, vaša vlna bude pevnejšia, ale bude trvať dlhšie. Použitie curlingovej paličky je skvelé pre tých, ktorým nie sú príjemné horúce nástroje. Nemusíte s ním otáčať ako s žehličkou alebo kulmou. Jednoducho omotajte vlasy okolo suda, počkajte asi 10-15 sekúnd a uvoľnite. Ak to nie je také tesné, ako ste dúfali, urobte to znova. “

“Používajte Kevin Murphy Anti.Gravity, pretože pomáha vytvárať väčšie a hrubšie vlasy.” Obsahuje certifikovanú organickú levanduľu, ktorá úžasne vonia a pomáha vytvárať objem, pričom nasáva prírodné oleje pre dlhotrvajúci štýl, “vysvetľuje Twining. “Skončila som s Bedroom.Hair od Kevina Murphyho, čo je flexibilný dokončovací sprej pre dokonale nedokonalé vlasy.” Môže sa použiť aj na vlasy druhého dňa, pretože je taký pružný a ľahký! “

Rozmerové medené farebné vlny

Účes s rozmernými medenými vlnamiInstagram @_nycole_t

Tieto medené vlny vytvoril kaderník Nycole Navarro z Rancho Cucamonga, CA. “Plážové vlny jej dodávajú krásu bez námahy na každodenné nosenie a červená farba jej dodáva lesk a drzosť, po ktorých túži veľa dievčat,” dodáva.

Pokiaľ ide o plážové vlny, každý môže nosiť tento vzhľad so správnymi výrobkami a nástrojmi. Navarro vysvetľuje: „Na vytvorenie týchto vĺn som použil 1 1/4-palcovú sudovú kulmu a moje obľúbené výrobky Bumble and bumble (Hairdresser Oil for shine a Spray De Mode for hold).“

Roztavené gaštanové vlny Ombre

Roztopený účes Auburn WavesInstagram @colorbycoco

“Tento vzhľad by som opísal ako roztavenú gaštanovú balayage na mäkkých vlnách,” hovorí tvorkyňa štýlu Coleen Figiel z Tannersville, NY. “Mojou najobľúbenejšou vecou na týchto dlhých, ombre vlnách je jemný prechod farieb. Je ťažké presne určiť, kde každá farba končí a nová začína. “

Hnedé prežité vlny

Účes Lived-In WavesInstagram @mattryanphin

Tieto zažité vlny vytvoril senior stylista Matthew Phinney z Mount Clemens, MI. “Milujem, aké sú strapaté kučery a ako kučery dopĺňajú prežitú balayage.”

„Milujem tieto dlhé vlnité vlasy, pretože sa môžu hodiť každému klientovi, či už sú krátke alebo dlhé. V závislosti od toho, aký je tvar tváre, môžete chcieť, aby sa niektoré kučery sklopili smerom k tvári alebo preč, “vysvetľuje Phinney.

Existuje toľko variácií, ktoré môžete dosiahnuť dlhými vlnitými účesmi. Nikdy to nemusí byť dokonalé. Čím chaotickejšie, tým lepšie!

Matthew rozhodne odporúča výrobky, ktoré majú určité obmedzenia. “Dva z mojich obľúbených produktov sú Sculpting Foam a Super Skinny od Paula Mitchella,” uvádza.

Karamelové Balayage vlny

Účes Caramel Balayage WavesInstagram @nicole_at_kamp_hair_studio

Jedná sa o balayage s prírodným tmavým základom a karamelovou balayage. Vytvorila ho kaderníčka a špecialistka na farby Nicole Bovard z Tustinu, CA.

“Moja najlepšia rada by bola, ak sa pokúšaš dosiahnuť tieto kučery, zvinúť každý kus opačným spôsobom, ako ste urobili posledné zvinutie,” hovorí Bovard. “Tiež chvíľu počkajte, kým sa kučery zotrú a nechajú vychladnúť.” Použil som penu Elevate od Unite, kým boli vlasy mokré, aby získali objem a sprej Texturiza od Unite bol predsa vychladnutý. “

Dlhé plážové vlny

dlhé vlasy s plážovými vlnamiInstagram @hairbyevelynm

Tieto dlhé plážové vlny sú v dnešnej dobe tak v móde! Vytvorila ich kaderníčka Evelyn zo Santa Fe, TX. Môžete ich nechať visieť v neformálnych dňoch, alebo ich vyskladať na slávnostné príležitosti, ako je svadba. Strihanie vlasov pre dlhé vlnité vlasy tiež vyžaduje správnu starostlivosť, preto je nevyhnutné časté strihanie, aby sa zabránilo rozštiepeniu končekov.

