21 štýlov drdolu pre dlhé štýlové vlasy

Dlhšie vlasy pre mužov sa stali hlavným prúdom a rovnako aj mužský drdol. Čo je to mužská buchta? Drdol môže byť krútenie alebo slučka vlasov a oveľa chladnejšia alternatíva k chvostu na viazanie dlhých vlasov..

Nejde o hladký a vysoký balerínový drdol, aj keď to môže byť elegantný vzhľad pre špeciálne udalosti. Mužské drdoly môžete nosiť vysoko na hlave, tesne nad krkom alebo kdekoľvek medzi nimi. Styling môže byť strapatý, čistý, spletený alebo drednutý. Nie je len jeden typ drdolu, ale existuje niekoľko spôsobov, ako upraviť štýl, vrátane polovičného samurajského drdolu.

Mužský drdol funguje na všetky typy vlasov vrátane rovných až vlnitých a na všetky typy kučier. Stačí mať vlasy po bradu alebo dlhšie. Ak chcete niečo iné, pridajte podrezanie, vyblednutie alebo oholenú stranu.

Niektoré z týchto rôznych drdolov nosili osobnosti ako Jared Leto, Jake Gyllenhaal, Leonardo DiCaprio, Jason Momoa a ďalší. Ale to nie je všetko, pozrite sa na týchto 21 štýlov drdolu, kde nájdete nové nápady, ako nosiť pánsky drdol.

1. Klasický vzhľad drdolu

Štýly mužskej drdolyLasse Løkken Matberg

Nórsky námorný poručík a model Lasse Matberg vyzerá ako novodobý Viking s dlhými vlasmi a plnou bradou. Svoju hrivu krotí rôznymi účesmi, ale drdol patrí k jeho obľúbeným lookom.

2. Messy Man Bun + Brada

Mužský drdol s bradouArivoli

Tento pán mal kedysi najlepšie indické fúzy, ale radi by sme ho nominovali aj na najlepšie dlhé vlasy a najlepší mužský drdol..

3. Mužský drdol + vrkoče

Mužské drdolyLinda Krystle

Tieto vrkoče inšpirované Nipsey Hussle končia zapleteným mužským drdolom na zátylku. Drdol je zaviazaný gumičkou a dá sa vybrať.

4. Man Bun + Fade

Man bun fadeMužský obrázok MENSPIRE & Upravovanie

Vyblednutie zužuje vlasy od krátkych vlasov k pokožke. Toto nízke vyblednutie úplne zdvihne líniu vlasov, aby sa dosiahli ostrihané hrany, ktoré sa pri opotrebovaní dlhých vlasov stratia..

5. Dlhé vlasy stiahnuté dozadu + mužský drdol

Dlhé vlasy stiahnuté do mužského drdolaAustin Lyle

Na úpravu mužského drdolu nepotrebujete špeciálny strih, stačí predĺžiť dlhé vlasy. Tu je návod, ako si nechať narásť vlasy pre najluxusnejšiu hrivu. Začnite s nízkym drdolom, keď sú vlasy zhruba po bradu, a po vyššej dĺžke účesu nahor.

6. Drdol muža + podrezanie + úprava vlasov

Muž podrezaný drdolomAbel tuty

Vďaka podrezaniu sa dlhé vlasy dajú oveľa jednoduchšie upravovať a chladnejšie (doslova) nosiť. Vlasy sú oholené vysoko, takže vlasy sú dlhé iba v hornej časti hlavy.

7. Cool Man drdol pre čiernych mužov + prírodné kučery

Mužská drdol pre černochovLuis O. Melendez

Tieto stredne dlhé čierne vlasy sú stiahnuté do mužského drdolu Afro puff cez sladkú rozmazanú farbu s ostrou líniou.

8. Štýl drdolu s dlhými kučeravými vlasmi

Drdol s kučeravými vlasmiFreizo

Kučeravé vlasy dodávajú tomuto strapatému drdolu dostatok objemu a textúry, zatiaľ čo napätie ťahá boky takmer rovno.

9. Vrkoče + oholené strany

Pletený drdol s oholenými bokmiAstorrga

Oholené boky dookola kladú mimoriadny dôraz na tento umelecký pletený drdol. Je to chladný a pohodlný vzhľad, kým si nebudete musieť nasadiť klobúk alebo prilbu.

