Nápady na dlhé vlasy pre mužov

Dnešné účesy pre mužov s dlhými vlasmi prišli už od smiešneho strapatého chvosta. Všetky tieto štýlové looky disponujú najnovšími vlasovými trendmi, akurát s dlhšími vlasmi.

Od sviežich strihov po bradu až po skutočne dlhé vlasy s podrezaním, tieto svieže štýly sú chladné a čisté.

Pozrite sa na tieto obrázky, kde nájdete nápady na dlhé vlasy pre mužov, ktoré idú nad rámec mužského drdolu, aj keď niektoré z nich máme aj my.

1. Dlhé zametanie späť

muži s dlhými vlasmi zametali dozadu

Voodoo Hair Lounge

Účesy s klzkým chrbtom sú stále skvelým štýlom. Tiahnutie dozadu robí presne to, čo hovorí, a zametá vlasy s určitým objemom a textúrou. Upravte ho tak, že matný produkt prepracujete cez vlasy a vlasy odtlačíte od korunky prstami.

2. Cool Long Surfer Hair

dlhé surferové vlasy

Amy Husonová

Messier textúrované štýly sú tento rok obrovské a to platí aj pre dlhšie vlasy. Tento surfer môže byť štylizovaný bez toho, aby vyrazil na pláž. Tajomstvo je soľný sprej na získanie tejto definície a objemu pomocou pumpičky fľaše.

3. Curly High Top Fade

muži s dlhými kučeravými vlasmi

Úroveň

Hi-top fade je jedným z najobľúbenejších dlhých účesov pre černochov. Okrem klasických štýlov plochého topu vyzerá kučeravejší vzhľad najmä so stredne plešatým vyblednutím.

4. Rozstrapatené dlhé vlasy + zúženie

nápady pre dlhé vlasy pre mužov

Andrew má vlasy

S náznakom vplyvu z 90. rokov je tento strih a štýl najnovším vzhľadom. Vlasy sú dlhé so zúžením po stranách. Štýl je dosť chaotický, väčšinou s uhladeným chrbtom, ale na jednej strane má strapce. Získajte vzhľad fénovaním vlasov a dokončením ADH suché na textúru a držanie.

5. Účes Bob pre pánov po bradu

dlhšie účesy pre mužov

Vlasy Toma Baxtera

Aj keď je bočná časť pre pánov štýlovým účesom, tieto dlhšie looky sú štýlovejšie bez prerušenia časti. Namiesto toho sú vlasy opracované dozadu, kde by bola časť.

6. Afro účesy

Nomad Barber LDN

Ďalším spôsobom, ako nosiť dlhé čierne vlasy pre mužov, je afro. Táto moderná verzia má viac tvar húb ako klasický zaoblený profil.

7. Undercut + Samurajský drdol + Drop Fade

cool dlhé vlasy muži

Rumový holič

Trend mužských drdolov je stále silný, pretože je to ľahký a atraktívny spôsob, ako nosiť dlhé pánske vlasy. Táto chladná verzia má dlhé vlasy navrchu a bočnú úpravu. Malý samurajský drdol odhaľuje výrazný tvar vyblednutia. Z prednej strany sú vlasy voľne stiahnuté, aby získali určitý objem.

8. Dlhé uhladené vlasy dozadu

pánsky účes s dlhými slickami

Nomad Barber LDN

Líčený chrbát je jedným z najlepších a najčistejších strihových spôsobov nosenia dlhých vlasov pre mužov. Je tiež ľahké upravovať vlasy, jednoducho spracujte výrobok, ktorý vyhovuje vášmu typu vlasov, pomocou vlasov a štýlu pomocou prstov.

9. Dlhé vlasy + plná brada

dlhé vlasy a fúzy

Mark Marrero

Ak vám môžu rásť dlhé vlasy a plná brada, smelo do toho. Rýchle vyblednutie u bokombrady dodáva čistý strih.