“Dlhé vrstvy s plážovými vlnami vyzerajú skvele na ženách s dlhými vlasmi,” vysvetľuje Evelyn. “Tieto kučery na plážové vlny sú vhodné pre ženy na cestách a styling vám zaberie menej ako 10 až 15 minút!”

Nezabudnite na tieto tipy na styling, ktoré má Evelyn:

Pri natáčaní vlasov na plážové vlny chcete vlasy natočiť smerom od tváre.

Ak chcete veľký objem, jednoducho striedajte kudrlinky, stočte ich do väčších častí, nechajte konce vyťahané a pri natáčaní ich stiahnite..

Keď ich skončíte, nechajte ich vychladnúť a potom vyčešte kučery širokým hrebeňom alebo vetracou kefou.

Na vytvorenie týchto voľných plážových vĺn použite väčšiu 1-palcovú kulmu (1 palcový alebo 1 1/2 palcový sud), tepelnú ochranu a sprej so suchou textúrou, ako je Joico..

Super dlhé vlasy s prírodnými vlnami

dlhé vlasy s prirodzenými vlnamiInstagram @emilycooper_hair

Cítite sa posadnutí týmito prírodnými vlasmi? Niet divu, prečo. Či už sa vám to páči hore alebo dole, tieto super dlhé vlasy s prírodnými vlnami budú stále pôsobiť úžasne. Je to univerzálnosť, ktorá sa hodí k akémukoľvek vzhľadu a farbe, čo vás ohromí. Tu je tip – blond balayage určite urobí úžasný dlhý a vlnitý účes.

Perfektný strih pre husté vlnité vlasy

Sexy & amp; Zrušený účesInstagram @hayjay90

Tieto husté vlnité vlasy vytvorila stylistka úrovne 4 Heather Jordan z Norwellu, MA. “Vlnité dlhé vlasy je možné nosiť s džínsami a roztomilým topom, alebo formálnejšie na noc,” hovorí.

“Mám tri výrobky na tento vzhľad po peknom šampóne,” hovorí Jordan. “Najprv začnem s Kerastase Nectar Thermique (chráni vlasy až do 450 stupňov), aby som vytvoril bariéru medzi vlasmi a sušičom vlasov a kulmou.” Na vlhké vlasy som cez končeky použil dve pumpičky Essence Absolue od Shu Umera. “

“Potom, čo ste stočili všetky svoje sekcie, nastavte kučery pomocou Caviar Working Spray. Milujem tento, pretože je ľahký a dá sa vrstviť podľa vašich predstáv. Nakloňte hlavu dozadu, rukou si prejdite hustými vlasmi (chvíľka malej Victoria’s Secret) a znova nastriekajte, “vysvetľuje.

Dlhé kaskádové kučery

dlhé kaskádové kučeryInstagram @craftedbysoph

Aj keď to môže byť na kučeravejšej strane vlnitých vlasov, je to určite jeden z najkrajších dlhých účesov pre vlnité vlasy! Roztiahnite zámky na polovicu a vyžehlite ich pomocou týchto kaskádových kučier. Mierne škádlenie korunky pomôže dodať štýlu objem a tvar. Pre malý jas vám urobí láskavosť natretá svetlo zlatohnedá farba na vašich tmavých kaderiach.

Mierne vlnité vlasy

mierne vlnité dlhé vlasyInstagram @mariebrthairstylist

Tieto mierne vlnité vlasy stačia na zvýraznenie vašej medenej blond farby vlasov. Je to jemnosť vzhľadu, ktorá vyhovuje príjemnej farebnej tavenine. Úžasný vlnitý účes, ako je tento, spôsobí, že na vás ľudia budú stále hľadieť.