10. Drdol muža + podrezanie + úprava vlasov

Muž podrezaný drdolomRaymond Roldán

Podrezanie pre mužov s dlhými vlasmi môže oholiť vlasy dole, ako vyššie, alebo ísť hore. Tento štýlový štýl ponúka podrezanie s geometrickým vzorom vlasov a vlnité vlasy stiahnuté do vysokého drdola. Ak máte niekedy pocit, že je potrebné zakryť dizajn, noste si vlasy.

11. Dreads + Low Bun

Dread man bunSilv Ferriera

Dlhé dredy môžu byť tiež štylizované do mužskej buchty. Na ultra dlhé a husté vlasy skúste použiť látkovú čelenku alebo dokonca uviazať pramene do uzla.

12. Ako uviazať mužskú žemľu: Omotajte štýl

Ako uviazať mužskú drdolBen Dahlhaus

Existujú dva hlavné spôsoby, ako urobiť mužskú buchtu. Toto je tradičnejší a formálnejší spôsob. Zozbierajte vlasy do chvosta prstami, natočte vlasy a naviňte ich okolo základne chvosta a zaistite gumičkou. Kým vám to nebude pripadať pohodlné, môžete vlasy pred spletením drdola tiež najskôr uviazať do chvosta. Konečný výsledok môže byť super hladký alebo môže mať náznak voľnosti.

13. Ako uviazať mužskú žemľu: Metóda prevlečenia

Ľahký mužský drdolNigel Vanderhorst

Toto je zďaleka najľahší spôsob, ako nosiť pánsku drdol. Začnite tým, že si vytvoríte chvost a vlasy zaistíte gumičkou. Akonáhle príde k poslednému zatočeniu gumičky, potiahnite vlasy po častiach a vytvorte drdol. To je všetko. To funguje vysoko, v strede a dole na hlave. Bude tiež fungovať na kratšie vlasy ako tradičná metóda drdola.

14. Half-Up Pull-Through Bun

Polovičný mužský drdolWilliam Tyler

Mužský drdol nemusí obsahovať všetky vlasy. V pohode to vyzerá aj napoly hore a napoly dole. Tento chaotický surferový štýl používa metódu prevlečenia, ale voľné konce smerujú nahor a nie nadol.

15. Half Up + drdol navrchu

Polovičný mužský drdolVšetky veci vlasy

Tento polovičný štýl je jednoduchý spôsob, ako udržať dlhé vlasy mimo tváre bez toho, aby ste ich ťahali úplne dozadu.

16. Half-Up + dredy + drdol

Dreadlocks man bunSir Daniel Levon Lunsford III

Tieto ultra dredy by vytvorili masívny drdol, pričom dokonca aj štýl napoly hore vytvorí pôsobivú veľkosť a atraktívny štýl.

17. Dlhé kučeravé vlasy + drdol navrchu

Hippy man bunHank Ge

Tento chladný polovičný drdol dodáva vlasovým zábalom nový spôsob nosenia dlhých pánskych vlasov.

18. Drdol ázijského muža + podrezanie + brada

Buchta ázijského mužaElektrické holičstvo

Vďaka stredne nízkemu vyblednutiu vyzerá tento mužský drdol ako polovičný štýl a zároveň ťahá všetky vlasy hore. Vyblednutie fúzy vytvára príjemnú rovnováhu medzi vlasmi na tvári a dlhými vlasmi na hlave.

19. Dlhé rovné vlasy s nízkym drdolom

Cool bedrový muž drdol Spizoiky

Ako motorkársky štýl, mužský drdol rozhodne nemusí byť upravený a upravený. Vzhľad sa nosí dole pod prilbou s voľnými prameňmi, ktoré je možné zastrčiť za ucho.

20. Dlhé vlnité vlasy + nízky drdol + brada

nízky muž drdol s bradouFilippo Melloni

Mužský drdol môžete nosiť hore, dole alebo v strede hlavy. Tento sebavedomý ležérny vzhľad je umiestnený tesne nad zátylkom.

21. Muži s dlhými vlasmi + vyšší drdol

Vlnitý mužský drdolBen Slade

Či už sú to vlnité alebo kučeravé vlasy, textúra dodáva mužskému drdolu niečo.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author