Najlepšie pánske účesy pre dlhé vlasy

Dlhé vlasy už dávno nie sú len pre hipisákov a metalistov. Môže to byť štýlový a sofistikovaný vzhľad. Od brady po nadol sú to najlepšie pánske účesy pre dlhé vlasy.

Najpopulárnejším účesom pre dlhé vlasy je samozrejme nosenie dole. Stačí pridať strednú alebo bočnú časť alebo ju vrátiť späť. Funguje to na dĺžku brady až po dlhé pramene, ako aj na rovné, husté, vlnité a kučeravé typy vlasov. Kľúčom je pravidelné kondicionovanie a možno aj dotyk produktu, aby sa minimalizovalo krepatenie a odletenie.

Cool je aj vzhľad. Za mužským drdolom sú vrkoče, polovičné účesy a vikingské vlasy. Vyholené účesy sú tiež chladnou možnosťou pre dlhé vlasy. Pridajte vyblednutie, podrezanie alebo podrezanie pre čisté ostrihané hrany a ešte jednoduchšie upravenie vlasov.

Na týchto obrázkoch nájdete 26 najlepších dlhých účesov pre mužov.

Muž Bob

1. David Beckham dlhé vlasy

s.o.s. cabeludos

Účesy Bob môžu byť kdekoľvek od brady až po rameno. Mnoho z týchto dlhosrstých mužov má vlnu, ktorá dodáva plnosť. Aby ste na rovnejších vlasoch získali textúru, vmasírujte sprej do vlhkých vlasov a nechajte vlasy uschnúť. Tento vlasový výrobok môže tiež pridať definíciu prirodzene vlnitým vlasom.

2. Dlhé kučeravé vlasy pre mužov

Pánsky dlhý kučeravý účes

Heshan Manula

Tento strih dĺžky brady na hercovi a modelke Heshan Manule vytvára lichotivý tvar a zvládnuteľnú dĺžku pre kučeravé vlasy pre mužov.

3. Ako pestovať dlhé vlasy mužom

Ako si nechať narásť dlhé vlasy

Rob Loxam

Muž Bob môže byť vašim konečným cieľom alebo krokom na ceste k dlhším účesom pre mužov. Pri pestovaní dlhých vlasov sa odporúčajú príležitostné strihy, aby sa tvaroval a udržali zdravé končeky.

4. Vlnité vlasy pre mužov po bradu

Pánsky strih vlasov po bradu

Jacob K. Vlasy

Muž bob je trendový spôsob, ako povedať vlasy po bradu. Kľúčom k nádherne vyzerajúcim dlhým vlasom pre mužov sú zastrihávanie, ktoré tvaruje vlasy a uľahčuje ich úpravu.

5. Stredne dlhé vlasy + fúzy

Pánsky účes so stredne dlhými vlasmi

Nožnice & Kosť

U mužov existujú dva zrejmé spôsoby úpravy vlasov po bradu. Prvá je s časťou alebo pre viac poskladaný vzhľad, stačí zapracovať do produktu a zamiesť ho späť. Tento dlhý pánsky účes bude fungovať v profesionálnom prostredí.

6. Surfer Hair

David Beckham inšpiroval muža po bradu, bob

Fer Porro

Tento vzhľad je inšpirovaný tvorcom mnohých trendov v oblasti pánskych vlasov, Davidom Beckhamom, ktorý do tohto pánskeho bobu nasekal dlhšie vlasy.. Vogue dáva prednosť tomuto stredno rozdelenému strihu na pleci pred svojim mužským drdolom.

Vlasy dole

7. Dlhé zámky + vlasy na tvári

Pánsky účes po ramená

Mikey

Klobúk je úžasný spôsob, ako predĺžiť dlhé pánske vlasy bez akéhokoľvek štýlu. Pozrite sa na tohto skvelého holiča a pozrite sa na jeden z našich obľúbených účtov Instagram.

8. Chaotická časť

Dlhé strapaté vlasy pre mužov

Ben Slade

Rovná a definovaná časť by sa stretla s týmito dlhými vlnitými zámkami, takže sa vráťte k tomuto chaotickému vzhľadu vytvorenému prstami.

9. Dlhé rovné vlasy pre mužov

Vlasy Toma Baxtera

Husté a vlnité vlasy majú dostatočnú plnosť. Vrstvený strih pomôže získať vzhľad rovných vlasov tým, že im dodá rozmer a telo.

10. Dlhé vlasy + krátka brada

Dlhé vlasy a krátke fúzy vyzerajú pre chlapov

Enrico Omri Ravenna

Dlhšie vlasy a vlasy na tvári spolu veľmi dobre spolupracujú. Textúra dlhých kučeravých vlasov kontrastuje s touto úhľadne upravenou krátkou bradou.

11. Účes pre mužov s dlhými vlasmi: hladký chrbát

Pánsky účes s dlhými vlasmi a upraveným chrbtom

Gwilym C. Pugh

Hudobník, model a influencer Gwilym Pugh je známy dlhými ryšavými vlasmi a plnou bradou. Tento chladný vzhľad ťahá vlasy dozadu, namiesto toho, aby ste ich nosili s časťou. Úplne úžasný účes pre dlhé vlasy pre mužov.