Textúrované a vlnité

vlnité a štruktúrované dlhé vlasyInstagram @yukistylist

Tento textúrovaný a vlnitý vzhľad je trend, ktorý by ste si nemali nechať ujsť, ak máte dlhé vlasy. Úponky vytvárajú pohyb, ktorý vyzerá jemnejšie s rovnejšími koncami. Oživte tieto štruktúrované dlhé vlnité vlasy blond balayage pre prirodzený efekt bozkávaný na slnku.

Dlhé vlasy s veľkými vlnami

dlhé vlasy s veľkými vlnamiInstagram @refinedhairbyelke

Iste, môžete tieto veľké vlasy zaradiť do svojich najobľúbenejších účesov pre dlhé vlnité vlasy! Tieto nádherné veľké vlny vám pomôžu dosiahnuť veľmi prirodzený povrch. Je to štýl, ktorý ponúka objem a pohyb bez toho, aby ste zdvíhali dlhé vlasy. S olejom na čiernych vlasoch bude výsledok pôsobiť lesklo a zdravo.

Strapaté vlnité vlasy

strapaté dlhé vlnité vlasyInstagram @hair.bymeggg

Teraz je to niečo, čím by ste mali byť posadnutí! Tieto strapaté vlnité vlasy prinesú chuť do celého vášho štýlu. Vyzerá to jemne a bez námahy, najmä s tým jemným hnedým ombre. Kedykoľvek potrebujete trochu rozjasniť tvár, pridajte do týchto strapatých dlhých vlnitých vlasov kúsok peňazí a nič nepokazíte..

Dlhé voľné vlny

dlhé voľné vlnyInstagram @beglamorousbybrenda

Dlhé vrstvy a jemné vlny k sebe perfektne pasujú! Tieto dlhé voľné vlny budú vyzerať ešte živšie s hmlou z pružného laku na vlasy. Tento dramatický povrch určite zvýrazní zlatohnedé odlesky na vašej tmavej základni.

“Voľné vlny fungujú na dlhých vlasoch a krátkych vlasoch, ako aj na strihaní lalokov,” vysvetľuje majiteľka a tvorkyňa štýlu Brenda Grigorian z North Hollywood, CA.

Na úpravu účesu „na dosiahnutie požadovaných výsledkov môžete použiť čierny olej z chi alebo super skinny sérum Paul Mitchell, sprej na textúru vlasov Big Sexy, vlhký lak na vlasy bez krepatenia, jemný sprej a/alebo nelepivé,“ dodáva.

👉 Pozrite sa na ďalšie dlhé vrstvené zrážky a účesy.

Vlnité dlhé blond vlasy

vlnité dlhé blond vlasyInstagram @beyoutiful_hair_nails

Premeňte sa na dieťa s týmito vlnitými dlhými blond vlasmi, ktoré vytvorila kaderníčka Jenny Russell z Liverpoolu vo Veľkej Británii. Rozmer aj pohyb zabránia tomu, aby vaše vlasy vyzerali ploché alebo nudné. Tieto dlhé vlnité blond vlasy majú aj tieňový korienok, takže sú nenáročné na údržbu.

Tieto vlnité dlhé blond vlasy majú plnú hlavu blonďavých odleskov a odleskov, dvoch blond a jedného karamelu. “Požiadajte svojho stylistu, aby vám ostrihal vlasy a zachoval dlhé vrstvy.” Potom vytvorte pernatý vzhľad okolo tváre, “dodáva Russell.

Tieto dlhé vlasy sú ideálne pre ženy, ktoré nechcú, aby ich vlnité blond vlasy boli príliš krátke, aby si ich mohli stále obliecť.

Pokiaľ ide o styling, Russell navrhuje, aby ste si vlasy vysušili fénom a na vytvorenie vĺn použili vlnovku GHD. “Akonáhle sa vám vlasy zatúlajú, použite hrebeň so širokými zubami a naneste lak na vlasy.”

Tieto vlnité blond vlasy sú skutočne všestranné, pretože ich môžete nosiť hore aj dole a stále vyzerajú skvele. Vlny vo vlasoch zvyčajne vydržia niekoľko dní.

Blond farby pôsobia veľmi prirodzene a dopĺňajú zvlnený štýl dlhého strihu.

About the author