10. Účes pre dlhé vlnité vlasy pre mužov

Simon Harvey

Rovnako hladké a rozstrapatené štýly, ktoré pôsobia na rovné vlasy po bradu, tiež vyzerajú skvele s vlnami. Držte vlasy mimo tváre a mimo očí sa nevyhýbajte zvlnenému objemu.

11. Dlhé vlasy + High Fade

Anthony Giannotti

Podrezanie alebo vysoké vyblednutie je úžasný spôsob, ako udržať vlasy dlhé a skrátiť tak dobu sušenia a úpravy. Voľný strih s chrbtom funguje dobre s týmto strihom, ale vlasy je možné nosiť aj na jednu stranu.

12. Textúrované + strapaté

Alan zobák

Trend textúry funguje pre všetky dĺžky vlasov, od krátkych po dlhé. Vďaka zastrihnutiu prechádzajú dlhé vlasy tohto chlapíka od jemných po sofistikované.

13. Účesy na dlhé vlasy

Modutch

Keď sú účesy s dlhšími vlasmi, vyblednutie zmizne z konzervatívnej formy. Je to všetko o vytvorení vlny na jednu stranu s veľkým objemom.

14. Dlhé vlasy + nízke vyblednutie

Nick Pelletti

Skvelá vec na vyblednutých zrážkach je, že sa dajú pridať do účesu akéhokoľvek muža. Tento svieži štýl kombinuje nízke vyblednutie so skutočne dlhými vlasmi obtočenými na jednu stranu, aby sa zdôraznil oholený chrám.

15. Low Fade + Man Bun

Shane Cronin

Tu je ďalší pohľad na nízky útlm nosený s dlhými vlasmi. Vyzerá to čistý strih, keď sú vlasy opotrebované alebo sú úplne odhalené v štýle mužského drdolu.

16. High Fade + Man Bun

mužský drdol s dlhými vlasmi

Adam C..

Brian Redard  Vďaka tejto klasickej kombinácii vysokého vyblednutia a mužského drdolu nepúšťa vlasy z cesty pre Ultimate Beastmaster.

17. Sideburn Fade + zúženie krku

Joe Cartmel

Zúžený okraj vytvára štýlové a čisté ostrihané hrany, ktoré sú viditeľné pri nosení dlhých vlasov hore alebo dole.

18. Ako upraviť dlhé vlasy pre mužov

meghdad.vip

Zatiaľ čo mnoho chlapcov nosí vlasy alebo si vlasy vyhadzuje do mužského drdolu, existuje veľa rôznych spôsobov, ako rozstrapatiť dlhé vlasy mužov. Konský chvost je možné nosiť hore, dole alebo v strede. Mužskú buchtu je možné štylizovať celú alebo len polovicu. Keď sú vlasy opotrebované, môžu byť upravené alebo nosené s určitou partiou.

19. Nízky drdol na dlhé vlasy

Spizoiky

Na drdol je veľa jemných variácií. Tento dostatočne chaotický vzhľad nosí stiahnuté vlasy nízko s niekoľkými prameňmi rozpustenými okolo tváre. Mužský drdol je strapatý vlas, niekde medzi metódou ťahania a klasickým stočeným drdolom.

20. Dlhé vlasy s časťou

REDEF

Dlhé vlasy a časti sú evidentne in, spolu s letnými šatkami. Stredná časť má skôr klasický alebo retro vzhľad, zatiaľ čo bočná časť je modernejšia a lichotivá pre väčšinu tvarov tváre..

21. Dlhé vlasy + podrezané

podrezanie dlhých vlasov

staygold31

Podrezané účesy sú obzvlášť dramatické, keď odhaľujú atrament, aj keď tento odvážny strih a štýl majú samy o sebe veľa drámy.

22. Pomp Mohawk pre dlhé vlasy

Spizoiky

Tento ultra chladný štýl pre dlhé vlasy pôsobí ako mohawk účes v štýle pomp.

Tento príspevok môže obsahovať odkazy na pobočky. Pre viac informácií si prečítajte naše informácie.

About the author