12. Dlhé vlnité vlasy

Pánske účesy s dlhými vlnitými vlasmi

Nigel Vanderhorst

Dlhé vlasy pre mužov sú spájané s tým, že sú kovové alebo hippie, ale v roku 2018 môžu byť jednoducho štýlové.

13. Vrstvené účesy pre mužov

Dlhé vrstvené účesy pre mužov

Sal Salcedo

Zatiaľ čo dlhé husté vlasy pre mužov môžu byť veľmi lichotivé s tupým strihom, pridanie vrstiev pre jemnejšie alebo rovnejšie vlasy vytvára lichotivejší tvar a zároveň dodáva textúru a plnosť.

14. Vikingské vlasy

Vikingskí muži

Lasse Løkken Matberg

Lasse Matberg, moderný Viking, skracuje dlhé vlasy v každom možnom účese, ale napriek tomu gravituje, aby si vlasy dal dole.

Oholený

15. Dlhé pánske vlasy + nízke vyblednutie

Pánske dlhé vlasy s nízkym vyblednutím

Holičské vrkoče

Vyblednutý účes je možné skutočne nosiť s akýmkoľvek účesom. Tu kontrast medzi dlhými vlasmi vyzerá skvele s vlasmi dole alebo hore v mužskom drdole.

16. Dlhé vlasy + Undercut Fade

Pánsky zostrih s podrezanými dlhými vlasmi

Abhinav Mahajan

Pridaním podrezaného vyblednutia sa dlhé vlasy dajú ľahko upravovať, pretože ich je menej.

17. Pánske dlhé vlasy + podrezané

Pánske podrezanie dlhých vlasov

Spoločnosť Truman Barber

Strih po stranách a na chrbte vytvára chladný vzhľad vlasov nosených hore alebo dole.

18. Dlhé vlasy + oholené boky pre mužov

Dlhé vlasy s oholenými bokmi

John Carmona

Tento kreatívny a jedinečný dlhý pánsky účes inšpirovaný parmicami ponúka tupú ofinu s rozstrapatenými kúskami, dlhú textúru vzadu a nečakane oholené strany..

Polovičné účesy pre mužov s dlhými vlasmi

19. Vikingské účesy pre mužov s dlhými vlasmi

Vikingský dlhý účes pre mužov

Gwilym C. Pugh

Vikingské účesy sťahujú dlhé vlasy dozadu, aby sa pripravili na boj. Prámiky sú obľúbenou voľbou, ale tieto zákruty na každej strane s vlasmi hladkými dozadu tiež robia svoje.

20. Prámiky pre mužov s dlhými vlasmi

Pánske vrkoče s dlhými vlasmi

Nils Kuiper

Viaceré veľkosti vrkočov sťahujú vlasy z tváre a dodávajú tomuto konečnému vikingskému účesu pre mužov chladnú textúru. Na Instagrame Nilsa Kuipera nájdete zaujímavejšie dlhé účesy pre mužov.

21. Drdol Half Man + plná brada

Polovičný drdol a brada

Antonino Lombardi

Tento polovičný drdol má ľahký, ale leštený vzhľad pre dlhé vlasy. Uchopte veľkú časť vlasov nad uši, zaistite ich elastickými vlasmi a zastavte ich, než sa stiahnete cez poslednú slučku vlasov a vytvoríte drdol..

Man Buns

22. Dlhé vlasy + vyblednutie

Muž buchta a kvapka vyblednú

CuttyFresh

Túto kvapkovú stratu odhaľujú dlhé husté vlasy stiahnuté do mužského drdola.

23. Samurajský drdol

Samurai drdol nápad na dlhé vlasy pre mužov

Ethan Carr-Banks

Tieto dlhé vlasy s upraveným účesom vyzerajú úplne inak spredu ako zozadu. Samurajský drdol nemôže byť jednoduchšie oholiť s týmito oholenými stranami a vyzerá skvele v každej dĺžke.

24. Dlhé účesy pre mužov s hrubými vlasmi

Vysoká bledosť s dizajnom vlasov a dlhými vlasmi na vrchu

Edward Styles You

Vysoká bledosť zaisťuje, že tieto dlhé husté vlasy sa ľahko upravujú a upravujú. Dizajn vlasov a farba na špičkách zvyšuje vizuálny záujem.

25. Dlhé kučeravé vlasy + zostava hore + nízke vyblednutie

Účes s dlhými kučeravými vlasmi pre mužov s nízkym vyblednutím

Skutočné Beezy

Fade a line up sú obľúbené u chlapcov s kučeravými vlasmi v každej dĺžke, aby zaostrili okraje. Kombinácia vyzerá skvele s tvarovanými vlasmi na tvári aj s kučeravými vlasmi stiahnutými do nízkeho drdola.

26. Dlhé pánske vlasy + vyblednutie + dlhá brada + fúzy na riadidlách

Účes s dlhými pánskymi vlasmi s rozpojenou bradou

Squeak Pro Barber

Tento chladný vzhľad kombinuje dlhé vlasy po celom povrchu s ostrými detailmi. Dlhé husté vlasy sú stiahnuté do mužského drdola a vyčistené rýchlym blednutím pri bokombrádach. Plná brada má lichotivý tvar a vyzerá skvele s fúzom na riadidle.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author